Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trajekt na RAB - cena

Autor Tomcak 
Trajekt na RAB - cena
31. 07. 2006 17:13
Byl jste letos jiz nekfo na RABu? Kolik stoji preprava auta a osob? Na internetu to taktne nemaji uvedeno ani na svych strankach. Jo a plati se preprava tam i zpet, nebo me zpet dovezou "zdarma"? Nekde jsem cetl, ze doprava na ostrov se plati jen jednim smerem (obvykle lidi nejezdi obojzivelnzm autem...)
Re: Trajekt na RAB - cena
31. 07. 2006 20:03
kdybys trochu koukal, tak na úvodní stránce tohoto serveru máš na horní liště něco, co se jmenuje "lodní doprava", tak si to přečti. Naopak nečti hovadiny kde se píše, že v HR je něco zadarmo. eye popping smiley
Re: Trajekt na RAB - cena
01. 08. 2006 07:36
... pro doplneni... v sekci "lodni doprava" NEJSOU uvedeny ceny za trajekt a taktez NEJSOU uvedeny ceny za trajekt na www.rapska-plovidba.hr, coz je domovska stranka trajektu Jablanac-Misnjak
PROTO JSEM DAL DOTAZ DO FORA, ZDA TAM LETOS NEKDO BYL A JSEM VDECNY KOMUKOLI ZA ODPOVED K VECI spinning smiley sticking its tongue out

pro jirkuK: Mel bys trochu koukat ty... eye popping smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tomcak (01. 08. 2006 07:37).
Re: Trajekt na RAB - cena
01. 08. 2006 09:22
Auto plus řidič - 90 Kn, Dospělá osoba 12Kn, Dítě do 7 let zdarma jinak sleva 50%. Placeno 28.6.07
Re: Trajekt na RAB - cena
01. 08. 2006 11:19
Čalfa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Auto plus řidič - 90 Kn, Dospělá osoba 12Kn, Dítě
> do 7 let zdarma jinak sleva 50%. Placeno 28.6.07

Čalfo, já už pomalu koukám, kam příští rok, ale trajektem jsem v roce 2007 ještě nejel. grinning smiley grinning smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Trajekt na RAB - cena
02. 08. 2006 07:03
Tomcak napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... pro doplneni... v sekci "lodni doprava" NEJSOU
> uvedeny ceny za trajekt a taktez NEJSOU uvedeny
> ceny za trajekt na www.rapska-plovidba.hr, coz je
> domovska stranka trajektu Jablanac-Misnjak
> PROTO JSEM DAL DOTAZ DO FORA, ZDA TAM LETOS NEKDO
> BYL A JSEM VDECNY KOMUKOLI ZA ODPOVED K VECI
> spinning smiley sticking its tongue out
>
> pro jirkuK: Mel bys trochu koukat ty... eye popping smiley

ano, máš pravdu, sorry. Jseš světlá vyjímka, protože tu běžně padaj banální dotazy na něco, co tu 1000x bylo řečeno nebo co je tu vylepený na první stránce. Proč tam zrovna cena tohodle trajektu není, ví bůh.
Re: Trajekt na RAB - cena
02. 08. 2006 09:20
Ceny napsal Čalfa správně. Snad jen doplním, že se trajekt platí tam i zpět. Takže auto + 2 dospělí a 2 děti do 7 roků stojí 102,- Kuna tam a 102,- Kuna i zpět.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 186
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.