Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

!JIHLAVA!-kolony, uzavírky!

Autor hoblina 
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
31. 07. 2008 21:52
Těď jsem na to kouknul na netu a je to tak. Obchvat otevřen smiling smiley
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
31. 07. 2008 22:02
JO,otevřen-a hned od začátku problémy.Na jedné straně babka vlítla na kole pod kamion,na druhé se sčuchly osobáky -prý zmatečné značení.Zítra to taky vyzkouším.....Snad se ještě ozvugrinning smileyconfused smileygrinning smiley
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
31. 07. 2008 22:03
Otevřeno, ale pozor. Není to zrovna šťastně řešeno.
[jihlavsky.denik.cz]
[www.jihlavske-listy.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (31. 07. 2008 22:08).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
02. 08. 2008 19:44
ahoj všem, obchvat Jihlavy = paráda .......profrčíte ho za chvilku, normální značení, stačí jen koukat smiling smiley tam i zpět v poho smiling smiley
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
02. 08. 2008 20:32
Obchvat sice paráda. Ale v Prostředkovicích včera odpoledne maso. Kolona na světlech dosahovala chvílemi až 8 km.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
02. 08. 2008 22:25
Luděk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Obchvat sice paráda. Ale v Prostředkovicích včera
> odpoledne maso. Kolona na světlech dosahovala
> chvílemi až 8 km.


smiling smiley nojo, když jedeš v pátek............ to je lepší zalézt smiling smiley
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
02. 08. 2008 23:08
Vyhnutí se Prostředkovicím....: projet tunelem, odbočit na směr Pehlřimov, dále Kostelec u Jihlavy až do Třeště, v Třešti odbočit na Stonařov, kde již dále normalni trasa...
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
04. 08. 2008 15:35
Já jsem místo po D1, na Jihlavu a Hatě jel přes Tábor a Halámky a Horn, žádná roleta, slabý provoz, v Rakousku a většinou i u nás rovné a pěkné silnice - jinudy už nepojedu, kašlu na celou D1 a nejistotu na I38 přes Jihlavu. thumbs down
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
05. 08. 2008 14:36
Nepříjemná objížďka...........kdo máte plánovanou trasu Čáslav,Havlbrod,Jihlava a dále upozorňuji na nepříjemnou a dlouhou objížďku,která vás povede z Golčova Jeníkova na Chotěboř a odtud zpět na Havlbrod.Je dlouhá 43 km!!!!!!!!!!!!!!!! o v nočních hodinách náročná na orientaci o stavu
komunikací raději pomlčet a byť se jedná o hlavní trasu informovanost téměř žádná.Jednosměrná uzavírka má trvat do 10.měsíce
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
22. 05. 2009 15:14
Kdyby už náhodu někdo jel, tak od 25.5 do 29.5 bude na 5 dní uzavřen jihlavský tunel viz uzavírka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (22. 05. 2009 15:14).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
22. 05. 2009 18:53
pánové bydlím kousek od jihlavy a z prahy do jihlavy se jedé krásně bez uzavýrek nevím jak je to dál ale tahle trasa je bez uzávěrek včera sem tudy jel a na sjezdu jihlava wídeň až do znojma
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
24. 07. 2009 16:40
Ahoj,nechci zakládat nové vlákno,ale prosím o radu.Je prý v Havl. Brodu objížďka???Kudy a jak nejlépe se vyhnout??,Díky

Rovin 2x,Sv.Filip i Jakov 2x,Bilo,Podstrana 3x,Srima 4x,Brist a pokračujem...... Srima
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
24. 07. 2009 17:09
Zdar Havl Brod je už celkem slušně průjezdný rozhodně se netvoří kolony zdržení proti normalu cca5minut
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
24. 07. 2009 17:13
Díky moc,zítra jedu,tak jsem se chtěl ujistit...thumbs up
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
25. 07. 2009 13:32
A nevíte ,jak to vypadá z Jihlavy na Znojmo ,zda tam není zase nějaká objíždka ?Díky smoking smiley
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
25. 07. 2009 21:42
Za Jihlavou na Znojmo zatím nic, ani na [www.dopravniinfo.cz] se nic neobjevilo.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
25. 07. 2009 21:43
Doporučuji [www.dopravniinfo.cz] - mapa aktuálních uzavírek, prací na silnici atd.

edit: dobrý, napsali jsme to takřka současně :-)



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Macx (25. 07. 2009 22:11).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
12. 06. 2010 23:15
Zdravím, jak to, prosím, vypadá cestou z Jihlavy na Znojmo? Zaslechl jsem něco, že před Znojmem je jakási objížďka. Nemám to ale ověřené, je to z druhé ruky.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
12. 06. 2010 23:23
Tady by měly být uzavírky
[www.dopinfo.cz]
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2010 08:26
Před Znojmem je určitě objížďka, ale podle mě to je v pohodě. Pro osobní auta to je tak 10 až 15 minut. Večer je to úplně v klidu, dobře značený. Náklaďáky jezdí jinudy.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2010 20:28
Uzavírka na konci června končí a bude se jezdit Jihlava - Znojmo krásně :-)
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
23. 06. 2010 10:06
Jo tahle cesta byla děsná pruda. 8.6. večer, několik míst semafory, jezdilo se kyvadlově. Před Znojmem zavřená silnice, objíždka přes vesnice po úzkých a hrbolatých silnicích až do Znojma. I když dobře značené. Zpět raději Mikulov.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
14. 08. 2010 12:14
Další uzavírka u Moravských Budějovic začátkem září
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
16. 08. 2010 09:43
Dneska hlášeno ráno v rádiu, následující dva víkendy úplné uzavírky v okolí Moravských Budějovic. Takže protože v neděli jedu, tak je jasná volba, já jedu přes Břeclav.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
16. 08. 2010 10:15
Luděk:uf,to jsem se zapotil když jsem viděl tvůj příspěvek,naštestí já jedu 10.9. ráno takže se mi to snad netýká.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
16. 06. 2011 13:15
Prosím zkušené o radu,jezdím vždy přes Hatě,ale letos uvažuji o Mikulově proto vás žádám pokud pojedu po D1 na Brno co je lepší,rychlejší,výhodnější v této cest.sezoně.Dálniční zn.A kupuji až v Rak.Díky za info.

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
17. 06. 2011 22:02
Vzhledem k tomu,že jezdím z Prahy tak také pokaždé přemýšlím jestli Hatě,nebo Mikulov. Pokud uvážím stejnou hustotu provozu tak časově v tom není moc velký rozdíl. Na hranicích jsem skoro za stejnou dobu a mám to spočítané i kus za Vídeň a tam mi to taky vychází nastejno.Pokud už se člověk dokodrcá po D1 až do Brna tak pak už je to dobré.No a v Rakousku už je to taky celkem ok ,jak po rychlostce od Hollabrunnu (Hatě) tak po dálnici od Schricku (Mikulov).Vzhledem k tomu,že preferuji spíše dálnici,tak jezdím přes Mikulov.
Tom
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
18. 06. 2011 08:22
Vloni jsem to vzal opravdu zase po X letech na Mikulov a byl jsem příjemně překvapen. Odsejpalo to, pohodová silnice, rakušáci to pěkně dotáhli a navíc jsem mohl nechat oči na těch větrných elektrárnách smiling smiley Jsem zvědavý, jak se pochlapíme my s tou silnicí...
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
18. 07. 2011 16:15
Dovolím si toto téma ještě rozvířit. Léta jsem zarytě jezdil na Hatě a odmítal jinou variantu, nicméně letos začínám seriózně uvažovat o Mikulovu. Můj úhel pohledu - Hatě pro: kilometrově kratší varianta, pro mě notoricky známá trasa, krom vesniček zkraje Rakouska příjemný průjezd až k dálnici. Proti: mraky vesniček u nás, dlouhé průjezdy městy (obzvláště miluji Moravské Budějovicemoody smiley), nemožnost koupě A známky v Rakousku (jde o pár korun, u mě však o pocit že živím nenažrance u českých pump), časté uzavírky a objížďky. Mikulov se mi zamlouvá pro delší cestu po dálnici (pokud tak D1 mohu nazvat), dle mapy slušný úsek i Brno-Mikulov, rád bych zkusil i pro mě nový úsek Rakouskem. Vím že je to tady milionkrát omleté, ale situace se na těchto trasách dost aktuálně mění a i když jedu až v druhé dekádě srpna, rád bych měl jasno už dopředu. Díky za každý fundovaný názor.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
18. 07. 2011 16:26
Aldo Moravské Budějovice mají nový obchvat. Na rakouské straně je taky nová silnice a už projíždí jen asi tři vesnice. Takže to zase taková hrůza není.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.