Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

mýtnice Lučko a Macelj

Autor kabinet302 
Re: mýtnice Lučko a Macelj
11. 04. 2012 20:08
pro: libedajára
Tak to je perfektní informace. Je to o deset kiláků a čtvrt hodiny kratší než přes Jastebarsko. Na Chorvatské mapě mýtnice je, tak ještě někdo může o prázdninách zkusit jestli je opravdu v provozu nebo budu první. V sobotu přes Lučko tedy ne.
Dík za info.
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
12. 04. 2012 06:58
Určitě letos zpět zkusím i tuto variantu s výjezdem z A1 na Gornja Zdenčina - opětovným vjezdem na dálnici v Buzinu / Zagreb (cca 25 km) a dále po A3 sm. Varaždin..

Jedu letos 3 x, v červnu a září bývá všude volno, ale v červenci to bude v sobotu jako každým rokem zpět od moře už bůhví odkud s popojížděním smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil milošhr (12. 04. 2012 07:11).
Re: mýtnice Lučko a Macelj
12. 04. 2012 09:43
No já když jsem se vracel tak jsem zapomněl na Demerje sjet prostě jsme jeli dvě auta a nedohodli se ... když jsem předjížděl tu kolonu na Demerje tak sem nadával jaká asi bude Lučku a vono prd světe div se, ale stáli jsme asi snad šestý.. :-) takže v pohodě. Ono se vracelo spousta místních a všichni na NO CASH :-)
Re: mýtnice Lučko a Macelj
12. 04. 2012 17:50
Ttom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No já když jsem se vracel tak jsem zapomněl na
> Demerje sjet prostě jsme jeli dvě auta a nedohodli
> se ... když jsem předjížděl tu kolonu na Demerje
> tak sem nadával jaká asi bude Lučku a vono prd
> světe div se, ale stáli jsme asi snad šestý.. :-)
> takže v pohodě. Ono se vracelo spousta místních a
> všichni na NO CASH :-)


Mám tutéž zkušenost a zde jsem byl za vola,který provokuje.Běžně na Demerje jezdím,včas jsem si všiml,že tam směřovalo víc aut než rovně a tak jsem to risknul.

Karel
Re: mýtnice Lučko a Macelj
13. 04. 2012 12:54
TO: KarelS

tak můžu potvrdit že nekecáš a neprovokuješ :-) tenkrát to bylo taky tak strašně aut sjíždělo na Demerje...
Re: mýtnice Lučko a Macelj
02. 06. 2012 13:51
nieje to dotaz priamo,ale skusím to tu.
premýšlal som nad tým prečo je to rozdelené,že Macelj-Zahreb,Zahreb-Lučko a ďalej už je to normálne a platí sa až na výjazdoch ? confused smileythumbs up smiley
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
02. 06. 2012 14:07
Nevím co přesně myslíš, ale Macejl - Záhřeb má v nájmu jiná společnost než od Lučka dále. Okruh okolo Záhřebu není zpoplatněn.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (03. 06. 2012 22:53).
Re: mýtnice Lučko a Macelj
02. 06. 2012 14:26
Luděk - no tak teraz si mi to objasnil thumbs up
-takže vlastne ja platím úsek Macelj-Záhreb a potom v Lučku si vyzvedávam lístok a platím v mojom prípade v Šestanovaci
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
03. 06. 2012 21:20
přesně tak

_______________________________________________________
Re: mýtnice Lučko a Macelj
03. 06. 2012 23:51
hanah napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zajímalo by mě, co se děje s těmi, kteří přijedou
> na Demerje a nemají platební kartu.
No co by nic. Pusti te levym odstavnym pruhem zpet na dalnici na Lucko.
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
08. 06. 2012 16:36
Už je to tady
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
14. 06. 2012 15:29
Zmizel černej Passat eye popping smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
14. 06. 2012 16:14
už dávno Isekone grinning smiley
Re: mýtnice Lučko a Macelj
15. 06. 2012 09:50
Zajímavé video v přibližném termínu mé letošní cesty (pá 27.7.12 - inspirace, kdy nejet přes Macelj)


SLO-HR
Re: mýtnice Lučko a Macelj
15. 06. 2012 10:24
deda: super video thumbs up
Re: mýtnice Lučko a Macelj
16. 06. 2012 13:37
Ttom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No já když jsem se vracel tak jsem zapomněl na Demerje sjet prostě jsme jeli dvě auta a nedohodli se ... když jsem předjížděl tu kolonu na Demerje tak sem nadával jaká asi bude Lučku a vono prd světe div se, ale stáli jsme asi snad šestý.. :-) takže v pohodě. Ono se vracelo spousta místních a všichni na NO CASH :-)

Momentalne takto:

LUCKO


DEMERJE




Upraveno 4krát. Naposledy upravil Markox (16. 06. 2012 14:01).
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
16. 06. 2012 22:41
trochu kecáš, ale vždÿť je to jedno,,,smoking smiley
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
19. 08. 2012 22:19
Lučko jak ho z auta neznáme
[dnevnik.hr]
Re: mýtnice Lučko a Macelj
20. 08. 2012 14:15
V neděli 19.8.2012 jsme se vrátili. Cesta tam bez problémů, zpět vypadala také poloprázdně, ovšem poslední pumpa před mýtnicí Macejl cca ve 12 .00 hod najednou kolona, po 5 minutách se to pohlo najednou cca půl kilometru a pak stop. Tak půlhodiny bez hnutí a po tom se to rozjelo strašně pomalu, nikde žádnou nehodu jsem neregistroval, pomalé posunování, takže 2 hodiny celkem. Nechápu co se dělo, viz. ten jeden velký posun a pak strašně dlouhé čekání než se to vůbec začlo hejbat. Je to normální stav kolony před na Macejlu, nebo tam byla nějaká mimořádná věc?
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
20. 08. 2012 18:29
no jestli se stálo před tunelem..u Lepej Bukvy..tož loni to bylo tak....pustili auta na mýtnici a u tunela zastavili...až u mýtnice bylo prázdno tak zase pustili..a tak se to opakovalo
Re: mýtnice Lučko a Macelj
20. 08. 2012 21:29
Ano před tunýlkem. Stál tam týpek s plácačkou. Tak příště budu vědět, že neděli nebrat sad smiley A to jsem se tak těšil, že budu v 18.00 hod doma.
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
21. 08. 2012 13:47
jj, jak dole u odbočky na Krapinu stojí Policija,je třeba bez rozmýšlení sjet z dálnice a využít přechod Cvetlin. My tam jednou prostáli skoro 3 hodiny, Macejl byl totálně ucpaný. Brzdili to Slovinci, to víte, aby se do EU nedostali nějací "nepřátelé".
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
21. 08. 2012 14:20
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Brzdili to Slovinci, to víte, aby se do EU nedostali
> nedostal nějací "nepřátelé".

... a stejně to neuhlídali a Ty jsi projel ... grinning smiley
smileys with beer
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
21. 08. 2012 17:29
No vidíš, projel,prý jsem tady nepostradatelný, ale divím se, že tebe pustili.
Re: mýtnice Lučko a Macelj
22. 08. 2012 10:03
Ono sa oplatí zísť v Karlovaci na starú súbežnú cestu alebo kto je odvážny ide až do Jastrebarska po diaľnici a tam zíde na starú cestu.Všetko od konkrétnej situácie na diaľnici
Re: mýtnice Lučko a Macelj
29. 08. 2012 21:04
Domáca u ktorej sme bývali mi tiež odporučila zísť v sobotu poobede pred Lučkom v Jastrebarsku a ísť po starej do Záhrebu, no je to zachádzka ktorú by som odhadol na cca 15-20 minut oproti dialnici. Diaľnica bola preplnená dovolenkármi s ktorými som sa nechcel na Lučku stretnúť no táto stará cesta zas dosť plná domácich a navyše cez dediny, kde je riziko prekročenia rýchlosti a stretku s policiou.
Re: mýtnice Lučko a Macelj
30. 08. 2012 09:47
Policiu som tam nestretol a som siel pred rokom v SO okolo 15:00
Re: mýtnice Lučko a Macelj
02. 09. 2012 18:05
Včera mýtnice Lučko fronta proma 3 kilometra (hlásil HR 2 ve 11.30 h.), na mýtnici Demerje jsem čekal asi 3 min. thumbs up smiley Doporučuji!
avatar Re: mýtnice Lučko a Macelj
02. 09. 2012 22:05
Když jsem stál před 5 odpoledne na Krapině, hlásili na Lůčku kolonu 13 km. Schválně jsem se díval okolo půlnoci na webky a už tam nikdo nebyl, totálně vymeteno
Re: mýtnice Lučko a Macelj
03. 09. 2012 20:21
Jel jsem v pátek přes Demerje, které bylo úplně prázdné a na Lučku kolona cca 3 km. Nechápu to.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.