Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POKUTY

Autor Bobila1 
Re: POKUTY
22. 08. 2015 11:30
foco,Toho jsem si vědom,ale nejsem zas až takový,jako kochající se doktor.smiling smiley
avatar Re: POKUTY
23. 08. 2015 13:56
... včera se vrátil synátor z Drveniku ...
navazuji na to, jak se v jiném vlákně píše o tom, jak se v Rakousku na dálnici dodržuje pravidlo uvolnění pruhu pro záchranářeře a jak jsou za porušení vysoké pokuty ...
... asi 50 km před Vídní na A2, kolem 16,00, směrem na CZ prý byla nehoda ( VW Passat B6 )
... jistě turisté, kteří se vraceli z dovolené, ale podle SPZ to snad prý Češi nebyli ... VW byl dost rozhozený, urvaný nápravy, ležel na zádech, box roztřískaný, všude se válely deky a karimatky ...
... musel přistávat vrtulník ... ale než se prodrala dálniční policie, záchranky a hasiči ... tak prý to byla nekonečná doba, než se k nehodě dostali ... všechny pruhy včetně odstavného plné ...
... tak by mě zajímalo jak dlouho rakušáci dávali pokuty a jestli se tím někdo zabývá, když jde o život ... eye rolling smiley
avatar Re: POKUTY
28. 08. 2015 15:31
To Cestovatel19

Tři roky zpátky jsem dostal v Omiši pokutu za přední okno za špatné parkování. Lístek jsem sice koupený měl, ale asi o půl hodiny jsme přišli pozdě. Pokutu jsem schoval a nic neplatil.
Řídil jsem se heslem, kde není žalobce, tam není soudce.
Do dnešního dne žádný problém. Proto bych to neřešil.

Užívejte si dovolenou pár Karlovaček to zpraví.smileys with beer
Re: POKUTY
28. 08. 2015 17:06
LOVA ,bol by som opatrný s výrokom ,,proto bych to neřešil", sice v tvojom prípade sú to už 3 roky...za ten čas sa mohlo veľa zmeniť a hlavne už to tu bolo spomenuté, nezabúdajme, že aj HR už máme v EU...smiling smiley

asi som až veľmi poctivý, ale stať sa to mne a nezaplatiť, tak kľudne nespím...radšej oželiem Karlovačko a neviem čo a zaplatím..500 HRK nieje položka na zrujnovanie thumbs up

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: POKUTY
29. 08. 2015 22:07
..takove "pokuty" nerešit...a k tomu promlčene...prozatim se jen Poreč rozhodl "zamestnat" italske advokaty kvuli parkovani...Italove nasra.., tak toho pak nechali...kdo zaplati, zaplati..kdo ne...jen bacha na policejni pokuty...ty brat važne..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JIRKA Z RI (29. 08. 2015 22:08).
Re: POKUTY
29. 08. 2015 22:59
My dostali jednou pokutu v Drveniku – na parkovišti první rok poplatek, značka za oleandrem skoro neviditelná. Chlap mával při příchodu k autu strojkem a křičel. Neměla jsem u sebe tolik peněz. Je to už víc než 5 let a pak jsem se dozvěděla, že to jsou soukromé firmy co se tváří jako úřední osoby a že to mám nechat být... Tož, do Chorvatska jezdím dál, nikdy mě nikdo za ten prohřešek nijak nepostihl...
Jedeme pozítřííííí :-) Huráááá!
Re: POKUTY
30. 08. 2015 17:47
v Bristu som schválne omrkol automat, ktorý je na tom hl. parkovisku pod magistrálov a na displeji "AUTOMAT NERADI", bolo to počas nášho pobytu, neviem či ten automat je mimo provoz celú sezónu....grinning smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: POKUTY
31. 08. 2015 08:15
4 foco

Ten automat neradi uvijek. yawning smiley Letos zmizela i cedule o poplatku. Na tom parkovišti je to složité. Většinu parkoviště mají předplaceno místní. Musel sis všimnout odloženého člunu (ten je tam věky), aut s místními značkami a kontejnerů na odpad. Takže jak je v Chorvatsku obvyklé, tak tě z něj vyženou a ani nevíš proč. smiling smiley Řeknou ti privatno parkiralište a ty na ně hledíš jako puk, když je tam automat. V době kdy jsme tam byly, tak tam skoro celou dobu měli zaparkovanou techniku cestáři co opravovali cestu. Vím, že známí domácích si parkovali auto u vjezdu k našemu apartmánu, i když je zmíněné parkoviště přímo před ním. yawning smiley
Re: POKUTY
16. 03. 2016 18:44
Chcem sa opýtať keď som minulý rok dostal pokutu v Chorvátsku ale ešte na staré auto a chcem ísť v lete zase tam s novým autom či to nejak vedia zistiť že som ju nezaplatil. Bol som na platenom parkovisku ale automat bol pokazený a dotyčný čo mal na starosti parkovisko tam nebol. Potom som si našiel pokutu za oknom. Domáci mi povedali že to nemusím platiť že to nič nie je. Nejak tomu neverím. Teraz sa bojím že či mi tam niečo nehrozí
Re: POKUTY
16. 03. 2016 18:51
.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Rohal (30. 03. 2016 18:34).
Re: POKUTY
16. 03. 2016 18:54
bede,
JIRKA Z RI napsal před časem - neřešit. Má na to po nějaké době jiný názor ?
smileys with beer Co Ty na to Jirko ?smileys with beer Asi si dát raději Karlovačko ?
Re: POKUTY
16. 03. 2016 18:56
aj by som sa spýtal ale neviem koho keďže neviem ani kto mi ju dal pretože tam nebol keď som došiel k autu bola tam len pokuta ale kebyže tam dotyčný je tak mu ju na mieste zaplatím aby som nemal zbytočné problémy
Re: POKUTY
16. 03. 2016 19:03
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (30. 03. 2016 18:33).
Re: POKUTY
16. 03. 2016 19:09
keby že mám kontakt alebo niečo kam mám poslať peniaze tak nie je problém len domáci mi to hneď roztrhal
Re: POKUTY
16. 03. 2016 19:26
já myslel, že ten lístek vzal vítr a Ty ho nemáš. Proto si tu pokutu nemohl uhradit. Nebo Ti lístek někdo vrazil do ruky osobně ?
MUDr. Plzák říkal ....zatloukat, zatloukat, zatloukat. Teda to platilo o nevěře v manželství ale to je jedno.
Jak Ti kdo dokáže že tam za stěračem ten pokutový lístek byl. Snad jenom kdyby bylo foto jak lístek odebíráš z auta.
Navádím k nepravostem ale jiný by nebyl lepší ! Není žalobce - není soudce. Auto je jiné, číslo je jiné , pas se neukazuje, OP také ne tak ????
Že domácí lístek roztrhal s tím bych vůbec neoperoval.
To je pouze můj názor.
Re: POKUTY
16. 03. 2016 19:32
ďakujem tiež budem hovoriť že nič som tam nemal poprípade budem ochotný to tam zaplatiť ešte raz ďakujem
Re: POKUTY
16. 03. 2016 20:38
Přesně, zatloukat, zatloukat....
Zaparkoval jsi tam to auto ty? Byl tam vůbec nějaký lístek?
Speciálně když jedeš jiným autem, tak je minimální šance že by to někde párovali a dohledali Tě.
Re: POKUTY
16. 03. 2016 20:48
ďakujem už to nechám tak ešte jeden známi sa mi na to kukne a uvidím čo stím
avatar Re: POKUTY
16. 03. 2016 20:59
bede
Re: POKUTY nový
16. 03. 2016 18:44
Chcem sa opýtať keď som minulý rok dostal pokutu v Chorvátsku ale ešte na staré auto a chcem ísť v lete zase tam s novým autom či to nejak vedia zistiť že som ju nezaplatil ...


... bede ... domácí to vyřešil, ví jak to chodí ... tím spíš, že si asi všiml ... kdo Ti ten flastr dal,
buď v klidu
smileys with beer
Re: POKUTY
16. 03. 2016 21:03
Ďakujem
Re: POKUTY
17. 03. 2016 04:18
bede napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ďakujem tiež budem hovoriť že nič som tam nemal
> poprípade budem ochotný to tam zaplatiť ešte raz
> ďakujem


bede pozor !
toto je doslova přiznání viny. O ničem nevím a hotovo. Bessy napsal jednoznačně - názor domácího. Ten domácí ví a zná nejlépe co a jak.spinning smiley sticking its tongue out
Re: POKUTY
17. 03. 2016 04:26
.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Rohal (30. 03. 2016 18:32).
avatar Re: POKUTY
17. 03. 2016 07:14
A podle čeho asi policie při zastavení auta zjistí, že dotyčný dluží na pokutě? Auto jiné, značka na autě jiná (vloni ještě SPZ na přání nebyly) ,číslo pasu nemají. To mi teda hlava nebere, jak by to policie zjistila.
Hradečák radí dobře.
avatar Re: POKUTY
17. 03. 2016 08:01
Za přestupek se platit musí.... Jak by to vypadalo..a zjistí to jednoduše na hranicích celník projede pas a ejhle pod tím jménem bude dluh v podobě pokuty



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 03. 2016 08:04).
avatar Re: POKUTY
17. 03. 2016 08:25
Sice se tady mluví o pokutě, ale když ani dotyčný sám neví od koho ten lístek za oknem vlastně byl, tak co tu pořád řešíte? Ta "pokuta" klidně mohla být jenom od provozovatele parkoviště, který jenom dělá bububu. :-)
avatar Re: POKUTY
17. 03. 2016 08:29
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ..a zjistí to jednoduše na hranicích
> celník projede pas a ejhle pod tím jménem bude
> dluh v podobě pokuty

Můžeš mi objasnit, jak kdokoliv dokáže spojit zaparkované auto, o kterém max. vím model a jeho RZ, s pasem řidiče (kromě toho, že si tam na něj počká a chytí ho při nasedání do auta)?
Re: POKUTY
17. 03. 2016 08:35
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (30. 03. 2016 18:30).
Re: POKUTY
17. 03. 2016 08:39
No nevím, tady pokuty taky neplatíte? Pak se není co divit, že se na nás v zahraničí koukají skrz prsty.
Na druhou stranu, domácí věděl, vo co gou. S něčím podobným jsem se setkal v Omiši. Lístek s pokutou dávala firma provozující parkoviště. Vedle parkující Čech na něj nevěřícně koukal a ptal se mě, co s tím. Lístek měl on, Polácí a Slováci. Já ne, já jsem frfník do automatu dal a parkovací lístek za oknem měl. Z domácích neměl pokutu ani parkovací lístek za oknem nikdo. Tak jsem mu poradil, kde je odpadkový koš.
Zjistit dle RZ majitele v zahraničí, zanést do systému tak, aby to měly veškeré bezpečnostní složky dostupné a pak aby celník na hranici zanesl pas do kompu a ten mu vyhodil, že dotyčný dluží na pokutě? Tak ta o Červené karkulce je lepšígrinning smiley.
Re: POKUTY
17. 03. 2016 08:39
Přesně. Dostal pokutu bez znalosti (evidence) jakéhokoliv dokumentu (pas, občanka). Nesrovnávejte odlišné věci a to dostat pokutu přímo při nějakém činu (rychlost ...), kde Vás zastaví policie a dostat pokutu za např. neoprávněné parkování, kde člověk najde lístek za oknem.

2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - Makarska, 2021 - 2xMakarska, 2022 - Makarska, 2023 - Primošten + Podgora, 2024 - Podgora
avatar Re: POKUTY
17. 03. 2016 08:46
Peťas..tož na lístku musí být údaje od koho a kam platit..takže i ten kdo tam dal lístek si zjistil komu auto patří..
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 68
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.