Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
Re: Navigace
07. 05. 2009 17:33
Bezpecnostne kamery pre navigacie GARMIN:

CHORVATSKO

[www.navigo-sistem.hr]

SLOVINSKO

[www.navigo-sistem.hr]

BOSNA A HERCEGOVINA

[www.navigo-sistem.hr]
Re: Navigace
17. 05. 2009 22:09
Potřeboval bych aktualizaci Mio C 520,už jsem toho prohledal hodně a nějak nevím jak na to.Pokud by někdo věděl přesný návod - byl bych mu vděčný. smoking smiley
Re: Navigace
19. 05. 2009 22:14
hmmm, diky markox smiling smiley pomoze
len este povedz co s tym grinning smiley

akurat dnes riesim dostanie mapy na sd kartu...a uz sa s tym "bijem" 3 hodky...prestudovala som asi 100 stranok...ale nepochodila som sad smiley
Re: Navigace
20. 05. 2009 21:00
to ann100: Zatial som to nijako blizsie netestoval, ale pravdepodobne sa jedna o databazy trvale osadenych (stacionarnych) radarov. Je to urcene pre navigacie GARMIN - databazy sa do navigacie nahravaju cez program Garmin POI Loader.

Co sa tyka dostania mapy na SD kartu - u Garminu je to otazka niekolkych minut (ziadna veda - zalezi to len od toho ako rychlo ti to pocitac skopiruje na SD kartu).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Markox (20. 05. 2009 21:00).
Re: Navigace
20. 05. 2009 22:00
tak sa to nakoniec podarilo smiling smiley
myslim tie mapy smiling smiley
hlavne som riesila ako sa ta sd karta v tom garmine objavi..a ci to treba nejak prepinat

netreba smiling smiley
Re: Navigace
21. 05. 2009 08:13
Ano Garmin je v tomto "blbuvzdorny" grinning smiley staci si na PC bud naplanovat trasu, prip. si oznacit mapy celych statov a jednym klikom sa to prenesie do navigacie.
Re: Navigace
21. 05. 2009 19:32
Markox, jsem sory, ale ty HR a SLO poibody nefungují - mají totiž koncovku *.gpi a POI Loader požaduje *.gpx. thumbs down Nefunguje ani po přejmenování koncovky. Škoda.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Navigace
21. 05. 2009 20:06
Tak teď jsem sory podruhé - ono to funguje. Je totiž jednodužší, než jsem předpokládal. POI Loader není třeba, ztažené soubory se jen nahrají do adresáře ,,,GARMIN / POI tak jak jsou (s koncovkou *.gpi). Provedeno, vyzkoušeno, funguje !!! Díky.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Navigace
22. 05. 2009 11:48
To Markox, Prof.Klaus a další ...

Chtěl bych jen požádat o dovysvětlení. Při stahování HR policejních kamer z www.poiplaza.com mi nabízí Download as speedcam i Download as POI. Jaký je v tom rozdíl? (jde mi o použití a upozorňování). Obojí mohu dostat do Garmina přes POI Loader.

Předem díky za info.
Re: Navigace
22. 05. 2009 13:27
Milmus - včera jsem to vše zrealizoval, z www.poiplaza.com jsem přetáhl soubory ze sekce Download as POI s označením Garmin (*.gpx) a pomocí POI Loaderu nainstaloval do Garminu. Pozor, při každé instalaci se přepíše původní soubor poi.gpi, takže je třeba ten původní nejdříve přejmenovat (já to udělal tak, že mám každou krajinu instalovanou samostatně v přejmenovaném souboru, např. A_radary.gpi, HR_eadary.gpi, ...). Tak ať se ti to povede. smoking smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Navigace
22. 05. 2009 14:32
To Hopkirk:
Ale jo tohle chápu. Mě ale šlo o rozdíl mezi speedcam (koncovka *.csv) ....a POI (koncovka *.gpx). Oba dostanu do zarizeni Garmin
pres POI Loader. Lze si teda vybrat? Je to jedno? ...Nebo se každý zobrazuje a používá jinak?
Re: Navigace
22. 05. 2009 22:15
Tak v tom ti neporadím - já používám jen *.gpx a jsem s tím spokojen, tudíž nezkouším nic jiného (to samé doporučuji s babama grinning smiley ).

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Navigace
23. 05. 2009 10:50
To Hopkirk:
Diky, tvoje odpověď co se týká Garmina mi takhle stačí, tvoji radu a zkušenosti s *.gpx použiju.
A co se týká bab, tak jsem jednu po deseti letech letos vyměnil, ale láska k Chorvatsku mi zůstala pořád stejná... thumbs up smiley
avatar Re: Navigace
23. 05. 2009 18:27
Ahoj mám dotaz.
Mám v mobilu 3 navigační softy
- Sygic 2009
- TomTom 7
- Garmin mapy 2009
Vím na cestu navigačku ani nepotřebuji,trefím i poslepu i objíždkou přes bratry Slovince.
Ale chci se zeptat jaký navigační soft je nejlepší pro Chorvatsko na výlety.
Co Klausi?atd........
Děkuji za rady.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Milan Hubner (23. 05. 2009 18:28).
avatar Re: Navigace
23. 05. 2009 18:50
z uvedeného Garmin Mobile (za předpokladu, že si seženeš poslední mapu AdriaRoute).
Vyhovující je taky i-GO 8, ale výhradně s mapou HR od Navigo Sistému, ale i-GO neuvádíš….. (pro znalce češtiny – Sistém je v daném případě s „i“ správně.) spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Navigace
23. 05. 2009 21:59
Prof.Klaus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> z uvedeného Garmin Mobile (za předpokladu, že si
> seženeš poslední mapu AdriaRoute).
> Vyhovující je taky i-GO 8, ale výhradně s mapou HR
> od Navigo Sistému, ale i-GO neuvádíš….. (pro
> znalce češtiny – Sistém je v daném případě s „i“
> správně.) spinning smiley sticking its tongue out

Klausi
Jen dotaz?
Je tam někde slovíčko "sistem"
No nevím no.
Tvůj oční lékař by to nějak zaplácnul.grinning smiley
avatar Re: Navigace
23. 05. 2009 22:28
no Milane nevím, já mám s očním lékařem styky dobré, on se taky na mě vyřádí, neb mám brýle dvoje a stejně vidím, že nevidím.
Vidím však, i když jinak nic moc, že jsem psal cosi o mapě HR od Navigo Sistému.... No, počkej na denní světlo, třeba to potom bude i lepší spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Navigace
23. 05. 2009 22:31
Mam tyhle mapy,tak snad nezabloudím.


Ale Klausi díky,tak nějak sem to tušil.smileys with beer
avatar Re: Navigace
24. 05. 2009 10:02
To Milan Hubner a další...
Pokrytí map u Sygicu je... HR- 49%, SLO- 43%, BiH- základní silniční tahy. (takže nic moc)
Na mém mobilu N73 mám i TomToma 6.02 (pro Symbian neexistuje v7) tak mapy Východní Evropy v6 neřeším - taky nic moc.
Garmin má nejnovější verzi mapy HR od Navigo-sistem - AdriaRoute 2.20. (tuším, že tam ještě ale dálnice A1 končí v Šestanovaci).
Takže Garmin je pro telefony se symbianem 100% ta nejlepší volba.
Pokud máš telefon s oper. systémem WM... tak dobrá alternativa je i-GO 8 jak doporučuje Prof.Klaus.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milmus (24. 05. 2009 10:04).
avatar Re: Navigace
24. 05. 2009 10:10
milmus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Milan Hubner a další...
> Pokrytí map u Sygicu je... HR- 49%, SLO- 43%, BiH-
> základní silniční tahy. (takže nic moc)
> Na mém mobilu N73 mám i TomToma 6.02 (pro Symbian
> neexistuje v7) tak mapy Východní Evropy v6 neřeším
> - taky nic moc.
> Garmin má nejnovější verzi mapy HR od
> Navigo-sistem - AdriaRoute 2.20. (tuším, že tam
> ještě ale dálnice A1 končí v Šestanovaci).
> Takže Garmin je pro telefony se symbianem 100% ta
> nejlepší volba.
> Pokud máš telefon s oper. systémem WM... tak dobrá
> alternativa je i-GO 8 jak doporučuje Prof.Klaus.


Mam Nokia N95 8gb.Pda jsem měl ale dal jsem ho pryč.
Ale děkuji za infa.dík.
avatar Re: Navigace
24. 05. 2009 15:06
To Milan Hubner:
Jsi si opravdu jistý, že v Nokii N95 máš TomToma v7? Až do těď jsem žil v domnění že pánové od Tomíka zůstali spát a nabízejí
telefonum na symbianu jen verzi 6 a k nim příslušné (už hodně staré mapy) confused smiley
avatar Re: Navigace
24. 05. 2009 15:19
milmus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Milan Hubner:
> Jsi si opravdu jistý, že v Nokii N95 máš TomToma
> v7? Až do těď jsem žil v domnění že pánové od
> Tomíka zůstali spát a nabízejí
> telefonum na symbianu jen verzi 6 a k nim
> příslušné (už hodně staré mapy) confused smiley

No oni možná zůstali spát, toto se ale nedá říct o pirátech grinning smiley, kteří donutili pracovat TT7 i na ostatních PDA / mobil , než na které se oficiálnně dodává TT7 yawning smiley
avatar Re: Navigace
24. 05. 2009 15:30
donutili, donutili, ale PDA-čka a že by se jim to zdařilo na Symbianech, no jsou to zřejmě páni piráti v utajení spinning smiley sticking its tongue out
milmusi, máš pravdu
avatar Re: Navigace
24. 05. 2009 18:27
Ano Milmusi máš pravdu mam v mobilu TT 6 spletl sem se,spletlo mě měl sem to dříve v Ipagu PDA.
Re: Navigace
29. 05. 2009 15:09
Tak jsem se dočetl, že GPS znamená na Moravě: Gde Proboha Sem.
avatar Re: Navigace
01. 06. 2009 11:47
...malý pomocník pro ty...kdo berou notebook...smiling smiley
[www.cromaps.com]
( staršího data )



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (01. 06. 2009 14:04).
Re: Navigace
01. 06. 2009 22:23
Ahoj, mam navigaciu VDO DAYTON 1000 a chcel by som vás poprosiť, či mi neviete poradiť odkiaľ stiahnuť novšie mapy Europy a Chorvátska.
D33
Re: Navigace
05. 06. 2009 11:22
Všem majitelům SW IGO 8.3.x a 8:4.x (Amigo) doporučuji návštěvu stránek [www.volny.cz] je tam spousta map 2009.02.1 vhodných pro cesty do HR A,CZ,H,SK,SLO,D, I.
avatar Re: Navigace
05. 06. 2009 12:25
Pro jižní státy doporučuji regionální mapy,jsou nesrovnatelně lepší než od TA.Maďarsko např.vůbec nemá novou dálnici na Goričan atd.

MirekŠi
avatar Re: Navigace
07. 06. 2009 15:14
D33 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Všem majitelům SW IGO 8.3.x a 8:4.x (Amigo)
> doporučuji návštěvu stránek
> [www.volny.cz]
> je tam spousta map 2009.02.1 vhodných pro cesty do
> HR A,CZ,H,SK,SLO,D, I.

To jsou dobrý stránky. Jen mapy Chorvatska tam jsou špatný. Pokud si tedy budete stahovat mapu HR pro IGO 8.0. U té první s označením Croatia 8 AT z 29.4.09 chybí ten nový kus dálnice ze Šestanovace do Ravči a ta druhá letošní z 15.4.09 má zase šev na přechodu Macejl, tzn. bude vás to tahat z Mariboru oklikou přes Slovenskou Bistricu. Samozřejmě kdo nejede až do té Ravči, vystačí si s tou první mapou.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 113
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.