Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

fotky po válce

Autor karmilek 
avatar Re: fotky po válce
03. 09. 2007 15:20
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 21:01).
--CS--
Re: fotky po válce
03. 09. 2007 15:37
Autor: Mimozemstan (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2007 03:00
Napsal:

Nechapu, ze jste prerusili tohle tema jen se zaminkou, ze se pry mate bavit jen o "jak a kde stravit krasnou dovcu na Jadranu".
Vzdyt je na tomhle foru tolik ruznych jinych temat o straveni dovcy!!


Raději bez komentáře....
avatar Re: fotky po válce
03. 09. 2007 21:13
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 21:00).
Re: fotky po válce
04. 09. 2007 11:10
Poněkud nechápu poslední dva příspěvky confused smiley
--CS--
Re: fotky po válce
04. 09. 2007 12:28
To Globík:

Tak to je mi tě líto. Přečti si celé vlákno znovu a snad pochopíš.
Re: fotky po válce
04. 09. 2007 12:44
Děkuji,
nemám potřebu, aby Ti mě bylo líto.
avatar Re: fotky po válce
04. 09. 2007 17:12
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 21:00).
Re: fotky po válce
04. 09. 2007 17:37
Tak se dívám jak se to tady rozjelo. To už je pomalu na rozdání flintiček. Chtěl bych sdělit pár poznatků z letošní dovolené. Můj domácí prohlašoval že je VELIK CHORVAT a GENERAL GOTOVINA TAKY VELIK CHORVAT. Jeho žena se mu smála, jeho 20-ti letý syn se mu smál. Toto jsou fakta, nevymyslel jsem ani slovo. A v restauraci musel taky zaplatit penězi, nestačilo mu zvolat JA VELIK CHORVAT. Myslím si že ta 20-ti letá mládež je již někde jinde, rozhodně ne v historii. Prostě i naše mládež je někde jinde a nezná co to je komunismus, nepřehrabuje se v historii. I u nás je nevraživost na Habsburky, ale nebýt jich, tak jsme banda loupežníků a navzájem se podřezávajících kmenů ( Přemyslovci X Slavníkovci). Chorvatům se to chvástá, když mají skoro 700 km moře, to je přece jen dobrý ekonomický základ. A chudák Srb nemá ani milimetr moře, musí k sousedům. A my nemáme taky žádný moře, to je taky nespravedlivé. Mělo by se začít střídat, my k moři a chorvati do té naší kotliny. Nemuseli bychom kupovat zimní hadry, smáli bychom se srbům že nemají moře, smáli bychom se chorvatům že jsou paštikáři, v létě bychom ho.no dělali a v zimě tancovali, kurňa asi už vyrazím napřed.
avatar Re: fotky po válce
04. 09. 2007 17:50
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 20:59).
Re: fotky po válce
04. 09. 2007 20:04
mikine,

ono od vyvraždění Slavníkovců a vymření Přemyslovců do doby nástupu Habsburků na český trůn uběhla docela slušná doba a právě v té době dosáhl český stát největšího rozmachu. Než tu budeš plácat takové blbosti, přečti si dějepis pro základní školy.
avatar Re: fotky po válce
04. 09. 2007 20:19
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 20:59).
Re: fotky po válce
04. 09. 2007 23:05
Fajn, já zase můžu namítnout, že nebýt Habsburků, možná by v letech 1914-1917 nedošlo k největšímu masakru lidí na světě do té doby.
Nemá to cenu, navíc jsme off topic.
Re: fotky po válce
04. 09. 2007 23:44
Globík: souhlasím s tebou, zdravím
Re: fotky po válce
06. 09. 2007 15:42
globííííííííííííííííííku,

1. Lucemburkové: Karel IV = schpný panovník, ale špatný otec. Prosadil svého syna Václava ve 2 letech na trůn a ten byl špatný vladař ( lov, pití ), prodal Husa Zikmundovi.
Jagelonci = kámoši s východem (byli to Litevci) , přivedli České království na buben, po.rali co se dalo. Takže Češi si potom sami zvolili Habsburky.
Habsburkové = byli jedním z nejvýznamnějších panovnických rodů v evropské historii. Byli silně proevropští, čili žádný nacionalismus, vlastenectví.
2. Neoháněj se dějepisem ze základní školy - u něj asi nyní jseš. Tvoje příspěvky tomu odpovídají.
3. Přečti si co je to nadsázka.
4. Za domácí úkol vypracuj referát "Jaký je rozdíl mezi vlastenectvím a nacionalismem ?" Vzpomeň přitom na výkřiky "Nic než národ".
5. Už mi nic nepiš, nemám rád tvoje způsoby vyjadřování.
Re: fotky po válce
06. 09. 2007 18:19
Nápodobně, mikine
avatar Re: fotky po válce
06. 09. 2007 20:31
...



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 20:58).
Re: fotky po válce
06. 09. 2007 20:35
--CS-- napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Autor: Mimozemstan (IP zapsáno)
> Datum: 09.01.2007 03:00
> Napsal:
>
> Nechapu, ze jste prerusili tohle tema jen se
> zaminkou, ze se pry mate bavit jen o "jak a kde
> stravit krasnou dovcu na Jadranu".
> Vzdyt je na tomhle foru tolik ruznych jinych temat
> o straveni dovcy!!
>
> Raději bez komentáře....

A proc to "radeji"??confused smiley Protoze jsi natolik blbej, ze neumis dat dohromady dve souvisle vety a to okomentovat?!?eye popping smiley Vzdyt jestli nekdo na foru nema zadny komentar na neco, tak o tom ani NIC nenapise!

Tak tobe teda vadi, ze jsem ja zacatkem ledna 07 napsal tamto, a tim po dvou tydnech prestavky obnovil tohle vlakno.
A na druhe strane Radekh 19.1. oznacil zacatek dalsi prestavky na tomhle vlakne. Nic se tady nepsalo 6 mesicu a vlakno dokonce zmizelo z titulni stranky "Dopravy"... Az do prave tveho(!! eye popping smiley) postu 24.7.:

--CS-- napsal(a) 24.7. ve 13:37 h:
-------------------------------------------------------
> Tomislave, Tomislave (i mimozemstane) neblbnete
> nám hlavy vašima výmyslama. A s rozpadem
> Československa jste vedle. Většina čechů, slováků
> a moravanů s ním nesouhlasila - a bili jsme se pro
> to po hlavě?? To snad není zbabělost nebo
> švejkovství ale rozum 20 století, který vám
> chorvatům (srbům) asi ještě dlouho bude
> chybět..... sad smiley

Dokonce i Brad, jako jeden z inkvizitoru tohoto vlakna, ti hned tentyz den (24.7.) jen 16 minut pote napsal:

brad napsal(a):
-------------------------------------------------------
> JEŽIŠMÁRJA,co to zase otvíráte-a po takové
> době.thumbs downangry smiley

A vy jste presto s tematem vesele pokracovali i na nasledujici stranku do 26.8., kdyz jsem se po jeste delsi prestavce ozval ja.

Takze, nemily a nevazeny -CS-, Chorvate by ti rikali "ispeci pa reci!" yawning smiley
avatar Re: fotky po válce
06. 09. 2007 20:41
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 20:57).
Pomooc---
Re: fotky po válce
06. 09. 2007 20:49
Akorát se to po mimozemšťanovi nedá číst, mám pocit, že kdyby mohl, tak by na nás kulky létali i z obrazovky - když vyhnal srby tak se snaží zlikvidovat i nás.... Co příspěvek to nějaká nadávka.

Na oplátku SAROM A VALAGADRA
Re: fotky po válce
06. 09. 2007 20:58
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...a v tom je ten rozdíl...dostat po hubě, nebo
> vyhrožovat podřezáním...holt jiná kultura
> mimozemstana
. ...Co je ještě horší prohřešek,
> když za písničku(nevědě , že provokuješ) můžeš
> skončit...? Vyšší trest neexistuje...

Kde jsem ja to komukoliv vyhrozoval podrezanim? Jen ty, CS a asi par dalsich vylozene antiChorvatu podobnych tobe si tam tu moji vetu (Mimozemstan: "A jestli ti nekdo v takove situaci rekne, ze je Rovinj v Chorvatsku a ty mu zase tvrdohlave opakujes (= provokujes), ze je to "krasna zeme Jugoslavie", tak jsi urcite min normalni, nez tamti mistni, pokud te chteli za to dokonce podrezat."winking smiley zamerne prelozili jinak a pak o tom pises:

Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ....Kdo si přečte
> poslední větu tvého 2 předchozího článku...musí
> vědět že s tebou máme co do činění jako s
> obyčejným fanatikem...

Takze pro vas spatne chapajici: je tam videt, ze rikam, ze ti to ti Chorvate mohli rict, protoze jsi ignoroval jejich predchozi varovani (sam jsi to tam priznal, kdy jsi napsal, ze vam projevovali "nevrazivost" s takovym vyberem pisnicek).
A pokud vam to doslovne tak i rekli, tak to urcite bylo metaforicky! Protoze i ty jsi urcite dosud nekomu rikal, ze ho "zabijes" a minil jsi tim, ze ho "zmlatis", cili neminil jsi to doslovne. Nebo tak treba chapes i uz svetoznamou nadavku "FUCK YOU!", ze se opravdu jedna o souloz. S tvoji dosud ukazanou inteligenci by me to od tebe ani neprekvapilo...
A kdyby to s podrezanim dokonce vazne mysleli, tak mi rekni, co vas zachranilo? Hlasili jste to vubec policii? Jak to teda, ze jste neodnesli ani modrinu z toho?eye rolling smiley Nebo to myslis, ze u nas neni mlaceni pestmi ale ze hned a jen pracuji noze a pistole?
A jestli myslis, ze jste vy Cesi neco mnohem vyspelejsiho v tom nez my, podivej se denne na ceskou cernou kroniku: "Zabil babicku, aby ji ukradl tisicovku, kterou pak utratil na hracich automatech"...

Kazdy chytry tam te moji vete porozumi, jak jsem to i ja myslel, a sice ze jsem se nevyjadroval o schvalovani aktu podrezani ale o stupni pochopitelneho chovani za urcitych okolnosti. A ty jsi tam byl MIN NORMALNI nez oni, pokud te, jak jsem napsal, dokonce chteli za to podrezat. I z toho "dokonce" je videt, ze ja to neberu jako "normalni" vec. Ale i ti v predvalecne situaci pochopitelne tedy vyfrustrovani Chorvate se svoji vyhruzkou - i kdyby to mysleli az dokonce takhle s podrezanim - byli urcite min abnormalni, nez to tvoje vytrvale provokovani jich v takove situaci. Nerikam tedy o stupni trestni cinnosti ale jen a jen o stupni normalniho a pochopitelneho chovani v dane situaci. Kazdy chytry tomu porozumi, ale bohuzel ne i ty!..

to Globik
Diky za podporu... ale i odvahu.thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mimozemstan (06. 09. 2007 21:02).
Re: fotky po válce
06. 09. 2007 21:04
to Pomooc

... stejne jak tvoji (pra)rodice vyhnali Nemce po r. 1945
Re: fotky po válce
06. 09. 2007 21:09
Jakou odvahu? yawning smiley Myslíš, že k tomu, abych oponoval těm dvěma, je potřeba nějaká odvaha?smiling bouncing smiley

Už vidím tu odpověď (kromě jiného) ve smyslu, že byli cizinci, stát se tu jmenoval SFRJ (tak ty písničky přeci byly v pořádku) a básníci se přeci nebijí! Btw.kdyby se podívali na film Jak začala válka na mém ostrově, kde jugovojáci zastřelí básníka, tak by řekli, že to byl tendenční film.

Nemá to cenu. Je to nekonečné.
Re: fotky po válce
06. 09. 2007 21:19
Na to všechno tady se dá npsat jen jediné:
Ale já chtěla jen novou kůůůůůůůůůůůůůůůůůlnu!
avatar Re: fotky po válce
06. 09. 2007 21:39
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 20:56).
Re: fotky po válce
07. 09. 2007 15:58
Jak mi nekolik Cechu uz napsalo soukromou zpravu s vyjadrenim podpory a uprimnym zajmem o priciny valky, tak by se naslo asi i vic takovych a verejne takhle tady na foru...
Ale bohuzel zrejme se boji tlupy vas nekolik antichorvatu, ze by tim pak ztratili reputaci a mohli byt diskvalifikovani ostatnimi jako cerne ovcy, kteri se pridali na stranu "horkokrevneho a valecneho (a na tomhle foru a vlaknu osameleho!) Chorvata proti mirumilovnym Cechum". A pak by se jim proto ostatni ucastnici fora mohli vyhybat v dalsich tematech a vlaknech...

Proto dekuji za odvaznou podporu Globikovi jeste jednou.
avatar Re: fotky po válce
07. 09. 2007 18:01
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 20:54).
avatar Re: fotky po válce
07. 09. 2007 18:32
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
Chorvatsko je krásná země...

brzdi, bohužel jen u Jadranu...
avatar Re: fotky po válce
07. 09. 2007 19:10
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 20:53).
Re: fotky po válce
07. 09. 2007 19:46
Já bych si tipnul že si to vodbouch majitel aby zdiskreditoval mírumilovný chorvatygrinning smileythumbs up smiley anebo to udělali ty dvě češky jak je dopadla chorvatská policie?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (07. 09. 2007 19:48).
Re: fotky po válce
07. 09. 2007 21:14
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...protože nemůžeš myslet vážně , že tady
> někdo nenávidí Chorvaty...prostě někdo s Tebou
> nesouhlasí a tak mu neber jeho názor...nikdo TI
> NEVYHROŽUJE....uvědom si , že žiješ v České
> republice....a ber zcela vážně i ode mne, že
> Chorvatsko je krásná země...hot smiley

Bessy, nekoukej nikdy cerno-bilo! Nemyslel jsem, ze "nenavidi" (jako treba skinheads nenavidi Cikany), ale staci, ze obecne nemiluje Chorvaty. A myslim, ze jsi ty ten pripad. Jeste jsi me tam lzive obvinil, ze jsem taky podporoval lincovani za pisnicku... Same extremni a prekrucene nazory od tebe a cerno-bile myslenky... Co si jineho mam myslet o tobe, nez ze jsi zarpoutily antichorvat?eye rolling smileyconfused smiley Beres aspon to zpatky?

Nevyhrozuje? Kdybys me znal, tak bych si asi musel poridit garaz, aby i moje auto neskoncilo jako tam to od toho chudaka Srba..moody smiley

A tolik srbskych aut uz za poslednich 10 let videlo Chorvatsko (mnohem vic nez chorvatskych aut videlo Srbsko) a drtive vetsine se nic nestalo.thumbs up A takhle dopadne jedno po delsi dobe a hned...sad smiley Ale samozrejme souhlasim se vsemi rozumnymi..., doufam ze dopadnou toho kdo to udelal a ostre potrestaji, kvuli takovemu se stydim, ze jsme (asi) stejne narodnosti.sad smiley
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.