Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Do Chorvatska bez masných výrobků

Autor zdenny 
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 13:45
Bud si z nás ten Plenković dělá prdel anebo je to velký zvíře a má informace který nikdo jinej ještě nemá grinning smiley
Vyštáral jsem na něj telefon, tak mu někdo brnkněte grinning smiley
Tel: +420 2 2221 1812
Fax: +420 2 2221 0793



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (04. 06. 2008 13:49).
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 13:49
Podle mána si z nás dělá tu p....grinning smiley

Sorry já se už jen bavím, takový pěkný bordel, skoro jako v naší milé a všemi oblíbené vládě.
Jsem škodolibí ale ono to jednoho potěší, když vidí že i jiní žijí ve státě řízeném pitomci.smileys with beer Nazdraví.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 13:56
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Petr 164
>
> Z tvých příspěvků mmám pocit, že si nikde jinde
> než v Chorvatsku ani nebyl. Každému se přece líbí
> něco jiného, jeden je unešen z betonových plat na
> koupání a jiný má holt rád písek, někdo se rád
> dívá na horu před ním a cítí se jak doma na
> mácháči a jiný má rád pohled na širé moře.

Já se nechlubím nálepkami na kufru ani rychlými průlety městy či přímořskými letovisky. Znám toho ze světa víc než je mi milé. Betonová plata z Chorvatska zná ale jen ten, kdo se nedokáže hnout nebo si lépe vybrat - já znám převážně přírodní pobřeží s všemi druhy povrchů a pobřežních ekosystémů. Ten, na jehož 3 příspěvky za sebou jsem reagoval, viděl asi jen ta betonová plata a podle toho generalizuje a ještě píše polosmysly o černomořském pobřeží. Takže doufám, že jsem nihoho nejen neurazil, ale ani k jeho nevůli nepošťouchl. smileys with beer
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 14:16
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Antun Plenkovič ( ředitel chorvatského
> turistického sdružení) to emailem už potvrdil -
> nařízení zrušeno! Dostali strach, nebo rozum ????

Nebo oboje spinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley

Ja to psal uz nedavno a to, ze mam duvodne podezreni, ze HR vlade zacali na melouch delat poradce nasi zakonodarci. To jsem mel jenom duvodne podezreni. Ale vzhledem tomuto absurdistanu co je z toho ted, ala odvolavam co jsem odvolal ....., je uz mi jasne, ze me duvodne podezreni preslo v jistotu smiling bouncing smiley

--
TomKa
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 14:33
veteran91
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 14:51
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 14:52
Ano, ale Ta3 si to mohli přečíst na novinkách a než to odvysílali tak to zase nebyla pravda. Na novinkách už to zase neni - informace (a dezinformace) se šíří lavinovitě a nezadržitelně.

Jinak zákaz "nadměrného" množství potravin platil vždy a kontrolovalo se to jen namátkově. Takže po uvolnění tohoto přísnějšího zákona, který zakázal jakékoliv množství (pokud bude potvrzen) tak to raději s tím jídlem nepřehánějte. Vemte si něco na začátek a pak v rámci výletu se můžete zastavit i v supermarketu a tam se vyřádit. Např. neni naškodu se stavit v jejich kauflandu a porovnat to. Náš domácí tam loni kupoval zeleninu a pak se nám to snažil prodat 2x a 3x dráž než to stálo v tom obchodě (a pak vznikají fámy, jak je vše drahé).

drinking smiley - chtělo by to jedno orosené.....
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 15:06
Všimli jste si, jak se ten milovník Chorvatska, neskonalý příznivec Jadranu a cestování na blind bez cestovních kanceláří, Tomio Okamura snaží? Ještě půl roku, a bez požehnání CK nepojedu ani kole do Beskyd.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 16:51
........



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (05. 06. 2008 09:05).
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 16:52
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:05).
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 16:58
tak vidim, ze panika je velika a po nekolikatiletych zkusenostech s ruznymi zakazy a dobou silenych krav ,bych Vas chtela uklidnit. Co me tyto dva dny prijeli hoste, nikdo na hranicich nemel zadny problem . Jak uz jsem psala v prispevku o povoleni pro nezletile deti co me rekli na hranici, tak me to potvrdili i hoste. Ti davali celnikum papir s potvrzenim a oni se jich ptali co jim to davaji, ze nic takoveho nechcou. Kdyz se to vse zkrati, tak tam , kde by rozruch mel byt, je klid a to je prave hranice.
vcera ve Slobodne Dalmaciji vysel clanek , kde pise pan Plenkovic( musim se pochlubit ze je z nasi vesnice) jaky rozruch panuje v Cechach. Presvedcovat nikoho o nicem nechci, ale vemte si jen predstavu jaka by mela byt zacpa, kdyby meli kazdemu prehrabovat auto.
Anonymní uživatel
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 17:08
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A to víte, že chorvatské ministerstvo zahraniží
> zavedlo vízovou povinnost pro Čechy, Slováky a
> Poláky od 1.7.2008?
> Dnes to vyšlo ve Slobodné Dalmácii!! thumbs down
> Tak už nemusíte řešit dovoz potravin.


A mohl bys přidat odkaz na ten článek?
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 17:13
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A to víte, že chorvatské ministerstvo zahraniží
> zavedlo vízovou povinnost pro Čechy, Slováky a
> Poláky od 1.7.2008?
> Dnes to vyšlo ve Slobodné Dalmácii!! thumbs down
> Tak už nemusíte řešit dovoz potravin.

A vízum stojí 35euro to je teda pěkný spinning smiley sticking its tongue out ted to psali v Halo noviny a to je jediný
deník kterému se dá věřitsmoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sparrow75 (04. 06. 2008 17:15).
Anonymní uživatel
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 17:19
sparrow75 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Fido napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > A to víte, že chorvatské ministerstvo zahraniží
> > zavedlo vízovou povinnost pro Čechy, Slováky a
> > Poláky od 1.7.2008?
> > Dnes to vyšlo ve Slobodné Dalmácii!! thumbs down
> > Tak už nemusíte řešit dovoz potravin.
>
> A vízum stojí 35euro to je teda pěkný spinning smiley sticking its tongue out ted to
> psali v Halo noviny a to je jediný
> deník kterému se dá věřitsmoking smiley


Tak jsem koukal na stránku Slobodne Dalmacie i na Halo noviny... Nikde nic. že by se tu šířila zpráva poplašná?
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 17:21
A já se na ty kolony na hranicích těšil, už jsem chtěl začít prodávat místa ve frontě. sad smiley
taky mám ten pocit..to je zase nějaká kachna...to už by jim tam nejel nikdo..mají aspoń trochu snahu zrušit zákaz jídla a ještě by udělali vízo jo to je nesmysl...
nedalo mě to a koukla jsem se na ten..vízum musím mít když tam jedeš na dobu delší než 90 dnů...ale ne standartní dobu dovolený...
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 18:05
Tak to už je MAXI .............thumbs up smiley

MirekŠi
zubtel
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 18:09
[www.novinky.cz]
Tak tet babo rad,jak je to teda stěma paštikama?confused smiley
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 18:20
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak tet babo rad,jak je to teda stěma paštikama?confused smiley

Normálně, včera jsem si už udělal nákup proviantu co povezu sebou a kromě smileys with beer tam mám i Májky grinning smiley hot smiley

** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (04. 06. 2008 18:21).
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 18:26
Tak ty májky to bude problémyawning smiley
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 18:42
sparrow75 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak ty májky to bude problémyawning smiley



** Petr **
lakko
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 18:56
Dnes chorvati upresnili ze zakaz dovozu mliecnych a masovych vyrobkov sa netyka obcanov EU
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 18:58
Jestli to dobře chápu tak je šance, že tu vyhlášku do konce roku pozastaví. Od ledna 2009 bude zase platit a tak léto 2009 bude bez dovezených potravin. No nevím zda je to pozitivní nebo ne. Ale léto 2009 mě těď nezajímá. Uvidíme za rok.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 19:05
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:03).
jestli tomu říkáš fór...
avatar Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 20:50
Fido, napsal jsi to pěkně, 99% lidí tomu věřilo. Docela mě to rozesmálo. Černohorci od 15.6. taky zpřísňují, zavádí ekologickou daň pro všechna vozidla a jídlo bys tam neměl vézt vůbec žádný. O tom se nikde nepíše. Přitom myslím, že tam také jezdí dost Čechů, ale to už patří zase na jiné vlákno.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
04. 06. 2008 20:52
Jako v pyšný princezně- Rušíme - nerušíme-slibujeme zrušení-odvoláváme co jsme odvolali. Už mě kakaj !!
Pedro
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 01:46
Řiďme se tím co říkají oficielní Chorvatské orgány - ministerstva a ambasady. Protože ty určí jestli to platí, neplatí a nebo platí, ale je to pozastavený. A podle toho se budou chovat chorvatský celníci. Necitujte a neřiďte se nějakým Plentukovičem a Okamurou který nic neznamenaj o ničem nerozhodujou a akorát kecaj tak jak to nejmíň ublíží jejich byznysu. Co má za pravomoci ředitel chorvatskýho cestovního sdružení? Vždyť je to nějaký s.r.o. .... Copak může měnit zákony a nařizovat celníkům?

Neplašte se, až se bude valit přes čáru souvislá kolona, budou tam akorát stát a mávat, kdyby kontrolovali bude kolona až do Gratzu....

Nenadávejte na chorvaty, jsou to obyčejný lidi jako my, taky je ti jejich pohlaváři ser..., to rozhoduje pár blbců nahoře pro který jsou nejdůležitější politický body, pak jejich partaj, pak jejich rodina, pak několik hromad hnoje pak dlouho nic a pak až ten stát kterej je platí a kterýmu mají sloužit... Ale politika sem nepatří, jenom chci připomenout že ti prostí chorvati co jsou našimi domácími s tím nemají nic společného a taky je to štve.
Re: Do Chorvatska bez masných výrobků
05. 06. 2008 06:58
Prostě jedu a beru s sebou vše jako normálně. Buď mě vyhmátnou nebo ne. Když jo, tak ať si to ten chorvatský celník nabouchá do ....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 198
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.