Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přes Maďarsko

Autor mikar 
Re: Přes Maďarsko
03. 07. 2008 16:57
Chlapi potom mi nechajte nejaku znacku na ceste smiling smiley ja pojdem tadial tiez 11.7. ale az okolo 23tej smiling smiley
Re: Přes Maďarsko
03. 07. 2008 17:21
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (05. 02. 2009 15:14).
Re: Přes Maďarsko
04. 07. 2008 08:26
A hlavně všichni dodržujte 50 v obci , aby Vás Slovinci nezaměřili spinning smiley sticking its tongue out Pak by bylo po slivovičce!!
Re: Cez Slovinsko
04. 07. 2008 16:00
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Možno to už sem niekto dával,ale ak nie dúfan,že
> to pomôže pre prípad,že by to bolo v Slovinsku
> spoplatnené
> Zelená je diaľnica
> Červená je prechod bez poplatku cez Slovinsko
> [img361.imageshack.us]


Teď jsem pročetl instrukce z cestovky a píše: Redics, Maďarsko - Slovinská hranice, za hranicemi odbočte 2x podle žlutých ukazatelů na Dolga Vas (jinak Vás silnice zavede na 3km úsek dálnice a od 1.7. to bude znamenat dálniční známku 35 E.) Přes Dolga Vas se dostanete do města Lendava dále směr Čakovec...

Martin
Re: Přes Maďarsko
04. 07. 2008 16:21
eye rolling smiley .... tak to dám aj sem yawning smiley eye rolling smiley
[www.hak.hr]
Re: Přes Maďarsko
05. 07. 2008 10:01
Určitě už jste to četli pokud ne,tak si to přečtěte,je to odzkoušená cesta s důvěryhodnými a čerstvými informacemi,vývrátí spoustu omylů a mýtů některých uživatelů tohoto fóra. [cestovani.idnes.cz]
xxx
Re: Cez Slovinsko
05. 07. 2008 19:50
Neďelej paniku žádná známka tam neplatí
Re: Přes Maďarsko
05. 07. 2008 21:42
to xxx: ako vies? ja som dnes na nete videl vsekty useky, na ktorych je treba dialnicnu znamku a prave tento 3km usek tam je sad smiley

to Rohal: tak zmena planu chlapi. idem uz vo stvrtok vecer, takze v piatok rano uz budem v Primosteni nohy mocit a karlovacko pit smiling smiley a pojdem cez slovinsko priamo cez lendavu, snad sa v nej nezamotam tongue sticking out smiley
Re: Přes Maďarsko
06. 07. 2008 21:09
nechcem to zamotavat este viac ako to je ale isiel som 28.6.cez slovinsko na Lendavu do HR a hned za hranicami bola znacka dialnica a nikde som tam nevidel odbocku na dedinu lendava.
dnes som sa vratil a isiel som na goričan ,bo vo štvrtok v chorvatskych spravach referovali tento usek ako spoplatneny.
Re: Přes Maďarsko
06. 07. 2008 22:17
Tu vesničku Dolga Vas přeci nevymazali z mapy !!!! Asi se bude jednat jen o ukazatel, jak se dostat k dálnici, na kterou by jsi se napojil o pár km dál. Na konci str. 15 tohoto vlákna je jasná mapka, takže odbočit vlevo na Dolga Vas, dále Lendava a napříč dálnici hurá na Mursko Srediště, Čakovec a dálnicí až do Splitu. Aspoň tak to mám v plánu již tuto středu! Tak ať nám to všem vyjde !!
Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2008 11:30
Mildous- tak jak se vrátíš tak dej vědět jak jsi jel přes to Slovinsko , celkem mně to zajímá poněvač bych tak chtěl jet začátkem srpna , at vím dopředu co mě čeká, dík.
Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2008 13:05
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (05. 02. 2009 15:14).
Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2008 13:38
pro Rohala: čtu to v práci, až dojedu domů, ozvu se Ti a samozřejmě dám info všem!
wries
Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2008 15:51
Takže já se vrátil dnes ráno, jel jsem z Chorvatska cestou dle idnes.cz přes maďary, s tím, že jsem jel po té přes Vídeň. Již to tu několikrát zaznělo a potvrzuju, že v Maďarech je skutečně dost zvěře, pouze shodou náhod jsem nic netrefil. Potkal jsem několik srnek, asi 3 lišky a pár neidentifikovatelných potvor, které mi přeběhli přes cestuspinning smiley sticking its tongue out. Takže oči na šťopkách a nejlépe za nalepit za nějakýho maďara, oni to dělají stejně. Výhoda cesty byla pouze v tom, že v neděli byl nulový provoz a nepřítomnost policajtů.

cestování idnes
Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2008 16:39
Nechci čeřit vlny o cestách přes HU, ale dnes se mi donesla zpráva od kolegy, že od něj z bydliště jeli jedni přes HU a v 01:00 na ně místní cigorky hodili kámen, který rozbil sklo a vážně poranil jejich malou dceru, která musela byt hospitalizována v nemocnice a po sléze dopravena zpět do ČR, takže po dovolené s ošklivým zážitkem... Údajně maďarská policie o těchto incidentech ví.....

Snad tento příspěvek nebude působit jako novinářská kachna.....

PS: my po cestě přes HU neměli problém, místní cigorky se drželi u svého "obydlí" (jeli jsme za světla... oni jsou aktivní až po setmění...angry smiley)
Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2008 17:10
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> matoK - toš mi písni na + 385 922 019 372 to už
> budu v HR a dám info jak jsem se tam těch 11 km
> prokličkoval
> Romales - to platí i pro tebe. smileys with beer
???? to Rohal - co to máš za tajný foun? Nevěděla jsem, že pár kroků od Zlína je jiná volačka....hot smiley
avatar
mdr
Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2008 17:43
Tak mě napadla otázka, na kterou odpověď zatím neznám - jak se v Maďarsku značí nezpoplatněné a zpoplatněné úseky dálnic? V ČR je na to dodatková tabulka s přeškrtnutou dálniční nálepkou (chvíli mi trvalo, než jsem to pochopil eye rolling smiley ) na Slovensku je nápis "Bez poplatku" myslím ve třech jazycích, ale Maďarsko - nevím.
avatar Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2008 17:44
anaximandros napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nechci čeřit vlny o cestách přes HU, ale dnes se
> mi donesla zpráva od kolegy, že od něj z bydliště
> jeli jedni přes HU a v 01:00 na ně místní cigorky
> hodili kámen, který rozbil sklo a vážně poranil
> jejich malou dceru, která musela byt
> hospitalizována v nemocnice a po sléze dopravena
> zpět do ČR, takže po dovolené s ošklivým
> zážitkem... Údajně maďarská policie o těchto
> incidentech ví.....
>
> Snad tento příspěvek nebude působit jako
> novinářská kachna.....
>
> PS: my po cestě přes HU neměli problém, místní
> cigorky se drželi u svého "obydlí" (jeli jsme za
> světla... oni jsou aktivní až po setmění...angry smiley)

Nazdar !!!
Ak to nie je tajomstvo, vieš nám povedať kde to bolo konkrétne ?
Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2008 18:39
to skull.156: zkusim zjistit podrobnosti....
Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 07:47
Renata Vac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rohal napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > matoK - toš mi písni na + 385 922 019 372 to už
> > budu v HR a dám info jak jsem se tam těch 11 km
> > prokličkoval
> > Romales - to platí i pro tebe. smileys with beer
> ???? to Rohal - co to máš za tajný foun? Nevěděla
> jsem, že pár kroků od Zlína je jiná volačka....hot smiley

Renatko, v Chorvatsku je možnost koupit si jejich předplacenou SIM kartu TOMATO
za 50,100 kun a z ní volat a posílat SMS za levnější peníz než z naší SIM karty.
Pro mě je o to vzácnější, že mi ji koupila jedna velice dobrá duše působící na tomto foru a obzvláště v Ivan Dolac.
Asi všichni víte o koho se jedná.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (08. 07. 2008 13:22).
Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 09:01
Vratil se uz nekdo z HR a jel ten kousek pres SLO (Lendava)?
Jak to tam vypada?
Je ten kousek dalnice zpoplatneny a nebo se to musi objizdet pres centrum Lendavy?
Pls o jakekoli info.
avatar Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 09:45
Zaujímavé, že na túto otázku nedal doposiaľ nikto overenú odpoveď.
Stále sa tú objavujú len rôzne dohady.
Ja osobne predpokladám, že to spoplatnené je.
Tiež by ma zajímalo, či tá obchádzková trasa je bez nejakých problémov.
Zrejme si to budeme musieť preveriť každý sám ...sad smiley
Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 10:02
Mate nekdo zkusennosti s jizdou po zpoplatnene dalnici v Madarsku?Bratislava-Budapest a dolu kolem Balatonu...
Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 10:11
Dnes vecer chci jet poprve pres Madarsko a v Lenti uhnout na Gorican? Jak sleduji diskuzi, tak dost z Vas to tahne na Lendavu, je to vyhodnejsi?
Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 10:29
Já jedu zítra po ránu a taky přes Redics a Lendavu.Dálnici se snad vyhnu, celníci tam byli vždycky vstřícní (oproti Goričanu),naberu snad levnější naftu a je to kratší cesta přes Čakovec na dálnici.Uvidíme, pošlu SMS Rohalovi a on to tu ve středu k večeru prskne!!
avatar Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 10:31
to pslany:
minulý rok tady byly nějaké příspěvky, které tvrdily, že přes Goričan je to rychlejší. Pravda, tehdy tam byly nějaké stavební práce a hlavně 2x hranice.
Pro Goričan i letos hovoří to, že M70 je určitě bezplatná, pohodlná a v HR se najede na dálnici hned u hranic. V neposlední řadě je kousek před hranicí poměrně příjemné parkoviště. Jel jsem tak vloni a byl jsem spokojen a celmíci tam maximálně tak slušně pozdravili spinning smiley sticking its tongue out
Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 10:34
Diky, zkusim to na Gorican, zitra vecer uz snad budu lezet s lahvacem u more v Drasnicich ....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pslany (08. 07. 2008 10:35).
Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 11:14
to Mildous
konecne nejaky dobry napad.
Pokud se vyhnes dalnici, tak pls napis ktera odbocka nebo jak je znacena.
A jestli to nejak pujde zjisti, jestli je ta dalnice zpoplatnena nebo ne.
Diky za info a stastnou cestu.
Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 12:16
Podle
hak.hr
by usek pres Lendavu nemel byt zpoplatneny.
Je to napsano i v jinem vlakne.
Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2008 12:27
Tady zase pisou, ze to je zpoplatnene.
AMZS
No zkusim jim jeste napsat email do SLO, snad bych se mohl dockat spravne odpovedi
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 224
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.