Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přes Maďarsko

Autor mikar 
avatar
gEs
Re: Přes Maďarsko
01. 07. 2011 12:59
Maďaři od 1.7.2011 drasticky zvýšili pokuty na silnicích, jsou ve výši desítek tisíc korun! Článek na novinky.cz:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/237889-madari-drasticky-zvysili-pokuty-na-silnicich-jsou-ve-vysi-desitek-tisic-korun.html?ref=boxE
avatar Re: Přes Maďarsko
02. 07. 2011 10:12
... když čtu a sleduji na webkamerách situaci na přechodech ze Slovinska do Chorvatska ... tak říkám ... zaplať Pán Bůh, že tama nejezdím ...
je to marast čekat 3 ... 4 hodiny ( a případně za to dát skoro tisícovku ) eye rolling smiley
avatar Re: Přes Maďarsko
02. 07. 2011 10:17
... to co se děje na slovinsko chorvatských přechodech a nejen dálničních ... ale i na objížďkách ... 3 ...4 hodinové čekání ...
nic ve zlém, to je marast ...
stačilo se v noci podívat na webkamery ... a říct si ... zaplať Pán Bůh za Maďarsko ( objezd Slovinska za 1,5 hodiny max. )
avatar Re: Přes Maďarsko
02. 07. 2011 13:37
... když jsem na webkamerách viděl ty 3 až 4 hodinové fronty na hranicích SLO / HR ... tak říkám ... zlatý Maďarsko za 1,5 hodiny ... smileys with beer

Re: Přes Maďarsko
03. 07. 2011 09:29
O 86 bych řekl toto:projeto 2.7.
Cesta mně nadchla,jezdím po ní každý rok a vidím změny k lepšímu rok od roku.Mnoho opravených úseků,po cestě jsme potkali dva semafóry
mezi Mosonem a Csornou a jak někdo výše napsal že je z 80% v rekonstrukci,tak to nevím kde zjístil.
Co mně vadí jsou asi v sedmi obcích třicítky.Jinak jet někde po nádherných nových a rovných úsecích 90 je dřina,mně se to vždy nepovedlo.
Jinak na M70 je nově více zvýrazněn středový pruh červenou barvou kterou z obou stran lemují kovové terče.Na sarém Goričanu nám celník po náhledu do pasu řekl čao ahot smiley už jsme byli na A4.
Takže tak.
Re: Přes Maďarsko
03. 07. 2011 21:05
tak zitra zkusim uplne starou trasu jako za komunistu do Zagrebu bez dalnic Slovensko, Madarsko. Jen v HR pojedu Gorican - Varazdin po dalnici, protoze na Cakovec je to preci jenom zajizdka. Jsem zvedav kolik to bude hodin. Brno, Bratislava, Rusovce, Corna po 86 az do Kormendu a pak po 76 a 74 az na Letenye a stary Gorican. Pres Borsfu po tech tretich tridach se mi moc nechce. Decka si tam hraji na silnici hodne zemnedelcu a povozu, tam je to nefalsovany venkov minuleho stoleti a silnice dost uzke. Dale Varazdin, Novi Marov , Sveti Ivan Zelina, Popovec atd. mozna se stavime na poutnim miste v Marija Bistrici, kdyz bude cas. Pak poreferuji casy asi to bude dlouhe grinning smiley .
Re: Přes Maďarsko
03. 07. 2011 22:53
tak zitra zkusim uplne starou trasu jako za komunistu do Zagrebu bez dalnic Slovensko, Madarsko. Jen v HR pojedu Gorican - Varazdin po dalnici, protoze na Cakovec je to preci jenom zajizdka. Jsem zvedav kolik to bude hodin. Brno, Bratislava, Rusovce, Corna po 86 az do Kormendu a pak po 76 a 74 az na Letenye a stary Gorican. Pres Borsfu po tech tretich tridach se mi moc nechce. Decka si tam hraji na silnici hodne zemnedelcu a povozu, tam je to nefalsovany venkov minuleho stoleti a silnice dost uzke. Dale Varazdin, Novi Marov , Sveti Ivan Zelina, Popovec atd. mozna se stavime na poutnim miste v Marija Bistrici, kdyz bude cas. Pak poreferuji casy asi to bude dlouhe grinning smiley .
Re: Přes Maďarsko
03. 07. 2011 23:52
tak zitra zkusim uplne starou trasu jako za komunistu do Zagrebu bez dalnic Slovensko, Madarsko. Jen v HR pojedu Gorican - Varazdin po dalnici, protoze na Cakovec je to preci jenom zajizdka. Jsem zvedav kolik to bude hodin. Brno, Bratislava, Rusovce, Corna po 86 az do Kormendu a pak po 76 a 74 az na Letenye a stary Gorican. Pres Borsfu po tech tretich tridach se mi moc nechce. Decka si tam hraji na silnici hodne zemedelcu a povozu, tam je to nefalsovany venkov minuleho stoleti a silnice dost uzke. Dale Varazdin, Novi Marov , Sveti Ivan Zelina, Popovec atd. mozna se stavime na poutnim miste v Marija Bistrici, kdyz bude cas. Pak poreferuji casy asi to bude dlouhe grinning smiley .
Re: Přes Maďarsko
05. 07. 2011 13:55
Eifel: pri mBanke mi to stahuje aj pri platbe kartou sad smiley
v madarsku som platil a zablokovalo mi urcitu sumu, no po nejakych 5 dnoch ked sa to zauctovalo bola suma vyssia
rano som sa vratil, s brachovou csob kartou v pohode, kurz trosicku lepsi ako keby som menil hotovost v chorvatskej banke a to co okamzite zablokovalo to aj zauctovalo

co sa tyka goricanu, cestou tam som bol druhe auto, necakal som skoro vobec
cestou spat talian, poliak, cech a ja
za mnou postupne prislo cca. 15 aut a talian tam stale este stal sad smiley ... bola polnoc, premavka minimalna
vsetci predomnou otvarali kufre, toho taliana asi 20 minut drzal a vsetci sme stali ako debkovia sad smiley ... a teraz chod curat ked tam nic nie je smiling smiley
mne kufor nekontroloval, asi si uvedomil ked videl pasy dvoch malych deti ze asi spia ... teda dufam ze to ho osvietilo
lebo inac neviem co chcu tou kontrolou, otvor kufor, zavri kufor, co s tym urobi ?!

budka pre dialnicne znamky bola zavreta, takze ak treba kupovat znamku aj pre cestu spat treba kupit pri ceste tam
Re: Přes Maďarsko
05. 07. 2011 13:57
Eifel: pri mBanke mi to stahuje aj pri platbe kartou sad smiley
v madarsku som platil a zablokovalo mi urcitu sumu, no po nejakych 5 dnoch ked sa to zauctovalo bola suma vyssia
rano som sa vratil, s brachovou csob kartou v pohode, kurz trosicku lepsi ako keby som menil hotovost v chorvatskej banke a to co okamzite zablokovalo to aj zauctovalo

co sa tyka goricanu, cestou tam som bol druhe auto, necakal som skoro vobec
cestou spat talian, poliak, cech a ja
za mnou postupne prislo cca. 15 aut a talian tam stale este stal sad smiley ... bola polnoc, premavka minimalna
vsetci predomnou otvarali kufre, toho taliana asi 20 minut drzal a vsetci sme stali ako debkovia sad smiley ... a teraz chod curat ked tam nic nie je smiling smiley
mne kufor nekontroloval, asi si uvedomil ked videl pasy dvoch malych deti ze asi spia ... teda dufam ze to ho osvietilo
lebo inac neviem co chcu tou kontrolou, otvor kufor, zavri kufor, co s tym urobi ?!

budka pre dialnicne znamky bola zavreta, takze ak treba kupovat znamku aj pre cestu spat treba kupit pri ceste tam.
Re: Přes Maďarsko
05. 07. 2011 13:58
Eifel : pri mBanke mi to stahuje aj pri platbe kartou sad smiley
v madarsku som platil a zablokovalo mi urcitu sumu, no po nejakych 5 dnoch ked sa to zauctovalo bola suma vyssia
rano som sa vratil, s brachovou csob kartou v pohode, kurz trosicku lepsi ako keby som menil hotovost v chorvatskej banke a to co okamzite zablokovalo to aj zauctovalo

co sa tyka goricanu, cestou tam som bol druhe auto, necakal som skoro vobec
cestou spat talian, poliak, cech a ja
za mnou postupne prislo cca. 15 aut a talian tam stale este stal sad smiley ... bola polnoc, premavka minimalna
vsetci predomnou otvarali kufre, toho taliana asi 20 minut drzal a vsetci sme stali ako debkovia sad smiley ... a teraz chod curat ked tam nic nie je smiling smiley
mne kufor nekontroloval, asi si uvedomil ked videl pasy dvoch malych deti ze asi spia ... teda dufam ze to ho osvietilo
lebo inac neviem co chcu tou kontrolou, otvor kufor, zavri kufor, co s tym urobi ?!

budka pre dialnicne znamky bola zavreta, takze ak treba kupovat znamku aj pre cestu spat treba kupit pri ceste tam
Re: Přes Maďarsko
06. 07. 2011 08:25
vcera mi prispevok nesiel vlozit, tak skusim dnes winking smiley

Eifel: pri mBanke mi to stahuje aj pri platbe kartou sad smiley
v madarsku som platil a zablokovalo mi urcitu sumu, no po nejakych 5 dnoch ked sa to zauctovalo bola suma vyssia
rano som sa vratil, s brachovou csob kartou v pohode, kurz trosicku lepsi ako keby som menil hotovost v chorvatskej banke a to co okamzite zablokovalo to aj zauctovalo

co sa tyka goricanu, cestou tam som bol druhe auto, necakal som skoro vobec
cestou spat talian, poliak, cech a ja
za mnou postupne prislo cca. 15 aut a talian tam stale este stal sad smiley ... bola polnoc, premavka minimalna
vsetci predomnou otvarali kufre, toho taliana asi 20 minut drzal a vsetci sme stali ako debkovia sad smiley ... a teraz chod curat ked tam nic nie je smiling smiley
mne kufor nekontroloval, asi si uvedomil ked videl pasy dvoch malych deti ze asi spia ... teda dufam ze to ho osvietilo
lebo inac neviem co chcu tou kontrolou, otvor kufor, zavri kufor, co s tym urobi ?!

budka pre dialnicne znamky bola zavreta, takze ak treba kupovat znamku aj pre cestu spat treba kupit pri ceste tam
Re: Přes Maďarsko
06. 07. 2011 20:31
Dá se projet Slovinskem přes Lendavu bez placení dálnice?
Re: Přes Maďarsko
06. 07. 2011 21:21
Ahoj jel jsem 25.6. a na starým Goričanu se ptali kam a na jak dlouho. Možná se mu nezdálo že já a žena jedeme "jen" s fabií kombi, rakví a zadní sedadla až po strop plný. Kam mám dát 60l lednici, peřiny,matrace, koberce, stan 6x4 + malý co kdyby atd. Pověděl jsem že do Živogošče asi na 15 dní a bylo OK. Včera zpátky jsme si na starým Goričanu dali večeři, výborný Zagrebsky odrezak (plněný řízek) s hranolkama a minerálkou za 110 kuna a pak M70, Lenti, Szombathely, Koszeg, v A na S31, A3 ve Vídni stále rovně po A23 a na Brno.
Re: Přes Maďarsko
07. 07. 2011 20:29
Je možné jet přes Lendavu bez placení dálnice?
avatar Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2011 12:19
Test

Michal
avatar Re: Přes Maďarsko
08. 07. 2011 12:24
Téma uzavírám, protože je zde problém s integritou databáze a založím nové.

Michal
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 183
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.