Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

trajekt na Rab

Autor bobo 
trajekt na Rab
09. 07. 2007 22:06
Zdravím všechny,
jel jste někdo už letos trajektem na Rab?
Je v provozu už avizovaný nový trajekt ze Stinice?
Jaké jsou poplatky? Na stránkách Rapska-plovidla jsem cenu nenašel.
Díky za odpověď.
Re: trajekt na Rab
09. 07. 2007 23:05
obávám se že ne , články hovoří neurčitě o konci tohoto roku.
Re: trajekt na Rab
11. 07. 2007 06:58
A jaké jsou tedy poplatky za "starý" trajekt Jablanac - Mišnjak ? Na stránkách Rapska-plovidla jsem cenu nenašel. Díky.
Re: trajekt na Rab
11. 07. 2007 08:18
Psal jsem ještě včera známé na Rab, aby to zjistila jak je stavba daleko. Ona vůbec o ničem neví ! Tak jsem ji poslal v pdf celé podklady pro výběrové řízení z roku 2005 ať se poptá. Poplatky za trajekt na Rab jsou +/- stejné jako třeba Drvenik - Sučuraj 86 auto 12 osoba vše v HRK.
Re: trajekt na Rab
11. 07. 2007 08:52
Díky, Davide. Jedu 23.7., když budeš mít do této doby zprávu o případném otevření nového trajektu dej vědět. Ahoj
Re: trajekt na Rab
11. 07. 2007 09:02
Tak tomu nevěřím, o tom by se psalo v novinách. Tam je problém budování úplně nové silnice dolů do přístavu a to je podle mě největší zdržení.
Re: trajekt na Rab
11. 07. 2007 11:59
včera jsme se vrátili z Rabu takže trajekt jezdí ještě z Jablanacu cena 2 dospělí a dvě děti 8 a 15 let celkem 114 kun
Re: trajekt na Rab
24. 07. 2007 13:49
Jedeme poprvé na dovolenou v sezoně a začínám z toho mít krapet obavy. Jsme zvyklí cestovat před sezonou a vše v pohodě. Četla jsem, že se na trajekt v Jablanacu čeká až 6 hodin. Máte někdo zkušenost, která denní doba je nej..., pokud taková vůbec existuje. Jedeme v sobotu 11.8. a dojezd k trajektu jsme plánovali k večeru. Stejně tak se chci zeptat, jestli není lepší vzhledem k frontám před tunelem Mala Kapela nejet po dálnici, ale jet na Zutou Lokvu po staré silnici. Díky
rajekt na Rab - léto 2008
24. 04. 2008 16:23
Dobrý den všem,
Mám na Vás prosbu a věřím, že mi někdo poradíte.
V polovině srpna se chystám na RAB a chtěl bych poradit v kolik hodin je z Vašich zkušeností nejlepší dojet do Jablanacu !!!
Dále bych se chtěl zeptat, zda nevíte aktuální ceny za trajekt.... na webu jsem našel jen jízdní řád...
Budu rád za všechny informace ohledně příjezdu na RAB, např. zda nemám sjet dříve z dálnice, kde atd.???
Děkuji

Ondra
TothJosef
Re: trajekt na Rab
24. 04. 2008 21:40
Byli jsem na Rabu 3x vždy v sezoně,pokaždé ze soboty na neděli v Jablanaci jsme byli kolem 6.00 ranní a na trajekt jsme čekali vždy cca30 minut, neboť vždy naplouvaly trajekty . V každém směru pluly 3 trajekty takže to odsípalo. Večer by to mělo byt pohodě. Ceny trajektu se pomalu mění každý rok ale nový ceník je na vstupu tohoto fora-aktuality.
Re: rajekt na Rab - léto 2008
24. 04. 2008 22:22
Sjet dříve z dálnice a kde ? Jedině to jde výjezdem Žuta Lokva, dolů na Senj a pak poctivě po pobřeží hodinka cesty. Doporučuju se zastavit na Vratniku 698 m.n.m., moje srdcovka. Jestli v Jablanaci nebudete do 7:00 ráno myslím tím v sobotu, tak tam budete čekat 3-4 hodiny. Samozřejmě se to prodlužuje, čím víc k poledni, tím víc času do večera. Jezdit trajektů může jezdit i 5, ale v Jablanaci může přistát jen jeden. Nový přístav o zátoku blíže je stále v nedohlednu. Jízdní řád přes den - jezdí jak to jde vykládat a nakládat.
Anonymní uživatel
Re: rajekt na Rab - léto 2008
25. 04. 2008 11:50
Dnes je na hlavní stgránce odkaz na nové jízdní řády trajektů. I na Rab.
Re: trajekt na Rab
28. 04. 2008 13:19
Díky za radu...
Ještě se zeptám, zda byl nějaký problém s dálnicí? Budu rád za každou radu...
a jakou doporučujete optimální trasu, případně čeho se vyvarovat..

Díky

Ondra
Balloo
Re: trajekt na Rab
28. 04. 2008 14:57
Ak pôjdeš skoro ráno tak problém na dialnici nie je .
Najlepšie je zísť z diaľnice na výjazde Žuta Lokva, dalej na SENJ a pokračovať asi 30km po magistrále až do Jablanacu.
Z vlastnej skúsenosti viem, že tam treba byť ako tu bolo spomínané čo najskôr. My sme prišli asi o 6.30 a čakali sme v sobotu 45min. Minulý rok 1xauto + 2dospelí a 1dieta 3r. = 96kuna
Re: trajekt na Rab
12. 05. 2008 11:02
Díky za odpověď.

Ještě další otázkysmiling smiley
Nevíte, zda bude již toto léto zprovozněn jiný přístav (jiný trajekt) na Rab?
Jaká je aktuální situace?

Dále se chci zeptat, zda má někdo zkušenost se silnicemi ve Slovinsku..
Nechce se mi jet kousek dálnice za 35 EUR !!!

Je nejlepší volbou cesta přes Graz - Maribor - Záhřeb - Žuta Lokva - Senj - Jablanac?

jak se platí v Chorvatsku za dálnice?
Kolik a kde?

Díky

Ondra
Re: trajekt na Rab
12. 05. 2008 11:57
byli jsme na rabu pred 3lety a ostrov jako dobry ale cesta na nej..4 hodiny jsme cekali na trajekt tam 2 hodiny zpatky jeli jsme sobota sobota v nejblbejsi dobu pak jeste celky penize za trajekt tak jsme rekli ze na ostrov jsme jeli naposledy. jinak trasu co popisujes jsme jeli a v pohode...
Re: trajekt na Rab
18. 05. 2008 13:25
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Díky za odpověď.
>
> Ještě další otázkysmiling smiley
> Nevíte, zda bude již toto léto zprovozněn jiný
> přístav (jiný trajekt) na Rab?
> Jaká je aktuální situace?
>
> Dále se chci zeptat, zda má někdo zkušenost se
> silnicemi ve Slovinsku..
> Nechce se mi jet kousek dálnice za 35 EUR !!!
>
> Je nejlepší volbou cesta přes Graz - Maribor -
> Záhřeb - Žuta Lokva - Senj - Jablanac?
>
> jak se platí v Chorvatsku za dálnice?
> Kolik a kde?
>
> Díky
>
> Ondra


Zodpovím první dotaz podle jejich webu se "někdy" otevře přístav Mala Stinica [www.rapska-plovidba.hr] , ovšem vše jej jen na papíře [kenny2.globalnet.hr] a domácí o nějké výstavbě silnice do zátoky nic neví. Podle jednoho fóra do konce roku 2007 mělo být vydáno stavební povolení pro stavbu silnice [www.jablanac.com] . Pro ostatní použijte hledání, vše už zde bylo 100x řečeno.
Ttom
Re: trajekt na Rab
18. 05. 2008 17:09
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Díky za odpověď.
>
> Ještě další otázkysmiling smiley
> Nevíte, zda bude již toto léto zprovozněn jiný
> přístav (jiný trajekt) na Rab?
> Jaká je aktuální situace?
>
> Dále se chci zeptat, zda má někdo zkušenost se
> silnicemi ve Slovinsku..
> Nechce se mi jet kousek dálnice za 35 EUR !!!
>
> Je nejlepší volbou cesta přes Graz - Maribor -
> Záhřeb - Žuta Lokva - Senj - Jablanac?
>
> jak se platí v Chorvatsku za dálnice?
> Kolik a kde?
>
> Díky
>
> Ondra


No jeste bys mohl jet pres most na Krk a odtamtue trajektem na Rab ale je to delsi a drazsi vylet..smoking smiley
Re: trajekt na Rab
02. 06. 2008 14:14
Můžu Vás požádat o vyjádření k: [www.ihvar.cz]

děkuji moc

Ondra
Re: trajekt na Rab
02. 06. 2008 18:00
snad to nebude bráno jako reklama [www.hvar.cz] pak klikněte na fotogalerii je tam pár fotek . Upozorňuji že si tam moc nezaplavete v té zátoce je vody po kolena jak na Loparu Crnika pro mrňata.
Anonymní uživatel
Re: trajekt na Rab
02. 06. 2008 20:11
Pravda, jdeš, jdeš, jdeš a furt do půl stehen, už máš skoro křečový žíly a furt vody do půl stehen..smileys with beer
Re: trajekt na Rab
09. 06. 2008 08:56
Díky za odpověď..

Mám nový dotaz? !!!
Jak je to s benzínkou na Rabu či v jeho okolí???

díky

Ondra
Re: trajekt na Rab
09. 06. 2008 09:16
Na Rabu je tuším jen jedna benzinka INA v Barbatu - loni jsem tam tankoval, je to asi 3 km od výjezdu z trajektu - nedá se přehlédnout. Pak je ještě benzínka na magistrále přímo u sjezdu na Jablanac, to je taky INA. Jinak na magistrále každých 20 až 30 km.
Anonymní uživatel
Re: trajekt na Rab
09. 06. 2008 09:40
Jardiku007, benzínka je i v Rabu, přímo u přístaviště, pokud budeš stát tak, abys měl po pravé ruce ruce konzum a třžnici, pak na protilehlém břehu zátoky. Myslím, že se tam dokonce dá tankovat i to lodí( nejsem si jist, ale nabyl sem toho dojmu).
MAPA RAB
11. 06. 2008 10:36
Dobrý den,

přicházím s novým dotazem...
Může mi někdo poradit, kde seženu turistickou mapu ostrovu RAB?
Případně zda někdo nemá mapu okolí Kamporu či Loparu..

Turistickou mapičku, kudy z Kamporu ke všem plážím či k plážím z Loparu.
Kam mohou auta a kam ne?

Děkuji moc

Ondra
Anonymní uživatel
Re: MAPA RAB
11. 06. 2008 11:39
M8m obavu, že by to bylo velmi obtížné na netu ji najít. Ale domnívám se, že nejlíp bude, když na Rabu navštívíš v své lokalitě nějaký ionfocentrum, a tam najdeš jak mapu nástěnnou tak nějaký prospekty. Jinak, ač jsem na Rab několik let jezdil, nevím....
Re: trajekt na Rab
11. 06. 2008 14:22
siminni
vloni jsme připluli lodí na Rab z Pagu, hned v přístavišti rozdávali zadarmo velice podrobnou mapu celého ostrova, včetně měst , ulic a pláží. Podle mne ji budou mít v každém turistickém informačním centru.
Přemek
avatar Re: trajekt na Rab
11. 06. 2008 20:51
jestli ti to bude stačit?
najeď na stránku
potom klikni na odkaz :
- Island Rab maps



Upraveno 2krát. Naposledy upravil jeliman (11. 06. 2008 21:43).
avatar Re: trajekt na Rab
11. 06. 2008 22:25
zdvořile se dovoluji zeptat toho, kdo mi dal červenou za tu malou mapku proč tak učinil??
vážně mne to zajímá...
je málo podrobná? já jinou bohužel neznám... vždyť zvětšením se dostane na celou obrazovku?confused smiley
Anonymní uživatel
Re: trajekt na Rab
12. 06. 2008 07:50
Jelimane, taky jsem jinou podrobnější na netu nenašel. Jsem ale přesvědčen, že existují v tištěné podobě, leč na místě... A pokud jde o to červenenění- už tu kdosi napsal, že jsou mezi námi tací, kteří červení kvůli nicku, ne kvůli obsahu. Co s nimi?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 97
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.