Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
Re: Navigace
31. 08. 2007 14:58
Diky uz ji mame, jen poznamka pro ostatni uz tam maji celou dalnici az do sestanovace.

PS: priste to muzes hodit do jednoho prispevku. Diky
anonym
xxx
03. 09. 2007 10:19
Tak nová mapa chorvatska pro IGO zdá se dobrá aspoň co se hraničních přechodů týče, ale od Virovitice směrem na jih stále stejná chyba, jako by byla cesta přerušená a tak vás to žene nějakou oklikou... sad smiley
avatar Re: Navigace
03. 09. 2007 11:56
Chybička je také od Živogošče směr k jihu.Navádí do hor a přitom cesta je Malá Duba,kolem kempu Dole,Boban,Čiste,ale to jim vzhledem k ostatním navigacím odpouštím.

MirekŠi
Re: Navigace
26. 10. 2007 22:51
Podle všech příspěvků jasně vedou navidace IGO a MIO. Já jsem si teď pořídil MDA s navigací TOM TOM. Máte s tím někdo nějakou zkušenost ?
avatar Re: Navigace
27. 10. 2007 18:47
TomTom v poslední mapě Východní Evropy 680.xxxx má vesměs přijatelně zpracovány i státy, které zatím nebyly nic moc. Týká se to i Chorvatska. Na i-GO (MIO) to však nemá ani náhodou. Pochopitelně, záleží na tom, kam se jede. Jde mě o to, že s nějakým komfortním příjezdem až na místo, pokud to není nějaké větší město, počítat nelze.
V létě, když jsem připravoval a realizoval cestu do Duče u Omise přes Maďarsko, se TT s danou mapou ukázal v mých požadavcích jako nepoužitelný.
Kromě, ne zrovna podrobné mapy je hlavní problém v absenci možnosti ekonomického výpočtu trasy, tak jak je obvyklé v ostatních navigačních softech.
avatar Re: Navigace
27. 10. 2007 19:11
Přesně tak TT je špička jenom na západě Evropy a ČR /ačkoliv již dnes je o jednu délku pozadu,poněvadž ČR poslední mapa EastEU odpovídá tak podkladům iGA na začátku roku/.Na východ pouze iGO nebo Mio,jak jsou na tom jiné např.Dynavix nevím,ale Igo mne bezpečně dovedlo letos kamkoliv jsem potřeboval i v Černé Hoře.

MirekŠi
avatar Re: Navigace
27. 10. 2007 21:12
doplním MirkaŠi, Dynavix děs a hrůza, mapy v podstatě srovnatelný s mapami TT 680.xxxx, ale i jinak nepoužitelný
Tom11
Re: Navigace
28. 10. 2007 14:36
Markox napsal(a):
-------------------------------------------------------
> opravena verzia iGo Plus 2006 (jun 2007) - je to
> bez map. Mapy potom staci dohrat do adresara
> /maps
>
> [rapidshare.com]
> _june_2007.rar

Markox. diky thumbs up funguje to skvele (zatim nemam GPS, ale uz to nebude dlouho trvat smiling smiley ). Je fajn, ze si muzu dohrat jen mapy ktere potrubuji. Jen se jeste tak trochu "blbe" zeptam - je to "plne funkcni verze"? Diky.
Markox
Re: Navigace
30. 10. 2007 20:17
to Tom11: ANO je to plne funkcna verzia. Program aj mapy precuju na 100%
Markox
Re: Navigace
06. 01. 2008 12:12
mm
Re: Navigace
18. 01. 2008 12:14
Markox napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pavel.R napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > V chorvatsku otevřeli další kus dálnice a
> navigace
> > byla v pr....Jak jsme ale najeli na starou
> dálnici
> > tak zase v pohodě.Je holt potřeba občas
> > aktualizovat mapy.Jinak mám MIO 710 a jsem sní
> moc
> > spokojen.smileys with beer
>
> Uz som to tu raz daval 29.07.07 o 12:15 :-)
> AdriaRoute v1.80
> [www.navigo-sistem.hr]
> .exe
>
> Tato mapa obsahuje aj novy usek dialnice Dugopolje
> - Sestanovac.
>
> (potom, nech mi niekto hovori, ze iGO/MIO je
> lepsie...)

Ahoj vespolek nemáte někdo nějaký funkční odkaz kde by se nechala stáhnout mapa chorvatska do garmina. Výše uvedený nefunguje. Děkuji předem.
Re: Navigace
18. 01. 2008 12:20
mm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [www.navigo-sistem.hr]

> Ahoj vespolek nemáte někdo nějaký funkční odkaz kde by se nechala stáhnout mapa chorvatska do garmina. Výše uvedený nefunguje. Děkuji předem.

Ahoj,

Jasne ze ten odkaz na v1.80 nefunguje. Uz davno je totiz vonku AdriaRoute v2.00
[www.navigo-sistem.hr]
mm
Re: Navigace
18. 01. 2008 12:27
díky moc -skvělá spoluprácethumbs up
Re: Navigace
18. 01. 2008 19:21
Navigace ?????? Jedu tam po sedmé,tak nač ? Nehledě jsem ročník,který byl na vojně,kde jsme se naučili pracovat s mapou.
avatar Re: Navigace
18. 01. 2008 20:05
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 16:07).
Re: Navigace
18. 01. 2008 20:16
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:24).
Re: Navigace
18. 01. 2008 22:58
Bessy tu má ňákýho nepřítele.Ruďgrinning smileyase !!
avatar Re: Navigace
19. 01. 2008 12:20
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hoši pozor, navigace se tu probírala před rokem a
> bylo to dost vostrý. Já bych do toho moc
> nešťoural. Loni jsem byl označen za zpátečníka,
> kterej vylezl z jeskyně a nezná ani mobil. Taky
> navigaci nemusím. yawning smiley
> No vida, ještě jsem ani nedopsal a už má Bessy
> červenou!
------------------------------------------------------------------
a letos tě můžeme označit za zpátečníka nepoučitelnýho hot smiley
Re: Navigace
19. 01. 2008 13:00
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:24).
Re: Navigace
20. 01. 2008 14:59
Pánové a dámy,používám Mio 710 a Route 66 CHicago 8000.Mio v Chorvatsku funguje dost dobře,ale např.v okolí Zadaru mě navigovalo na cesty,po kterých bych se bál jet i s traktorem.Bylo to např. cestou po magistrále ve směru od Paklenice,když jsem chtěl jet mimo dálnici do Zadaru.Ve městě mě však navedla naprosto 100%.Zpět jsem jel přes Maďary a vedla mě i na cesty,které ještě nejsou dostavěné.Route zná jen hlavní tahy a mimo ně je téměř v ničemu,v Maďarsku se nechytalo vůbec,zato zapadní Evropu zná dokonale.Jinak kdo jezdí po dálnici a do známých letovisek navigaci využije leda k přesnému měření rychlosti.smoking smiley
Re: Navigace
20. 01. 2008 16:07
Adis : Nemá už M710 s Route66 po sezoně? 520 a 720 je už o něčem jiném.
Mám EasternEurope v Blaupunktu/taky už jde do důchodusmiling smiley/ a konkrétně přes Maďarsko ukázalo všechny vesničky na trase Pamhagen - Bárcs.Letos testnu M520 přes BiH.
avatar Re: Navigace
20. 01. 2008 16:27
Já myslím,že žádná navigace nemusí jít do důchodu,pokud se do ní nahrají nové mapy.Já mám Mio710,iGO 6 a 8 a mohu říci,že je mapa kteréhokoliv státu na 99% úrovni.Pokud vím tak ani Mio 520 a 720 nemají také 100 % podporu.Nejčastější aktualizaci map má iGO.Nejhorší snad TomTom,ale samozřejmě se to týká nás-východních zemí,poněvadž iGO je Maďarský produkt tak máme zase naopak štěstí,že do toho východu spadáme.

MirekŠi
Re: Navigace
24. 01. 2008 14:44
Hlas mojí navigace " tatínku doprava- jedeš blbě- chceš svačinku- děti chtějí čůrat- tam bylo odpočivadlo -už je pozdě- zastav!" A navíc. Domluví se i v Maďarsku.Tu bych doma nenechal.
avatar Re: Navigace
24. 01. 2008 15:05
dobrý, jako fór se mně to líbí
ale teď vážně, v dobách před navigací bylo u nás v autě občas dusno. Důvodem bylo, že manželka v roli navigátora rozkládala mapu nejméně vhodným způsobem, či-li mě často omezovala ve výhledu, často na ní koukala obráceně a ve většině případů konečně našla co chtěla v době, kdy to v podstatě už nebylo zapotřebí…… Tedy žádané informace nula, nepotřebných přehršel. No, a o kolizní situace tím pádem nouze nebyla (mám na mysli zejména komunikační kolize).
Po pořízení navigace, kdy mám dané informace včas, většinou i správné a bez obtěžování v kteroukoliv denní, či noční dobu je u nás pohoda, klídek, tabáček. Pochopitelně až po překonání prvotních problémů, které vyplynuly ze žárlivosti – přeci takový nesmysl nemůže plnohodnotně nahradit skvělé navigační ženské schopnosti. Až když poprvé v Německu viděla na vlastní oči ze souběžné komunikace hrůznou kolonu, kterou jsme díky funkce TMC v klidu objížděli se to trochu uklidnilo, ale za PDA maniaka jsem furt spinning smiley sticking its tongue out
Re: Navigace
24. 01. 2008 15:12
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:24).
avatar Re: Navigace
24. 01. 2008 15:15
ne, nefunguje
Zdraví Prof.Klaus
EDIT: řekl bych, že bychom mohli admina požádat o vymazání obou OT příspěvků



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Prof.Klaus (24. 01. 2008 15:16).
Re: Navigace
24. 01. 2008 15:19
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:23).
avatar Re: Navigace
24. 01. 2008 16:48
Tak jak píše pan profesor. Dokud jsem neměl navigaci, tak to bylo občas v autě hustý. Dokonce jsem jednou dostal po uštěpačný poznámce přes hubu autoatlasem. Nic to ovšem není proti švagrový. Při cestě do Chorvatska ji švagr svěřil autoatlas a navigování.Po čase s hrůzou zjistil, že má atlas vzhůru nohama a momentálně kouká do Švédska. On to s ní má vůbec těžký protože ona dokáže zabloudit i na Sněžce. Fakt, normálně přišli z český strany chvíli se tam motali a najednou kouká jak mu žena odchází s brekem do Polska. Prý ho s dcerou nemohla najít. Takže bez navigace ani ránu. Mám ji v telefonu a nemá to chybu.Kdo nezná doporučuji tuto stránku s poi body.
avatar Re: Navigace
24. 01. 2008 23:49
No jo,navigace je "ZLATÁ" , už nemusím poslouchat " zastav já se jdu zeptat,jestli jedem dobře" confused smiley a to po cestě kde se ani jinde snad nedalo jet.

MirekŠi
avatar Re: Navigace
28. 01. 2008 20:51
Začiatkom leta 2007, teda minulý rok som utrúsil : "Nekúpime navigáciu?" Odpoveď : "Načo, ty to máš aj tak všetko v hlave." Je to pravda. Pre mňa je časť dovolenky aj to, že si nejaký ten večer pred ňou sadnem nad mapy a prehrávam si cestu. Baví ma to. Navigujem sám. Mám pravidelné prestávky, vtedy ak potrebujem mrknem do mapy. Jazdím z východu Slovenska, preto určite zastavím pred Budapešťou a pozriem si záchytné orientačné body. Tie si aj tak najskôr všimnem ja. Zvyšok cesty je brnkačka. Manželka, či syn, dcéra počas jazdy akurát drží mapu alebo atlas. Nikto nekybicuje.
Práve v Budapešti sa mi podarilo trochu seknúť. Piatok večer 23.00 preplnené ulice. Prehliadol som odbočku, ale o tristo metrov ďalej som bol v obraze (záchytný bod). Skorigoval som to a kúsok ďalej sa pripojil späť. Videli sme trochu viac mesta.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Eifel (28. 01. 2008 20:52).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 62
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.