Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"Ceny paliv cestou do Chorvatska"

Autor jaksek 
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2021 12:36
To za ty prachy nestojí......
Když sem "hodím" nějakou zaručenou informaci, tak by taky měl být vidět výsledek.....třeba.
Je tedy pravda, že předpředloni byla cena benzínu nejnižší na zpateční cestě.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2021 14:40
Já ale neříkal,kolik to tam stojí...jen že tam mají levný benzín a naftu...taknuji každý rok a vždy je tak o 10 centů levnější než po cestě... nemyslím tím teď dálnice... Za týden až pojedeme, hodím foto s aktuální cenou...
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2021 16:43
Diesel 1,125 €

TEMMEL GmbH
Oberschwarza 62
8471 Spielfeld

[tankbillig.in]
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 06. 2021 18:42
Díky za odkaz smileys with beer
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
15. 06. 2021 21:20
... vypadá to, že jako obvykle budu tankovat v Mikulově a pak ve Slovinsku ...
brát budu na Shell, protože mám jejich kartu ... v Chorvatsku pak pod Zagrebem na A1, Desinec, taky na kartu Shell, je to Petrol pro Shell smluvní partnerská ČS ...
... pak až Ivan Dolac na Hvaru protože do Splitu už asi Petrol není, takže tam už hotově ...

[www.amzs.si]

smileys with beer
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
15. 06. 2021 21:37
Já mět firemní kartu taky jenom chrochtám.thumbs up smiley. Ale nestěžuji si . Beru od syna naftu za 20kč. hot smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2021 06:37
Jako fakt? Syn prodává otci naftu? Kde to sakra žiju? Nerozumím...
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2021 09:26
Santy. To neřeš. Mám milujícího syna který je vděčný že jsem mu dal život. Toš tak.thumbs up smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2021 20:05
Tak ajaxi jaká je aktuální cena nafty na hvaru... Jen nám jasné že cena od syna je úplně jinde... smileys with beer
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
16. 06. 2021 22:40
Nejlevnější jsou nyní Rakušáci, BA95 hluboce pod třicet.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
17. 06. 2021 11:48
Chorvatsko 10,85 HRK za 95... Strašný... Rakousko a Slovinsko ceny skoro podobné...
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
17. 06. 2021 21:56
jerryjerryk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak ajaxi jaká je aktuální cena nafty na hvaru...
> Jen nám jasné že cena od syna je úplně jinde...
> smileys with beer
Na Hvaru nevím. Tankoval jsem až na Makarské za 10.7 kuna. Co jsem se tak díval tak cenové rozdíli nejsou tak velké.Na Makarskou najeto 988km a natankováno 67 litru. Což na šestivál není špatné.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 06. 2021 11:10
Zdravím zkušené cestovatele, pojedu trasu Ilz - Feldbach - Bad Radkesburg (A)/Gorna Radgona (Slo) - Ljutomer - Ormož (Slo) / Otok Virje (Hr) - Varaždín - Záhřeb. Potřeboval bych někde před hranicemi A/Slo natankovat naftu, může mi někdo poradit kde se dá za dobrou cenu natankovat. Díky
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 06. 2021 15:17
např. pein.energy Halbenrain

[www.google.com]

asi 3 roky zpět - WC ok, karty brali
nafta dnes 1,145 E
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 06. 2021 18:01
Ctirad napsal:
Zdravím zkušené cestovatele...

Páni, nechápem, čo stále riešite "dobrou cenu nafty"
Rozdiel na 1 litri 10 centov /2,55CZK/ na 50 litrovej nádrži je 5€ .
5€ x 7,2 HRK za 1€ v zmenárni = 36 HRK kuna
36 kuna : 20 kuna za jedno karlovačko = 1,8 = 2 pivá na pláži !!!
Doma strčte 2 x 2 lahváče do kufra naviac a máte ušetrené aj na cestu späť spinning smiley sticking its tongue out
Či máte lepší pocit z cesty, keď sa odklánate z trasy a netušíte ani, či náhodou medzitým nezdraželi?
Časovú stratu, použitie klímy, či spotrebu proti vetru neriešite....yawning smiley
Hlavne pohodovú cestu tam aj naspäť smileys with beer
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 06. 2021 18:25
vlado tt thumbs upsmoking smiley plně souhlasím, ale prostě jsou tací, kteří hledají nejnižší cenu, "za každou cenu", proto přidám mou zkušenost a nechci se nikoho dotknout - beru cca 55 litrů nafty na Ina za 10,67 tj. 586,85 Kn a koupil jsem v Olomouci Olympii v kurzu 3,64 tj. tedy do plné nádrže hotově za 2.136 Kč, no a protože už léta letoucí vše platím kartou tak jsem nabral 55 litrů v kurzu KB za 3,42 tj. 2.007 Kč rozdíl 127 Kč - tedy taky jeden úhel pohledu. A to nepočítám mýto dolů na Makarskou těm kteří zarputile platí hotově ( co kdyby je karta okradla ...)
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 06. 2021 20:12
thumbs upsmileys with beer Peknú dovolenku všetkýmsmiling smiley
Ja s vnučkami od 3.7. pláž Prosika v Pagu. [www.livecamcroatia.com]
Už sa nemôžem dočkať thumbs up smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 06. 2021 20:39
thumbs up Souhlas když by člověk chtěl ušetřit tak to vezme po staré Karlovac nájezd na dálnici před Sveti Rok grinning smiley Je fakt ,že jsem jednou tankoval na dálnici v Rakousku a cena byla snad přes 42kč za litr ,ale když musíš tak musíš . Jinak jednou sjezd v Rakousku v Alpách mimo dálnici kochačka pak i čůrací zastávka a tankováno mimo dálnici ta byla kousek nad námi a cena byla super . Již bych to asi jen tak nenašel

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
21. 06. 2021 23:31
To bylo v roce 2012 u pumpy Roth na exitu 87 Schäffern (dnes je tam Shellka) nad A2, tam vyšel Natural 95 na 40,60 Kč, o padesátník na litru dráž, než N98 BS class na Tifonu v Chorvatsku.
Neřešte to: letos jsou rozdíly v cenách tak málo významné, že natankuju, kde si nádrž řekne, a nestresuju se, jestli mi to dá až k té levnější pumpě.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 06. 2021 09:19
Vyjíždím z baráku s plnou. Na hranicích ČR/A dotankuji po volátko, nějakých 15L se tam ještě vejde, někdy i víc, většinou TankOno na Dvořišti, případně nějaká čerpačka před Halámkami. Pak až někde v okolí Splitu, tak abych dojížděl do destinace s plnou a nemusel řešit tankování v místě pobytu. Cestou zpět dle hladovosti nádrže, obvykle někde u Záhřebu. Pak až opět v ČR dotankovávám. Už jsem tankoval za pár éček cestou domů v A na dálnici za cenu, že bych měl u nás za stejné peníze plnou nádrž. Ale auto na vzduch jet neumí, musel jsem. Letos asi dotankuji někde po sjezdu z A dálnice doplním po volátko, rozdíl 10,15HRK a 1,15E za naftu už je dost, cirka 6Kč.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 06. 2021 10:31
Zahajskej: Dělám to stejně, mimo to tankování těsně před hranicemi. Mám to k poslední pumpě v ČR něco přes 50 km a to se rafika ještě ani nehne.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 06. 2021 11:12
vlado tt napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ctirad napsal:
> Zdravím zkušené cestovatele...
>
> Páni, nechápem, čo stále riešite "dobrou cenu
> nafty"
> Rozdiel na 1 litri 10 centov /2,55CZK/ na 50
> litrovej nádrži je 5€ .
> 5€ x 7,2 HRK za 1€ v zmenárni = 36 HRK kuna
> 36 kuna : 20 kuna za jedno karlovačko = 1,8 = 2
> pivá na pláži !!!

> Doma strčte 2 x 2 lahváče do kufra naviac a máte
> ušetrené aj na cestu späť spinning smiley sticking its tongue out
> Či máte lepší pocit z cesty, keď sa odklánate z
> trasy a netušíte ani, či náhodou medzitým
> nezdraželi?
> Časovú stratu, použitie klímy, či spotrebu proti
> vetru neriešite....yawning smiley
> Hlavne pohodovú cestu tam aj naspäť smileys with beer

Presne tak , tankovanie spájam vždy s kávou alebo kúpou diaľničnej známky v HU , chcem kávu alebo sa najesť tak aj natankujem aby som to racionálne spojil , jediný prípad kde na cenu PHM pozerám je tankovanie v BiH tam sa to už oplatí keď natankujem cca 80 l nafty tak tam už je rozdiel v cene .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil svantovit (22. 06. 2021 11:21).
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 06. 2021 11:14
Díky všem, pokud to někomu pomůže tady je odkaz na hledání místa s tankování. [tankbillig.in] . Pro ostatní jde mi o princip, někdo objíždí SLO dálnici, někdo chce holt vědět kde natankovat. Šrutan put :-)
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 06. 2021 12:17
@Ctirad
Asi tak. Proč tankovat za víc, když 2km vedle můžu natankovat levněji.
thumbs upsmileys with beer
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 06. 2021 12:59
I já mám ustálená místa na tankování a věřte nevěřte, jsou cenově lepší. Rozdíl i 10,- Kč/l mi nepřipadá zanedbatelný. Jen letos musím jinudy, tak mi zvyky nepomůžou.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
22. 06. 2021 14:06
Dříve předtím, než udělali dálnici přes celé SLO tak jserm objížděl SLO dálnici a vždy jsem na 226 bral naftu ve vesnici a bylo to v klidu, loni jsem sice také sjel, ale pak se zpět vrátil na dálnici - ale jelikož přechod Macelj bývá časově náročný, tak jsme si řekli, že pojedu přes Ilz-Bad Ragensbutg-Varaždin, tak proč když se budeme kochat :-) nevzít levněji naftu. Hlavně si všichni užijte dovču a ve zdraví se vraťte.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
27. 06. 2021 14:14
Co sa tyka kvality nafty je lepsie tankovať v madarsku alebo chorvátsku? A na benzinkach ktorej značky?
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
27. 06. 2021 16:58
Drž se osvědčených značek čerpacích sítí. V HR se vyhýbám Tifonu, jejich nafta strašně pěnila.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
30. 06. 2021 07:21
Ahoj, syja 11, v Chorvatsku jsem většinou tankoval u Petrolu a mimo dálnici, v Maďarsku u OMF u Kormendu. Letošní ceny nafty Maďarsko 440 Huf a víc, Chorvatsko mimo dálnici 10,11Kn, dálnice 10,5Kn a víc. Tak mé letošní tankování bylo v Podgoře a potom ve Slovinsku /Redisc/ 1,287 E. Zdraví Mirek
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
30. 06. 2021 12:35
Petrol mimo dálnici dnes aktuálně 10,75 HRK...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.