Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Co doma zapomenete???

Autor hvare 
Co doma zapomenete???
12. 07. 2006 22:03
jeste se mi nestalo ze bych na neco nezapomel a pak toho lituju!!!
avatar Re: Co doma zapomenete???
12. 07. 2006 23:49
Bytnou a děti ?tongue sticking out smiley
Re: Co doma zapomenete???
14. 07. 2006 08:12
vzdy sa stane, ze nieco zabudneme, ale nastastie je to len drobnost. mamina vzdy napise aspom mesiac a pol. dopredu zoznam veci. lenze nikdy na tom zozname neni: aktivivat easy roaming smiling bouncing smiley lebo na ten ja vzdy zabudnem thumbs up smiley
JIRKA Z RI...
Re: Co doma zapomenete???
14. 07. 2006 11:22
..REZERVNI KLIČ OD AUTA URČITE DOMA ZAPOMENTE...
Re: Co doma zapomenete???
16. 07. 2006 09:59
Diki za dotaz to v zozname nemame smiling bouncing smiley
Re: Co doma zapomenete???
24. 07. 2006 11:45
to Jirka: mluvíš mi z duše :-) ... dojeli jsme do Žuljany a skoro všechno už vybalili, zabouch sem dveře od auta a klíče nikde. Náhradní jsme neměli. Pokoušeli jsem se to vyháčkovat, ale to se nepovedlo. Až syn paní domácí odborně dveře vypáčil, bez poškození. Moje zákeřná žena si na nás smlsla [www.alpak.org] smiling bouncing smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Alpák (24. 07. 2006 11:46).
Re: Co doma zapomenete???
25. 07. 2006 16:31
Moje matinka hygienu +fén , a já starosti!!!!!smiling bouncing smiley
S tím klíčkem Alpáku fakt dobrý.
Re: Co doma zapomenete???
26. 07. 2006 08:12
teeeeda s tym klucom je to husteeeeeesmiling bouncing smiley a by som od strachu ze sa nieco stane asi umrela hot smiley
Re: Co doma zapomenete???
26. 07. 2006 12:26
... a doporučuji si nějak pojistit, že nezapomenete PIN ke kartě. smiling smiley Maestro mi byla v Chorvatsku na ho...o, protože ji skoro nepoužívám ani v ČR a tudíž jsem si na dovolené při platbě na benzínce nemoh vzpomenout na PIN. Ještěže sem prozřetelně vzal i kreditku od CITI bank smoking smiley ke které není třeba ověření.
Re: Co doma zapomenete???
26. 07. 2006 12:36
Alpák - díval sem se na foto, jak to "háčkujete". Je možný, že se vám to nepovedlo, protože háčkujete přední dveře. Já už to několikrát dělal u zadních a vždy se to povedlo. Ovšem, byla to stará Š105, ale tak velký rozdíl v tom být nemůže. Určitě v tý dálce, stát se mi to, tak du do mdlob.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Co doma zapomenete???
26. 07. 2006 14:10
smoking smileyJarda: háčkovali jsem spolujezdcovi a levé zadní dveře, na Š120 sem to taky v pohodě otevřel, ale na Felicii mi to nějak nešlo hot smiley . Do mdlob sem nešel, i když sem po cestě byl pěkně utahanej, ale říkal sem si že mám 10 dní dovolené před sebou, tak to nějak dopadne... co mi zbývalo eye popping smileydrinking smiley Paní domácí se dokonce divila, že jsem tak klidný smiling smiley no a myslím si že i ženu sem překvapil, protože bejvám docela nervák angry smileythumbs up smileysmiling bouncing smiley
PS: Felicie by měla jít vyháčkovat - potvrzeno pracovníkem servisu.
Bobo
Re: Co doma zapomenete???
26. 07. 2006 21:27
Felicie jde otevřít i šňůrkou nebo silonovým vlascem opatřeným zatahovací smyčkou, kterou provlečeš za těsnící gumou dveří dovnitř do auta. Volné konce šňůrky střídavě stahuješ venkem dolů až smyčku navlečeš na zajišťovací kolík dveří a potom smyčku utáhneš. No a pak za ty dva volné venkovní konce zatáhneš směrem nahoru a je to otevřené. Pokud ale máš na zajišťovacích kolíkách krytky, tak to tímto způsobem nejde a musíš dveře klasicky vyháčkovat.yawning smiley
Re: Co doma zapomenete???
27. 07. 2006 07:47
Felda ti stoprocentně nepůjde vyháčkovat ani vepředu ani vzadu. Táhlo od kolíčku je vedené vnitřkem až pod tapecirunkem a samotný zámek má plastový kryt. Pokud to u některé jde, tak z toho důvodu, že tam už ten kdyt neni. Hrozně blbě se tam dává.
Provázkem jde Felda jenom do roku 98. Od 99 mají kolíčky jinou průchodku a ta brání nasazení provázku.
Já se naštěstí do své Feldy dostanu jenom pomocí šroubováku a to naprosto nedestrukčně, i tak sebou náhradní klíče vozím, protože když bych je třeba stratil, tak bych díky imobilizéru autem nehnul.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (27. 07. 2006 07:49).
avatar Re: Co doma zapomenete???
27. 07. 2006 11:12
No, to se tu najde ale zručných lidí!!! smiling bouncing smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil LOVA (27. 07. 2006 11:13).
fagus
Re: Co doma zapomenete???
30. 07. 2006 13:39
Jednou mi vykradli před menzou felicii pickupa. Udělali to tak, že šroubovákem vyhli plech pod plastovým lemováním kliky. Když mi v servisu dávali nové dveře, ptal jsem se, jestli to nemohli udělat šetrněji (vyháčkovat). Ukazovali mi, jak je pod ,,čudlíkem" ve dveřích kryt, který zabraňuje přístupu ze spodu(háčkem) a nad lankem, které vede od vnitřní páčky dveří k zámku je plech. Takže vyháčkování nepřipadá v úvahu, ale s tím rokem výroby souhlasím, takže starší modely určitě jdou.
Re: Co doma zapomenete???
31. 07. 2006 08:50
baba, ta moje babička jde cool smiley
Zbyněk V.
Re: Co doma zapomenete???
23. 06. 2007 15:49
..... co doma zapomenu? starosti,práci. a rád.
Re: Co doma zapomenete???
23. 06. 2007 16:01
Už som si skoro aj spomenul, na čo zabúdam, ale nakoniec som to zabudol... confused smiley sad smiley
Re: Co doma zapomenete???
23. 06. 2007 21:15
naše heslo je :Co jsme zapoměli-nepotřebujem! I když !!??
Re: Co doma zapomenete???
24. 06. 2007 15:29
ja vzdy hocikam idem tak si zabudnem vankus smiling smiley
Nikdo
Re: Co doma zapomenete???
30. 06. 2008 11:17
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Felicie jde otevřít i šňůrkou nebo silonovým
> vlascem opatřeným zatahovací smyčkou, kterou
> provlečeš za těsnící gumou dveří dovnitř do auta.
> Volné konce šňůrky střídavě stahuješ venkem dolů
> až smyčku navlečeš na zajišťovací kolík dveří a
> potom smyčku utáhneš. No a pak za ty dva volné
> venkovní konce zatáhneš směrem nahoru a je to
> otevřené. Pokud ale máš na zajišťovacích kolíkách
> krytky, tak to tímto způsobem nejde a musíš dveře
> klasicky vyháčkovat.yawning smiley


Jo jde to. Trvalo mi to sice půl hodinky, ale do Feldy jsem se dostala. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Co doma zapomenete???
30. 06. 2008 18:46
Dlho som nič nezabudol, pretože si tiež píšem zoznam. Až jedenkrát som zabudol vodičák, a techničák od auta, aj keď boli uvedené na zozname. Prešiel som 3 hraničné prechody HU - SLO - HR bez papierov v pohode.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 153
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.