Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak dlouho vám trvá cesta

Re: Jak dlouho vám trvá cesta
30. 06. 2022 08:46
Ahoj, my vyjíždíme po obědě (12 - 14 hoď.) dle toho jak se vyhrabeme. Jsme od Chrudimi, a jezdíme trasu po dálnici do Brna, Blava, Maďarsko M15, M 86 Szombathely , Redics, Lendava, Čakovec, Chorvatská A 4, A 1, Podgora. Krom zastávek na občerstvení dělám delší "spací" zastávku na odmorišti Nadin kde bývám mezi 23 - 02 hodinou. Po čtvrté hodině pokračujeme a v Podgoře jsme kolem šesté hodiny. Také jsme si to parkrát zpestřili zastávkou v termálech ve Velkém Mederu, ale to se vyjíždělo ráno kolem sedmé. Zpáteční cestu jezdím za světla. Odjezd kolem osmé a doma jsme kolem dvacáté hodiny. Takto jezdím takřka patnáct let, vyhovuje mi to. Mirek
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
30. 06. 2022 10:03
Odmorišče Nadin má asi malou výhodu v tom, že to bude klidnější odpočívadlo.A to většinou není na škodu.
[www.google.cz]
[www.google.cz]
Na nás už je to moc daleko,od bydliště 730 km.Do cíle ještě 200 km.
Takže přenocování letos nejspíš na odmorišti ZIR., což je tak 650 km.Nebo o něco dřív, Dobra, Janjče. Uvidíme.
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
30. 06. 2022 10:15
My už veľa rokov jazdíme cez deň, odchod býva skoro ráno pred šiestou ráno z BA a na mieste sme cca medzi 16. a 17. hodinou, podľa toho kam ideme (Šibenik až Makarska). Po ceste BA-HU-HR diaľnica samozrejme viacero prestávok, bohužiaľ niekedy chytíme kolónu na Lučku alebo sa trochu zdržíme kvôli hustejšej premávke medzi Zagrebom a Bosiljevom. Ale väčšinou sme bez nejakej významnejšej únavy neskoro poobede na mieste. No a cesta späť podobná, aj keď vyrážame trochu neskôr ráno - celkovo pohoda. V porovnaní s tým ako sa jazdilo pred zhruba 15 či 20 rokmi - výlučne v noci - je to omnoho lepšie a viac oddychové.
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
30. 06. 2022 10:42
Jet z BA či podobných míst od hranic musí být pohodička. Já to mám na rakouské hranice 3 hodiny pokud furt jedu bez kolon a zastávek, obvykle ale 3,5 hodiny i více, ať už jedu Dvořiště, Halámky, Hatě či Mikulov. Jiní jsou už u SLO hranic, či vjíždějí do HR z HU.
Leta jsem jezdil na noc tam, zpět den. Pak jsem párkrát jel dolů přes den s přespáním ve Slunji, loni v září opět na noc, letos v květnu přes den. Noc na cestu k moři mi vyhovuje nejlépe, i s přibývajícím věkem. Přespání a dojíždění pak do destinace mi nesedí, nechce se mi druhý den zase do auta a sedět v něm dalších 5 hodin. Domů zásadně přes den, nedokázal bych po celodením válení se na sluníčku dojet snad ani do Grazu.
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
30. 06. 2022 11:18
Já obvykle jedu až na další odpočívku - Pristeg jug, je to hned za Nadinem. Jsou tam stromy, které odstíní světla z dálnice a klid, není to teda ale s pumpou, proto tam moc lidí nestaví a vyspíš se alespoň. Jen tip pro Vás, nenutím.
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
30. 06. 2022 11:22
Já odpočívám (přespáváme) až na posledním odmorišti Raščanje Gornje - je to cca -+1000km, ale jelikož děláme přestávky na oběd, večeře, záchod, benzinka apod takže v poho :-)), ale je to podle toho jak se kdo cítí :-)
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
30. 06. 2022 11:29
Možná bude cesta kratší:
[tn.nova.cz]
avatar Re: Jak dlouho vám trvá cesta
30. 06. 2022 11:59
To Zahajskej - Áno, z BA je to v pohode, za 3,5 hodiny som už na Starom Goričane, takže v Chorvátsku. Raz sme nestíhali vyraziť z domu ráno, a tak sme išli s prespaním po ceste, ale bolo to o ničom, večer sa ubytovať a ráno sa zase zbaliť - teda tých pár vecí na prespatie - a pokračovať v ceste, nebo to nič moc...
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
01. 07. 2022 08:34
TO. Kabinet302 - Nadin volím ze dvou důvodů jednak, abych měl za sebou oba dva dlouhé tunely, neboť po ránu se mi projíždějí hůř. Druhý důvod je, že mi tou dobou "dochází baterka" a mám toho dost.
Re: Jak dlouho vám trvá cesta
10. 07. 2022 22:58
Start Ostrava, zhruba mezi 16-17, následně s krátkými přestávkami přes Blavu, Szombathely a Goričan. Cílová destinace Gradac. U Záhřebu jsme okolo 1:00 a pak jedu podle únavy, pravda, snažím se dojet až na odpočívadlo Vrpolje, kde spíme 1-2 hodinky. Do Gradace přijíždíme mezi 7-8.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.