Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
Re: Navigace
10. 09. 2011 22:58
Přímo ITN používá googlemaps. Tedy přímo v ITN si na googlovských mapách naklikáš start, cíl a průjezdní body. Tyto si uložíš v potřebném formátu, nahraješ do navigace a navigace ti vypočítá trasu. Jde pouze o to, že zadávání bodů v ITN je zásadně pohodlnější než rovnou v navigaci.
Re: Navigace
10. 09. 2011 23:42
Tak se mi podařilo vygeneroval soubor, ale do navigace to zkusím nahrát až ráno. Na mně je už pozdě.
Dobrou noc a díky.
Re: Navigace
11. 09. 2011 10:45
Jen doporučuji si těch průjezdích bodů naklikat raději více, než méně - různé navigace totiž počítají trasu různě.
Ve výsledku s málo průjezdními body by pak výsledek v navigaci mohl vypadat jinak než v editoru ITN s google mapou.
avatar Re: Navigace
14. 09. 2011 15:41
MildeSorte4 mi zas dal brouka do hlavy..... Zkusil jsem na to jít trošku jinak. Stáhnul jsem si IGO8 do PC, tam jsem si nastavil trasu, uložil a soubor pak přetáhnul do navigace. Funguje to skvěle, obrazovka sice není přes celej monitor, ale zase odezva na vše je okamžitá, ovládání jako na navigaci...
Kdo by chtěl vyzkoušet:
Zde si stahne software iGO8, nutno doplnit mapy, jazyk a další
[www.multiupload.com]
heslo: idim_CP_138
Uložené mapy pak najdete v \iGO831_PC_midi\save\routes



Upraveno 2krát. Naposledy upravil valeri (15. 09. 2011 07:31).
avatar Re: Navigace
14. 09. 2011 17:24
chce to po mě heslo???
avatar Re: Navigace
14. 09. 2011 20:51
Svata pravda, ja zapomnel, ze je ten rar je zaheslovanej. Dodam
avatar Re: Navigace
17. 09. 2011 18:31
Já mám také takový problém.Mám Navigon 8110 a vymazal jsem kartu.Tak nemám mapy ani software.Mapy mám stažené nové ale jak vše dostat na kartu aby to fungovalo.Navigace se mi vůbec nespojí s programem pro navigaci.
eny
Re: Navigace
19. 09. 2011 14:19
Nic nového, myslím to heslo k RAR. Stažené to mám ale jaksi k h...... . Díky.
avatar Re: Navigace
19. 09. 2011 15:55
eny napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nic nového, myslím to heslo k RAR. Stažené to mám
> ale jaksi k h...... . Díky.


Vložil jsem ho do původního příspěvku hned druhý den ráno. Ale tak speciálně kvůli tobě ještě jednou: idim_CP_138
avatar Re: Navigace
19. 09. 2011 18:55
nevíte někdo proč mi tam po spuštění skočí mapa francie...
eny
Re: Navigace
20. 09. 2011 12:12
Díky moc,ale nějak mi to nešlo,zkusím znovu. Asi je to rukama.
avatar Re: Navigace
20. 09. 2011 20:02
marin100,jakmile chytíš signál satelitů,tak ti to změní startovací místo.Je to programem,který máš.Pak už vše bude OK.Navigace si pamatuje poslední místo kdy ji vypneš,tak vypínat doma a nebo na místě.

MirekŠi
avatar Re: Navigace
21. 09. 2011 00:38
marin100:
Jestli se to týká toho "mého" IGO8 pro PC, tak bych to nijak neřešil. Já tam do složky pro mapy naházel všechny co mám, je jich 45. Při dalším spuštění tam budeš mít poslední upravovanou trasu.
Zároveň upozorňuju, že to je jen software.... bez GPS připojení, žádné satelity tam nehledej. Nastav si trasu a přetáhni do svého přístroje.
Pokud máš problém s navigací - přístrojem, tak viz odpověď tvsat-a smiling smiley
avatar Re: Navigace
21. 09. 2011 06:45
Kluci,je tu někdo kdo má Navigon 70Plus a dobře se vyzná v aktualizacích atd?Vše pouze ofiko.Potřebuju radu pokud možno přes SZ.Děkuju
Re: Navigace
21. 09. 2011 07:43
Nema niekto skusenosti s off-line navigaciou pre HTC? Google maps su super ale nefunguju pre offline rezim.
Hladam nieco odskusane co by sa atiahlo do telefonu a potom navigovalo aj pri vypnutych prenosoch. Dakujem.
Re: Navigace
21. 09. 2011 07:54
slofíku, stáhni si z www.navigon.cz aplikaci Navigon Fresh, připoj navigaci k PC, spusť ten softík, navigaci pomocí tohoto sw zaregistruj a pak se už jen řiď tím, co uvidíš. Pomocí tohoto softu uděláš aktualizace map, navigačního softu, vše ofiko, bohužel za peníze, jen první aktualizace map je zdarma. Vše je přehledné, zvládne i tukan.
avatar Re: Navigace
21. 09. 2011 08:07
To laurin: četl jsem, že google maps už se dá od září taky používat offline. někde bych to asi ještě našel jak na to, když tak pošli SZ
avatar Re: Navigace
21. 09. 2011 08:28
Zahajskej: díky
Re: Navigace
21. 09. 2011 11:04
laurin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nema niekto skusenosti s off-line navigaciou pre
> HTC? Google maps su super ale nefunguju pre
> offline rezim.
> Hladam nieco odskusane co by sa atiahlo do
> telefonu a potom navigovalo aj pri vypnutych
> prenosoch. Dakujem.


nenapsal jsi jaky system mas ve founu, HTC mělo dříve WindowsMobile, teď již většinou Android.
mrkni tady [smartmobil.sk] - pro stahování nutná registrace
Re: Navigace
21. 09. 2011 12:28
mmirousek napsal(a):
-------------------------------------------------------
>
> nenapsal jsi jaky system mas ve founu, HTC mělo
> dříve WindowsMobile, teď již většinou Android.
> mrkni tady
> [smartmobil.sk] -
> pro stahování nutná registrace


Dakujem za info pozriem sa tam. Mam android 2.3 telefon Desire S.
avatar Re: Navigace
21. 09. 2011 18:46
Co se pokládá za nesprávnou manipulaci u navigace?
Totiž:
kolega přinesl velký TomTom, že mu zmizely mapy. Tak jsme se pokusili o připojení k počítači, ale skončilo to vždy hláškou, že zařízení není dostupné.
Navigace je ještě v záruce, ale obchodník reklamaci nevzal s tím, že k poruše došlo nesprávnou manipulací, což pokládám za nesmysl, protože jinou manipulaci, než přes dotykový panel, ta navigace neumožňuje.
Nebo snad napojení na počítač je nesprávnou manipulací?
Re: Navigace
21. 09. 2011 19:14
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 10:08).
avatar Re: Navigace
22. 09. 2011 06:04
Díky, už jsem to v zákonech dohledal a poslal jsem ho tam zpátky.
A jsem rád, že dodnes takovou věc nepotřebuju, aspoň tedy po souši v Evropě jsem vždycky trefil nebo se doptal.
Re: Navigace
22. 09. 2011 07:37
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 10:08).
avatar Re: Navigace
22. 09. 2011 09:27
... souhlas, dobrá mapa, zakladní trasu v hlavě ( orientační místa ... ) případně poznámky
horší to mají Ti, kdo již neudělají krok bez navigace, resp. ten, kdo jede na přesnou adresu ve velkém městě
pokud je možné se případně domluvit, tak je to k nezaplacení ... a tady pro mě platilo a vyplatilo se " ... líná huba, holý neštěstí "
nicméně navigace neodsuzuji, ale sám je nepotřebuji ... a na Jadran už vůbec ne ...
to, co nedávno popsal Mack s mladými zatoulanými lidmi, kterým ujeli partneři ( vodiči ) je snad vyjímka ...
ačkoliv, už tady bylo i to, že se někdo cestou na jih otočil před Zagrebem a vrátil se do Slovinska ...
avatar Re: Navigace
22. 09. 2011 13:47
jj souhlasím,ale v dnešní době,kdy se ročně v Evropě postaví nespočet cest,obchvatů,kruháčů a td. by člověk musel kupovat mapy aspoň každý rok a při dnešních cenách ?? se to pěkně prodraží.Člověk trefí,optat není problém,ale my co jsme se učili jen ruštinu tak máme nezkutečný problém se někde mimo pár států domluvit.O krásné maďarštině ani nemuvím.Tam se člověk nedomluví ani rukama a nohama,někdy problém něco i přečíst.Sehnat třeba dobrou mapu některých států je problém,nemyslím tím např. 1:500 000,ale podrobnou,a nebo města,ty většinou ani mapy nemají a musí se koupit zvlášť.Navigace to vše má a mnoho dalších užitečných věcí a informací navíc-kempy,servisy,obchody a td. Je to věc názoru,pokud jedu tam a zpět k moři po dálnici,tak ji fakt nepotřebuji,ale pokud cestuji a nebo jedu tzv. Poznávačku,tak je to věc užitečná.Pokud mám aktuální mapy,tak mne to dovede přesně tam kam potřebuji a nikdy se nemusím ptát.Ono někdy za tmy a deště o půlnoci,je problém někoho odchytit abych se optal kam dál jet.Vždy budou zastánci a odpůrci,ale mě navigace pomáhá.

MirekŠi
Re: Navigace
22. 09. 2011 13:51
K Jadranu bych trefil i poslepu, ale i tak navigaci na cestu používáme. Ovšem jen kvuli záznamu cesty a bodu zajmu. Je pro me velmi pohodlne najit si za kolik km je další benzinka, jaká to je atd. yawning smiley
avatar Re: Navigace
22. 09. 2011 14:55
je to dobré mít v autě jak mapy, tak navigaci...ale když chci dojet třeba do Hamburgu na Moldauhafen, tak si mapu Hamburgu nebudu kupovat, spolehnu se na navigaci, natož abych se tam v tom ohromném provozu někoho poptával....jo, a mluví česky....smiling smiley
avatar Re: Navigace
22. 09. 2011 20:40
... když jsem jel po prvé ... v 89tém do Frankurtu am M. ... tak jsem o nějaké navigaci neměl ani tušení ...
kde je veletrh jsem přibližně věděl ... ve městě jsem se dvakrát zeptal a těžce překvapen z toho, jak mi němci ochotně poradili
jsem nakonec zaparkoval asi 50 metrů od hlavní brány od Messe ...
to se mi v Brně jen tak nepodařilo
avatar Re: Navigace
22. 09. 2011 21:14
ale jo, byls mladší a nebyla tak hektická doba...
z legrace jsem teď vyštrachal mapu, dle které jsem jel před revolucí přes Maďary na Makarskou....mapa má název Juhoslávia, vydala Slovenská kartográfia, nositeľ Radu práce, měřítko 1:850 000 !, stála 12,- Kčs....
a jakpak jsem krásně vše projel....
dnes se tomu sám divím smiling smiley
.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 89
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.