Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 07. 2008 14:58
Jak já jsem, Vojto a Rohale, že má anstezioložka jde dnes do šslužby a tudíž nemůže vznášet v tomto horku nároky... Já vznersu nárok na Prazdroj...
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 07. 2008 17:21
To: Krystof
to je právě relativní, musíme vyjet pozdě večer, takže to ubytování bych někde sháněl kdovíkdy po půlnoci...
Ono je to vážně hodně individuální, každá rodina má svůj ideální harmonogram. Vymyslel jsem to nakonec tak, že si po půlnoci všichni schrupneme hodinku dvě na nějakém parkovišti a pak budu se stále spící osádkou pokračovat. Do Otočacu (díky Doky za tip) bych tak mohl přijet nejdříve po sedmé, spíše osmé hodině a to už je myslím v pohodě i co se týká procházky ve městě.

No nic, je půl šesté a zhruba za tři hodiny vyrážím. Po návratu poreferuji. Děkuji všem za pomoc a kdo máte dovolenou před sebou - šťastnou cestu.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 08. 2008 22:17
Nevíte někdo, jak je to letos s cenami ubytování v Rastoke, chceme tam přespat cestou do Chorvatska, díky za info, Jana
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 08. 2008 17:18
Stále stejné.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 08. 2008 20:39
Tož já sem letos odpočéval před autorizovaným servisem Škoda v Karlovacu..od 3/4na 6 až do 3/4 na 8 eye rolling smiley
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 08. 2008 20:48
Já spím tam, kde to na mne přijde.
Pravda, dnes to na mne přišlo dokonce v práci.thumbs up smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 08. 2008 21:03
Ty kolisto,nevím jestli jsi to již někde popisoval,ale co se ti to stalo za závadu na tvé Fabce?
Radomír
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 08. 2008 21:09
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tož já sem letos odpočéval před autorizovaným
> servisem Škoda v Karlovacu..od 3/4na 6 až do 3/4
> na 8 eye rolling smiley

Nebyl jsi to nakonec ty, co se mu cestou do MNE rozsypala spojka?
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
29. 08. 2008 15:37
Radomíre a Ivane..měl sem špatnou cívku na jednom z válců..auto jelo na 2 válce..a v nouzovém řežimu sem dojel na Modruš..a z tama mě odtáhli zpátky do Karlovace..odtah kolem 6500kč platí Škoda vrámci záruky mobility..ale opravu sem platil já 458kuna..grinning smiley
stalo se to kolem 3:30 ráno 29.7.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (29. 08. 2008 15:38).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
29. 08. 2008 23:35
Tak to byla taky smůla.
S tou spojkou to byl asi někdo jiný.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
30. 08. 2008 11:34
vasnivykolista.....jen malinkou radu,byť ji už možná víš.Až budeš mít po záruce tu cívku si kup a voz ji s sebou,je to bohužel častá a opakující se závada,dokážeš ji na cestě vyměnit bez problémů sám.Na dva válce se to auto neutáhne,což jsi zažil na vlastní kůži.Ale je to jen rada nemusíš mě brát.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
30. 08. 2008 20:19
4Vasek...já a na autě neco spravit?smiling bouncing smiley..tam maximálně nafoukat kola a dolét provozní kapaliny a olejgrinning smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 08. 2008 08:04
Už to tady bylo napsáno, ale musím to znovu potvrdit: Výborný odpočinek po staré cestě je v městě Slunj v Rastoke...nádherná scenérie historické vesničky, možnost vykoupání se v přírodním koupališti i použití přistavených WC. Opravdu paráda.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 08. 2008 11:44
Ahoj,bola by som rada,ak by sa našiel niekto,kto už absolvoval cestu autom do Grécka a poradil,kde je najlepšie prespať(Srbsko,Macedonsko).
Nechcela som zakladať nové vlákno,lebo toto je forum o Chorvátsku a nevidelo sa mi to vhodné.Ale určite sa medzi nami nájde niekto,kto chodí autom aj trochu dalej.A aj ked jeden rok ostaneme "neverní" o rok znova pri Jadrane!Overené!!!!yawning smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 08. 2008 13:06
Pro DADA : Více info najdeš na [www.recko-autem.cz].
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 08. 2008 13:52
Super,dík!!!!thumbs up
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 08. 2008 22:40
S tou červenou som rátala,ale stálo to zato-takže milý "red",trhni si nohou!grinning smiley
hot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (01. 09. 2008 10:09).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
08. 09. 2008 17:30
Ahojky,zkus lázně Kiskunmajaša kousek od Szegedě a Srbských hranic.Spal jsem tam loni a dobrý.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 09. 2008 20:20
My s přítelkyní si vždy cestu rozdělíme do dvou dnů a noc trávíme v Maďarsku u Balatonu, a to jak cestou do Chorvatska, tak i zpět. (Cestu podnikáme z Uherského Hradiště do Orebiče).
Můžu vřele doporučit jižní pobřeží např. městečko Balatongyoreg.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
15. 09. 2008 06:54
Pokud někdo jezdíte přes Bosnu tak můžu doporučit skvělé ubytování. Dělaj tam výborný jehněčí steaky a je to těsně před hranicemi s Bosnou.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 09. 2008 11:18
stenly.stenly napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pokud někdo jezdíte přes Bosnu tak můžu doporučit
> skvělé ubytování. Dělaj tam výborný jehněčí steaky
> a je to těsně před hranicemi s Bosnou.

Povídejsmiling smiley..........
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
22. 10. 2008 10:13
Hojky
Nemáte někdo informace/třeba link/ o hotelu co se staví/ už spíš dostavěl/ na odpočívadle Maruna?
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
22. 10. 2008 20:04
..P.s. nepíše se odpočívadlo Maruna ale Marune...(odmorište)



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (24. 10. 2008 11:14).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
23. 10. 2008 17:27
Bessy dovedeš vyštárat takové množství kravin /myšleno různá videa či obrázky/,tak tohle by snad bylo užitečnější.
Zdravím Petr Teplice v Č.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 10. 2008 00:15
Bessy věčně ti to těmi zelenýma spravovat nehodlám i když máš můj velký obdiv. I když asi jo........smileys with beer
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 10. 2008 07:22
...Kure, je to vzájemné, a jinak...tady má Peťan z Teplic pravdu...s tou Marunou se pokusím zjistit ...co se dá..." pudu po tom "...smiling smiley
P.S. Petulo...kde to přibližně má stát...?



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bessy (24. 10. 2008 09:08).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 10. 2008 09:04
...Petulo...bude to ono...?.... [www.chorvatske.cz] smiling smiley
[ns1.vjesnik.com]
[motorways-exitlists.com]
[www.poslovniforum.hr]

...ještě pár inspirací... [www.casopis-gradjevinar.hr] a pro jednoduchý překlad... [translate.google.cz]# ...zamodři vybraný text...dej ctrl a C......dej chorvatsky...do češtiny...vlož do překladače ctrl a V...
a jeto...zdraví Pat a Matsmileys with beer
[www.poslovniforum.hr]



Upraveno 8krát. Naposledy upravil Bessy (24. 10. 2008 11:21).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 10. 2008 19:14
[www.hac.hr] , je to starší vydání, dnes tam stojí slušný Motel.

Je to mezi tunely Sveti Rok a Ledenik na cca 1km úseku , je to ten ze kterého nad ránem vidíte první pohled na moře. Stojíme tam vžy na cestě tam i zpět pro ten výhled, ale letos překvapili s novým motelem, v dolním patře je bufet a kavárna, nahoře luxusně zařízená jídelna a pokoje, cenu bohužel nevím.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 10. 2008 20:52
Totóóóó je onóóó´?


Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 10. 2008 20:59
Bomiňo trefa do černého, je to ono.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi
Hosté: 182
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.