Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

silnice Omiš-Zadvarje

Autor atnarfus 
silnice Omiš-Zadvarje
03. 08. 2006 09:55
Nevíte někdo, je silnice z Omiše do Zadvarje (při řece) volně průjezdná? Myslím, že by to tím kaňonem mohlo být super, ale nikde jsem nenašel, jestli je to veřejná silnice.
Re: silnice Omiš-Zadvarje
03. 08. 2006 12:33
Ano je, cesta z Omiše směr na Radmanove Mlinice.Doporučuji odbočit na Podšpilje, Sviniště a zastavit se v restauraci Kremenko Flinstones. Po cestě je několik zajímavých míst, které stojí za zastavení, např. vyhlídka na vodopády Mala a Velka Gubica. Zajímavá je i cesta z Omiše na Zakučac. Pokud máte zájem napište na můj mail, pošlu více informací. Lída
Re: silnice Omiš-Zadvarje
03. 08. 2006 22:21
Omlouvám se za překlep, vodopády se jmenují Velika a Mala Gubavica.
Re: silnice Omiš-Zadvarje
03. 08. 2006 23:21
Tím kaňonem jsme letos jeli, i když ne přímo ze Zadvarje (bohužel ne dobrovolně - zabloudili jsme). Jeli jsme z Biska přez most přez Cetinu, za mostem jsme odbočili na Omiš. Cesta je normálně průjezdná je to samá serpentina. Moc jsme se nekochali, protože dětem bylo z těch zatáček špatně. Směrem na Omiš je to z kopce, takže by to byl super sjezd na kolech.
Re: silnice Omiš-Zadvarje
04. 08. 2006 07:29
Já tyhle chorvatské silničky miluju. Určitě si to tam letos pořádně projedu.
deni
Re: silnice Omiš-Zadvarje
04. 08. 2006 08:17
my sme minulý rok chceli vidieť vodopády velka gubavica a nakoniec sme skončili u Kremenka. Vodopády sme nenašli. Kto tam bol poradte ako sa k nim dostať confused smiley
Re: silnice Omiš-Zadvarje
08. 08. 2006 23:45
Z Omiše do Zadvarje stále po silničce se serpentýnama (v Omiši směr Rad.Mlinice)nikam neodbočovat.V Zadvarje před pumpou odbočit doleva.Je tam velká cedule.
Dobrý den přeji,
mám prosím dotaz.
Před 4 lety jsme se seznámili s jednou rodinou ze Sviniště.Několikrát jsme je kontaktovali -dopisem,ale odpověď nepřišla.
Prosím o informaci ,zdali Sviniště je odřízlou vesnicí ,kde nechodí pošta? Jak to tam vůbec vypadá?
Děkuji moc za odpověď. Filip A.
Re: silnice Omiš-Zadvarje
09. 04. 2008 19:51
pro Deni:
do Zadvarje se dostaneš i spojnicí Brela - dálnice Šestanovac, vloni na cestě zpět k dálnici jsme se tam zastavili, úžasné místo, já, která mám fóbii z výšek jsem tajila dech.
avatar Re: silnice Omiš-Zadvarje
09. 04. 2008 19:57
Pro Janku :
Podívej se na datum dotazu. Zatímco vy jste navíc byli loni v Zadvarje, deni hledala předloni vodopády Velika a Mala Gubavica. yawning smiley
Re: silnice Omiš-Zadvarje
09. 04. 2008 21:53
no, snad se zas tak moc nestalo, krásná vzpomínka mi trochu popletla hlavu a nepodívala jsem se na datum příspěvku. J.
avatar Re: silnice Omiš-Zadvarje
09. 04. 2008 22:59
Janka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> no, snad se zas tak moc nestalo, krásná vzpomínka
> mi trochu popletla hlavu a nepodívala jsem se na
> datum příspěvku. J.


To víš že nestalo yawning smiley. Spíš mě zajímá jestli někdo odpoví Toníčkovi.
Re: silnice Omiš-Zadvarje
10. 04. 2008 11:56
Ono je to ještě aktuální yawning smiley
Pořád jsem tyhle končiny ještě neprobádal. Letos to taky nebude. Tak snad v roce 09.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 182
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.