Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stará cestayawning smiley

Autor Lenka 
Re: Stará cestayawning smiley
28. 06. 2013 22:09
Jezdím taky po staré, vyhovuje mi víc než dálnice. Na dálnici bych asi usnul, na staré si pěkně zařídím yawning smiley
avatar Re: Stará cestayawning smiley
29. 06. 2013 20:36
? Usnul za volantem na dálnicí? Točit z volantem durch z leva do prava to je to "si zařidít"? ...Cesta jako každá jiná, zkrátka jednou se mi hodí, jednou zas ne a proto asi postavili tu dálnicí abys si každý "zařidíl" o trošku méně a byl o něco dřive u cíle, neb po 14-15h za volantem nepomůže žádnej sejra ani kochačka.
Re: Stará cestayawning smiley
29. 06. 2013 22:29
A jejda, Bukowski je zpět. A jakže se to točí Z volantem, do-prava, do-leva?
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
30. 06. 2013 11:49
Nemáte někdo aktuální informace z cesty? Naposledy psal Midax opravách v úseku Ubdina - Gračac, info z konce května...
avatar Re: Stará cestayawning smiley
30. 06. 2013 11:53
V hlavním vlákně 2013:

Tony Stark napsal(a):
-------------------------------------------------------
> na hak.hr je napsáno
Citaci
Till 31 July traffic is suspended on the D1 Udbina-Gračac state road. Detour: Udbina-D522-Gornja Ploča-ŽC5165-Sveti Rok-D50-Gračac.
>
Citaci
Do 31. července pozastaven provoz na státní cestě D1 Udbina-Gračac. Objížďka: Udbina D522-Gornja Ploča-Žc5165-Sveti Rok-D50-Gračac.
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
30. 06. 2013 13:29
OK, to je oficiální verze, nicméně Midax naznačuje, že to zprovozní dříve. Jel jste tam teď někdo?
avatar Re: Stará cestayawning smiley
30. 06. 2013 14:38
darko psal, že se vracel přes Plitvice a opouštěl dálnici za Sv. Rokem, ale typoval bych, že na starou sjížděl až na sjezdu Gornja Ploča... a tudíž přesně za tímto omezením... ale možná ten provoz na objíždce okolo registroval... nebo se ozve někdo jiný...
Re: Stará cestayawning smiley
30. 06. 2013 17:01
ano,sjížděl jsem na exitu Gornja Ploča,žádné omezení nikde nebylo
avatar Re: Stará cestayawning smiley
30. 06. 2013 23:24
Dane, dnes ve vlákně "Kdo už se letos vrátil..."

jozef1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
>... U Gračacu robia cestu, dlhý úsek, ale obišli sme to povedľa strojov ako domorodci. Inak v pohode.
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
01. 07. 2013 09:33
Slavkov díky, požádal jsem Jozefa1 o dopřesnění, "obišli" je přeci ujen po našem "objeli", i když z textu vyplývá, že to projeli. Odpověď sem pak dám
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
01. 07. 2013 13:58
Tak k objížďce Ubdina - Gračac, koho to zajímá, Jozef1 píše, že projeli stavbou spolu s domácími, nicméně je tam zákaz vjezdu :-(
avatar Re: Stará cestayawning smiley
01. 07. 2013 14:38
... případný oficiální bonus >500 Kn za zákaz vjezdu, k tomu by určitě přihodili nepřizpůsobení rychlosti na tom staveništi za dalších 500 Kn hot smiley ... případné dlouhé smlouvání... vs. objíždka necelých 10km / 10 min navíc oproti původní trase, kterou předpokládám stejně nelze přes staveniště projíždět původní rychlostí...

Oficiální objíždka vede po trase jako, když se sjíždí na Plitvice z exitu Gornja Ploča, tzn. pohodová okska... Na druhou stranu kolem jezera Ričice to před pár lety bylo také OK... Osobně bych to raději objel, nicméně každý svého štěstí strůjcem thumbs up smiley
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
01. 07. 2013 14:44
...jj, souhlasím, není dvakrát o čem přemýšlet... přece nikam nespěcháme
Re: Stará cestayawning smiley
01. 07. 2013 15:13
Ešte vám to doplním: späť sme išli po tej obchádzke 50, 522, lebo naprieč opravovanej cesty stál stavebný stroj, takže sa aj tak nedalo prejsť. Obchádzka je kvalitná cesta a celkom rýchla.
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
02. 07. 2013 09:35
Jozef1 díky za info
Re: Stará cestayawning smiley
06. 07. 2013 09:40
Preferuji dálnice, ale letos jsem jel na náštěvu z Trogitu do Zadaru. Dozvěděl jsem to pozdě a tak jsem spěchal . Vzal jsem to po dálnici. Po zkušenostech , že jsem kdysi dávno jel trasu Rijeka - most na ostrov Krk (cca 30 km) 3 hodiny, nechtěl jsem riskovat zácpu. Názpátek do Trogiru jsem to ale zkusil po okresce. Byl jsem příjemně překvapen , cesta volná, super scenérie. Na trase opékali selata . Prostě jsem byl nadšen. Je spousta míst, kam se člověk nepodívá, pokud pouze přijede po dálnici a lehne na pláž. Kdybych nejel s dětma tak bych jel pomalu a po staré a třeba 3 dny jak to tady někdo psal.
Re: Stará cestayawning smiley
09. 07. 2013 21:37
Celý úsek dálnice ze Zagrebu do Splitu jsem za ty roky využil snad jen jednou, to jsme jeli na prodloužený víkend do Omiše, takže jsme spěchali. Jinak jedu vždy nějakou kombinaci dálnice x tzv.stará cesta, popř. cesta kolem pobřeží. Má to své kouzlo - různí prodejci, restaurace, malebná příroda apod.Nikdy tak nespěchám, aby mě záleželo na nějaké hodině navíc.Cesta tam i zpět je součástí dovolené. A v poslední době kašlu i na cestování v noci, takže i ubytování mimo dálnici má své kouzlo, pohoda, žádný spěch. Zvláště při cestě na "blint" cestou tam využívám přenocování většinou kolem Plitvic, protože hledat ubytování na místě u moře pozdě večer není to pravé ořechové. Takže přespíme, na místě jsme druhý den kolem poledne a máme dost času si najít ubytování.
Re: Stará cestayawning smiley
11. 07. 2013 12:37
Ahoj! tak jsem se dnes v 02.00 vrátil z Živogošče. Na cestě tam jsem tu opravu taky projel přes to pole ale plně naložená fabie drhla spodkem až mi vstávali vlasy hrůzou. U tý hromady štěrku stál i policajt ale nic neřek. Včera přes Gračac pak tou spojkou přes Lovinac a zpět na Udbinu. Tunel jsem nezkusil maj to tak blbě značený že jsem nevěděl zda se dá jet na Split.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
11. 07. 2013 14:07
Byl by problém sem pro upřesnění vložit mapku ODKUD - KAM je ta objížďka ? Snad se někdo najde..díky
avatar Re: Stará cestayawning smiley
11. 07. 2013 14:16
avatar Re: Stará cestayawning smiley
11. 07. 2013 14:41
Slavkov díky, myslím, že se před hooodně léty jezdilo přímo přes Udbinu a byl by to jen kousek objet to TUDY ?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (11. 07. 2013 18:00).
avatar Re: Stará cestayawning smiley
11. 07. 2013 17:32
Do kdy to mají dělat ?? Neví někdo ?

MirekŠi
Re: Stará cestayawning smiley
11. 07. 2013 19:48
Nepomôže!
avatar Re: Stará cestayawning smiley
11. 07. 2013 20:28
tvsat , viz. můj příspěvek výše, tj. pokud se něco nezmění, tak do 31.7.2013
avatar Re: Stará cestayawning smiley
12. 07. 2013 05:52
Mapky už tu máme 2 a tak ještě pro úplnost, jak vlastně dlouhý je ten úsek kvůli kterému se to objíždí ? smoking smiley
avatar Re: Stará cestayawning smiley
20. 07. 2013 18:25
Dnes projeto Udbina - Gračac...nová silnice, bez zákazu jen s omezením rychlosti.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
21. 07. 2013 05:36
Tony Stark..příjemná zpráva thumbs up
Re: Stará cestayawning smiley
25. 07. 2013 11:17
Tony Stark napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dnes projeto Udbina - Gračac...nová silnice, bez
> zákazu jen s omezením rychlosti.

Mohu také potvrdit. Včera v odpoledních hodinách projeto bez problémů.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
26. 07. 2013 22:38
průjezd dnes Karlovac-Plitvice ráno 9hod bez provozu 2 místa kde byla Policija .
Zeptám se : cedule začátek obce za ní kousek značka rychlost 60km jedu 60. navigace za chvilku ukazuje 90 ? konec obce v nedohlednu a nikde žádnej dům.
druhej případ : cedule obce navigace ukazuje 80 a objeví se první dům a skočí tam 50km ?
Tak jak teda jet a nedostat pokutu ?
Někde se to řešilo mám za to . Martin
avatar Re: Stará cestayawning smiley
26. 07. 2013 22:46
Martine, vůbec jsem to značení nepochopil a už se o to ani nesnažím, protože jsem jel na tacho 100 a ono byla značka konec obce...takže po pár kilometrech jsem zvlčel a jel co to dá/v noci/.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 135
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.