Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 08. 2010 11:45
Pokud bych jel v sobotu nebo v patek, volil bych cestu pres Madarsko po dalnici, pokud jindy tak pres Rakousko....
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 08. 2010 12:02
Naozaj aj ja doporučujem ist cez madarske dialnice. Pohoda, casovo je to skoro to iste ako po 86 po balatone prazdna dialnica. o rok tak idem urcite znova.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 08. 2010 12:50
Odjezd TAM 8.8. Havířov - Staniči
Přes ČADCA - ŽILINA - BRATISLAVA, pak směr Csorna, Szombathely, Letenye (nocleh v kempu s termálním koupalištěm - PARÁDA), ráno 9.8. výjezd Z Letenye přes starý Goričan po dálnici do Karlovace (Lučko bez kolon). Od Karlovace po staré cestě. Do Plitviček hrozný provoz, dále pohoda a naše skupina byla téměř osamocena až po Sinj, pak to houstlo až do Splitu, Magistrála v pohodě až po Galeb v Omiši, kde klasicky kolona na cca 30 min přes centrum Omiše a pak cílovjka ve Staniči.
ZPĚT 16.8. Staniči - Havířov
Po Magistrále směrem na Brelu, Šestanovac a po dálnici až na starý Goričan (po Karlovac mírný provoz, Lučko cca 5 minut, kolem Zagrebu hustý provoz a pak zase pohoda až k Maďarům). Nagykanisza, Szombathely, Csorna - pohoda, Bratislava okolo 20 hodiny prázdná a po dálnici až do Žiliny bez provozu...

Starý Goričan: směr TAM (cca 6:00) razítko a Dobro došli, směr ZPĚT (cca 16:30) úsměv a Dovidenja (auto napěchováno Karlovačkem, Rakjí, Prošekem a olivovým olejem) :-)

Cestovat v pondělky se prostě vyplatí thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil V-Y-V-I (19. 08. 2010 12:54).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 08. 2010 15:09
Odjezd 7.8. ve 4.00 ze Zubří, přes Brno, Mikulov, Vídeň, Graz, Mureck, Lenart, Ptuj, Zagreb, Šibenik, Trogir - Seget Donji. Na Slo/HR hranicích cca 1 hod. čekání. Příjezd v 18.00.
Cesta zpět 18.8. Odjezd ze Segetu 9.00 hod., příjezd domů 21.00. Na hranicích čekání cca 10 minut.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
19. 08. 2010 16:28
Už jsem se tu na to v jednom vláknu ptal, zda někdo jel z Ptuje přes Videm, Cvetlin (hraniční přechod) a Trakošćan (zámek, jezero). Zatím žádná konkrétní odpověď (skutečně, pokud je zmínka o jiném přechodu, na který policie odkláněla provoz, není z ní zřejmé, zda šlo právě o tento).
To tudy skutečně nikdo nezkoušel jet a všichni jsme optimisticky jeli na Macelj a spousta nás tam ztvrdla ve frontách?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
20. 08. 2010 23:21
kdyz je na Macelju fronta hodne pred mytnicemi skutecne odklani chorvatska policie provoz na Trakoscan. Ale naopak to slovinci nedelaji aspon jsem o tom nikdy neslysel. Jen tak na okraj dnes jsem mluvil s ridicem autobusu o ceste pres Slovinsko z 31.7. na 1.8.10 . Jeli autobusem po slovinske dalnici a na MACELJ se dostali za 4.5 hodiny. To uz pro me neni cesta soucast dovolene ale muka. Necetl jsem zde starsi prispevky mozna to uz nekdo popisoval. Oni si samozrejme termin nemohou vybrat. Dnes na Videnske v Brne v 17:00 opet tragedie. Auta uz stala od M palace (dal jsem nevidel), takze nez se dostanete na dalnici u Rajhradu cca. 50 minut popojizdeni.(normalne to trva 5 minut). Jedina moznost je to objet po dalnici smer Bratislava a u Olympie doprava a zpet nadjezdem na dalnici u Rajhradu cca. 15 minut.
Anonymní uživatel
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 08. 2010 04:27
Já jsem to již popisoval. V sezoně jezdím zásadně na Ptuj, Spuhlja, Zavrč, Dubravka, Cestica, Majerje, Hraščica, kolem Varaždinu, Zagreb. No co, zajedu si asi 20 km ale jedu. Přes Macelj jsem jel za ta léta asi 2x a více o to nestojím. Stále nastartováno a tři hodiny ve frontě? To již jsem za Zagrebem.
A ve finále jsem začal jezdit den před a zpět den po a jsem úplně spokojen. Vždy jsem si to nějak zařídil.
A hlavně - jedu stále v kuse - česky tzv. furt !!!!smileys with beer
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 08. 2010 11:49
odjezd domů 19.8.2010 Zaostrog(08:00)->Jičín(01:00)
trasa: (Zaostrog->Makarska->A1->Zagreb->st.Goričan->Tornyiszentmiklos(HU)->Kormend(HU)->Rakouská A2->Vídeň->Znojmo->Jihlava->Jičín)
Cesta Chorvatskem v pohodě, žádné čekání, na hranicích jen kouknutí do tří pasů a jedný občanky. U Zalabaksy opravovaná silnice, škrtli jsme zde podvozkem o asfalt, okamžitě zastavit a kouknout se. Naštěstí nikde nic nekapalo, až na nějakou vodu u který jsme usoudili, že to je klima. Na palubovce nic nesvítilo, tak jsme jeli dál. Zastávka v Kormendu u teska, horší tesko jsem neviděl, nebylo zrouna pečivo a stáli se fronty a my neměli na cestu žádný jídlo, jen pár horalek :-D ,tak jsme radši jeli dál. Rakouská A2 v poho, pár zužení dálnice ale žádný kolony. Přes Vídeň jsem se furt držel E59, A23,A22. Provoz silný ale jelo to. Za Znojmem u motorestu večeře, několik semaforů(opravy silnice) a přijetí do Jičína v 1 v noci.

:-)

_____________________
6x Zaostrog, 1x Sumartin(Brač), 1x Krk, 1x Mali Lošinj



Upraveno 3krát. Naposledy upravil lamax (21. 08. 2010 12:07).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 08. 2010 01:10
Tááákže...auto - zatím neřeknu protože to je hádanka v jíném fóru smiling smiley

Odjezd 7.8. v 23:20 ze Šumperka. Nájezd na dálnici v Mohelnici v 23:50, příjezd do Olomouce 0:05, Prostějov 0:20, sjezd na D2 0:50, Benzina D2 Hustopeče 1:06, hranice ČR-SR 1:30, Bratislava tunel Sitina 2:05, Rajka 2:15, nájezd na M1 2:27, Budapest 3:40, Letenye - Goričan 6:18, NP Sv. Helena 7:10, Lučko 8:10, dálniční křížení Bosiljevo 8:45, Mala Kapela 9:20, Zadar 11:18, Gornja Brela 12:19, sjezd k magistrále 12:26, Brela 12:29, Brela Podraće 12:35

VŠECHNY ČASY JSOU PODLE ČASU Z KAMERY TAKŽE TAM MŮŽOU BÝT NEPŘESNOSTI!....

Celá cesta naprosto bez problémů....na Lučku nikdo...prostě pohoda....

Cesta zpět 21.8. v 8:20 z Brely......ještě doplním....

Cesta z Brely k dálnici v pohodě, na NP volno...dálnice v klidu, před Sveti Rokem omezení na 40kmh a malá zácpa, která pokračovala až k začátku Sveti Roku...pak zase bez problému až do Karlovacu kde provoz hodně zhoustl a jelo se 100-130kmh... Na infotabuli na dálnici napsáno, že se na CASH se čeká 30minut a má se sjíždět na NO CASH na 4tém kilometru... To ale asi nikdo nepochopil a tak zácpa na Lučku byla až k rozdvojení na Demerje....jeli jsme tedy na Demerje(nebyla jiná možnost - kun bylo akorát tak na zaplacení A4 smiling smiley...když jsme přijeli k "budkám" tak před náma nestálo ani jedno auto...zaplaceno za necelých 13sekund a fičeli jsme si to směr Budapest....Na A3 provoz trochu hustčí ale plynulý...po sjezdu na A4 měřili policajti....dálnice A4 uplně prázdná až se nám nechtělo věřit že je sobota!.......NP Goričan fronta asi 70-100m, platba CASH přesně 36kn....potom kousek po A4....dál byla dálnice zavřená a provoz byl sveden na starý Goričan.....na chorvatské straně fronta možná 100m a jen mrkli do pasů.....maďarská strana fronta 200-300m a chtěli stáhnou zadní okna aby viděli všechny v autě....dál napojení na dálnici M7 a skoro bez provozu jsme dojeli do Budapešti....tam sjezd na okruh M0 a po pár km sjezd na M1.....dálnice M1 v pohodě, normální provoz....dál po M15 směr Rajka...pak D2 směr Bratislava a potom Brno....kromě otřesné kvality dálnice na české straně nic zvláštního(dokonce tráva rostla z dálnice....).....D1 na Vyškov a pak E462 směr Olomouc kde byl mírně větší provoz než jiné dny večer....obchvat Olomouce a nájezd na E442 s minimálním provozem....z Mohelnice do Šumperka..OK....

PS: nejel tady někdo z fóra včera po maďarské dálnici s dvojkovou octávkou, modrá barva, elektrony, xenony a M-ková znáčka? jestli jo tak jsme se potkali na NP Goričan a pak na D2 smiling smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 08. 2010 17:06
Také jsme doma a nyní jsem se konečně dostal k psaní...Cesta na Pelješac-Trpanj 5.8. v 9.00.Přechod Hatě,Vídeň,138 km odbočka na Fursrenfeld a pak přes Maďary naprosto bez problémů,bohužel jen na Chorvatské hranice na Goričan odbavení bez nejm.problémů.
Po projetí cca 20 km začalo slušně pršet to bylo kolem 18.00.déšť se změnil v průtrž mračen a kolem Zahřebu bylo hotové peklo,pak dám fota.Lilo jeko z konve celou dálnici až do Ravči.Místa se nedalo jet ani 80km/h Dál objezd přes Bosnu a v Trpanji ve 02.30 hod.Také déšť.Dovča až na jeden zamračený den v pohodě.
Zpět Trajektem jezdí velký kolem 70 autom.pobere i autobusy.Výjezd z Ploče v 10.hod.Stejně jako tam.Vše bez problémů,celnice, mýta kartou,přes Maďarsko v pohodě jen na jedno zdržení.Můj názor je projet starým Goričanem.Doma v 00.25 hod.Tam 1390 km.Zpět 1243 km.Průměrná sp.Peugeot Partner s boxem1.6 hdi 55 KW 6.2 L.Jasný a zřetelný rozdíl v kvalitě nafty u nás a v zahraničí!!!Můj názor je netankovat v Bosně.Zpět jsem tankoval ještě před hr. v Rakousku.Letos jsem zkusil i jiné pumpy v HR než jem OMW a mohu v klidu doporučit.Nebylo cítit rozdílu.Dodal jsem vždy aditivum VIF.
Další důležité upozornění při platbě kartou na mýtech-vždy KONTROLUJTE VYDANÝ LÍSTEK O PLATBĚ!Nás lohli o 100 kn.Místo A1 jsem platil A2.Nyní nás čeká reklamační řízení.Máme veškeré podklady,tak uvidíme.
Na závěr: Trpanj již pomalu přestává být tím klidným pokojným místem,pro které vážíme tak dlouhou cestu....no,uvidíme jakým směrem se bude místní turismus ubírat....s pozdravem

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radomír (22. 08. 2010 18:08).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
23. 08. 2010 16:15
To Hill
Stáhl jsem si oficiální mapku a popis slovinské policie o hraničních přechodech.
Popis se dá celkem srozumitelně přeložit Google překladačem.

Hraniční přechody Slovinsko mapa
Hraniční přechody Slovinsko popis

Zde se Cvetlinu mluví jako o mezistátním, ne mezinárodním přechodu. Z toho usuzuji, že je jen pro přechod mezi sousedními státy SLO/HR.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vlada (23. 08. 2010 16:23).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
23. 08. 2010 19:09
Davide, když odklání chorvatská policie na Trakoščan, tak kam se dá poté jet? Přes Cvetlin asi ne. Jako přechod by se mně to líbilo, ale už jsem zde několikrát četl, že je to jen přechod pro SLO a HR. No a navíc jsem ještě neviděl odklánět na Trakoščan, ale asi 3x jsem byl odkloněn na Rogatec.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
23. 08. 2010 20:36
>>Vlada: díky.
Dočetl jsem a je to jasné (vysvětlivka poznámky 2 je dole na konci stránky: hraniční přechody mohou používat občané zemí EU, EHS a Švýcarské konfederace s platnými cestovními doklady. Tedy i přechod Cvetlin - Zgornji Leskovec je pro nás průjezdný přinejmenším s pasem. Jak Slovinci, tak Chorvati ale také uznávají naši občanku jako cestovní doklad, takže musí být průjezdný i na tento doklad, stejně, jako přechody mezinárodní.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
24. 08. 2010 12:03
7.8. od Příbrami na Pelješac - odjezd ve 23.00, přes ČB, Linec, Graz, Lenart, Ptuj a po dálnici až do Ravči. Pak přs Vrgorac, Ploče, Ston, ....
Příjezd cca 14.30. NIkde žádné čekání.
Zpět 22.8. - odjezd v 10.00, přes Ston, Opuzen, Metkovič, cca 30 minut na hranicích, Čapljina, návštěva vodopádů Kravice u Studenců, Ljubuški, Grude, Imotski a po staré do Kninu (večeře). Pak přes Gračac a kolem Udbiny na dálnici. Na staré cestě žádný provoz, na dálnici samí Chorvati (ZG). Za Karlovacem velice hustý provoz, za výjezdem na Jastrebarsko se už chvílemi stálo až k Demerje (bylo to zhruba ve 23.30 hodin, zdržení cca 30 minut). Tam malá fronta - tak 8 aut před každou závorou. U placení cash NIKDO! To jsem ještě neviděl. Pak už po dálnici bez problémů. Příjezd v 7.30.
Za celou cestu jsem nikde neviděl policajty měřit - to jsem taky ještě nezažil.
Ještě pro úplnost: Superb combi, 2l TDI, něco přes 2800 km, průměr 5.3l (auto nacpané - vezl jsem i člun a motor).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
24. 08. 2010 16:25
Tak poslední pokus ... mám doma nepoužitou rakouskou známku označenou 28.8.2010 (chtěl jsem 18.8. - bohužel neumím německy a když mi někdo něco strčí pod nos , tak nic nevidím) ... má někdo zájem ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
24. 08. 2010 21:23
Od Benešova - Orebič odjezd 12.8. v 17 hod. Trasa: Znojmo-Vídeň-Graz-Slovinsko(po dálnici)-Chorvatsko po A2-Ploče-Ston....Nejslabší provoz co jsem zatím zažil.Platba kartou (Maestro ČS) bez problému.Na Ravče chtěli PIN.Příjezd do Orebiče v 8 hod. Zpět 20.8. v 9 hod. Zdržení v Neumu a na obou celnicích v Bosně cca 1 hod.dál stejná trasa a opět velmi slabý provoz (příjemné překvapení :-) ) V cíly 21.8. v 1 hod. Pěkná dovolená a bezva cestování. Tak zas za rok
pat
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
25. 08. 2010 08:50
HonzaD napsal(a):
-------------------------------------------------------
> 7.8. od Příbrami na Pelješac - odjezd ve 23.00,
> přes ČB, Linec, Graz, Lenart, Ptuj a po dálnici až
> do Ravči. Pak přs Vrgorac, Ploče, Ston, ....
> Příjezd cca 14.30. NIkde žádné čekání.
> Zpět 22.8. - odjezd v 10.00, přes Ston, Opuzen,
> Metkovič, cca 30 minut na hranicích, Čapljina,
> návštěva vodopádů Kravice u Studenců, Ljubuški,
> Grude, Imotski a po staré do Kninu (večeře). Pak
> přes Gračac a kolem Udbiny na dálnici. Na staré
> cestě žádný provoz, na dálnici samí Chorvati (ZG).
> Za Karlovacem velice hustý provoz, za výjezdem na
> Jastrebarsko se už chvílemi stálo až k Demerje
> (bylo to zhruba ve 23.30 hodin, zdržení cca 30
> minut). Tam malá fronta - tak 8 aut před každou
> závorou. U placení cash NIKDO! To jsem ještě
> neviděl. Pak už po dálnici bez problémů. Příjezd v
> 7.30.
> Za celou cestu jsem nikde neviděl policajty měřit
> - to jsem taky ještě nezažil.
> Ještě pro úplnost: Superb combi, 2l TDI, něco přes
> 2800 km, průměr 5.3l (auto nacpané - vezl jsem i
> člun a motor).

Nic ve zlém jen krátce odbočím...možná kdyby jste táhnul ještě traktor tak budete mít spotřebu 3,3 l / 100km...Nevěřte těm palubním počíatčům jsou "ukecané" a správnou a přesnou spotřebu zjistíte jen starým klasickým způsobem natakovat do plné,vynulovat kilometrovník a pak zase natankovat do plné a podělit.
superba jsem měl to byl neskutečný žrout musel z domu pryč.Přece není možné aby tak těžké vozidlo plné lidí a zavazadel plus táhlo lod jelo za 5,3 l !! a toho máte ještě v záběhu...
Znova opakuji nemyslím to nijak špatně jem mi to opravdu praštilo do očí.Každopádně přeju at auto slouží jen k Vaší spokojenosti ale za 5 litrů jezdit určitě nebudete ani sám a bez lodi.
s pozdravem
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
25. 08. 2010 11:22
pat:

ale on nepise, ze tahl clun, on pise, ze bylo auto nacpane.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
25. 08. 2010 12:10
mě taky medvěd píše, že jedu za 5,8 a ve skutečnosti je to 6,7. Na dovolenou jedu tak za 7 litrů, což mi příjde dost dobré na to, že má naplněné dvě tuny a je to automat. Kdyý jsem měl na střeše kola, tak jel za 8,8 l.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
25. 08. 2010 12:33
S podivem mě palubní komp ukazuje více než skutečnost, sice ne o moc, ale ukazuje. Spotřeba mě vždycky zajímala, tak si ji hlídám. Je to ale asi nešvar jen Citrónů, konkrétně Picassa, protože to potvrdili lidičkové na fóru této značky.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
25. 08. 2010 13:04
Vím že počítač kecá, ale ne o moc. Beru vždycky do plna a podle toho je rozdíl cca 0,1. Ještě tedy doplním, že jsme byli 2 dospělí, 1 dítě, gumový člun 3,8m a motor 25HP. Člun (bez podlážek) a nějaké drobnosti byly na nosiči na kouli. Jel jsem více méně podle předpisů, na dálnici 135 podle GPS. Ona ta šestá rychlost je znát - hodně nízké otáčky.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
26. 08. 2010 08:41
hele lidi nevím, ale mě palubák ukazuje plus mínus stejně jako když tankuji do plné..ono tankovat do plné také není až tolik přesné.. já tedy když tankuji do plné.. tak prostě počkám až cvakne pistol a vyndavám nic víc tam netlačím...takže nemůžu vědět jestli příště natankuji do plné stejně nebo o něco více či méně.. prostě nechci dávat nádrž plnou až po okraj, někde sem četl že se to nemá.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
26. 08. 2010 11:52
maniacm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> hele lidi nevím, ale mě palubák ukazuje plus mínus
> stejně jako když tankuji do plné..ono tankovat do
> plné také není až tolik přesné.. já tedy když
> tankuji do plné.. tak prostě počkám až cvakne
> pistol a vyndavám nic víc tam netlačím...takže
> nemůžu vědět jestli příště natankuji do plné
> stejně nebo o něco více či méně.. prostě nechci
> dávat nádrž plnou až po okraj, někde sem četl že
> se to nemá.


to je taky pravda smiling smiley
domnívám se, že je to stejně jedno, nesoutěžím o to, aby mi auto žralo nejmíň, ale rád bych dojel tam i nazpět v klidu a míru
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
26. 08. 2010 13:04
Ahoj. Včera opět z Podgorice domů. Cesta pohoda až na jednu věc. Asi na 330 km chorvatské A1 jsem předjížděl kamion. Přede mnou asi 500 metrů se najednou roztočilo auto. Levým bokem o svodidla, odraz a čelně do skály vpravo. Dojedeme k němu a jdeme se podívat podívat, co se komu stalo. Z auta vylezli dva borci, ani škrábnutí. Auto na cucky, motor ležel asi 20 metrů od něj. Místní zavolali 112, odklidili jsme alespoň odstavný pruh od zbytků a valili dál. Jinak jsem použil mýtnici Demerje - úspora proti cash asi 20 min, na hranicích v HR do pruhu, kde po levé straně není budka, ale stojí tam jen celník - odmávání, slovinci do chlívku pro občany EU (i když tam bylo více aut), a také jen mávání.
No a za 14 dní zase zpět.
Pěnou cestu všem.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
26. 08. 2010 21:04
Já ten svůj horor raději popisovat nebudu smiling smiley , ale koukám do pasu a mám tam razítko z přechodu Trnovec - tož se musím podívat do mapy , kam až jsem to zabloudil grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
26. 08. 2010 23:02
... Isekon ... tohle, co máš pod čarou ... to je místo kam jsi zabloudil ...?... San Benedetto del Tronto ... ? smoking smiley ... kudyma jsi objel Terst ...?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 08. 2010 09:48
10 dní uteklo jako voda,tak jsme již zpátky...
Cesta tam klasika - Karviná,Mikulov,Vídeň,slovinská dálnice,chorvatská dálnice,Šestanovac,Tučepi - odjezd v neděli z Karviné 19:30,příjezd do Tučepi v pondělí v 7:30,3 pauzičky cca30 minut,takže cesta v pohodě a bez komplikací za 12 hodin :-))

Cesta zpět - čtvrtek - 8:45 z Tučepi,klasika jako tam a v Karviné ve 22:30,4 pauzy cca hodina,takže opět v klídku za necelých 13 hodin

Žádné závody,klídek 140 Km/h,průměrná rychlost cca 92-95 km/h

Tak zase za rok :-))
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
27. 08. 2010 20:18
Isekon napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já ten svůj horor raději popisovat nebudu smiling smiley , ale
> koukám do pasu a mám tam razítko z přechodu
> Trnovec - tož se musím podívat do mapy , kam až
> jsem to zabloudil grinning smiley

Isekone, popiš to podrobně jen proto, že 99,1 % zdejších přispěvatelů zde píší jací byli gerojové a jejich cesta byla vždy procházka růžovým sadem . Ale věřím, že X z nich mělo nějaké, byť mírné, někdy větší zaváhání, starost co kde jak, apod......machrují...
a protože, kažké jakoby "neštěstí cizího", lidi pritahuje, tak tu cestu popiš....
pozor !! nic ve zlém ...smileys with beer
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 08. 2010 11:46
Koukám, že jsou na Gruškovje a silnici č. 9 zácpy.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 08. 2010 15:08
pate! Klidně HonzoviD věř. Stejnou spotřebu mám i já.spinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 224
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.