Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

webcamery na cestě do Chorvatska

Autor pavel.k77 
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 12:03
Dobrý nápad, aspoň to máme na jednom místě. Díky
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 13:45
Pěkné, ale stále marně přemýšlím, jak je to s mýtnicí Lučko, vstup a výstup. Který směr je od moře a který k moři? Stále mi to není jasné...
avatar Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 14:17
je to asi tak
TAM -jedeš od Macejlu a v Zaprešiči prvně platíš (jiná společnost než pak dále od Lučka) , pak je pár kilometrů bez mýta, aby se Záhřebáci vůbec někam dostali domů... přijedeš k mýnici Lučko a to je ULAZ (VJEZD), vezmeš lístek a frčíš dál..
OD MOŘE- dorazíš k Lučku, připravíš si lístek, kde jsi nastoupil a zacáluješ mýto dle ujetých km - to je IZLAS (VÝJEZD)
teď, co to píši, je to na výjezdu pěkně husté!

snad ti někdo poradí, jak je to s příjezdem od Goričanu, to nevím, ale asi na Lučko se musíš dostat stejněyawning smiley
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 17:47
pavel.k77 - Pavle, vím že máš systém dvou kamer v řádku, ale ta třetí na Lučku je asi nejdůležitější - ukazuje, kam až sahá fronta (mimochodem, takové chybí na tunelech, ale to samozřejmě není tvoje chyba grinning smiley )

Jacesse - to je velmi jednoduché - ta levá kamera se dívá na sever, tedy k Zahřebu. To jsou auta, co jedou "dolů" k moři. Ta pravá se dívá na jih, tedy to jsou auta, co jedou od moře. Chybí tam ta třetí kamera, která se dívá také na jih, ale je umístěna asi 1 km jižněji. Když je na ní fronta, znamená to, že je dlouhá min. 1 km. smoking smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 18:28
Hopkirk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> pavel.k77 - Pavle, vím že máš systém dvou kamer v
> řádku, ale ta třetí na Lučku je asi nejdůležitější
> - ukazuje, kam až sahá fronta (mimochodem, takové
> chybí na tunelech, ale to samozřejmě není tvoje
> chyba grinning smiley )
>
> Jacesse - to je velmi jednoduché - ta levá kamera
> se dívá na sever, tedy k Zahřebu. To jsou auta, co
> jedou "dolů" k moři. Ta pravá se dívá na jih, tedy
> to jsou auta, co jedou od moře. Chybí tam ta třetí
> kamera, která se dívá také na jih, ale je umístěna
> asi 1 km jižněji. Když je na ní fronta, znamená
> to, že je dlouhá min. 1 km. smoking smiley





Díky za upozornění.Já to tam fakt neznám.Letos tam tímto směrem jedu poprvé a tak díky všem za upozornění na nedostatky či chyby.
ps.
V Hr jsem byl pouze jednou a to na Istrii a to jsem jel trasu Linz,Salzburk,Vilach,Ljubljana,Koper a cíl byl v Umagu.
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 19:47
Před mýtnicí Lučko směrem k moří se už tvoří fronty.
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 20:16
Bezva nápad, to se Ti fakt povedlo. Přidávám odkaz, ale asi se už objevil někde přede mnou. [www.forum-kroatien.de]
avatar Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 21:14
Prispevok zrušený.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Toli (13. 07. 2007 22:41).
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 21:59
Pavel.k77 - seš rychlej !!! thumbs up

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 22:45
rudla napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Před mýtnicí Lučko směrem k moří se už tvoří
> fronty.

Správně má teď 22:45 být:
Před mýtnicí Lučko OD MOŘE se tvoří fronty (ti co platí)
je to věda..
avatar Re: webcamery na cestě do Chorvatska
13. 07. 2007 23:04
Ti, co sa spoliehate na aktualne info z hak.hr, pozor! Web v chorvatstine je aktualny, ale co sa tyka napr.dopr. situacie na cestach / Stanje i prohodnost cesta/, tam su uz informacie na angl. i nemeckej verzii webu pozadu o 2hod.!
avatar Re: webcamery na cestě do Chorvatska
14. 07. 2007 00:37
no, i v tý chorvatštině je to natolik aktuální, že např. u web kamery „neplatné kučice“ NP Lučko píší „Kolona. Odrez“ a ono je to na první pohled, ale i druhý v poho spinning smiley sticking its tongue out
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
15. 07. 2007 11:46
Pavel.k77 - při brouzdání na www jsem objevil čistě náhodou tento server [www.dopravnisituace.cz] . Dá se tam proklikat na pěkné kamery v Plzni a Brně (Prahu už máš). Snad tam najdeš něco do své sbírky. Tě péro! smoking smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
20. 07. 2007 12:32
dík za webkamerky..
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
21. 07. 2007 14:55
Posouvám kamery nahoru.Je vidět,že je sobota-odjezdy domů.Lučko je plné....V Goričanu celníci usnuli...grinning smiley
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
22. 07. 2007 12:42
dejte víc info o webkamerkách..dík..ráda sekouknu po chorvatsku.já
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
24. 07. 2007 09:57
přidejte webkamerky
avatar Re: webcamery na cestě do Chorvatska
24. 07. 2007 12:04
myslím si že jich je na mejch stránkách dost a navíc pozítří odjíždím do Hr na dovolenou a tak mam jiné a lepší starosti než přidívat kamery a ještě ktomu pro člověka který se nedokáže zaregistrovat a ani podepsat jménem.
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
24. 07. 2007 12:20
Pavle,díky za všechny webky co tam jsou.Hezkou dovolenou přejeme..thumbs upsmileys with beer
já anuška
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
25. 07. 2007 20:22
pvle jestli tvoje stránky jsou té nejlepší webkamerky,tak moc díky.a podepsat se umím,nečerti se Anuška a můžeš ještě klidně přidat nějaké té kamerky,kluku zlobiváhot smiley
avatar Re: webcamery na cestě do Chorvatska
25. 07. 2007 20:28
Pokud Anuško myslíš stránky: www.chorvatske.wz.cz- webcamery na cestách,tak ty jsem opravdu vytvořil já.
Zejtra odjíždím do Hr na vytouženou dovolenou a tak se tu mějte krásně.hot smiley
anuška
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
29. 07. 2007 13:34
kde máme nové kamerky,PAVEL JE NA DOVČItak nic,SE TADY NEDEJE..PÁ JÁ
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
29. 07. 2007 20:32
Anuško, prosím tě, Pavel počet kamer na chorvatských dálnicích, mýtnicích, přístavech, komunikacích a i dalších jiných místech bohužel neovlivní, je to pouze na chorvatských junácích, zda jejich počet rozšíří, či naopak. Pavel se na ně pouze připojí. Já o jiných, dalších kamerách v HR nevím. Zkus se podívat na stránky chorvatského autoklubu na [www.hak.hr] Zajímavé jsou i stránky chorvatské správy silnic a dálnic [www.hac.hr] kde je možné shlédnout kompletní fotogalerii jejich A1 (Dalmatina) a to z letadla http://www.hac.hr/turisticka_karta/avio_pocetak.html Moc hezké. Takhle v zimě, to je úžasný ohřejváček pro dušičku na léto. Tak pa.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jarik (29. 07. 2007 20:33).
anušk
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
30. 07. 2007 17:47
JARIK,dekuji za info i tipy.ráda se koukám ..jiná nebudu,haha...na chorvatsko..již za 18 dní jedem..pá já anuška
DDD
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
30. 07. 2007 18:03
pavel.k77 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pokud Anuško myslíš stránky: www.chorvatske.wz.cz-
> webcamery na cestách,tak ty jsem opravdu vytvořil
> já.
> Zejtra odjíždím do Hr na vytouženou dovolenou a
> tak se tu mějte krásně.hot smiley


Zdravím, objektivně jsou tvé stránky výborné, užitečné a přehledné,
Díky za ně,
a příjemnou dovolenou
DDD
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
30. 07. 2007 19:40
Já jedu 24.8., takže se mám také na co těšit. Kam jedeš (jenom prosím nepiš, že do Chorvatska :-D )? Toho 17.8. až pojedeš se na tebe budu koukat spinning smiley sticking its tongue out
anuška
hot smileyRe: webcamery na cestě do Chorvatska
30. 07. 2007 20:43
pojedu do Baška vody a Brely.na jedném místě budem bydlet a v druhém koupat.........všude je tam super...a ty jedeš kam,lokalizuj místo..dík Anuška
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
31. 07. 2007 16:36
V Bašce Vodě a Brele jsem byl loni, ale v Brele bylo oproti Bašce přelidněno. V Brele je cukrárna Roma a je tam nějaký Simír, tak si dejte u něk zmrzku. V Brele dává největší. Já jedu letos na Bol, to je na ostrově Brač.
anuška
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
01. 08. 2007 17:26
vim kde je bol i když jsem tamm nebola...spinning smiley sticking its tongue outjistě tam je krásně no té davy lidí co tam denně připlujou na výlet,to je hrúza asi.jinak fotky odud jsou krásne...anuš
Re: webcamery na cestě do Chorvatska
01. 08. 2007 18:21
Máš pravdu s těma lidma, ale já jedu poslední týden v srpnu a první v září. Ty lidi, ale jezdá na Zlatni rat. Já budu bydlet poblíž toho kláštera a tam to bude snad lepší. Už jsem se tam byl podívat (2004 a 2005) a myslím si, že to je horší na pevnině, třeba taková Makarska, Brela, Baška Voda ..........
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 214
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.