Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"Ceny paliv cestou do Chorvatska"

Autor jaksek 
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
05. 03. 2022 12:09
V úterý pojedu kousek k Szombathely, tak asi budu tankovat tam grinning smiley Pak pošlu fotku "totemu"...
Možná bude mít cesta do HR přes HU další argument...
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
05. 03. 2022 12:58
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
Když připočítám zdražení ubytka o 10 éček
> na noc, už je dovolená v HR značně neekonomická.
> Teda, ona byla už teď, ale ještě se to dalo
> zkousnout.

Já na to koukám pozitivně... nebude tam narváno. Ve 2018 bylo v Gradacu tak narváno, že jsem ve 2019 utekl do Čaklje. 2020 a 2021 bylo díky Covidu fajn. A letos by mohlo být taky fajn díky Putinovi. Snad se to nepos.re víc, než to je.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
05. 03. 2022 14:00
Z lonska zbyli nějaké kunky, eura taky mám, na naftu taky tak pokud nebude jinačí problém tak v červnu odjedem. Holt bude to dražší. Co s penězi na učtě?thumbs up smiley
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 09:03
Když nevíš, tak něco pošli...smiling smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 10:38
Tak nevím ale když budou každý den zdražovat o 2 Kč jako u nás na Eurooil ? Během 5 dní o 10 Kčangry smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 10:51
Včera ten nejvyšší finančník na S.(doufám, že to není politika) říkal: ""Víte, to je těžké s tím benzinem........zastropit cenu, snížit DPH jako v HU, PL.....no je zde tržní prostředí, hodně čerpacích stanic, fungující (haha) volný trh s s tím poradí.....
Moje nadávky (a že jich bylo na celý řádek) a hodnocení po tom, když jsem to slyšel, vynechám.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 11:56
Jen mi nějak nejde do hlavy, že to, co teď tankujeme, teklo ropovody někdy před měsícem a půl až dvěma měsíci. To byly ceny ropy jiné.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 12:25
To víš když to někdo koupí tak prodávají s větší marží a to o dost větší v celém dodavatelském řetězci PHM.angry smiley

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 12:25
Samozřejmě nahoru to jde hodně rychle ale zpět ne protože to jsou ještě staré zásoby. Stát by musel zastropovat ceny ale to neudělá.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 13:45
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Když nevíš, tak něco pošli...smiling smiley

Do plného měcha už nic nevejde takže smolík.thumbs up smiley
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 20:18
Dnes navečer vcelku překvápko na dálnici D10 i v Praze na Štěrboholské. Nafta jen o korunu dražší než v Tank-Ono. Čekal jsem cenu k padesátce, protože mívali vždy minimálně o pětikačku dražší.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 20:38
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jen mi nějak nejde do hlavy, že to, co teď
> tankujeme, teklo ropovody někdy před měsícem a půl
> až dvěma měsíci. To byly ceny ropy jiné.

Přesně !!
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 03. 2022 21:08
Normální nenažranost majitelu pump. Se předhání kdo bude mít vyšší cenu.angry smiley
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 03. 2022 10:37
Před chvilkou jsem natankoval u Makra v Práglu na Černém mostě naftu za 41,50 bez slevy na Makro kartu. To je super price, protože Ono už chce 43,90. Doplnil jsem autí po volátko a i kanystřík se v autě našel.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 03. 2022 18:11
U Ona nafta už za 45,90
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 03. 2022 18:37
To je šílený, dopoledne jsem kolem Ona jel a měli ještě o dvě kačky méně.
Jdu dofouknout kolo, promáznout řetěz, seřídit házečku a smyk a budu jezdit zdravě, ale hlavně zadarmo. Teda pokud kvůli tomu nezačnu mít větší spotřebu já.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
07. 03. 2022 21:48
Zahajdo dám Ti radu. Nejezdi kolem pump značkyOno nebo tě trefí šlak.thumbs up smiley
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 00:16
Kde je ta doba když byl ten Klauzovskej vtip že,, benzín bude stát 15 korun za půl litru "
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 07:39
.... nevíte prosím, kolik je výrobní cena paliva a kolik % je z 1 litru celková daň ... ?
to jen aby si člověk udělal obrázek ...

smileys with beer
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 07:45
Bývalo to asi tak, DPH a všechno dohromady tvoří asi 85 % ceny za litr benzínu. Jen 15 % zbývá na zpracování a distribuciconfused smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 07:46
... daňová zátěž na PHM je "zanedbatelných" cca 50-60% (NM, BA) thumbs up smiley
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 07:56
Petře, máš to na účtence. Nebo se zeptej účetní, ta ti to také poví. Jen se to uvádí na tunu paliva, stejně jako statistiky, co se posílají na ČSU. Přitom mi naftu u stojanu nikdo neváží...
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 07:59
... tak nějak jsem si to představoval ... smileys with beer
u elektřiny je výrobní cena jedné kilowathodiny jenom 10 % ceny na pultu ... ale elektrika, ta už sem nepatří ...
... tak, že by návrat k autům na dřevěný uhlí ... ?
P.S. PaveR ... a za kolik sem doteče 1 litr ropy (oprava ... do Německa) ?

smileys with beer



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2022 08:05).
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 08:04
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... tak nějak jsem si to představoval ... smileys with beer
> u elektřiny je výrobní cena jedné kilowathodiny
> jenom 10 % ceny na pultu ... ale elektrika, ta už
> sem nepatří ...
>
> smileys with beer

Ale patří, někdo má třeba auto na baterky.yawning smiley
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 12:44
Na baterky nebo "na baterky"?
Myslím si, źe odklon od aut na elektřinu bude rychlý.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 20:38
Dnes mě obsluha čerpačky Robinoil nadávala že tankuji do kanystru naftu 60litrový soudek od oleje -prej je to zakázané .řikám kdo to zakázal on že vedení ať si tam nahoru zavolám .poslal jsem ho slušně že mě to nezajimá ,že si dotankuji. Přišla pani od pokladny a kolik toho mám ? já že 60 soudek a pak 2x25 kanystry a ona zaplaťte ten soudek a pak si dotankujte ty kanystry. Nechápu nalil jsem sud zaplatil a odjel . když přijede kamion tak tam narve 600litrů a nic.

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 03. 2022 21:44
Třeba ten kamionák tankuje na 10krát. To by bylo na mě.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 03. 2022 07:37
Bylo to krátce po válce na čerpačce v Kninu. Byli jsme dvě auta a natankovali jsme tak, že obě, bez vypnutí stojanu, a pak teprve jsem šel zaplatit. Nebylo v tom nic špatného, přesto jsem to od obsluhy pěkně schytal. Bylo to jen verbálně, ale hodně drsné. Nepochopil jsem.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 03. 2022 10:29
Na každém stojanu píšou odjíždějte až po zaplacení! A po tom co si tam užili byli asi na takovýhle hrátky alergický. Dnes by se to taky moc obsluze nelíbilo ani u nás.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 03. 2022 11:00
Co na to říkáte? Týká se paliv.
"Ministryně těsně před jednáním vlády pro ČT potvrdila, že vláda se nechystá jít cestou zastropování cen. Neschválí ani snížení či zrušení DPH na benzin a naftu – naopak se hledá jiná cesta, jak růst cen zmírnit. O jakou cestu by mělo jít, nechtěli ministři předem spekulovat.
Takže "vyzkoušené" zavrhnou a budou vymýšlet zase novou "českou" nevyzkoušenou cestu. Umělci.
To jsem na to zvědav, jak dál si distributoři budou mastit kapsu a my budeme platit jak mourovatí.
Na cedulích u benzinek změnu ceny směrem dolů určitě nepoznáme.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.