Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stará cestayawning smiley

Autor Lenka 
avatar Re: Stará cestayawning smiley
26. 07. 2013 22:53
To já zpět Plitvice -Slunj jsem chytil chorv.dodávku a jel jsem za ní stále 90km/h tak jsem se za ní schovával a vše ok Chorvati dávaji často vědet na hlídky Policie blikánim thumbs up
Re: Stará cestayawning smiley
27. 07. 2013 06:43
Můj názor na dopravní značení a limity zobrazující se v navigaci:

- povolené rychlosti, které ukazuje navigace, nejsou aktualizovány a je v nich bordel - takže tím se řídit nedá a ani policii při případném zastavení nějaká navigace nezajímá.

- pokud je za cedulí začátek obce uvedena nějaká povolená rychlost, tak je třeba si uvědomit, že tuto rychlost neruší křižovatka a pozor ani cedule "Konec obce". Příklad: Za začátkem obce je povolená rychlost 40 km/h, pak dlouho nic a značka "Konec obce" .Bohužel tato značku tuto čtyřicítku neruší a musíš vyčkat na značku "Konec omezení". Bohužel tak to je, to že to nikdo nedodržuje, je věc jiná.Toto pravidlo platí i pro případnou jinou povolenou rychlost, třeba šedesátku, osmdesátku apod.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
27. 07. 2013 10:31
faktem je, že značky s rušením omezení asi v celém Chorvatsku došly, nebo vůbec nebyly zadány do výroby. Tedy já na ně moc štěstí nemám. Jen s kvalitou dálnic jsou ti kluci proti nám v jiném tisíciletí. Ty maj na jedničku s hvězdičkou.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2013 14:07
nevíte zda je ještě v rekonstrukci úsek Udbina - Gračac? V pátek jedeme, tak abychom věděli smoking smiley

_____________________
6x Zaostrog, 1x Sumartin(Brač), 1x Krk, 1x Mali Lošinj
Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2013 14:12
V pátek 2.8. pojedeme taky po staré. Jsou nějaké novinky ohledně tohoto úseku?
avatar Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2013 14:28
To jste líní si přečíst jednu stránku zpět? Tony Stark to napsal jasně a pajas to potvrdil...
avatar Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2013 16:16
Slavkov .. to sis dovolil dost... poučovat staré mazáky fóra grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2013 17:10
Ou, špatný den ... dnes "chytám na první našlápnutí"
... snad jsem toho moc neřekl / nenapsal... smileys with beer
Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2013 18:14
Prý je to otevřený a kdyby ne tak je tam souběžně polní cesta. Jedu za měsíc na STK tak se musím na kanále kouknout na spodek co jsem na ní sedřel. Pro traktory a tanky byla OK.
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2013 18:24
Taky potvrzuji průjezdnost trasy Ubdina - Gračac, jel jsem odspoda 25.7., takže bez obav. Pokud si správně vybavuji, cca na polovině trasy je zcela nový povrch
Re: Stará cestayawning smiley
15. 08. 2013 21:17
Je pravda že se v těch omezeních rychlosti se člověk začne utápět. S radarem jsem se tam setkal jen v Korenici.
Re: Stará cestayawning smiley
23. 08. 2013 08:13
Zdravím vás všechny.
Od počátku léta ,jsem vám všem jen tiše záviděl ,jak jste si to letošní léto v chorvatsku užívali až jsme se dočkali i my.
Příští čtvrtek odjíždíme s maminou konečně!!!! ...na první solo dovolenou bez děcek...a samozřejmě to bude zase po staré a zas k Omiši a tak vás chci poprosit, jestli se najdou nějací cestovatelé po ...staré... o tomto víkendu nebo počátkem příštího týdne, tak dejte prosím vědět jaká je tam situace co se tam děje nebo neděje.
Podle posledních vašich zpráv by už nemělo být nikde žádné omezení tak snad to klapne jako vždycky.
Tak všem přeji příjemný konec léta a šťastnou cestu.
Břetin.
Re: Stará cestayawning smiley
26. 08. 2013 10:18
Ahoj,

Vracel jsem se 23.8.2013 po staré z Čista Provo až do Karlovače.
Vše úplně bez problémů, žádné uzavírky, kolony, nic. Připadalo mi, že jedeme úplně sami.

... hezkou dovolenou
Re: Stará cestayawning smiley
27. 08. 2013 10:51
Mirdo díky za info.
Už se moc těšíme.Teď ještě aby nám vydrželo auto a v Omiši vyšlo počasí a bude to vše.
29.8. odjezd.
Re: Stará cestayawning smiley
06. 10. 2013 09:03
Ahoj.Přečetl jsem si par příspěvku na tomto vlaknu a docela se mě zastesklo že jsem par let nejel po staré cestě.Dalnice je pěkná ale dlouhá a nudná.Zajimalo by mě jestli je ještě možno se ubytovat na jednu noc někde u Kninu,Kijevo,Vrlika.Jestli tam něco nabízejí.Dik Mirek
Re: Stará cestayawning smiley
06. 10. 2013 13:31
Jeli jsme tam předloni. Nejvíc ubytování nabízejí kolem Plitvic, ale cedule jsmou i jinde po celé cestě.
Re: Stará cestayawning smiley
08. 10. 2013 12:09
Ahoj Je pravda že kolem Plitvic se da sehnat nejvíce přespaní na jednu noc snad i cestou níž ja jen jestli by někdo nedoporučil nějaké konkretní místo s kterym ma vlastní zkušenost.Dík Mirek
avatar Re: Stará cestayawning smiley
12. 10. 2013 16:01
Mám dotaz
Po 7 letech jízdy po dálnici zvažuji jízdu příští rok po staré cestě.
Mohl by mi tady někdo napsat kudy nejkratší cestou přes Slováky a Madary,vyjížděl bych z Břeclavi.
Lučko ,Karlovač a potom dolů....
Re: Stará cestayawning smiley
12. 10. 2013 16:29
avatar Re: Stará cestayawning smiley
12. 10. 2013 16:47
---> Hubner
Karlovač není, je Karlovac
rada je prostá, na dálničním exitu před odbočíš doleva do města a podle značek po hlavní dojedeš na starou, v nejhorším koupit mapu smileys with beer
avatar Re: Stará cestayawning smiley
12. 10. 2013 19:22
Holub5 cíl Trpanj na Pelješacu....
jeliman....mapu mám i nanigaci ba i oči...
Re: Stará cestayawning smiley
12. 10. 2013 19:58
Podívej se o jedno vlákno níž.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
12. 10. 2013 22:25
Milan Hubner napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mám dotaz
> Po 7 letech jízdy po dálnici zvažuji jízdu příští rok po staré cestě.
> Mohl by mi tady někdo napsat kudy nejkratší cestou přes Slováky a Madary,vyjížděl bych z Břeclavi.
> Lučko ,Karlovač a potom dolů....

Mrkni tady:
[forum.ihvar.cz]
Jezdím od Brna, takže vpodstatě to, co chceš... o pár stránek dál je i varianta to od Břeclavi jet přes Rakousko (po okreskách), pak HU atd... Vše někdo již jel a jsou reference...
Nebo holubova "kochací" alternativa na jih z HU přes BH...
Re: Stará cestayawning smiley
13. 10. 2013 00:52
Do Boha, Milan, ako môžeš napísať KarlovaČ?! Tiež hovoríš Libereč, Jabloneč? Ved trošku elementárnej slušnosti by neškodilo. A samozrejme nebyť lajdák.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
13. 10. 2013 08:36
Milan a Slavkov nejsou jediní, kdo komolí jména. Ona se tady ta elementární slušnost (tedy i respektování výslovnosti a správného zápisu) probírala víckrát, naposledy tuším tady.
Jakj vidíš, hned se najde někdo, kdo otočí směr tématu jinam, aby se to dál nemuselo řešit.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
13. 10. 2013 12:45
Že sem se vůbec ptal já blbec,bláhově jsem si myslel že mi někdo poradí.
Já zapomněl že tohle forum slouží jen na vzájemné napadání a urážení ostatních.
Až mě stará nasere půjdu se vybít sem................
avatar Re: Stará cestayawning smiley
13. 10. 2013 14:14
A on ti Slavkov neporadil? Dokonce tam máš na vybranou.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
13. 10. 2013 16:11
Milan Hubner, v případě zájmu o další info, pojď do vlákna Přes Maďarsko (2), ať to tady "netentononcujeme"...grinning smiley
avatar Re: Stará cestayawning smiley
13. 10. 2013 18:19
mirek b: ze svých pravidelných zastávek máme velmi dobré zkušenosti s hotelem Jankovič v Hrvace - což je v místech, která máš na mysli: Hotel Jankovič - Hrvace a o ceně bych se nebála smlouvat yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (13. 10. 2013 18:22).
Re: Stará cestayawning smiley
14. 10. 2013 09:37
Myslím si, že tady mohou přispívat všichni, na jakékoli úrovni v kvalitě českého jazyka.Žijeme v Evropě s velkou migrací obyvatel.
Možná jedno taktní upozornění na chybu, by zde bylo přijatelné, ale pitvat se nad jedním překlepem je zcestné.Když už to nedokážeme přejít, tak by to mělo být u každé chyby bez výjimky autora, i kdyby bydlel v Doksách.
K tématu:Myslím si, že do Trpanje pokud někdo chce jet mimo dálnici je nejlíp přes Bosnu.Časově to je stejné , kratší a levnější pohonné hmoty.Cesta tam a zpět bez zajížděk 4300 Kč s autem 1.4 v benzínu.Možnost nákupu tam i zpět.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.