Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

!JIHLAVA!-kolony, uzavírky!

Autor hoblina 
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
28. 06. 2018 23:01
Z Havl. Brodu jet zpátky na Ždírec opravdu moc smysl nedává.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
29. 06. 2018 05:20
Takže myslím, že nezbyde nic jiného než věřit na zelenou po hlavní strase do Znojma;-)
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
29. 06. 2018 12:07
Pánové .. jezdil jsem x let přes Přibyslav a když tam byla někdy předloni objížďka přes Žďírec , tak už jinudy nejezdím ... je to sice o kousek dál , ale pohodová cesta , ne ty klikatice a samá obec přes Přibyslav ... to je moje zkušenost .. ten semafor u Brodu je sice nepříjemný, ale až to bude hotové, tak to bude paráda smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
29. 06. 2018 12:56
No nevím, pořád nějak nechápu smysl toho zajíždění, kterým stejně ztratí dost času. A za Žďárem je taky semafor a kyvadlový provoz.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
14. 08. 2018 12:00
Zdravím Fooráky z jihu čr, hledám informace jak vypadá cestování ve všední den mezi 6-tou až 9-tou hod. dopolední, na trase Jihlava - Hatě
Dík Karel. confused smiley
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
14. 08. 2018 12:32
Přes Jihlavu na Znojmo jsem jel jen jednou , je to pro mě zbytečná zajížďka, jezdím přes Vel.Mez a Třebíč. Ale dnes jsem potřeboval něco ve Vel.Mezu, když jsem tam přijížděl něco po půl deváté, tak v pohodě (až na níže uvedené), Ale když jsem po deváté jel zpět, tak celý Vel.Mez zasekaný. Asi to bylo tím, že stála i dálnice , přitom půl hodiny předtím to vše normálně jelo.
Ale co mi hlava nebere, nějakej debil nechal uzavřít křižovatku za Velmezem směr Žďár n. Sáz. , přestože se tam nic neopravuje - je zavřeno asi 50 m křižovatky .. kterej debil tohle vymyslel by mě opravdu zajímalo. Opravuje se něco u Měřína, ale proč je uzavřená tahle křižovatka ?? Teda ona projet lze , ale kdyby tam stáli soudruzi, tak to neokecám ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
14. 08. 2018 16:05
Ta křižovatka je uzavřená od pondělí 13,8,2018 a snad by se měla celá opravit plus část silnice do Stránecké Zhoře. Po opravě bude konečně komplet opravená silnice Velké Meziříčí až Měřín.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
24. 04. 2019 17:54
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
25. 04. 2019 08:06
Z dovolením dám odkaz i do Mostu přes Nové Mlýny
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
25. 04. 2019 08:43
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [znojemsky.denik.cz]



Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
08. 07. 2019 12:25
Tak trasu Jihlava - Znojmo moc nedoporučuju. První velké zdržení je v Dlouhé Brtnici, kde řídí provoz kyvadlově semafory. Od Jihlavy ve čtvrtek v poledne fronta až za Dlouhou Brtnici směrem ke Stonařovu, po půl hodině čekání jsem to vzal přes Předín a napojil se zpátky na hlavní na kasárenském kruháči. Další menší zdržení u Litohoře před Moravskýma Budějovicema, další semafor a kyvadlový provoz. A před Znojmem za kasárenskou křižovatkou další semafor, ten jsme objeli přes Přímětice. Nebýt z Jihlavy, tak jedu jinudy.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil karyon (08. 07. 2019 12:29).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
08. 07. 2019 22:24
Ono asi záleží na čase, kdy se to projíždí. Letos místo HK - Brno - Vídeň jsem jel HK - Znojmo - Vídeň. 26.6. tam a zpět 7.7. A téměř žádné zdržení. Kolega, který včera jel Znojmo -HK o pár hodin dříve říkal, že před Hladovem zůstal stát víc jak půl hodiny.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
26. 10. 2019 10:40
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2020 10:43
Před asi 3 týdny jsem jel na otočku do Jihlavy a zoufale poskakoval Havlbrodem přes semafory s naprosto nesmyslným taktem, jaký tam nepamatuji. Na zelenou stihl odjet tak jeden kamion a ještě čouhal zadkem do křižovatky, protože před ním to zarazil další semafor.
Zpět jsem to ani nezkoušel, protože jsem viděl tu těžko předjížditelnou kolonu náklaďáků kdesi až od Svatého Kříže, vzal jsem to ve Štokách na Přibyslav a Ždírec. Ale asi to tudy objíždělo víc takových, taky to nebylo žádné hosana, aspoň to ale celkem plynule jelo.
Syn jezdí s desetitunou do Znojma a taky už kouká objíždět, protože v jednom týdnu třikrát pocukával 4,5 kilometru od Jihlavy rovné tři hodiny. Jenže s náklaďákem nemůže jet každou objížďkou.
Proto se ptám: ještě ta situace v Havlbrodě trvá, nebo už došlo k defenestraci úředníka, který to rozhodl, a k nápravě průjezdnosti?
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2020 18:55
[www.google.cz]

Ano, tak toto je nejdůležitější křižovatka ve střední Evropě a okolí. Tam byl první semafor na trase Brno - Praha,už někdy kolem roku 1980. Možná i dřív.
Tak to dopadá, když místo obchvatu města se naplánuje průjezd městem. Dnešní "umělci" architekti ale za to nemůžou, to už bylo naplánované někdy kolem roku 1970(a dřív), když stavěli sídliště na Pražské. Paneláky měly patřičné rozestupy, tak proč dopravu tudy nepustit. Zbourá se stará sokolovna (ne že by ji byla škoda) a pár baráků a je to. Naštěstí tam postavili krásnou novou sportovní halu. Ale tu já už nezažil.
A Sokolovna, to bylo něco. Kdo tam hrál košíkovou (závodně), jistě ví, že domácí hráli jeden poločas vždy o 6. Pomáhala jim bránit železná "svorka", která držela stěny sokolovny u sebe, aby se nepropadla dovnitř střecha. Hosté si s ní moc nedokázali poradit. Jóó, to byly časy!!!!!
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2020 22:44
Ale zatím to nijak nevadilo, a to ani když opravovli most a vedly tudy různé objížďky. Ty semafory fungovaly dobře. To až letos (nevím přesně, odkdy) se situace skokem zhoršila na základě rozhodnutí Městského úřadu v Havlíčkově Brodu (ověřeno u PČR, která nemůže řídit provoz na křižovatcem dokud semafory fungují, ale sáhnout na ně, či je dokonce vypnout, není v jejich pravomoci). Úřad prostě nechal změnit cyklus ovládání světel. Já vím, po našich zemích najdeme mnoho nesmyslných změn v dopravě z moci úřední provedených, ale niv nemělo na plynulost dopravy tak neblahý vliv, jako ty havlbrodské semafory, A doplácejí na to stáním v kolonách všichni.
Tak jsem chtěl vědět, jestli už to vrátili zpět, nebo jestli mám hledat na Jihlavu a zpět jiné cesty.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
14. 06. 2020 08:30
nezměnil se cyklus křižovatky ale uzavřela se dolní ulice takže veškerý místní provoz v brodě jezdí přes tuto křižovatku.
situace nyní díky upravě objíždky zlepšila ve směru od ji kde se tvoří kolona standartně od benzínky schell. ale i tak n nejhorších časech 13-15 je průjezd na 20 30 minut
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
14. 06. 2020 09:09
No, aspoň, že tak. Půlhodina, když budu mít smůlu, se skousnout dá.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
16. 07. 2020 06:48
Pozor...opet obchvat caslavi opravovan...
Cesta mestem...
U GOlcova JEnikova neco opravuji
Dlouhe kolony kamionu tak 4 km
Bylo cca 13 hodin...
Radeji jinudy....
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
16. 07. 2020 07:34
Dovolím si použít přesnější slovo - obchvat Čáslavi není opravován OPĚT, ale NEUSTÁLE tongue sticking out smiley, ale jen směrem od Kolína na HB - opačný směr funguje normálně. Za GJ jsou dva semafory za sebou, frézuje se silnice. Dá se hladce objet přes Kobylí Hlavu a v Habrech se zpátky napojit na 38ičku, úspora času zaručena smiling smiley
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
16. 07. 2020 08:43
Ale když pojedu ve 21 Čáslav-Hatě mohlo by to být v pohodě? Poslední roky mě snad nemůže nic překvapit třeba po těch cca 6 semaforech Jihlava-Znojmo.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
16. 07. 2020 09:19
Ve 21 uzneni takovy provoz...
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
16. 07. 2020 09:23
A semafory zmizely......
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.