Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kalkulátor mýtného v Chorvatsku

Autor groal 
avatar Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
09. 06. 2012 23:28
Rero, a všimla jste si jaký tam má všude mapky na odkazech u těch států i u těch chorvatských dálnic?
Je fakt, že Poláci mají pro výpočet ještě ty dva státy navíc, u nás by mohl ponechat jen Slovensko. Ale stejně, i když Vám něco slíbil, tak si myslím, že je to všechno moc pracné. Hezkou neděli, Le.
P.S. Kam Vy letos? Já Šolta + ostrovy kolem. Samozřejmě s člunem.
avatar Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
10. 06. 2012 09:47
... Rero ... popros ho, je li to ... takový hračička, ať to spočítá na kačky i přes Hungárii ... to bude jasným důkazem ... že jsou to naši bratři ...drinking smiley
avatar Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
10. 06. 2012 11:03
Ahojte. Lešku - nevšimla jsem si těch map, až po Tvém upozornění....tak to má ten Iggy opravdu dokonalé.... [iggy.ugu.pl] Asi to bude opravdu velmi náročné vytvořit takovou všestrannou a přehlednou tabulku. Tak jsem mu napsala, že by stačil jen doplnit aktívní převodový kalkulátor na celou vypočtenou částku - pokud bude mít náladu a čas.

Jo, a já samozřejmě bez člunusmiling smiley...ale budu koukat z Hvaru právě na tu skulinku mezi Bračem a Šoltou....tak kdyby Ti náhodou v noci člun uplaval - bude pravděpodobně v bezpečí v naší malinké zátočcesmiling smiley - budu ho opatrovat - od 1.7 - 15.7.2012.

Bessíku, můj obdiv má každý, kdo něco pořádně fakt umí...a pořád "nevzdychá"....smiling smiley bratr - nebratr... Zdraví smiling smileyR.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (10. 06. 2012 11:07).
avatar Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
10. 06. 2012 11:13
... Rero ... thumbs up
chápu ... bratr nebratr ... grinning smiley
Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
10. 06. 2012 14:30
Toto je celkem dost přehledné
[www.chorvatsko.cz]
avatar Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
10. 06. 2012 20:30
... Čavis ... naprosto perfektní ... práce Admina Michala ... není co řešit thumbs up
avatar Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
10. 06. 2012 21:11
Ahojte. Ano, Admin je výborný.... Je třeba více využívat jeho aktuálních informací tady: [www.chorvatsko.cz]
Třeba například i takové mapy - které sem dal.... [mapy.idnes.cz] Jsem ráda, že ho"máme" Zdravísmiling smileyR.
PS. Ale ta kalkulačka na celkové výdaje cesty do Croatia z PF je na velmi dobré úrovni....
Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
10. 06. 2012 22:28
Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
15. 06. 2012 11:30
zdravím,nevíte jestli se platí, a kolik, mýtné na dálnici A7 Rupa-Rijeka ? . HAK o mýtném na této dálnici taktně mlčí....
avatar Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
15. 06. 2012 11:54
ceník není na HAKu ale na HACu.....
[www.hac.hr]
avatar Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
15. 06. 2012 12:02
dle HACu 7 KN
Re: Kalkulátor mýtného v Chorvatsku
27. 11. 2013 16:39
Zdravím, já osobně používám pro výpočet mýtného toto na stránkách HAC.HR.
Jsou tu všechny dálnice v HR včetně A2 i mostů. Je to celkem aktuální.yawning smiley

Stačí si vybrat danou trasu v menu a kliknout na exit který míníte použít a cenu uvidíte v tabulce.

Malý postřeh z A2 - Zagreb - Macelj. Zkuste si kliknout na jakýkoliv exit mimo prvního a posledního. Spočítejte cenu na obě strany a uvidíte sami. Je to sice jen pár Kun ale i toto jsou penízky, které se dají použít jinak.smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pali.B (12. 02. 2014 21:29).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 178
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.