Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"Ceny paliv cestou do Chorvatska"

Autor jaksek 
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 06. 2022 10:39
Neznáte někto tuto stránku?
[mzoe-gor.hr]
Když je aktuální, tak mi přijde, že v HR je víceméně jedno kde natankuji. Zdá se mi, že vrámci jedné společnosti jsou ceny daného paliva stejné kdekoliv po celé HR (dálnice, ostrov, menší město) a taky mi nepřijdou ani velké rozdíly mezi jednotlivými společnostmi.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 06. 2022 10:41
Maďarskem a kousek Slovinskem přes Mursko Središče s tankováním.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 06. 2022 15:42
Húúúú a ještě jednou húúúúangry smiley Již zde bylo napsáno, že v HR je jedno, kde se natankuje, cena je všude stejná, zastropovaná. Totéž plagí i pro Slovinsko.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 06. 2022 16:26
Jen tak pro zajímavost, neví někdo, jak to nyní v Maďarsku funguje s dvojími cenami na samoobslužných benzinkách??? spinning smiley sticking its tongue out
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 06. 2022 17:17
Na FB dnes borec fotka, že v HU u samooblužné po 5ti litrech za lepší cenu do nekonečna. Myslím, že tam mají kamery a asi to nepůjde do nekonečna. Podívejte se do HR fora na FB.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 06. 2022 18:31
Jj, viděl jsem to tam před chvílí...thumbs up smiley
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 06. 2022 19:32
thumbs up smiley nechapu sice toho smajla. Ale ok. Ne jedné straně na FB najdeš tohle, co tady hledáte. Na druhé straně reference, jak se žije ve Švýcarsku, režim, porovnání mentality s naší zemí...
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 09:50
Otazka či by sa mi cez madarsko neoplatilo zajet z Redics cca 3 km na slovinskú benzinku( Petrol BS Dolga vas) ktorá je tesne pred kruhačom kde začina platená cesta H7. (Videl som to na Google street view) alebo si vignette začina hned za hranicou ?
Potom by som sa spať vratil do REDICS a smer LENTI a pokračoval na GORICAN len neviem či je kontrola na hranici medzi HU-REDICS a SI-DOLGA VAS.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil stabo (09. 06. 2022 10:20).
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 09:56
Normálně tam kontrola není. Jestli neblbnou s čínskou chřipkou, tak je to volné. Podle provozu na Google mapách se tam nezastavuje.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 10:05
Smazaná zbytečná citace přímo předcházejícího příspěvku

A nieje tento usek platený po kruhač ?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (09. 06. 2022 21:51).
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 10:09
Není, na tom kruháči se normálně sjíždí na Dolga Vas - Lendava při neplacené variantě.
smileys with beer
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 10:22
Letos natankuji přesně tam jak píšete, tj. hned za hranicemi Petrol. Určitě tam není cesta zpoplatněná, pak kruháč, 2 výjezd a za plotem kolem dálnice směr Dolga Vas, Lendava, Pince a na dálnici směr Goričan. Nechce se mi na Čakoves a Varaždin, jak jsem jezdíval. V noci plno zatáček a taky ty radary mě štvou
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 12:14
Ked som ten Petrol v SI 3 km za REDIDCS objavil tak ma to len napadlo, že by som tam mohol dotankovať.Len som si myslel že tam bude nejaka habaďura keď sa tu o tom nepísalo (logicky v minulosti v HU bol benzin vždy lacnejši tak nebol dovod to nejako riešiť)
Teraz ešte rozmýšlam tak ako pisal petr.olomouc či to rovno nezjet Lendava- Pince-( že byTornyiz....? alebo to stočiť v Pince na dialničnu benzinku?)aby som sa nevracal spať na Lenti.( len preto že to tam poznam)
Budem to prejiždať okolo 22:00 tak nemam tušáka ako to tam je zo zverov.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil stabo (09. 06. 2022 12:49).
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 12:21
Tak koukám že se na fóru řeší jen cena paliv. Já prostě natankuji podle potřeby, u mě to bude v ČR plná a Starigrad zase plná na cestu zpět.spinning smiley sticking its tongue out
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 12:27
No když po cestě dotankuji u Ono ve Spytihněvu, tak to do Dolga Vas je 350 km, tudíž oproti tankování v HR ušetřím téměř 40 Kč.
A to se vyplatí!
avatar
mdr
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 13:00
To není ani jedno pivo.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 13:06
Taková rejpavá jo?ono když jedeš a náhodou máš v autě sebemenší problém ( žárovku v noci beru jako ten nejmensi), tak jsi rád za dálniční známku a je Ti jedno kolik na pumpě stojí palivo - hlavně když je otevřená. spinning smiley sticking its tongue out
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 13:09
40kč ? na zaklade akeho kluča ste to vyrátal ? Ale je to fakt že pri cca-6-7l/100km po dialnici 134/km/h tempomat a odjetých len 350 km je cena v SI 1,56 benzin a HR 13,5kn( cca 1,89e) tak je úspora orientačne 7 euro asi to je fakt na zváženie či sa to oplatí keď viem že mam ešte pred sebou 600km nočnej jazdy.
A v maďarskú koľko je vlastne ta tržná cena za ktorú tankujú cudzinci ??



Upraveno 1krát. Naposledy upravil stabo (09. 06. 2022 13:10).
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 13:12
Nevyplatí....tady jde jen o pocit...že jako jsem ušetřil.....dnes za 40 korun můžeš skočit v HR jen 3x na záchod....no škubou nás všude....
ale chci jet, tak na to musím mít.....kdo nemá, nejede a nějakých ušetřených 40 korun mu nepomůže
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 13:52
No nepochopil jsem jak mně dálniční známka vyřeší nějaký problém.
Pokud jedu přes Spytihněv, znamená to že mimo dálnice, kterážto mne ubíjí.Jak říká Hrbolek, jsem v důchodě, času mám dost.Jezdím ve dne,
jen jsem nezadal, že to je v naftě, pak je ta kalkulace jasná - 1.668 - 13.06.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2022 16:50
Ze jsi na dálnici a ne v poli nebo vinicich. A potkas pumpu, která je open.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
10. 06. 2022 06:39
Tak ti nevím, ale já jsem pochopil, že má na mysli JINOU ČS Petrol, než tu na A5, že chce jet MIMO placené úseky! Od ČS Petrol (ta hned za HU/SLO hranicí - BS Petrol Dolga Vas) na Dolga Vas - Lendava - Pince - Tornyiszentmiklós po siilnici 443. Takto

... a tam opravdu žádný problém není.
smileys with beer
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
10. 06. 2022 08:20
Je to tak jak píše Slavkov, Redics-Lendava-Pince-Torniszentmiklos-Goričan. Určitě ne na dálnici u Pince, nevyplácí se.
Jak píše Vlado to dává logiku, nicméně, vždy z Olomouce dojedu až na hranice SLO-HUN a tankuji, obvykle to bylo Lenti, ale jak jsme psal nevychází mi čas a letos i cena, proto zajedu do SLO, cestu tudy znám. Nejde o rozdíl v pár Eurech, ale o naplánování zastávek s tankováním, WC, kávou apod. Nerad to cuckují na 10 zastávek, to pak strávíš na cestě 14 a více hodin. Letos prostě tankování Slovinsko a Chorvatsko nic víc.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
10. 06. 2022 12:44
SeaHelp nabízí denně aktualizované ceny paliv
[www.sea-help.eu]
[www.sea-help.eu]
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2022 09:13
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Racetiger (19. 06. 2022 09:07).
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2022 10:05
Jak to myslíš bez síry a obyč? V HR máš normální naftu, značenou Eurodizel BS nebo eurodiesel BS a aditivovanou, která má u INY k tomu ještě dodatek class plus, Tifon Premium apod. Obecně, ta dražší je s aditivy, levnější bez, to platí snad všude v Evropě. Já tankuji bez aditiv, vozím sebou VIF, takže "pajcuji" naftu svým aditivem.
OMV měla maxx produkty bez biosrágor. Jak je tomu teď, nevím.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2022 10:34
Myslim ze existuje takove obecne povedomi, ze nektere premiove paliva maji min bioslozky resp ji tam nemaji vubec (samozrejme mimo toho faktu, ze obsahuji aditiva). Nevim jak to ma presne Benzina, Shell nebo OMV se svymi premiovymi palivami, v CR co vim tak bioslozku vubec neobsahuje jen nafta od Eurooilu (proto kdyz muzu tak tankuji tam).
A taky si naftu vylepsuji sam VIF-em ;-).
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2022 11:28
Také již dlouho Eurooil, mám to za rohem a VIF si přidávám sám. Už mám i cestovní balení do HR. Vyjíždím s plnou a tankuji někde u Splitu, obvykle Kozjak. To vystačí na celou dobu pobytu na ostrově.
Když, tak INA u Jelsy.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2022 11:35
Také mám za rohem Eurooil a dávám VIF. Jen ta cena tu také rostetongue sticking out smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2022 11:39
Cena roste veru, je pravda ze Eurooil nepatri zrovna mezi nejlevnejsi, kdybych mel nekde po ruce TankOno, tak bych ted takoval i tam, ale stejne je nemám nikde po ruce a pak ty rozdíly už zas nejsou tak velké. Na nějaké no-@#$%& pumpě bych ale netankoval nikdy.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 108
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.