Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Letadlem do Zadaru s kojencem

Autor 0sarka0 
Letadlem do Zadaru s kojencem
21. 03. 2008 14:55
Má někdo zkušenosti s cestováním letadlem s kojencem? Chtěli by jsme využít nové služby letů do Zadaru a v září cestovat s půlročním prckem raději touto formou než ho trápit cestou autem. Díky moc
steeve
Re: Letadlem do Zadaru s kojencem
21. 03. 2008 15:12
My jsme letěli s roční dcerou do Tunisu a když spočítám celou cestu od domu na letiště, čekání na letišti, let, pak kontrola, a odvoz k hotelu, tak nám to dalo 12 hodin, a holka byly znuděná ( spíše to čekáni na letišti), ale let přežila- (tam než se nanosí jídlo, a pod, tak to uteče rychle,) , a pak s tou druhou dcerou na 3 měsících jsme jeli do chorvatska autem, a těch 12 hodin přes noc autem také zvládla, a dá se říci celou cestu prospala, a letos jedeme i s tou třetí,a ta bude mít v červnu 6 měsíců, a zase na noc autem, takže oba způsoby jdou, a řekl bych , že přes noc autem je to více v pohodě,.
Re: Letadlem do Zadaru s kojencem
22. 03. 2008 10:25
Díky moc, ale přesně to jsem čekala. Když si vezmeš že na letišti nemusíš být 2 hod. předem ale jen 1 hodinu let do Zadaru nebude trvat déle než 1, 5 hod. na letišti na nás budou čekat rodiče a na místo je to ani ne půl hodiny tak spíš zbírám informace jak je to s tak malim prckem před odletem, kam s autosedačkou a jak to probíhá v letadle protože vám dítě musí sedět na klíně. Díky moc
avatar Re: Letadlem do Zadaru s kojencem
22. 03. 2008 10:28
Malé dítě se netrápí v letadle víc než kdekoliv jinde. Syn teď letěl s dětmi - 11 měsíců a 3 roky - 10 hodinový let - a v pohodě. Největší strach na letišti jsem měla já - držela jsem v náruči plyšového medvídka - aniž jsem to vnímala - až mě mé vlastní děti"seřvaly", co dělám, že vypadám úplně jak Anička Škrlová.
Náročnější je nabalení se, dojezd na letiště a odbavení a nakufrování se do letadla.
No a největší "problém" vidím - "musím si šťárnout, to bych nebyla já" - včasný dojezd autem na letiště u majitelů navigace.
Atnarfus
Re: Letadlem do Zadaru s kojencem
22. 03. 2008 17:05
Ten prcek, když to tak počítám ještě není na světě. Když by to byl Váš druhý prcek, tak už by jsi se neptala. Počkej až se narodí a pak si za dva měsíce sama odpovíš, jestli poletíte nebo ne.
My jsme toho to léto, co se narodila malá, moc nenacestovali ani po čechách. Život mé manželky prvních pár měsíců sestával z krmení, přebalování, praní a žehlení.
Cestovat mělo smysl, tak k babičce, nebo na chalupu. Tam bylo připravené zázemí. K moři jsme to zavrhli, že to nemá smysl. Jeli jsme až další léto. Teď za měsíc se nám má narodit další prtě a letos s mořem opět nepočítáme. Za rok už pojedeme.
Re: Letadlem do Zadaru s kojencem
22. 03. 2008 17:49
ahoj šárko. strašně záleží na tom jak mrňous bude snášet jakoukoliv dopravu. petas měl za pvrní rok života odježděno v autě kolem27000 km.
auto byl nejlepší uspávací prostředek. při první cestě do chorvatska se asi tří krát vzbudil na jídlo a jinak to prospal. standa
Re: Letadlem do Zadaru s kojencem
24. 03. 2008 13:16
Atnarfus- počítáš špatně narodil se 29.2. takže půl roku už mu budegrinning smiley
avatar Re: Letadlem do Zadaru s kojencem
24. 03. 2008 13:43
Blahopřeji. Ať se má k světu. Letadlem i autem je to v pohodě, hlavně na místě ať máte zastíněnou terasu a místa na procházku. Myslím, že by bylo vhodné je dopředu upozornit, že letíte s malým dítětem, dají Vám pak sedadlo do uličky, nebo vpředu. Nám syn prospal taky vždycky celou cestu autem, již při startu zavíral oči. A i kdyby plakal, no co, doma taky malé dítě pláče. Šťastnou cestu.
Re: Letadlem do Zadaru s kojencem
15. 02. 2017 17:59
Já mám... smiling smiley Postupovala jsem nejdříve podle tohoto článku, a potom hezky v klidu pohoda. Tedy měla jsem štěstí, že malý prospal většinu letu smiling smiley Jinak dají ti i speciální sedadlo a někdy i jídlo pro malého smiling smiley
Re: Letadlem do Zadaru s kojencem
15. 02. 2017 19:46
Tak moje zkušenost z hlediska dědečka, který čekal na letišti ve Splitu. Vnuk 2,5 roku cestu tam i zpět absolvoval úplně v pohodě, ale dle jeho rodičů, to tak u všech dětí nebylo. Horší to bylo s odbavením na cestu zpět. Byla to sobota a i pro dospělého to byl, vzhledem k množství lidí čekajících na odbavení, docela horor. Takže letos zpět už v pátek.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 49
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.