Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POKUTY

Autor Bobila1 
avatar Re: POKUTY
01. 11. 2018 11:52
V tunelech to bliká, když někdo tu rychlost překročí odhaduji o 5 km více (jel jsem cca 5 km nad limit a nic neblikalo) , v dlouhých tunelech toho dotyčného nemusíte vůbec zaznamenat, ale jestli to nějak evidují, těžko říct , dost řidíčů si s tím hlavu nelámalo ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: POKUTY
05. 11. 2018 13:31
Včera ve zprávách jsem zaznamenal informaci o tom, že CZ řidič dostal obsílku z Rakouska s pokutou za rychlost, aniž by vůbec v Rakousku byl. No jsem zvědav na výsledek, jestli mu pomůže odvolání a nebo bude platit.
Re: POKUTY
05. 11. 2018 13:42
Podobný případ popisovala naše televize v létě, šlo tenkrát o Francii. Myslím, že to tehdy šlo až před soud. Pokud má majitel dostatečné "alibi", že se jeho auto v dané době nehlo z republiky, nemusí nic řešit.
Re: POKUTY
08. 11. 2018 20:16
Ne vždy je to tak jednoduché.

[www.ceskatelevize.cz]

2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - Makarska, 2021 - 2xMakarska, 2022 - Makarska, 2023 - Primošten + Podgora, 2024 - Podgora



Upraveno 1krát. Naposledy upravil gandalf (08. 11. 2018 20:16).
avatar Re: POKUTY
12. 03. 2019 15:57
... tady je ticho, jako kdyby už dlouho nikdo nic neplatil ... grinning smiley

kolik Vám to hodilo nejvíc ? ...
... známýmu v Rakousku 2.500,- plus 70,- (částky jsou uvedeny v Eurech) eye rolling smiley
to já na Moravě, před několika lety 2.500,- ale v korunách ... za pásy a za rychlost v obci (82/hod) ... jo a jako prémii ... 3 body ...

smileys with beer
Re: POKUTY
12. 03. 2019 18:04
Bessy mi nemáme na pokuty tak jezdíme podle předpisu.thumbs up smiley
avatar Re: POKUTY
12. 03. 2019 19:12
Nejvic v Chorvatsku? 30€. Ve Slunji cestou zpet na sjezdu z toho kopce pred mostem 86 km/h. Pry tam je 40. Domluvili jsme se na na 30€ do kapsy. Rok uz nevim.
Tady? 93 km/h ve meste, 5000,- 5 bodu, 3 mesice zakaz rizeni.
Rekord: V roce 2000 na 60 namereno 158 km/h. Usmlouvano na 300,- . Body tenkrat nebyly. Ale reknu vam, couval jsem zpatky snad 300m....
Posledni pokuta: 20.6.2018. Den před odjezdem do Chorvatska. Poklidna jizda, kecani za jizdy a neoznacena oktavka me zmerila za jízdy z protisměru. Naměřeno 126 km/h na 90. 3 body a 1000,- pokuta.
Od ty doby jezdim fakt podle předpisů. Ne ze by me to bavilo, ale mam bodovou krizi. 20.6 mi odectou 4 bodiky a bude lip. Ikdyz s tou Tokovo novelou to nemusi byt na dlouho.
Lepilo mi loni v Linci, na 100km/h jsem jel 140 a viděl jsem policajta v cernym pasatu na sjezdu, jak z bocniho okna u řidiče čumí do radaru. Zatim nic nepřišlo.
Tech překročení bylo hodne.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (12. 03. 2019 19:28).
Re: POKUTY
13. 03. 2019 07:00
Nic ve zlým, o pár km to dá každý, ale 30-40% navrch? Asi budeš za takové přiznání tady sežrán zaživa.
Re: POKUTY
13. 03. 2019 07:44
Já dostal dvě pokuty.

Jednu v Česku, kdy jsem zapomněl novou zelenou kartu k pojištění, tak to bylo za 100,-. Zastavili mě kvůli tomu, že mi nesvítilo světlo. Prý, pane řidiči, nesvítí vám světlo, říkám, já vím, ale sám to neopravím a do servisu jsem objednaný. Hm, tak mi ukažte zelenou kartu a doklady. Přehrabal jsem celý auto, seřval ženu i děti, že ji někam schovali, ale samozřejmě nic. Policajt si tedy zkontroloval v systému, že jsem pojištěný a říká, tak to bude za 100. KArta byla doma schovaná v šanonu se zaplacenou složenkou.

Druhá mi přišla i s krásnou fotkou brzdícího auta (auto naklonené dopředu a svítící brzdové světla) z Itálie na 110 eur, pokud zaplatím včas, tak sleva na 78 eur. Zajímavé bylo, že dva známí, oba policajti, mi radili, abych to neplatil, že stačí nejezdit pár let do Itálie. No raději jsem zaplatil... spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: POKUTY
13. 03. 2019 09:06
smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (27. 04. 2019 10:29).
Re: POKUTY
13. 03. 2019 09:06
Mě to přijde za pár dní. Drbnul jsem do děduly při couvání na parkovišti u Globusu v Brně. děda šílel, chtěl mně hned dát k soudu, docela jsem se bavil.spinning smiley sticking its tongue out Výměna dokumentace na místě. Ale on to nevydržel a nahlásil do Řečkovic na DI jako nehodu. Tak si mně pozvali, nafotili NIC na mém autě a že to bylo na parkovišti , což není komunikace a pozemek patří Brnu, předali to na magistrát města Brna. Spousta běhání a korespondence kvůli hodně nervoznímu, cholerickému a agresivnímu dědovi. A prý dostaneme oba pokutu. Ale zaplatím abych měl klid. Tož pozor na seniory ve vysokém věku. Dědovi bylo víc jak 75 let.thumbs up smiley
Re: POKUTY
13. 03. 2019 10:05
A určitě měl Skodovku.hot smiley
avatar Re: POKUTY
13. 03. 2019 12:33
Valeri .. ty piráte grinning smileygrinning smileygrinning smiley .... souhlas s ajaxem, na pokuty nemám, tak jezdím dle předpisů (a s automatem se kochám krajinou) :-)

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: POKUTY
13. 03. 2019 15:53
Tak já mám docela kliku, t'uk, t'uk, t'uk, na mě byli pomahači hodní. Je to asi 2 roky za 1 rok neplatný řidičák to bylo za 100 Kč a ještě asi rok z5 v Liberci mi na 50 ce naměřili 61 km a bylo to taky za 100 Kč. U Hokejky měří, to je všeobecně známé, tak jsem si to hlídal ale z kopce směrem na Stráž nad Nisou se to zkrátka nějak rozjelo, měl jsem plný oči sluníčka a hlídal jsem krajnici a tacho. už jsem neuhlídal, byli zašitý za křovím u těch baráčků.
Ještě štěstí, že nás zatím nehlídají přes GPS, protože bych asi už neměl ani rodný list natož ř.p.Normálně jezdím na hranici povolenýho ale sem tam je potřeba vyhnat pavouky, tak když nic nehrozí tak to trochu přišlápnu. thumbs up smiley
avatar Re: POKUTY
13. 03. 2019 20:52
Zahajskej a ostatní

Já věděl, že budu za piráta. Ty rychlosti jsou možná trochu šokující, ale v reálu to nic nebezpečnýho nebylo. Nikdy jsem neměl sebemenší nehodu, jezdím možná trochu rychleji, ale ne jako hovado. Když mě někdo předjíždí, uhnu mu. Kamion v křižovatce chce odbočovat, bliknu mu ať jede a pustím ho. Atd, nejsem bezmozek. Prostě rád jezdím rychleji ale bezpečně. Kdyby tak jezdil každej ...

Včera mi dcera říkala, že jejího kolegu v práci natočili z dronu jak předjíždí na plné čáře traktor. Asi začíná nová doba...
avatar Re: POKUTY
15. 03. 2019 09:13
K těm ťukancům na parkovišti. Zrovna ve středu jeden takový co se asi bavil do mého auta drbnul. Bohužel ujel. Škoda na autě při opravě v autorizovaném servisu 25000 Kč. Podřený zadní nárazník a rozbité zadní světlo na kousíčky. Kdybych u toho byl asi bych taky nebyl úplně milý na dotyčného.

Jinak jednou pokuta v Rakousku 25€, když ještě končila dálnice od Vídně na Mikulov kus dříve než dnes, tak tam stávali, mě zastavil, protože jsem jel v levém pruhu a dostatečně s předstihem jsem se nestihl zařadit do pravého když se dva pruhy sbíhali do jednoho. Ona tam byla plná čára a já ji přejel.
avatar
mdr
Re: POKUTY
15. 03. 2019 11:22
To vznikla na té čáře taková škoda?
Re: POKUTY
15. 03. 2019 13:33
Ono to chce klid a zachovat chladnou hlavu. Jsou to jenom plechy a když není ohroženo zdraví, pak je to o ničem. Vždyť auto je jen a pouze spotřební zboží a není nutné na něm viset. Asi tak.
Re: POKUTY
15. 03. 2019 13:48
Bessy: Jestli jsi jel klimkovickým tunelem víc jak 80 km/h tak Ti asi něco přijde. Mě to stálo asi před rokem 500,- Kč....
avatar Re: POKUTY
15. 03. 2019 17:29
Tonioantonio
S tim tak uplne nesouhlasim. Ja tak auto neberu, na to bylo prilis drahy. Tohle bych si rikal tak u stary skody 120
Re: POKUTY
15. 03. 2019 18:26
Moje řeč Valeri.
Re: POKUTY
15. 03. 2019 19:29
Každý to máme nastavené jinak.
avatar Re: POKUTY
15. 03. 2019 19:47
Asi závisí na tom, jak kdo k penězům přišel.
Ale co to je 25 000. To mám v peněžence neustále. Slabé denní kapesné.
Re: POKUTY
16. 03. 2019 06:03
Já to tvrdím pořád že učitelé jsou dobře placeni.. Nemám pravdu Kabinet302?thumbs up smiley
Re: POKUTY
16. 03. 2019 09:29
I budou, pánové, budou... Systém je totiž nastaven tak, aby každý aspoň jednou (spíše vícekrát) zaplatil dodatečnou daň z volantu, popřípadě z tachometru 😁
avatar Re: POKUTY
16. 03. 2019 11:42
Ajaxi já jsem placen o trochu lépe 2-3tisíce navíc než když jsem dělal automechanika -ferda mravenec pro vše na bazaru .Volno je opravdu dobré ,ale na druhou stranu potřebné občas bych je mlátil grinning smiley . Horší je to ,že jim vysvětluješ základní věci o autech ve škole na ně kašlou a já to doháním v dílnách a druhý den jsou dutí jak sud . To je totální bezmoc. Takže pak jsi rád alespoň za volný víkend ,aby jsi načerpal psychickou sílu .
Jinak pokutu jsem platil ani si nepamatuji snad 200kč za odbočení na křižovatce kde byl přikázaný směr rovně a policie jela proti mě smiling smiley.
V zahraničí zatím nic uff ale jezdím s tím mím staroušem v rychlostech které zvládne aby dojel do cíle a startu yawning smiley Většinou mám bobky na trase České Budějovice Gratz kdy v okolí Linz vždy blbnu a nějak tak zvaně zakufruji a pak samej radar na trase . Linz je moje souostroví Bermudského trojúhelníku . Jistě budete psát jak je to možné ? JE mám to město rád tak si ho pěkně užívám grinning smiley Letos znova . Navigace je dobrá ,ale zrádná. Jedu si normálka jak každou cestu a najednou navi abych sjel na jiný směr (cesta směr do HR) tak poslechnu a ona mě stáhla z důvodu bouračky .Já ji poslechl a nakonec po cca 5km jízdě po dálnici z Linz směr Videň kam navi posílala jsem se otočil a pádil tak jak bych měl . Vždy čekám kdy něco příjde asi jedu přiměřeně yawning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: POKUTY
16. 03. 2019 15:56
Martas, zkus to letos bez navigace, podle znacek. Je to nezvyk, chybi prehled o povoleny rychlosti, ale neni to problem. Pred par lety mi shořela navigace po 10km a dal jsem to bez problemu vcetne objizdky SLO dalnice. Taky se mi stalo, zejsem za Lincem taky trochu zakufroval. Chtel jsem vzit kamion ještě pred rozdelenim dalnice na Graz a Salzburg, a uz jsem se nestacil vratit, protoze se tam objevily betonovy bloky. Hnalo me to na Salzburg, po par km jsem to tocil a zas zpatky. Nastesti v aute vsichni spali, tak je to moje tajemstvi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (16. 03. 2019 15:57).
avatar Re: POKUTY
16. 03. 2019 17:39
Valeri již to není tajemství grinning smiley Mám tam navi opravdu na rychlost a radary ,ale pak zazmatkuji a poslechnu jí a ona si žije svůj život a mě ho dělá pestřejší akorát pak kouknu na Lucku -dělám ,že jedeme dobře a ,když řeknu ,že to vezmu jinudy je jí jasné ,že kufruju grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: POKUTY
18. 03. 2019 12:12
smileys with beer



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (27. 04. 2019 10:30).
avatar Re: POKUTY
18. 03. 2019 13:16
No peníze oželíš, horší by bylo, kdyby ubyly body.....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.