Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

"Ceny paliv cestou do Chorvatska"

Autor jaksek 
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
09. 07. 2016 10:42
Upřesňuji. Včera 8.7.2016 jsem tankoval v Maďarsku benzín 95 za 338 HUF. A dále v BIH za hranicemi měli benzín 95 za 1,72 KM a nafru za 1,66 KM.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
10. 07. 2016 08:35
Makarska dnes 9,11 HRK za benzín 95
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
17. 07. 2016 14:54
V pátek cestou domů cena benzínu 95 ve Varaždinu 8,76 HRK = cca 32,40 Kč. Na příjezdu do Brna po dálnici od Pohořelic je ONO a tam měli 27,50 Kč za litr. No a nakonec dnes jsem byl dotankovat v Polsku a tam cena 4,12 ZL což je zhruba 26 Kč za benzín Natural 95.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
23. 08. 2016 18:44
Ja vim ze to není cestou do Chorvatska, ale potěšila me cena N95 v Bosne. 1,86 BAM, coz by údajně melo být 25,70 Kc. Tak jsem narval nadrz po vicko, 45l se veslo...
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
23. 08. 2016 19:03
valeri : proč by to nebyla cesta do Chorvatska ? Pro mně osobně zatím jiná cesta neexistuje....nevidět údolí Vrbasu,zastavit na Makljenu...sjezd k Mostaru....to by nebyla dovolená....Kdo jezdí níže na jih.tankování v Neumu...
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
23. 08. 2016 19:30
Ja myslel ze tudy nikdo nejezdi, protože jejich dálniční sit prakticky neexistuje. A tak trochu jsem cekal odpověď ze to sem nepatří....
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
28. 08. 2016 19:56
Kde tankujete po cestě do Chorvatska? Mám na mysli trasu ČR - Rakousko - Slovinsko - Chorvatsko.
Z domu odjíždíme samozřejmě s plnou nádrží. Loňský rok jsme zajeli na shelku v Mikulově a cena nafty byla na omdlení, jestli si dobře pamatuji tak 33 kč, a pak jsme vjeli do Rakouska a kousek za vesnicí Hobersdorf je pumpa OMV kde jsme kupovali dálniční známku, cena nafty byla 1,05e. Dál jsme pokračovali směrem ke Slovinským hranicím. Pár kilometrů před Slovinskem jsme minuli pumpu Shell- Gralla. Cena tam byla 1e za naftu. Bohužel jsme to minuli a tankovali až na Slovinských hranicích a tam už byla nafta 1,15e za litr. No a pak už bereme až v Chorvatsku na INA a tam teď koukám stojí litr 8,23kn Eurodiesel BS, 8,33kn Eurodiesel BS Class .
Tak jak je to letos s Rakouskem a Slovinskem? Jedeme pozítří.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
28. 08. 2016 20:09
tuareg
[tankbillig.in]

Rakousko je nejlevnější
Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
29. 08. 2016 23:47
Ve Slovinsku nevím ale u Zadaru byla nafta cca 8kun a benzín 8.74kun. Na dálnici to bylo o cca přibližně 0,50 dražší
avatar Re: cena benzinu ve Slovinsku a Chorvatsku
30. 08. 2016 21:26
Aktuální ceny benzínu, nafty a LPG v Evropě
[www.bmwmotoclub.cz]

[www.tolls.eu]

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
31. 08. 2016 06:19
No, ja nevim, to je oopravdu podle bmwmotoclubu u nas nafta za 25,88, dva halire pod cenou tank ono a o dve kacky levnejsi nez v Bosne? Chapu, dieselovych motorek moc neni, ale trochu to nabourava duveryhodnost informaci.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 09. 2016 19:48
Když jsme jeli do Chorvatska 17.8. tak Redics Mol v Maďarsku Nafta 322,9 Forintů . Ve Slovinsku moc nevím tam většina pump neměla cenovku a u jedné byla cena za naftu přes 1,1 Euro. V Chorvatsku byla u Petrolu u Petrčane u Zadaru nafta za 7,99kn. Pumpa v Redicsu patřila v HU spíš k těm dražším a Petrol v Petrčane v HR spíš k levnějším. Při odjezdu 30.8 byla dražší - stála 8,23kn/l. Nejlevněji bylo při zpáteční cestě v Rakousku tam povětšinou ceny lehounce nad Euro a já tankoval v Bad Gleichenberg A1 0,989 éček za litr nafty. Úplně nejlevněji pak 4 dny po dojezdu Hypernova Opava se slevovým kuponem po nákupu nad 1500,- nafta za 21,20Kč smoking smiley
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
29. 09. 2016 10:50
nafta: 15.9. a 25.9. Mureck nonstop 1,005 €
25.9. INA mimo dálnice 8,23 HRK BS Eurodiesel
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
24. 01. 2017 18:54
Tak mě tak napadá, kde u benzínek mají v HR 98+ oktanovej benzín? Měnim vozidlo, tak vůbec nevim (naftu jsem nikdy neřešil). Nevšiml jste si někdo? Díky
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
24. 01. 2017 18:57
Na dálnici a větších pumpách 98 nebo 100 oktanovej benzín není problém

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
24. 01. 2017 19:05
Ještě přidám mapku tam si klikneš na pumpu která tě zajímá a uvidíš co nabízí a kolik chtějí za litr.

.
.

_________________________Jirka_________________________



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (24. 01. 2017 19:05).
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
04. 02. 2017 11:58
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
25. 02. 2017 08:13
Dobrý den.
Měl bych drobný dotaz na pravidelné cestovatele, který jsem v diskuzi nenašel.
Jak je to obecně s možností použití platebních karet na benzınkách při cestě k moři?
Na chorvatské dálnici by problém být neměl,ale co např.v Maďarsku MOL v Lenti či v Redicsi?
Děkuji.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
25. 02. 2017 12:31
S platbou kartou jsem v Maďarsku ani v Chorvatsku problém nikdy neměl,jen jednou mě doběhli na benzínce v Bosně v Neumu.Teď,když mám pochybnosti,tak si to raději předem zjistím,většinou mají vylepené u vchodu,které karty akceptují. Loni osobně vyzkoušené OMV Körmend, MOL Rédics, INA Slunj a při výletě do Mostaru AT Kerametal Ljubuški, všude bez problémů.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
25. 02. 2017 14:55
Přesně tak, Maďarsko je naprosto bez problémů, jak Visa, tak MC (MOL, OMV, Shell) smoking smiley
Akorát se při placení nelekni cifry v řádu desetitisíců thumbs up smiley Litr stojí cca 450 HUF..
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
27. 02. 2017 07:05
Díky moc za odpovědi.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
27. 02. 2017 16:24
Za cca 20 let co jezdím k Jadranu se mi nestalo, že bych nezaplatil kartou za benzín nyní naftu na Slovensku,Maďarsku, Slovinsku i Chorvatsku. Vždy nema problema. Jenom v Neumu na benzínce ve městě, (minulý rok zavřeno), vždy výmluvy, že neradi, (jenom cizinci). Tankování při výjezdu z Neumu (INA) do kopce opět nema problema, jenom cca 3 roky zpět jim nešel komp, tak všichni cca 15 minut čekání pak to někdo nahodil opět zaplaceno kartou.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
06. 04. 2017 01:07
Kopera napsal(a):
-------------------------------------------------------

> valeri, palubní pc do průměrné rychlosti
> nezapočítává pauzy,jen dobu jizdy.


Máš pravdu. V neděli jsem byl v Úvalech se spotřebou 6,6. Za půl hoďky jsem jel zas domu a průměrná spotřeba navázala na těch 6,6 l. Na D3 jsem si trochu zazávodil a průměr po 260 km byl 7,0 l.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
14. 05. 2017 12:09
Ladis0007 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Za cca 20 let co jezdím k Jadranu se mi nestalo,
> že bych nezaplatil kartou za benzín nyní naftu na
> Slovensku,Maďarsku, Slovinsku i Chorvatsku. Vždy
> nema problema. Jenom v Neumu na benzínce ve městě,
> (minulý rok zavřeno), vždy výmluvy, že neradi,
> (jenom cizinci). Tankování při výjezdu z Neumu
> (INA) do kopce opět nema problema, jenom cca 3
> roky zpět jim nešel komp, tak všichni cca 15 minut
> čekání pak to někdo nahodil opět zaplaceno kartou.

Asi stejná doba co do HR jezdim, stejné zkušenosti s kartou ve jmenovaných zemích včetně NEUMU, dokonce mám pocit, že na INA při výjezdu z Neumu mám stejnou zkušenost před 3 lety s výpadkem PC. Nestál jsi za mnou???thumbs up smiley
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
14. 05. 2017 13:25
K jinak stejné zkušenosti s platbami kartou (v Neumu ve městě jsem byl za ty roky dvakrát a dvakrát "terminal neradi". Nahoře na Jazine tankuji častěji a vždy kartou bez potíží).
Jen jednou se nám stalo cestou domů, že nad celým vnitrozemím řádila bouřka, na pumpách jeli na elektrocentrály, ale spojení zjevně neměli, tak nebrali karty ani eura, jen kuny. Tehdy nás jelo víc, rezerva kun na slušnou snídani stačila na benzín a naftu do dvou aut, třetí, kdyby mu došel plyn, prozíravě si vezl i plnou benzínu, tak v žádné nouzi nebyl.
Zbyla mi necelá dvacka, takže jsem musel zklamat jednoho, který natankoval a s už plnou nádrží pak sháněl kohokoli, kdo mu vymění eura za kuny. Opravdu jsme dohromady víc nedali. Snad někoho našel dřív, než to zase začalo fungovat.
Jenomže to bylo opravdu tak humus počasí od Sv.Rocha až do Slovinska, že se dalo věřit v neudržitelnost datového připojení. Na Lučku ale už karty i eura brali (Demerje otevřeli až o rok později).
A snídalo se až v Rakousku.

Čili: ne, že by se to nemohlo vyjímečně stát, to může. Ale aby se to u jedné pumpy stalo téměř pravidlem, to už oprávněně jisté pochybnosti vyvolává.
avatar Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
14. 05. 2017 19:48
HILL
nejprve "Buď zdráv Jardo." Dovča se blíží tak jsem se zas po delší době připojil.
A ke tvému příspěvku. Ano, je to politováni hodná záležitost, která se stává max. 1x (???) za deset let. grinning smiley
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
14. 05. 2017 21:56
Byla to tuším 2014 a 2015 zpět přes Plitvice na sjížďáku do Karlovace PROBENZ v protisměru - jediné auto na pumpě - a jsem převědčen,že to byl jeden a tentýž - štíhlý cca 40 let,sem tam šedinky - že prý mu to nejde a tak jsem čekal a čekal a druhý rok naštěstí přišel druhý pumpař,když viděl,že tam stále stojím - a šlo to.
2016 měla pumpa již jiný název - obsluhu netuším,protože jsem už měl natankováno a tak 2017 asi opět Grabovac.
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
08. 06. 2017 23:26
zpět k tématu: diesel 7.6. Mureck nonstop 1.035€/lt, INA class 8.50 HRK
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
10. 06. 2017 16:23
Kde tankujete naftu v Rakousku?
Re: "Ceny paliv cestou do Chorvatska"
10. 06. 2017 17:38
Snažím se v Rakousku netankovat.....Cestu tam - 1150km ujedu a ještě mi zbude čtvrt nádrže, to projezdím po HR a BiH, a také v BiH cestou z výletu naberu plnou a na tu dojedu opět až domů.... Pouze vloni v září mi v BiH nenatankoval plnou a do Čr bych nedojel, tak jsem tankoval ve Feldbachu na samoobslužné pumpě u obchodního centra, cena stejná jako zde v Čr. Bylo to v noci, nikde nikdo, platba kartou naprosto v pohodě...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.