Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
avatar Re: Navigace
08. 07. 2011 20:33
navigáciu zásadne bez kecania smiling smiley ja som ju mal síce zapnútú celu cestu ale len aby zaznamenávala časi a nech vidím kolko ostáva do ciela smiling smiley
Re: Navigace
08. 07. 2011 20:53
No, ono toho GPS na dialnici asi moc nenakeca. Samozrejme okrem tradicnej hlasky "PREKROCILI STE RYCHLOSTNY LIMIT" smiling bouncing smiley
Re: Navigace
15. 07. 2011 11:58
Mám problém - před třemi lety jsem si do navigace MIO 720 stáhnul někde z netu mapu SLO, která tam chyběla. Teď se mi navi sesypala, musel jsem nechat nahrát nový SW kde ta mapa opět chybí. Potíž je v tom že už ji zaboha nemůžu nikde najít. Neuměl by mi někdo poradit? Případný odkaz raději do SZ. Děkuji.
Re: Navigace
19. 07. 2011 17:07
Chtěl bych tady poděkovat uživateli pepe75 za užitečné startovní rady a ochotu pomoci a především Kamilovi, který si dnes se mnou při zprovozňování mé navigace vytrpěl své, nepočítám se totiž právě mezi odborníky na PC a tak měl asi často oči navrch hlavy. Cca 20mailů a zhruba tři hodiny práce a už zase vím kam jeduyawning smiley Díky klucithumbs up
avatar Re: Navigace
22. 07. 2011 18:54
Tak to jsem na tom stejně s tím děkováním Kamilovi nebýt jeho tak sem tu svoji škatulku hodil vzteky z okna.Patří mu velký dík.Chi se jen zepta zda nejsou nějaké novinky v mapách do Mia.Moc díkes.thumbs up smileythumbs up smiley
Re: Navigace
22. 07. 2011 18:59
Já tam teď mám 3/2011.
avatar Re: Navigace
22. 07. 2011 19:11
A kde se dají sehnat mám tam loňské
Re: Navigace
22. 07. 2011 19:17
Máš to v SZ, ale poděkuj Kamiloviyawning smiley
avatar Re: Navigace
22. 07. 2011 20:18
Kluci, hlavně že vám to funguje a jste spokojení. Vendisi, poslal jsem ti SZ, nemůžeš použít mapy od Aldy, má tottiž úplně jiné MIO než ty.
Re: Navigace
22. 07. 2011 21:13
Řečeno slovy klasika - Dělám machry a hajzl mám na chodběeye rolling smiley Všichni "Miaři" v mém okolí (slovy tři) jsou ale z mého upgrade u vytržení...
Re: Navigace
22. 07. 2011 21:23
Ještě, že to má Nokia tak dobře vymyšlené :-) Připojíš tel. k PC, spustíš Ovi suit a samo ti to řekne, zda je třeba stáhnout nové mapy. Pak jen stáhneš, odpojíš tel. a můžeš vyrazit :-) Již po druhé jsem byl s Nokia mapama v zahraničí a musím pochválit za skvělou neplacenou navigaci.
avatar Re: Navigace
22. 07. 2011 21:29
moj upgrade MIO navygácie spočinul v tom, že som zmazal MIO a nahral IGO, robota asi na 5 minut, ale rozdiel neuveriťeľný.
MIO ako software povazujem za zlý vtip od tvorcov. a to nevravím o nepodpore visty a win7.
Re: Navigace
22. 07. 2011 21:37
Druhá a poslední slova klasika pro mihal306: Akou rečou ste to teraz hovorili?grinning smiley Já absolvoval patrně to samé (Mio x iGO), ale nikoli za 5 min ale za 5 dnů. A Kamile, zapomněl jsem,že jsme zkoušeli píchnout tu moji SD kartu do MIO 370, ale to se tvářilo jako že neví o co jde, tudíž mě mohlo trknout, že Vendisovi nepomůžu. Můžu ale tu SD píchnout do jiného přístroje stejného typu (tedy 720) a pošlape tam?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Alda (22. 07. 2011 22:42).
avatar Re: Navigace
22. 07. 2011 21:47
ano na mio C320, C520a C720 ta tvá karta poběží no problema. Na MIO 370 se musí použít jiný postup, ale bohužel se musí už udělat zásah do přístroje, kdežto u Cx20 se nikde nic nemaže a neupravuje yawning smiley
Re: Navigace
18. 08. 2011 13:27
Mě Nokia moc nepotěšila. Stále chybí velká část okruho kolem Budapešti a dálnice kolem Balatonu. Chorvatsko už je kompletní
Re: Navigace
19. 08. 2011 19:00
Zdravím,
vzpoměl jsem si dost pozdě, ale zkusím to.....Mám navigaci NAVMAN N40i, neporadíte mi někdo jak vylepšit mapy, dobře a lacině??? Jsem totální laik......
Díky JAVI
Re: Navigace
19. 08. 2011 19:04
Mělo by tam jet iGO8/iGo Primo(jede na Win CE). Ovšem navigaci neznám, takže neporadím jak.
Re: Navigace
19. 08. 2011 20:07
dezavy: Plný súhlas, Ovi Mapy navyše ukazujú názvy ulíc (text) priamo na "obrázku ulice", oproti tomu Sygic ukáže nad ulicou vlajočku s jej názvom - IMHO úplne na prd. Zdarma (pre vybrané novšie modely), prehľadne a netreba žiaden warez.

Ale zase v Sygici (Nokia N96, Symbian) je perfektný dohrateľný hlas Pavla Lišky (vyjeďte si, dám si dvacet, neboj, já se ozvu...).
Re: Navigace
22. 08. 2011 06:22
TomTom vydal opět nové mapy... 875.xxxx :-)
Re: Navigace
29. 08. 2011 16:46
kdo z vás má android a Sygic Aura v kombinaci s Samsung Galaxy 1 a 2 : díky konstrukční chybě GPS antény tyto telefony mají problémy s touto navigací.Slabý a vypadávajcí signál způsobuje zmatečné chování navigace a její zamrzání.Vyměnil jsem Galaxy S za HTC HD2,nainstaloval Android,stejnou kopii Aury a signál se zafixuje za pár vteřin a to bez aGps. Není tedy na vině navigace ale hw telefonu.
Re: Navigace
29. 08. 2011 16:53
Na Galaxy S funguje vypodlozeni papirem yawning smiley
Re: Navigace
29. 08. 2011 21:08
patak napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na Galaxy S funguje vypodlozeni papirem yawning smiley


taky jsem o tom četl,ovšem u telefonu za 8 tis. kč by se to stát nemělo.A v čem je jádro pudla ? GPS anténa u Galaxy S je tvořena poměděným plastem o síle papíru (je zakryta černou samolepkou vedle čočky fotáku).Kromě toho prochází ostrým ohybem přes vnítřní plastový kryt.V tomto ohybu časem praskne a vytváří studený spoj.Podložení papírem na vhodném místě toto právě řeší.Spoj se samotným příjmačem je řešen pomoci dvou milimetrových plošek ,na které tlačí odhalená část antény tlakem zacvaknutého krytu....vskutku originální.Ale i tak GPS funguje mizerně. U jakéhokoliv HTC tento problém neexistuje.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (29. 08. 2011 22:32).
Re: Navigace
30. 08. 2011 07:49
Telefon je na telefonování a navigace na navigování... Nejsem přítel slučování do jednoho "obalu"... [forum.ihvar.cz]
avatar Re: Navigace
30. 08. 2011 09:40
ja som za, ale ja to beriem iba ako núdzovku,predsalen telefón mam u seba stále,navigáciu v aute bežne nenosím.
Re: Navigace
30. 08. 2011 10:06
Loni jsme Balkan absolvovali s nokii ovi, letos nam do seznamu navstivenych zemi pribyde jeste Srbsko, takze si z prace pujcim Garmina a natlucu do nej OpenSteetMap. V breznu uz jsem s touhle kombinaci absolvoval Nemecko/Francie a bylo to bez problemu, ted to snad bude taky v pohode.
Re: Navigace
30. 08. 2011 12:47
Martin_77 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Telefon je na telefonování a navigace na
> navigování... Nejsem přítel slučování do jednoho
> "obalu"...
> [forum.ihvar.cz]


akorát že automobilové navigace ( PNA) nejsou hardwarově nic jiného ,než telefon osekaný na fungování GPS a popř. přehrávání MP3.Kromě toho v telefonu se mnohem snadněji provádí aktualizace map,mimo to můžete nainstalovat i více navigací najednou,jaké op. systém dovolí.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (30. 08. 2011 12:57).
Re: Navigace
30. 08. 2011 13:58
To darko: Nehodlám ti tvé nadšení pro mobilní telefony (pokud se tomu tak dá ještě říct) hatit... Je fajn, že jsi do toho zapálený, pokud by bylo takových jako jsem já, tak by společnosti produkující tyto úžasné zařízení zkrachovali.

Přesně to co mi vadí na zařízení "all in one" je popsané pár řádků nazpět. A ohledně aktualizací... Například od Garminu je zdarma 4xročně, pokud si koupíš přístroj z řady Lifetime.

Držme se při zemi a neskákejme "na špek" všemu co je in smiling smiley. Buďte taky někdo out jako já smiling smiley.

P.S.: jen tak na okraj. Všiml jsem si jak v MHD někteří (a není jich málo) neustále honí prst po displeji telefonu. Tak zdar všemu honění - je to zdravé! smiling smiley
Re: Navigace
30. 08. 2011 15:42
někdo honí prst po displeji a někdo rád honí něco jiného.Ty snad ovládáš navigaci pomocí myšlenek ?
Např. iGo aktualizuje své mapy 4 x ročně.A jedny mapy lze je aplikovat na více verzi od iGo.Průběžně aktualizuje mapy čistě telefonový Ovi.Nevidím prostě jeden jediný důvod proč bych měl sebou tahat telefon i navigaci,když vše vpoho funguje.Kromě toho do HTC HD2 lze nainstalovat Android,WM 6.5 i WP7.Popřípadně i všechny tři najednou v triplebootu.Co chtít od "honící" krabičky víc....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (30. 08. 2011 15:42).
avatar Re: Navigace
30. 08. 2011 22:31
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Co chtít od "honící"
> krabičky víc....

A jde s tím ještě normálně telefonovat a ev. i poslat nějakou tu SMS? :-D :-D

"Honící" telefon jsem používal jenom chvíli (a to vlastně ještě z donucení) a jeho život byl před cca 1/2 rokem ukončen. Vytáhnul jsem starší normální telefon a jsem opět spokojený. Do auta mám jednoúčelovou navigaci, do ktéré si můžu nahrát soft dle libosti (omezení pouze operačním systémem). ;-)
Re: Navigace
31. 08. 2011 10:11
neboj,vše je funkční.Vzhled menu,funkce i aplikace se dá nastavit podle libovůle každého soudruha.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 138
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.