Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
avatar Re: Navigace
25. 07. 2015 18:35
No tak ja mám Garminku, nie je to najlepšia navigačka, ale novú sa nechystam kúpiť. Chcel som, či by niekto vedel pomôcť s aktualizáciou máp. Samozrejme aj cez SS (SZ) spinning smiley sticking its tongue out
Re: Navigace
25. 07. 2015 20:59
Já mám starou navigačku Mio, kterou beru jako záložní. Jsou tam starý mapy. Do chytrýho telefonu sem si nově stáhnul z Google play offline navigaci, které stačí pouze zapnutá poloha, tak ji vyzkouším po cestě do Chorvatska.
Re: Navigace
25. 07. 2015 21:35
Janik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je jedno na akom mieste sa umiestni navigacia v
> nejakej heureke, dolezite je aby boli aktualne
> mapy a aby s nou bol spokojny majitel.


...v nějakej heureke (je asi jen u nás doma v Česku , na Moravě a ve Slezsku ).....je pro mě celkem dost důležité , recenze se může hodit pro koupi výrobku , aby byl majitel spokojený a byly v navigaci aktuální mapy . Nebudu si kupovat navigaci umístěnou v Heurecke na posledním místě .spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Navigace
25. 07. 2015 22:44
to irenej: na Garmin je to celkem jednoduché, máš SZ.
avatar Re: Navigace
26. 07. 2015 14:35
to Kamil: Vďaka za informáciu, ktorú som potreboval. Urobil som to a vyskúšam v aute. Keby niečo, tak sa ti ozvem na tvoj mail. smileys with beer

Editujem: Všetko funguje ako má. Vďaka!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil irenej (26. 07. 2015 17:14).
Re: Navigace
25. 09. 2015 12:29
Ahoj. Má někdo zkušenost s touto navigací? :[www.garmin.cz] Jde mi konkrétně o to, zda lze ukládat trasy, které mám naplánované a třeba i projeté.
Mám Tomtom 25 start a i když nemám výhrady a 4x do roka přijdou nové mapy, tak tohle už mě s...! Večer si naplánuji trasu, navigaci vypnu a ráno před odjezdem můžu začít znova.
Dík za odpověď. Mirek.
Re: Navigace
25. 09. 2015 12:47
mirekxy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj. Má někdo zkušenost s touto navigací?
> :[www.garmin.cz]
> ove-gps/nuevi-4x-5x-6x-serie/nuevi-5x-serie/nuevi-
> 56t-europe-lifetime.html Jde mi konkrétně o to,
> zda lze ukládat trasy, které mám naplánované a
> třeba i projeté.
> Mám Tomtom 25 start a i když nemám výhrady a 4x do
> roka přijdou nové mapy, tak tohle už mě s...!
> Večer si naplánuji trasu, navigaci vypnu a ráno
> před odjezdem můžu začít znova.
> Dík za odpověď. Mirek.



Též mám Tomtom 25 start , naplánuji si kdykoliv novou trasu - to je jedno jestli večer nebo ráno nebo přes den , uložím - potvrdím si jí do oblíbených pod názvem jakým chci a pak jenom najedu do oblíbených a to v jakoukoliv hodinu i den a ona ta " potvora - trasa " tam je . Asi to funguje jen u mé navigace , ale možná by to šlo i u té samé . S garminem nevím . ..[download.tomtom.com]
smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Ladda (25. 09. 2015 12:54).
Re: Navigace
09. 10. 2015 16:16
...vyšly mapy Q3 2015 pro NAVIGON...

thumbs up
avatar Re: Navigace
10. 10. 2015 20:29
A také nové mapy pro iGO-Primo HERE 2015.Q2

MirekŠi
Re: Navigace
10. 10. 2015 21:15
V mapách od Here už jsou i nové tunely v Praze.
Re: Navigace
10. 10. 2015 21:56
...tak to snad už je ve všech,ne?...

smileys with beer
Re: Navigace
10. 10. 2015 22:09
Nebyl bych si tak jistý.
Re: Navigace
11. 10. 2015 09:37
..v předešlých mapách Navigonu Q2 2015 už tunely byly, ale byla tam malá chybka. Mezi výjezdem z Bubenčského tunelu a kruhovým objezdem bylo malé přerušení a nešla tak generovat trasa. V mapách Q3 2015 už je to opravené...

smileys with beer
Re: Navigace
12. 10. 2015 02:57
mám v autě navigaci ale jsou tam CD, Není to špatné ale nějak to nesedi s realitou. Nějak se to aktualizuje ? Omlouvám se moc tomu nerozumím
Re: Navigace
12. 10. 2015 04:17
Hradečák napsal(a):
-------------------------------------------------------
> mám v autě navigaci ale jsou tam CD, Není to
> špatné ale nějak to nesedi s realitou. Nějak se to
> aktualizuje ? Omlouvám se moc tomu nerozumím

Koupit nové CD s novýma mapama.
Re: Navigace
12. 10. 2015 08:23
Ale nutné to není. Jen je třeba to svěřit někomu, kdo tomu hoví.
Re: Navigace
15. 10. 2015 16:35
Otázka . Víše zmíněné mapy jsou ofiko nebo krek a kde je prosím najdu ? Dík : confused smiley
Re: Navigace
15. 10. 2015 17:50
Záleží, jakou značku navigace vlastníš.
Re: Navigace
15. 10. 2015 23:01
ziro, v autě mám něco podobného, tohle je novější, já mám o necelé 3 roky starší ale parametrama hodně podobné. Karel
[www.specialniautoradia.cz]
Re: Navigace
16. 10. 2015 03:39
Ka.S napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ziro, v autě mám něco podobného, tohle je novější,
> já mám o necelé 3 roky starší ale parametrama
> hodně podobné. Karel
> [www.specialniautoradia.cz]
> radia-cz/eshop/3-1-2DIN-DVD-Autoradia-specialni/19
> -2-Skoda/5/277-Specialni-autoradio-s-DVD-a-GPS-Sko
> da-Octavia-II-Superb-II-Fabia-Roomster


Já mám podobné v Mondeu a je to na kartu. Známí mě ji nechal za stovku zaktulalizovat.a šlape v pohodě.
Re: Navigace
16. 10. 2015 17:19
Když jsem toto MMC koupil, tak na kartě navi bylo nahrána zasekávací-se navigace. Musel jsem najít fungující igo Primo a mapy, dát to na kartu aby navi fungovala. To zvládnu sám i když se při tom naběhám. Mám jen stolní PC a autem do ložnice nezajedu. Jen bych tam potřeboval novější mapy. Ono se sice u nás staví pomalu ale přeci jen k nějakým zmněnám dochází a mapy 3-4 roky staré už by bylo dobré aktualizovat. Na starší, vyndavací navi jsem si kdysi nainstaloval spouštěč a do něj 3 různé navigace s různýma mapama ale to v novém MMC nefunguje protože otvirá všechny soubory "exe" a navíc je to v jiném rozlišení. Takže by se hodil odkaz na nové mapy pro igo. Dík. smileys with beer drinking smiley
Re: Navigace
17. 10. 2015 14:53
Ahoj,
zkus kouknout SEM
tahám odsud mapy pro NAVIGON...
Re: Navigace
17. 10. 2015 23:19
ziro, to je u mě problém, němčina, když dám 5 piv, tak se i s němcem domluvím ale odborné názvy, néééé.
Já chodím na tyto stránky a soubory přez 5 GB bych stahoval 2 dny a pak z toho balíku stejně 80% vyhodím protože do Norska nebo Turecka určitě nepojedu. Karel.
[forum.entershop.cz]
[www.4allmobile.eu]
[www.mio-treo.info]
Re: Navigace
18. 10. 2015 09:57
Problémy jsou od toho, aby se řešily smiling smiley
V Igu jsou všechny mapy států v jednom souboru, nebo pro každou zemi je jeden soubor jako je to u navigonu? Pak bych Ti moch mapy stáhnout a poslat jen některé státy.
Pokud bys věděl, co je třeba stáhnout, tak pošli odkaz a já Ti to stáhnu a uložím na nějaký český web.
Re: Navigace
18. 10. 2015 11:28
ziro
Moc děkuju za ochotu a snahu pomoct ale jseš druhej, Vážím si toho!!! Jeden ze zdejších foristů zareagoval na moje přízpěvky dřív a soukromou zprávou,
takže mám nové mapy, HERE Q2 2015, jen výběr, stažený a nainstalovaný na obou navi. Ještě jednou Vám oběma Děkuji. Karel. thumbs up smileys with beer
Re: Navigace
19. 10. 2015 09:19
a nepodelis sa s nami o mapy? spinning smiley sticking its tongue out
Re: Navigace
19. 10. 2015 10:08
Já je stahuji obvykle z výše uvedeného www.4allmobile.eu. Jen je třeba se registrovat (registrace je anonymní), aby byly vidět odkazy. A pak už jen sosat.
Jinak já mám raději mapy TomTom (dříve TeleAtlas) než HERE (dříve Navteq). Pro HR jsou lepří mapy od místního providera. Jsou podrobnější.
Re: Navigace
19. 10. 2015 10:53
Michale,
až budeme na Bečvě, okoukneš co to vlastně mám za navigaci ? Fakt to jsou věci které jdou mimo mne. Já Ti pak za to hezky slušně poděkuji !spinning smiley sticking its tongue out Já ji použil jen jednou asi před čtyřmi lety cestou do HR. Ve Vídni se to rozdělilo na čtyři obdélníky a ta silnice jak se jelo vnitřkem Vídně na několik jízdních pruhů ! Já na to nebyl připraven a než jsem se začal soustředit tak jsem ji raději vypnul. To jsem fakt nestíhal. Jel jsem raději po paměti. spinning smiley sticking its tongue out
A dojel krásně.
Obrazovky v opěrkách /video/ - to jsem měl také puštěné snad měsíc. Jenom když se jelo s děckama. Dneska děcka jedou jenom s mobilem a jedou celou cestu hry, hry, hry. Je od nich alespoň klídek a pokoj.
Re: Navigace
19. 10. 2015 12:27
pokud jde o origo volvo, máš navigaci RTI a ta je skutečně na cd nebo spíš na dvd a aktualizace je každý rok na novém dvd.
Re: Navigace
19. 10. 2015 20:34
Here je v HR docela dobře zpracované. Minimálně chyb a dost podrobné.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 162
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.