Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stará cestayawning smiley

Autor Lenka 
avatar Re: Stará cestayawning smiley
04. 07. 2011 15:51
Kabinete...klídek, kup si navigaci....
dnes na HAKu :

Dionica državne ceste D1 Gračac-Knin, zatvorena je za sav promet zbog radova između Očestova i Pađena. Obilazak je preko Kistanja i Obrovca ili autocestom A1 (do 15. srpnja).
srpanj je červenec....
avatar Re: Stará cestayawning smiley
05. 07. 2011 05:57
Díky,navigaci mám. smoking smileyJedu až v srpnu (kolovoz). thumbs up smiley Tak doufám, že cesta bude opravená a bez objížďky. smoking smiley
Re: Stará cestayawning smiley
06. 07. 2011 14:38
to mack
Ahoj. Mam Garmina a v nem City navigator Europe 2010 a take Adria route 3.

to Dan
To covece prave nevim, zda se da dojet az do Padene.
Re: Stará cestayawning smiley
06. 07. 2011 14:49
Ten City Navigator 2010 je dost stary. Najnivsia verzia ma oznacenie 2012.10 a AdriaRoute je aktualne vo verzii 3.30
Re: Stará cestayawning smiley
06. 07. 2011 20:24
Markox napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ten City Navigator 2010 je dost stary. Najnivsia
> verzia ma oznacenie 2012.10 a AdriaRoute je
> aktualne vo verzii 3.30

Vsak netvrdim, ze mam to nejnovejsi. Jen jsem odpovidal na dotaz, co me navigovalo. Kdybych si mel koupit kazdou novou mapu co vyjde, tak nenasetrim ani na dovolenou smiling smiley
Re: Stará cestayawning smiley
06. 07. 2011 21:24
desar napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Markox napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ten City Navigator 2010 je dost stary.
> Najnivsia
> > verzia ma oznacenie 2012.10 a AdriaRoute je
> > aktualne vo verzii 3.30
>
> Vsak netvrdim, ze mam to nejnovejsi. Jen jsem
> odpovidal na dotaz, co me navigovalo. Kdybych si
> mel koupit kazdou novou mapu co vyjde, tak
> nenasetrim ani na dovolenou smiling smiley

není třeba někoho dokola dotovat. Stačí jen trochu hledat [www.war4all.com]
Re: Stará cestayawning smiley
06. 07. 2011 21:35
Tak jsem přijel na křižovatku u Gračace a odbočka byla škrtnutá byla tma (měl jsem dvě poruchy) a tak jsem jel po objížďce. Cestu do Obrovace znám ale v noci za karavanem co se asi bál no děs. Pak mě hnali někam zpátky ale najel jsem na dálnici. Včera nazpět raději po dálnici.
Re: Stará cestayawning smiley
12. 07. 2011 06:25
Dobrý den,
víte prosím někdo něco nového o uzávěrce Gračac - Knin? Máme tudy jet právě 15.7.2011. Děkuji
Re: Stará cestayawning smiley
12. 07. 2011 09:49
Jandule :
V Chorvatské televizi hlásili uzavření silnice mezi Gračacem a Kninem ( po celou dobu našeho pobytu 30.6. - 10.7. ) a teď na stránkách HAK jsem četl, že je to do 15.7. Takže jestli už 15. bude pro Vás cesta volná, težko říct. Pokud pojedete po staré, tak bych doporučil u Udbinja odbočit na Gornja Ploča na dálnici a pokud budete trvat na návrat na starou cestu, tak třeba na Dugopolje směr Sinj nebo podobně.
Re: Stará cestayawning smiley
12. 07. 2011 15:38
Já jsem tam jel v sobotu (chtěli jsme si to projet, podívat ještě na Plitvice a přespat tam) a liboval jsem si, jak se pěkně jede. Za Kninem (jel jsem od jihu) byla ta uzávěrka, nechtěl jsem jet až na dálnici, tak jsem to vzal v Rudele do prava po takový miniasfaltce mezi zídkami z kamenů. Pak Biovičino selo a v Evreniku vlevo na Kaštel Žegarski. Tam to byla hrůza. Prašná cesta s obrovskými dírami, auto úplně bílé od prachu. Jelo nás tam víc, i Češi. Pak takovejma kotárama a serpantinama přes Golubič na silnici 27 a do Gradače. No to bylo něco. Ale jinak jsem jel po staré prvně a příjemě mě překvapila (nebýt ty objížďky).
Re: Stará cestayawning smiley
12. 07. 2011 16:09
Jsou to šmejdi nebo sabotéři!!!! Neustále posouvají termín otevření silnice, už poněkolikáté. Takže pokud je termín 15.7., není jisté, že to otevřené bude. moody smiley
avatar Re: Stará cestayawning smiley
12. 07. 2011 21:15
---->Romans
thumbs upbezva cesta, budeš mít vzpomínky na dlouho, žádná dálnice to nevynahradí ..thumbs up
já asi před 16 lety jsem blbě odbočil v Kninu a dostal se podobnými cestami záhadně až do Šibenku...to žádné gps tehdy nebyly...yawning smiley
dodnes na to nostalgicky vzpomínám ....nynější cesty už nemají tu romantiku.....
avatar Re: Stará cestayawning smiley
14. 07. 2011 08:39
Ta objížďka vč. toulajících se krav po silnici a ještě k tomu v noci je "zážitkem", jel jsem jí 10.7. cestou domů až za Kninem na Obrovac - Gračac. Pozoruhodností byl místní dálkový BUS do Zagrebu, který jel před námi a "normálně" mimo objížďku ??? eye rolling smiley
Re: Stará cestayawning smiley
14. 07. 2011 21:14
mack:
Taky jsem se utěšoval tím, že aspoň zblízka poznám chorvatský venkovthumbs up smiley
avatar Re: Stará cestayawning smiley
15. 07. 2011 22:37
Dnes byla otevřena D1 v úseku Gračac - Knin smiling smiley
avatar Re: Stará cestayawning smiley
16. 07. 2011 03:48
smiling smiley Paráda. smiling smiley
Re: Stará cestayawning smiley
23. 07. 2011 09:38
Ahojte už funguje stará cesta bez obchádzky?
avatar Re: Stará cestayawning smiley
23. 07. 2011 11:03
Koukni o dva příspěvky před Tvým...
Re: Stará cestayawning smiley
23. 07. 2011 11:32
Jel jsem tudy 18.7. - je již opravdu otevřeno, někde ještě dělají krajnice, rychlost stále omezena na 30 km/h, samozřejmě ji nikdo nedodržuje. Tak jsem se zamýšlel, jak je to s koncem omezení rychlosti po celé trase až do Karlovacu. Jen jsem postřehl, že konec obce neznamená automaticky konec omezení rychlosti jako u nás. Ještě jsem to konfrontoval s navigací, která na mě neustále křičela, že překračuji rychlost. Mám v tom totální chaos.
Naštěstí při cestě tam 10.7. mě zachránil před pokutou blikající auto, bylo to před vjezdem do SLUNJE. Tak jsem raději zpomalil na 40 km/h a pomalu jsem projel kolem policejní hlídky, která na mě s otevřenou pusou hleděla.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
23. 07. 2011 11:46
Karel M. Jesli to těsně před Slunjí (tam) bylo vlevo u odbočky k jakési průmyslové zóně s LPG..tam stojí téměř vždy smileys with beer
Re: Stará cestayawning smiley
29. 07. 2011 17:16
Já si myslím, že to dost přeháníš, zvlášť když vidíš kolik toho stihnou chorvati udělat za rok na rozdíl od naších šnekostavbařů.Když jsem 22.7.2011 projížděl tak makali na chodnících a sjem přesvědčenej, že do konce sezony mají hotovo.
Re: Stará cestayawning smiley
29. 07. 2011 22:09
Jardo OL, až se jednou nedej bože dočkáš doby kdy za jeden průjezd D1 zaplatíš šest kilo před závorou, pak se ti ten rozdíl mezí našima "šnekostavbaři" ihned smaže, nebo máknul sis snad někdy na vestavbě silnic, že v tom máš takový přehled? Hodně šťastných a docela levných kilásku po naších dálnicích a chodnících přejí.
Re: Stará cestayawning smiley
30. 07. 2011 15:46
To je dobrý a pravdivý thumbs up smiley
Jen se můžeme strachovat, že s Kalouskem se u nás něčeho takovýho brzo dočkáme. moody smiley
A po starý se mi před týdnem jelo docela v poho, jen asi na třech místech měřili, naštěstí se vždy našel nějaký jednotlivec (vždy jen jeden), který včas bliknul. Fakt je, že někde jsou neukončená omezení rychlosti, třeba kvůli stavbám a zřejmě je jim u řiti, že ještě dalších 5 kiláků za stavbou musíme jet třicítkou, i když už je tam normální provoz.
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2011 11:01
Jel jsem starou cestu směrem domů z Pelješace, Ploče, Brela, Čista Provo, Plitvice, Karlovac, ve středu 28.7. Část cesty už za tmy. Žádný problém, nezaznamenal jsem ani žádná zbytečná omezení. Opravená cesta za Kninem bez rychlostního omezení (30km/h). Ve Slunji policijti s radarem, ale o nich už ví snad každý. Tak šťastnou cestu všem
avatar Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2011 16:19
Už jsem o policii ve Slunji četl. Přesnější místo jejich stání by nebylo?
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2011 20:37
Já osobně jsem je zaznamenal téměř každoročně, pokud jsem jel v noci, nalevo těsně před mostem přes řeku Korana (myšleno při cestě zpět), je tam taková příhodná boční ulice
Re: Stará cestayawning smiley
31. 07. 2011 22:15
Ve Slunji stavaji jeste kousek za mostem ve smeru k mori, uz mezi baraky tusim ze tam bylo i parkoviste okolo domu.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
01. 08. 2011 04:04
Bylo kabinet302..o kousek výše z 23.07. confused smiley
Re: Stará cestayawning smiley
22. 08. 2011 08:29
Vracel jsem se po staré cestě 19.8. Na kousku opravené silnice za Kninem stále dodělávali krajnice a omezení na 30 bylo několik kilometrů. Jel jsem za cisternou, takže 100.
Za celou cestu jsem viděl policajty jen ve Slunji - hned na začátku a pak cca za 300m byli další !
Re: Stará cestayawning smiley
23. 10. 2011 21:11
Promiň, ale reagoval jsem na ty sabotéry, protože pokud srovnám tempo práce borců, kteří u nás ve městě opravovali úsek dlouhy asi 2 kilometřy skoro třičtvrtě roku tak mi to jasně vychází líp pro chorvaty. A s pokutama problém nemám, alespoň zatím. No a mimochodem jsem nikdy žádnou silnici nestavěl a stavět ani nebudu. Ale i tak se měj hezky Ranko.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 103
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.