Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
Re: Navigace
23. 05. 2013 12:24
Tak jsem dnes se k tomu dostal a do navigace jsem nahral to Igo primo 2.4.Ted uz pri kopirovani nevysla zadna chyba.Pri zapnuti navigace mi jen vyskoci tahle chyba The application failed to start last time.Do you want to reset to factory defaults and lose all your POIs,tracks and setting? a i kdyz dam ano nebo ne,tak se stejne do navigace proste nedostanu.Kdyz si otevru original navigaci jak tam mam IGO Primo 1.0,tak tam mam navic dva soubory.Jeden textovy devifo a druhy pst.bin.Kdyz jsem tam daval to IGO Primo 2.4,tak tam ty dva dokumenty nejsou. [2i.cz] [2i.cz] Ten posledni screen vlevo IGO Primo 2.4 a vpravo 1.0 jak jsem to mel original v navigaci,tak nevim kde muze byt chyba.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil borin7 (23. 05. 2013 12:27).
avatar Re: Navigace
23. 05. 2013 14:17
odstraň složku SAVE
Re: Navigace
23. 05. 2013 14:25
Slozku Save nemuzu odstranit,kdyz ji tam vubec nemam.
Re: Navigace
23. 05. 2013 14:53
Pokud by ti stačila verze 2.0.1 v9.6.5.216230, tak ti jí můžu někam nahodit.
Re: Navigace
23. 05. 2013 17:07
co se kouknout na diskuzní fóra k tomu určená. Odkazy tu jsou, a tam ti vše zodpoví, a možná už zodpověděli.
Re: Navigace
26. 05. 2013 18:16
dnes jsem do founa nainstaloval offline navigaci MapFactor z Google Play.Příjemě mě překvapila: ovládání jednoduché,intuitivní,spousta nastavení,jdou vložit průjezdní body a má podrobé,nové mapy.Použil jsem ty zadarmo.Je tam například i pokračování polské dálnice A4 z Krakowa do Tarnowa,kterou Sygic ještě nemá.Zkuste a uvidíte
zde odkaz [play.google.com].
Re: Navigace
26. 05. 2013 20:30
Tak mam dobru spravu pre uzivatelov navigacie Sygic: je mozne previest si licenciu na novy pristroj.
Sam som si pred mesiacom kupil Sony Xperia Go s Androidom spolu so Sygic Voucher Edition. Telefon po tyzdni odisiel do vecnych lovist (oprava nemozna, vratili peniaze). Na stranke Sygicu (Support) som vyplnil kratky formular, zadal povodny product code, operator mi tento product code znovu "aktivoval" a zadal som ho znovu pri aktivacii navigacie na tablete Acer IconiaTab A210. Vsetko funguje ako ma, takze podla mna Sygic odstranil poslednu chybu, ktoru navigacia mala - nemoznost prenosu na novy pristroj v pripade jeho kradeze, straty ci poruchy. Dokonca, podla ich webu sa to da opakovat az 5x...
Re: Navigace
27. 05. 2013 08:36
Jsou nové mapy pro IGo a Promo od TomTom(TeleAtlas) verze 2012.12
avatar Re: Navigace
27. 05. 2013 14:12
tak jsem dneska zkusil v reálu MapFactor co psal darko, ale dopadlo to tak, že jsem jen asi 5km poslouchal 4x za minutu " přepočítávám" a na mapě mi to ukazovalo že jsem furt někde ve vedlejší silnici než jsem skutečně jel. Asi to má nějaký mouchy eye rolling smiley . Jinak to ale vypadá dobře.....teda až na to, že se podle toho jet nedá..... tedy v mém případě. A ve founu to nebude, jiné navi makaj normálně. Zkusím na to ještě juknout.
Re: Navigace
28. 05. 2013 08:31
Na světě androida vyšla recenze na Map factor

[www.svetandroida.cz]


po přečtení mě tato navigace moc neoslovila, ani na to abych ji vyzkoušel. Dále zůstávám u iGO Prima.
Re: Navigace
28. 05. 2013 15:31
zase budu bílá vrána,ale dneska jsem Map factor vyzkoušel v Brně,potom z Brna do Prostějova.Žádné sekání,přepočítávání,navigování do protisměru,nic.Pokud to někomu nefunguje,kupte si pořádný telefon, a ne hračku pro pubertˇáky.Měl jsem před časem Samsung Galaxy S a Gps fungoval jen na velké svátky,to samé kamarád se S II. Přešel jsem na HTC,nejdřív HD2,tedˇ Sensation a satelity vidí i krytých nadzemních garážích.
avatar Re: Navigace
28. 05. 2013 16:01
darko:Zeptám se,navigace jede i bez připojení k netu?
avatar Re: Navigace
28. 05. 2013 16:17
"Pokud to někomu nefunguje,kupte si pořádný telefon".... na tom něco bude, víc než měsíc jsem ladil kolegovi z práce IGO primo 2 na nějakým HTC, už nevím jakým. Pořád mu to padalo. Už jsem nevěděl co bych zkusil, prostě konečná. A on mi po čase říká, že už mu to najednou jde a nepadá. A co s tím dělal? Nic, přišla mu aktualizace androidu.....
Re: Navigace
28. 05. 2013 16:57
slofik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> darko:Zeptám se,navigace jede i bez připojení k
> netu?


no samozřejmě,online navigace je podle mě zbytečný požírač peněz. Online je snad pouze Google maps,a u některých navigací je dobrovolné připojení k netu kvůli aktualizaci dopravních info.
to valeri: já jsem na HTC nikdy aktualizovat Android nemusel,od koupě je tam 4.1. ,takže no problem..
avatar Re: Navigace
28. 05. 2013 17:26
Re: Navigace
28. 05. 2013 22:19
Můj Sony Xperia P je schopen udržet satelity i v bytě, pokud je chytnu venku. Asi bych je chytil i v bytě, ale patrně by to trvalo dost dlouho - to jsem nezkoušel.
Re: Navigace
28. 05. 2013 23:00
Samsung galaxy SIII chytne satelity v obýváku, na oknech jsou Al žaluzie a najde je. V podkroví je chytne i přes střechu z tašek, tepelné izolace a sádrokartonu.
avatar Re: Navigace
29. 05. 2013 09:10
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
>... Přešel jsem na HTC,nejdřív HD2,tedˇ Sensation a satelity vidí i krytých nadzemních garážích.

darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... já jsem na HTC nikdy aktualizovat Android nemusel,od koupě je tam 4.1. ,takže no problem..

Minimálně u té HD2 s tou aktualizací lžeš... musel jsi tam flešnout nějakou androidí custom ROM místo původních WM...thumbs up smiley
Re: Navigace
29. 05. 2013 09:18
Slavkov napsal(a):
-------------------------------------------------------
> darko napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> >... Přešel jsem na HTC,nejdřív HD2,tedˇ
> Sensation a satelity vidí i krytých nadzemních
> garážích.
>
> darko napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ... já jsem na HTC nikdy aktualizovat Android
> nemusel,od koupě je tam 4.1. ,takže no problem..
>
> Minimálně u té HD2 s tou aktualizací lžeš... musel
> jsi tam flešnout nějakou androidí custom ROM místo
> původních WM...thumbs up smiley


no tak samo, do HD2 jsem dal rovnou Android 4.1 (SD verze) a bylo po ptákách.Nic jsem aktualizovat pak nemusel.Na navigaci jsem ale používal WM s iGO8.Mohl jsem tedy používat WM i Android.U Sensationa jsem měl 4.1 už od koupě (brandovaný od T-Mobilu).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (29. 05. 2013 09:23).
Re: Navigace
30. 05. 2013 11:21
SIII chyta i v podzemnich garazich, ale je fakt ze ke zjistovani polohy muze dneska pouzit data z GPS NAVSTAR, GLONASS,wifi, A-GPS atd.
Jinak ten foun nic moc.
Re: Navigace
25. 06. 2013 17:47
Ahoj, neví někdo jestli jde nahrát do navigace Mio moov s 568 Igo Primo?
avatar Re: Navigace
25. 06. 2013 17:54
Re: Navigace
25. 06. 2013 17:58
Jde, třeba podle tohoto:
[projects.lanik.org]
Re: Navigace
29. 06. 2013 22:58
Díky za info,ale teď mám jiný problém.Omylem jsem si smazal zálohu původního programu a na internetu nemůžu žádný najít.Je to na mio moov s 568.Nemá ho někdo,že by mi ho poslal?
avatar Re: Navigace
01. 07. 2013 13:38
Z CD to obnovit nejde?
Re: Navigace
02. 07. 2013 09:37
CD nemám, potřebuju někoho, kdo má mio moov 568, jestli by mi neposlal zakladní systémové software.
avatar Re: Navigace
02. 07. 2013 11:04
Přístroj nemám, ale co toto?
Moov S568 Product Support
avatar Re: Navigace
02. 07. 2013 11:34
Prosím nevíte kde stáhnout Gps Erste pro bankomaty Rakouska,Chorvatska pro TomTom.
Na stránkách Spořitelny mají jen pro česko.
Re: Navigace
02. 07. 2013 11:48
Zkuste toto
erste
Neni to oficialni a asi ani kopmletni , ale lepsi neco nez nic :-)
avatar Re: Navigace
02. 07. 2013 13:31
zahraniční POI hledám vždy tady:
POIplaza
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 172
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.