Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Na motorce do Chorvatska

Autor Jaruš 
Na motorce do Chorvatska
10. 05. 2008 21:30
Uvažujeme o tom, že by jsme jeli ještě jednou k moři v září, ale na motorce. Byl jste tam už někdo motorkou a jaké máte zkušenosti o cestě? Určitě by jsme jeli jen na Istrii, od nás z Ašského výběžku to je nejkratší cesta.Prosím podělte se.
Dík Jaruš
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
10. 05. 2008 21:58
To Jaruš : hledej šmudlo tongue sticking out smiley [www.ihvar.cz]
Re: Na motorce do Chorvatska
10. 05. 2008 22:06
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil housle (30. 01. 2011 18:35).
Re: Na motorce do Chorvatska
10. 05. 2008 22:22
Hele Luďku,toho téma jsem si fakt za celou dobu co sem chodím nevšimla,ale hezky jsem poprosila i poděkovala za zkušenosti a tobě děkuji obzvlášť šmoulo yawning smiley
Admine, prosím, převal mi můj příspěvek do téma MOTORKA. Dík



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jaruš (10. 05. 2008 22:23).
Re: Na motorce do Chorvatska
10. 05. 2008 22:26
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:20).
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
10. 05. 2008 23:01
To Jaruš : Promiň jestli se tě to dotklo já mám jen rád duo S+S.smiling smiley

To Fido : No alespoň už vím komu ležím v žaludku.eye rolling smiley
Re: Na motorce do Chorvatska
11. 05. 2008 00:30
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:20).
Zumka
Re: Na motorce do Chorvatska
13. 05. 2008 13:31
Ahoj,
jsme s přítelem motorkáři a vloni jsme se vydali na motorkách do Chorvatska - Novigrad, Istrie. Cesta super - já měla půl roku po složení řidičáku, přítel je "starej" motorkář, zvládli jsme všechno bez problémů.
Cesta 720 km, ráno jsme vyjeli v 6.45 od Brna a v Novigradu jsme byli ve 20.30. Okolo oběda asi hodinová přestávka, jinak tak každých 120 km přestávka tak na 10 minut. Jeli jsme přes Mikulov-Vídeň-Graz-Klagenfurt-Loiblpass-Ljubljana-Koper-Novigrad.

Jaruš: Spíš napiš konkrétně, co bys chtěla vědět smiling smiley
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
16. 10. 2015 15:03
Já bych na motorce nikdy do Chorvatska na takovou vzdálenost nejel. Člověk musí být na těch motorkách "vyklepaný jak Partyzánka", otupělý od rychle proudícího vzduchu, rozlámaný od stále stejného "posedu" a musí mít bolavé zápěstí pravé ruky, jestliže tam nemá tempomat. (?) No zkrátka nejspíš žádný požitek.
Snad jen motorku naloženou na přívěsu a provádět v Chorvatsku "spanilé jízdy" na kratší vzdálenosti. To bych bral. Ale vedro a přilba na hlavě, taky žádný velký požitek.
Re: Na motorce do Chorvatska
16. 10. 2015 16:07
..na motorce prožitek parádní, kdo zkusil, jistě dosvědčí...

smileys with beer
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
16. 10. 2015 17:47
Věřím tomu, požitek za tepla určitě parádní, možná ale tak prvních 76 km....na cestě do Chorvatska. Pak nejspíš se to blíží k utrpení. Aspoň z mého pohledu. Je pravda, že na silnější motorce než 350 ccm3 jsem neseděl. Ty joo?
Re: Na motorce do Chorvatska
16. 10. 2015 18:06
Vždy jsme jezdili k moři autem,ale na motorce zatím nikdy.Začínám o tomto přemýšlet.
Proto mě zajímá vše kolem toho.Můj kamarád jezdí k Jadranu na tricketu [www.rajce.net] ,zvádá to bravůrně a jelikož by mi mohl být otcem tak si říkám proč to nevyzkoušet,třebaže jen na týdenní výlet.
Mám teda dotaz,na čem si jela a jak tu dálkovou vnímá řidič,myslím to co tady vyjmenoval kabinet302....vítr,vibrace,déšť nebo prochladnutí či ztuhlost těla při stejném posedu.
Díky Jan.

......................................................................................vjerni Adriatic



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (20. 12. 2015 17:58).
Re: Na motorce do Chorvatska
17. 10. 2015 15:02
..není špatné počasí na motorku, je jen špatně oblečený motorkář ...grinning smiley

..nesedlám nic pod 750ccm...
Re: Na motorce do Chorvatska
17. 10. 2015 16:50
Obsah mne u motocyklu dvakrát nezajímá. Spíše výkon. To není auto abys měl motorku 10 let a najezdil na tom 200 tis. km ! Motorka je radost.
První byl pionýr v r. 1962, potom 250, 350 potom děti a dlouho nic a v r. 1991 600, 600R a synové chopery. Končilo se v letos u syna kdy prodal 1000 R a otevřenou, laděnou. Šla jak blesk. Nemyslím denník.
Re: Na motorce do Chorvatska
17. 10. 2015 19:31
Nedej bože,když přijde sléjvák a vichřice. Už jsem pár motocyklistů litoval,jak hledali nějaký nadjezd a on nikde.
Re: Na motorce do Chorvatska
17. 10. 2015 22:16
...však nejsme z cukru, a slejvák a vichřice se dá odhalit včas a najít úkryt...
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
19. 01. 2016 17:48
... není to o cestě do Chorvatska ... ale po Chorvatsku ...
vlastně ani nevím, jestli je to motorka, moped nebo elektrická koloběžka ... přilepené bylo takřka všechno ...
ale jelo to [www.rajce.net]
smileys with beer
Re: Na motorce do Chorvatska
09. 03. 2016 12:09
My jsme byli na motorce v Chorvatsku teď 3 roky za sebou a už bych autem nejela.Ten zážitek je nesrovnatelný. Je ale pravda, že záleží na čem člověk jede.Nechystá se letos někdo ?
Re: Na motorce do Chorvatska
09. 03. 2016 15:30
Asi ano. Je to pohoda. Na choperu tedy určitě. Na záležáku to již není moc fajn. Neříkám že bych zas nejel. Ale jsem již takový pohodlnější. S tím motocyklem zajedeš všude a ta spotřeba je srovnatelná s autem. No téměř. Ale jet, mít na zadku jenom kartu a doklady. Na nádrži malý baťůžek s tím nejnutnějším. K nezaplacení.
Jak ale říkám - jenom to pohodlíčko. To mi tam již chybí.spinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
09. 03. 2016 15:49
Sarah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jsme byli na motorce v Chorvatsku teď 3 roky za
> sebou a už bych autem nejela.Ten zážitek je
> nesrovnatelný. Je ale pravda, že záleží na čem
> člověk jede.Nechystá se letos někdo ?


Jedu a předpokládám ,že né jenom jednou. Poprvé chci jet teď na začátku Dubna.
Re: Na motorce do Chorvatska
09. 03. 2016 19:53
My jedem - tedy do Chorvatska až 18.6. ale jinak samozřejmě zahájíme mnohem dřív. Tak třeba se domluvíme...
Re: Na motorce do Chorvatska
29. 06. 2016 12:27
Vyrážíme s přáteli na motorkách (Honda CB500F, CB500 a CB600F Hornet) 27. srpna směr Korčula. Nejedeme teda přímou cestou, ale chceme si to užít, takže cesta tam bude na čtyři dny. Praha - kemp u Zell am See, přejet Grossglockner pak do Slovinska a projet Triglav. Přenocování v Ljubljani. Další den dolu do Chorvatska a po pobřeží (a pak kousek dálnice) do kempu v Trogiru. Ráno cca 30km do Splitu a nalodit na Trajekt směr Korčula. Cestu zpět pak vezmem asi přímo na sever přes Bosnu, Maďarsko kolem Balatonu a Slovensko.
Re: Na motorce do Chorvatska
29. 06. 2016 21:06
Kaoru, doporučuji přejet do Slovinska průsmyk Rateče(z Villachu do Arnoldstein a pokračovat podle značení. Na slovinské straně sjet do Kranjske Gory(nádherné městečko) a pak přes Vršič až do Mostu na Soči, odkud jezdí několikrát za den vlak(autovlak) do Bohinjske Bystrice a pak se stavit ještě na Bledu. Vyzkoušeno, krásné, pošlu Ti případně fotky, dej na SZ mailovou adresu).
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
29. 06. 2016 21:40
Téma jsem přesunul sem do dopravy.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Na motorce do Chorvatska
30. 06. 2016 06:53
TomM: až do Mostu na Soči se prakticky shodujeme. Bistrici a Bled bohužel musím nechat na příští rok (stejně jako Predjamu). Protože jak jedu poprvé tak nemám odvahu jet bez zajištěného spaní a tudíž musíme stíhat daný itinerář kvůli zabookovaným ubytováním.

Jinak co si myslíte o cestě po pobřeží od Rijeky po Starigrad (za ním najedeme na E65 a sjedeme u Trogiru do kempu). Jak to tam bývá průjezdné na přelomu srpen - září.
Re: Na motorce do Chorvatska
30. 06. 2016 09:06
Vyrážíme, letos podruhé, 2.9. na motorce na Murter....
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
10. 07. 2016 21:44
... tak jsem dnes viděl mazat od Vyškova na Brno ... a zřejmě dále na jih fantastické spřežení ...
motoříkolku ( asi Thunderbolt Streamer ) a táhl malý karavan, tak 2,5 až 3 metry dlouhý ...
... v destinaci odpojí a užívá moto ...
thumbs up
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
16. 09. 2016 19:05
podotýkám, že toto už bylo z Chorvatska ...

... sólo si to po A1 mazala polská motorka nějakých 130 až 140 ... smoking smiley
... jak uviděl Brloška Dubrava ... přidal, předjel, myška do prava ... a snad to stihl ...
[www.rajce.net]
smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (17. 09. 2016 13:00).
avatar Re: Na motorce do Chorvatska
12. 10. 2016 17:19
Tak letos jsem to jel víckrát. Tady třeba Montenegro v červnu a ano je to snih.



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 163
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.