Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)

Autor martinf 
Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
18. 02. 2008 13:02
Plánuji s přítelkyní na letošní letní prázdniny Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem. Hrubou představu máme - jižní a střední Dalmácie, na každém místě chceme být jen několik málo dní a pak pokračovat jinam, cestovat chceme přibližně 4 - 6 týdnů, stravovat se budeme na místě (tzn. ne vlastní vyvařovaní), atd.
Máte někdo nějaké nápady, kde se zastavit, v jakém kempu přespat, apod.? Máte někdo za sebou podobnou dovolenou? Máte nějaké rady (množství peněz, kudy jet z ČR, bezpečnost, atd.)?

Předem díky.

Martin
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
21. 02. 2008 00:04
ZABTE HO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fóra doprava,kempy,místa v HR,ostatní+stovky vláken !!!! Nebuď línej a hledej !!!angry smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Oplík (21. 02. 2008 00:07).
avatar Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
21. 02. 2008 08:57
- je lépe začít na jihu a jet na sever (na magistrále nejedeš při moři)....
- když nechcete vyvařovat, tak kempů s plnou penzí asi není tak moc, kde mají švédské stoly také nevím...
- já bych naopak přítelkyni přesvědčil, aby něco u stanu uklohnila abys věděl, do čeho jdeš....
- kudy jet z domova ? když ani nenapíšeš odkud jsi? někteří dobrodruzi si koupí předem mapu....
- k množství peněz je také rada drahá, lépe víc než míň, nabouchanou platební kartou nikdo nic nepokazil...
- co se týká bezpečnosti - odvíjí se od toho, kdy plánujete rodinu...
avatar Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
21. 02. 2008 13:33
jeliman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> - je lépe začít na jihu a jet na sever (na
> magistrále nejedeš při moři)....
> - když nechcete vyvařovat, tak kempů s plnou
> penzí asi není tak moc, kde mají švédské stoly
> také nevím...
> - já bych naopak přítelkyni přesvědčil, aby něco u
> stanu uklohnila abys věděl, do čeho jdeš....
> - kudy jet z domova ? když ani nenapíšeš odkud
> jsi? někteří dobrodruzi si koupí předem mapu....
> - k množství peněz je také rada drahá, lépe víc
> než míň, nabouchanou platební kartou nikdo nic
> nepokazil...
> - co se týká bezpečnosti - odvíjí se od toho, kdy
> plánujete rodinu...


thumbs up smiley Jelimane, Ty jsi číslo! Ale příspěvek suprový.
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
21. 02. 2008 17:44
Po vlastní ose by bylo lepší jet větším autem bez stanu.
avatar Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
21. 02. 2008 18:40
S přítelkyní jsme poslední dva roky podnikli něco podobného. Když tak mi písni na e-mail a já ti poradím.

Jinak minulý rok jsme to tu již řešili, tak si to zkus dohledat. Nechci se opakovat.eye rolling smiley
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
21. 02. 2008 18:44
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:06).
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
22. 02. 2008 13:55
On sa naučí kde a čo má hľadať..
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
24. 02. 2008 10:39
Já byl takhle minulí rok a zkončili jsme dole v černé hoře,město bar. mužu vřele doporučit,byli jsme tam 3 tydny. a ceny tam jsou třetinové,proti chorvatsku. Zkus kemp oliva,je to 12 km za městem Bar. Mají vlastní internetové stránky. Letos jedem rovnou tam.
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
02. 03. 2008 02:24
Černá Hora ?? Už nikdy !! Zaplacená záloha v penzionu !! Když jsme dorazili,tak bylo obsazeno lukrativnějšima němčourama.Ubytovali nás po 11 hodinách čekání na parkovišti !! Poprvé v životě jsem viděla štěnici,lépe řečeno štěnice !!
Levno,neznamená dobře !!
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
06. 03. 2008 12:05
Díky za reakce a omlouvám se. Vím, že se tu dá hodně najít, ale hledal jsem někoho, kdo nějakou podobnou cestu podnikl a má tedy co poradit. Loňskou diskuzi k tomuto tématu jsem nenašel. Mrknu se znovu.

Děkuji. Martin
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
06. 03. 2008 14:36
Tímto způsobem Chorvatsko objevuju už několik let. Dvakrát za prázdniny nabalíme auto, a prostě jedem. Za ty roky už máme vytipovány místa, kde se vracíme, plánujem, kde zajedem ... Normálně se sbalte, a jeďte, skvěle vybavených kempů (i jiných typů ubytování), kde se dá přespat, či pobýt i delší čas je na celém pobřeží mnoho, najíst se najíte všude (budete se divit, kolik Němců a jiných turistů z ekonomicky stabilnějších zemí si na dovolených i samo vaří, a kupodivu žádný mindrák z toho nemají), kde se Vám bude líbit, tam zůstaňte, kde ne, tak to sbalte a jeďte dál ... prostě dovča mi končí, až mi dojdou peníze (většina plateb - PHM, ubytování - se dá platit kartou). Hlavně si to užijte, mějte oči, duši i srdce otevřené, Chorvatsko je nádherná země, a jestli se Vám jenom trošičku chytne pod kůží, tak až se budete vracet domů, tak se už budete těšit, jak za rok zase to toho našeho Chorvatska vyrazíte. Šťastnou cestu.
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
06. 03. 2008 17:13
Ahoj doporučuji vám navštívit Pelješac asi 4km před Orebičem je Mokalo kde je moc hezký kemp. Když mi napíšeš na mail pošlu ti odkaz na jejich web. Š
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
10. 04. 2008 13:54
Súhlasím s Pandou, presne tak to robime aj my. Chorvátsko je náš druhý domov. Pred desiatimi rokmi sme vyrazili na blind autom a stanom so skromnou výbavou, bez podrobnejšej mapy. Zakempovali sme neskoro večer. Odvtedy sme si Corvátsko zamilovali a každý rok sa tam s radosťou vraciame.
Re: Chorvatsko po vlastní ose autem se stanem (léto 08)
10. 04. 2008 21:17
Taky souhlas s Pandou, seberte se a vyražte, nemáte děti, tak co řešit. Zatavit se můžete kdekoliv, hodim očko, líbí se mi tady, tak se pár dnů zdržim a pokračuju dál na jiné místo. Za 6 týdnů toho musíte projet až do alelůjááá.thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 234
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.