Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
Re: Navigace
14. 04. 2010 14:57
vendis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj chlapi kokám že tu probíráte mio,já ji mám taky a dvd sem dostal,ale nejde spustit ani na Vistě ani na sedmách.
Zozen si stare (resp. najstarsie) ovladace. S nimi to rozchodis bez problemov.
avatar Re: Navigace
15. 04. 2010 05:28
Ahoj koukal sem naforum a tam píšou že to jde z cd nebo dvd jenže já ho v compu nespustím a to mám novej tak nevím asi to hodím z vokna.Jinak v loni sem s ní byl na Pagu a docela to šlo.Jen sem zadal celou adresu až na místo a nějak se s tím neuměla poprat,asi to chce jen určitou trasu.Jinak díkes za radu ale ty ovl.asi už neseženu.
avatar Re: Navigace
15. 04. 2010 06:29
Tak zkus PC s windows XP. Co to znamena ".....nejak se s tim neumela poprat"? Jak reagovala?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (15. 04. 2010 06:33).
Re: Navigace
15. 04. 2010 08:21
To vendis: Visty i Ty 7my mas v 64bitu ?

--
TomKa
avatar Re: Navigace
15. 04. 2010 17:01
Jasně 64ky jinak to ukazovalo mě a jinak klukum co s námi byly prý sem měl zadat jen jednu trasu země ale nějak jsme to zmákly.Dnes sem volal do mio a řikali že v 7čkách to asi ani nepůjde a že připravují nějaké opravy.Zatím díkes.
avatar Re: Navigace
15. 04. 2010 17:51
Čauky tak jsem dal na rady odborníků a asi se mi to povedlo,jen se mi nezdá že je tam psáno něco jako beta aby to za chvíli zas neskončilo.uvidíme.Jinak se letos opět chystáme do ch.jen se nám to v loni zamotalo na slovinských hranicích měli sme noviny tam to vyšlo kudy objet dálnici ale potom závora a konec tak sme jeli taky na Varaždin trošku dál ale v poho.Jen se jim moc nelíbila občanka.
avatar Re: Navigace
20. 04. 2010 16:11
to se nediv, chorvati nejsou v EU. Pokud bys tu navigaci nedal dohromady, podivej se na video In0xe, zaroven si otevri mapy napr. na Seznamu nebo Googlu a dohromady ti to da jasnou predstavu, kudy ject.
Re: Navigace
20. 04. 2010 19:06
Mám MIO710, ale už se mě nechce je aktualizovat. Půjde do koše a koupím něco jiného, mám vyhlídnutou navigaci NAVON N650 s iGO8. Máte s ní někdo zkušenost? Dík.
Re: Navigace
20. 04. 2010 19:15
Mám iGO 8 v HTC touch HD a mohu ji vřele doporučit!
Re: Navigace
20. 04. 2010 19:32
to LiborT: daval som iGO8 do MIO c510, c520, c710... vsade bez problemov. Iba vyhodis peniaz.
Re: Navigace
20. 04. 2010 20:07
Markox - po přeinstalaci PC s XP - SP3 se už nemůžu s MIO spojit. Na NB mám Win7, tam je to asi úplně ztracený. Teď mám málo času na pokusy o rozchození spojení. Do přeinstalace PC vše bez problémů, pravidelně jsem aktualizovat mapy ze Stopařova Webu, IGO 8 jsem tam nedával.
avatar Re: Navigace
20. 04. 2010 20:11
LiborT napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mám MIO710, ale už se mě nechce je aktualizovat.
> Půjde do koše a koupím něco jiného, mám
> vyhlídnutou navigaci NAVON N650 s iGO8. Máte s ní
> někdo zkušenost? Dík.


Tak až ji budeš házet do toho koše tak dej vědět a já si ji z toho koše vezmu.
A nebo ještě jednodušeji.Až ji budeš chtít vyhodit tak mi ji raději pošly.
avatar Re: Navigace
21. 04. 2010 15:37
Čauky chlapi mám mio moov 200 a jde tam dát karta jen ji v mio nevidím je to normální v compu je i s mapama a vevnitř jako by nebyla já myslel že to bude jako klasika vyměnitelný disk ale nic díkes za radu.
avatar Re: Navigace
21. 04. 2010 19:08
vendis napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Čauky chlapi mám mio moov 200 a jde tam dát karta
> jen ji v mio nevidím je to normální v compu je i s
> mapama a vevnitř jako by nebyla já myslel že to
> bude jako klasika vyměnitelný disk ale nic díkes
> za radu.

Ano, je to normální. Do této navigace a na vyměnitelný disk jde nahrát několik sad map a pak si v menu vybereš kterou upřednostníš.
Re: Navigace
21. 04. 2010 19:17
Ja používam Garmin nuvi 250w už 4 roky. Dokúpil som doživotnú aktualizáciu a som spokojný, ešte sa nestalo, že by ma zaviedla niekam kam som nechcel. aktualizácie sú každý štvrťrok.
avatar Re: Navigace
21. 04. 2010 19:52
LOVA, ja vendise pochopil tak, ze ty mapy mio nevidi.... pokud to tak je, zkus kartu zformatovat. Taky muze byt problem v tech mapach, licensi apod, ale nevim, tenhle strojek jsem v ruce nemel
avatar Re: Navigace
22. 04. 2010 21:46
Díky za upozornění valeri
Já jsem si mapy stahoval z nejrůznějších nejmenovaných fórsmiling smiley. U každé mapy je důležitá přípona a ještě jedna věc, pokud se jedna mapa nahraje do navigace je stávající mapa z navigace automaticky smazána, proto je důležité mít všechny mapy archivované v PC a přejmenovat přípony. Mám takový pocit, že v této navigaci jsou možné 3 druhy přípon map tzn. 3 na kartě a 3 v navigaci.
Proto lze lehce udělat z Mia 200, Mio 250.
Re: Navigace
23. 04. 2010 13:21
JJ, neboli jojo, jsem na tom stejně jako 7peter7, mám Garmin a mám klidek, pohodu ......smoking smiley
avatar Re: Navigace
27. 04. 2010 05:52
Ahoj chlapi pořád tu píšete iGO a já sem asi mimo nevím co to znamená.Jinak sem zkoušel to moje mio a kartu sem vyjmul a pak se díval na ty mapy a měli ste pravdu jde o rozšíření jako by paměti.Už je to super jen zas nesmím něco smazat.thumbs up smiley
Re: Navigace
27. 04. 2010 08:48
iGo je navigační software, dá se říci jeden z nejlepších. Dá se hodně vytunit a přizpůsobit k obrazu svému.
avatar Re: Navigace
27. 04. 2010 17:51
A kde se dá sehnat.Je možné ho nacpat do moji mio,klidně bych to zkusil.Díkessmoking smiley
Re: Navigace
27. 04. 2010 21:17
Zagůglit, jsou toho plný fóra.
avatar Re: Navigace
27. 04. 2010 21:34
To: Vendis

Já bych to viděl tak, že jsi nahrál mapy na které nemáš licenci ( jsou zamčené), proto je nevidíš. Já osobně mám mio 710 a už nějaký rok používám zásadně IGO. Momentálně s mapovým podkladem 12.2009 od TA nebo CEDA.
Re: Navigace
02. 05. 2010 19:43
Markox napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
>
> Tvoja navigacia vobec nie je nestastie a "delat"
> sa s nou da uplne vsetko! Len treba vediet ako na
> to grinning smiley
>
> MyGuide v pohode bezi aj s iGO8 - nedavno som to
> instaloval jednemu znamemu. Musis si vsak zohnat
> to "spravne" iGO8. Cela instalacia je tak na cca 5
> minut a je "vymalovano"...


Zdar
Jsem rád, že tu někdo ví, jak si poradit s mapama v MyGuide. Poradíš prosím? třeba mailem.
dík
avatar Re: Navigace
06. 05. 2010 01:58
dlouho tu nebyl prof.Klaus, co je s nim? Prodal navigaci a koupil papirovy mapy?
avatar Re: Navigace
06. 05. 2010 02:04
mel bych dotaz na uzivatele Igo8, jedno v jakem pristroji. Taky se vam vypnutim pristroje vypne aut. prepocet trasy? Ja uz to zaznamenal na 3 ruznych navigacich a nevim jak to tam ulozit nastalo. Vsechna ostatni uzivatelska nastaveni pritom zustavaji
D33
Re: Navigace
06. 05. 2010 08:45
Zkuste dát do souboru sys.txt
[navigation]
autoreplan_action="AUTO"
Re: Navigace
06. 05. 2010 10:38
A nebo si nahraj jiný skin, doporučuju tento, jsou tam nějaké funkce navíc:

gurjon
Re: Navigace
06. 05. 2010 13:28
Mám HTC touch HD v něm iGO 8.3 a jsem nadmíru spokojen.Mám ale ten samý „problém„ někdy(a to cca 2-3x za měsíc) se přepočítávání vypne.Prostě ho znovu zapnu.Je to opravdu vyjímečně.Nejsi sám.Podobně se mi to stává s podsvi'cením.
avatar Re: Navigace
06. 05. 2010 14:43
hm, uprava sys.txt by to mohla vyresit, to me nenapadlo. Skin bych menit nechtel, mam sice nejakej predpotopni, ale uz jsem na nej zvykly. To vypinani prepoctu zadny velky problem neni, ale je blby kdyz nekomu to Igo8 nahraju a pak mu vysvetlovat, at si na to dava pozor
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 47
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.