Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 10:38
JirkaDi Předpokládám , že si v menu Račun podmenu Nadoplata , pak se ti objeví Nadoplata bonom,karticou,ponudom ?Částka kterou dobíjíš musí být cca 130KN(ty musíš zapl.min 100kn).A samozřejmě musíš mít povolenou platbu kartou na internetu.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 11:03
JirkaDl.
Zkus napsat do Korisničko ime svoje přímení tečka a jméno vše malýma písmeny bez háčků a čárek a zmáčkni Zaboravili ste lozinku?
pokud tvoji registraci provedli správně tak by ti mělo přijít heslo na email který jsi uvedl na přihlášce.

Pokud ti to nepůjde tak budeš muset napsat na info-naplata@hac.hr aby ti poslaly přihlašovací údaje.
Pokud se přihlásím pod číslem (heslo jsem si změnil již dávno) tak nelze kartou dobýt píše to v druhém kroku eror
Toto vše platí pro HAC



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (14. 07. 2013 11:09).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 11:05
Pavelostr:
Byl jsem v menu Račun, podmenu Nadoplata, zadal jsem Nadoplata karticou, zadal jsem 150 KN, klikl na 2. krok a tam mi napsalo, že nemám povolen přístup. Jak jej tedy získám?
Ako dobiť ENC krabičku kartou
14. 07. 2013 11:37
Pre JirkaDl
Ja som mal presne rovnaký prípad. Prihlásil som sa starým spôsobom ( čís.o ENC) svietil som v pravo hore na modro, ale i tak ma nepustilo pri dobíjaní kartou na krok 2. Po prihlásení údajmi, ktoré mi poslal HAC na email, prebehlo všetko OK. Práve preto som sa ti pokúšal poradiť.
Ako by som postupoval ja v tvojom prípade:
1. skús čo ti radí Jiri.velmez - tváriť sa, že si zabudol heslo a požiadať o nové
2. Ak nepomôže (skús čo ti radí Jiri.velmez) napíš im, zrejme zadali nesprávne tvoj email.
3. Kreditu máš dosť nestresoval by som sa a dobil počas cesty. Podľa toho o koľkej budeš prechádzať HR si naštuduj kde bude otvorené, veľa z nich ide nonstop 24hod. Kedy ktorá mýtnica funguje aj na predaj a dobíjanie ENC.
Radia ti už viacerí tak sa ti to snáď podarí. thumbs up
Miro
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 12:06
pro Jiri.velmez + vitalita:

Tak jsem vše udělal, podle rad, zadal jsem do"korisnicko ime" své přijmení . jméno, klikl na "zaboravili ste lozinku". Chtělo to po mě e-mailovou adresu, kterou jsem zadal stejnou jako jsem zadal na písemné registraci (její kopii mám uloženou na odpovědi z HACu a je správně). Napsalo mi to, že e-mailová adresa nesouhlasí s adresou na registrační přihlášce. A jsem tam, no víte kde. :-) . Nechtěl jsem to dobíjet až v HR, protože se mi nechce otravovat někoho cizího s HR SIM kartou, ale asi mi nic jiného nezbyde. Navíc jsem chtěl krabičku půjčit synovi, který jede do HR v polovině srpna.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 12:14
JirkaDl. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...ale žádný potvrzovací e-mail dodnes nepřišel.

E-mail ti mohl ve schránce spadnout do Spamu a dnes již je smazán. Doporučuji taky požádat o nové zaslání přihlašovacích údajů na výše uvedený mail HAC a pro jistotu si pak kontrolovat Spam koš ve schránce.


JirkaDl. napsal(a):
-------------------------------------------------------
>Napsalo mi to, že e-mailová adresa nesouhlasí s adresou na registrační přihlášce.

Ještě mě napadá, že jsi na registraci mohl udělat překlep v e-mail odrese (nebo to někdo u nich špatně přepsal) a proto ti mail zpět nepřišel a nefunguje přihlášení ??



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pedro66 (14. 07. 2013 12:20).
:Ako dobiť ENC krabičku kartou
14. 07. 2013 12:20
Pre JirkaDl
Už je to na dobrej ceste.Vieme v čom je problém. Zrejme nahodili nesprávne tvoj email. Napíš im. Predpokladám, že odpovedať budú až zajtra. Na mýtniciach dobiješ ENC aj bankomatovou kartou, alebo hotovosťou. Nepotrebuješ cudziu SIM. Už sa tu o tom písalo. Skús pohľadať. Navzdávaj to. Držím palce thumbs up
Miro
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 12:21
pro Pedro 66:

I to se mohlo stát, ale já ze zásady spamy neotevírám a okamžitě vyhazuju.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 12:23
JirkaDl. teď už nezbývá než napsat na info-naplata@hac.hr poslat jim všechny dokumenty které si jim posílal při registraci a kdy jsi jim to posílal a že chceš přihlašovací udaje.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 12:45
Tak to mám co dělat. Díky.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 14:18
pro Jiri.velmez a vitalita:

Tak jsem s pomocí googlu něco přeložil a poslal do HR, tak jsem zvědav, jestli to do týdne stihnou. Ale přesto díky všem za rady. J.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2013 17:15
Kde je mozne kupit ENC v noci sobota/nedela cca 2:00. Diky za odpoved.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2013 10:21
David41,
ENC koupíš na mýtnicích a záleží tedy kudy pojedeš. Jestli pojedeš přes Slovinsko a přechod Macelj, tak ENC koupíš až za Záhřebem na Lučku.
Fotky s popisem např. od Rohoco: Lučko

Pokud pojedeš přes Maďarsko přes přechod Goričan-Letenye, tak podle některých (KatkaV) na první mýtnici Goričan i přesto, že není na official seznamu HAC a zřejmě záleží na koho narazíš v mýtnici. Jinak koupě až na mýtnici ve Varaždinu. S tím, že úsek dálnice Goričan-Varaždin zaplatíš hotově.
Fotka mýtnice Varaždinu od Pepe75: Varaždin

Jinak seznam prodejních míst na stránkách HAC.hr: Prodejní místa ENC
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2013 21:35
isquash napsal(a):
-------------------------------------------------------
> David41,

>
> Pokud pojedeš přes Maďarsko přes přechod
> Goričan-Letenye, tak podle některých
> ([url=http://forum.ihvar.cz/read.php?4,80772,21990
> 6#msg-219906]KatkaV[/url]) na první mýtnici
> Goričan i přesto, že není na official seznamu HAC
> a zřejmě záleží na koho narazíš v mýtnici. Jinak
> koupě až na mýtnici ve Varaždinu. S tím, že úsek
> dálnice Goričan-Varaždin zaplatíš hotově.
> Fotka mýtnice Varaždinu od Pepe75:
> [url=http://forum.ihvar.cz/read.php?4,80772,219007
> #msg-219007]Varaždin[/url]
>
>

Já bych řekla že to foto, které píšete že je mýtnice Varaždin je spíš ten GORIČAN... Nebo pak vypadají stejně, ale když jsme jeli z Maďarské dálnice přes Letenye/Goričan, tak opravdu ta první cestarina je označená jako Goričan, ne Varaždin, je to kousíček za hranicema a ano, není to uvedeno v oficiálním seznamu, ale pán tam byl ochotný...vyzvedli jsme si ho sice v budce, nebyl v té bílé budově, ale šel okamžitě a ochotně vše vypsal... byli jsme tam v sobotu kolem druhé hodiny ranní

toto mám přímo zkopírováno z výpisu na ENC účtu:
Goričan - Sv. Helena 29.06.2013 02:08:25 29.06.2013 03:19:22
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2013 22:38
Ta moje fotka je Varaždin.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2013 22:54
pepe75 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ta moje fotka je Varaždin.

Tak jsou si hodně podobné...ale je fakt, že my to viděli ve tmě :-D
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2013 23:11
kamarádi ENC je na nic,když jedete v pátek večer.
Řešil jsem to objezdem
přes BiH. Byl jsem rychlejší co jeli z Brna.
Jsem vědavý co bude za polemika.
Po dálnici Hu Stary Goričan a pak Stará Gradiška.
Zdarec.
smileys with beer
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2013 23:30
Ja som kupoval ENC keď som sa vracal domov v akcii v ZAGVOZDE,
Cena za krabičku 1,25 Kuna. Za 500 kuna mi pripísali 688,90 Kuna.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 10:12
KatkaV napsal(a):

> Já bych řekla že to foto, které píšete že je mýtnice Varaždin je spíš ten GORIČAN
-------------------------------------------------------

> Tak jsou si hodně podobné...ale je fakt, že my to
> viděli ve tmě :-D

Katko, je to Varaždin, jak ti už potvrdil Pepe75 autor vloženeného příspěvku. Goričan je první mýtnicí od hranic a pokud si dobře pamatuju, tak se nachází přímo na dálnici, tj. není na žádném nájezdu/výjezdu.
Tady je link na Street view NP Goričan.
Taky jezdíme přes noc. yawning smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 11:57
isquash napsal(a):
-------------------------------------------------------
> KatkaV napsal(a):
>
> > Já bych řekla že to foto, které píšete že je
> mýtnice Varaždin je spíš ten GORIČAN
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > Tak jsou si hodně podobné...ale je fakt, že my
> to
> > viděli ve tmě :-D
>
> Katko, je to Varaždin, jak ti už potvrdil Pepe75
> autor vloženeného příspěvku. Goričan je první
> mýtnicí od hranic a pokud si dobře pamatuju, tak
> se nachází přímo na dálnici, tj. není na žádném
> nájezdu/výjezdu.
> Tady je link na
> [url=https://maps.google.cz/?ll=46.412757,16.64282
> 8&spn=0.00003,0.022337&t=m&z=16&brcurrent=5,0,1&la
> yer=c&cbll=46.412775,16.642661&panoid=qRICXlauU4J4
> CrUCb-VKZQ&cbp=12,253.09,,0,-1.89]Street
> view[/url] NP Goričan.
> Taky jezdíme přes noc. yawning smiley

JJ, my to brali přímo na dálnici, ale opravdu tak v noci když jsem se otočila to vypadalo stejně, proto jsem tam chlapy poslala, že tam určo dostanem krabičku... a dostali i když to nakonec Varaždin nebyl :-D :-D :-D
MJ
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 13:09
Katko, prosím Tě, kde se dá u mýtnice Goričan zastavit, když je to na dálnici? Rád bych si tam ENC také zakoupil.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 13:32
MJ máš několik možností, ale určitě se to bude odvíjet podle provozu - u svodidel ve směru, na parkovišti pro zaměstnance, ale je tam zákaz a nebo před tím betonovým "nárazníkem" v tom trojúhelníku. Když jsme jeli pres Lučko v noci, tak právě dvě česká auta stále v tom šrafovaném trojúhelníku mezi 1. a 2. ENC bránou. Bylo evidentní, že si šli koupit ENC nebo doplnit kredit.
MJ
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 13:37
isquash - díky moc, zkusím to tam někde nechat, snad nebudou problémy s policií...
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 21:09
pro: vitalita, Pedro66, Jiri.velmez:

Přátelé Jadranu, dnešního dne jsem obdržel e-mail z HR s novým jménem (mé) a heslem. Okamžitě jsem to vše zadal, souhlasil s podmínkami a už mě to pustilo dál. Zatím jsem to nedobil, ale už je to pokrok, tak doufám, že vše bude v pořádku. Ještě jednou děkuji za rady. V neděli odpoledne můžu úplně v klidu vyrazit směr Makarská a okolí. Jirka.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 21:16
Výborne, to uz zvládneš. smileys with beer
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 21:21
Doufám :-) J.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 21:30
rado napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ja som kupoval ENC keď som sa vracal domov v
> akcii v ZAGVOZDE,
> Cena za krabičku 1,25 Kuna. Za 500 kuna mi
> pripísali 688,90 Kuna.
Tak to by me zajimalo co to bylo za akci, otevreni tunelu? Nikde na jejich strankach zadna akce neni
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 21:44
Pánové ENC krabičku koupíte dle chorvatů na každé mýtné bráně!!! Já jsem chtěl koupit ENC na goričanu a nebyla kompetentní obsluha, odebral jsem lístek na mýto a pokračoval kopit na Varaždín. Tam mi velmi ochotná obsluha řekla , že krabičky za 555 kun nemají, ale zavolali na další mýtnou bránu Varaždinské Toplice. Tam jsem před mýtnicí zastavil a vydal se z vyplněnou smlouvou, OP, bankovní kartou a lístkem od mýtnice z Goričanu. Vše vyřízeno za 5 minut!!! a chorvatovi jsem dal ENC a lístek z mýtnice z Goričanu vyjel jsem z dálnice . za ní jsem se otočil chorvat mi krabičku odevzdal, krabička pípla a vyjížděl jsem z Varaždinských Toplic na ENC. Tzn. Obě platby i další následující jsou na ENC!!! Pánové vrátil jsem se z HR 12. 7. a ENC bez problémů i kontrola na jejich portálu OK!!!. Nezapomeňte, že Světi Ilja je ENC platba 10 KUN a bez 20 kun. Nezapomeňte!! Ahoj A Stretan PUT.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 21:53
Davide, Rado asi koupil za 500 kuna, na dálnici ujel za 188 a myslí si, že mu dali 688. Anebo má pěknej ksicht a tak mu dali vyjímečný bonus.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2013 23:47
No me se chlapi letos v kvetnu na mytnici ptali kdyz sem si registroval stare ENC jestli u nas v tisku nebo na internetu nepsal nekdo o nejake akci. Ze cesi se porad ptaji jestli je ENC uredaj za 1,25HRk. To bylo ale v loni letos ne.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil david (17. 07. 2013 21:55).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.