Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
19. 09. 2006 20:50
majkl napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Všem kteří doporučili nocleh v Raztoce moc děkuji
> bylo to super byl jsem u moc fajn lidí se skvělým
> přístupem a perfektní snídaní,výborně jsem si
> odpočinul a vyspal.Ti co tam nocovali u Bernardy a
> Ivana ví,o čem píši vodopády jsou úžasné můj
> e-mail je pohlidal@centrum.cz pro další
> doporučení.

Jsem rád, že se ti tam líbilo. Takové lidi a jejich přístup k hostům bych rád měl i u moře, zatím se to nepovedlo, i když někteří už byli blízko.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
JJ
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
20. 09. 2006 07:41
Jo, jo, to je pravda, takových lidí jako jsou Vučetovi je opravdu málo.Byl to balzám na nervy takové odpočinutí.Nebýt lákadla v podobě slunce a moře, tak se nám od nich ani nechtělo...
Navrhuju zablokovat si je jen pro pro nás z fóra...smiling smiley
Aby si se z nich neposr.l!yawning smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
20. 09. 2006 14:44
Ty jen lítáš po vláknech a rozdáváš místo rad sprostoty, styď se !
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
20. 09. 2006 20:34
Mehehe napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Aby si se z nich neposr.l!yawning smiley

Tak jem si ho přeščet na všech vláknech, který zadělal svými inteligentními poznámkami. Diagnóza - komplex méněcennosti a všeho možného. Je mi ho líto.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 12. 2006 22:30
Doporucuji prenocovani 20 km severne od Zagrebu. Ubytovani se snidani za 13,-Euro, deti do 12 let za 8,-Euro. Pokoje s koupelnou a wc,TV SAT, parkovani v uzavrenem dvore. Da se tam i veceret. Aspon si clovek odpocine a nejede na doraz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tomislav (22. 12. 2006 09:32).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
15. 01. 2007 07:38
Tomislav:
Můžu poprosit o kontakt nebo přesnější popis místa,kde jste nocovali?My se letos chystáme opět na Pelješac a vloni jsme to jeli na jeden zátah a bylo to šílený.Jsme ze severu Čech a cesta nám trvala 23 hodin!Máme tříletou holčičku,tak bychom uvítali nějaký spolehlivý nocleh.Nechce se nám na Plitvice.Moc díky!!!!!
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
15. 01. 2007 10:50
Gabča - 20 km před Zagrebem je moc blízko. Po dálnici se dá v pohodě dojet až k Zadaru. Loni jsem to tak udělal 2x a bylo to perfektní. Takže cestou "dolů" spát u Zadaru, cestou "nahoru" na Plitvicích.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
15. 01. 2007 18:29
Jarda:

My máme tříletou holčičku a myslím,že právě kolem Záhřebu toho budeme mít tak akorát dost.Jenom vymotat se z Čech nám trvá tak 4-5 hodin,pak Rakousko,Slovinsko.Když vyjedeme dopoledne,tak nám vyjde,myslím,přesně tak někam k Záhřebu.Druhý den už je to jedno jak dlouho pojedeme.
Ale i tak díky za radu.Možná to natáhneme kousek dál na ten nocleh!!!
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
15. 01. 2007 18:30
Jarda:

Ještě mám dotaz.Kde se dá u Zadaru přenocovat?????
Děkuji!!!spinning smiley sticking its tongue out
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
15. 01. 2007 20:24
Gabča - poslal jsem ti e-maila.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 01. 2007 09:15
Jarda:

Moc moc děkuju!!!smiling smiley
Už jsem ho přečetla,ozvu se.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 01. 2007 13:59
Nemáte prosím někdo kontakt na ubytování na jednu noc někde kolem Bjelopolje nebo Gračace? Děkuji předem.
Potřebovala bych podobnou informaci. Plitvická jezera jsou příliš blízko a za nimi v okolí Gračace a dál jsme nic moc neviděli.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
29. 01. 2007 12:00
Na Plitvicích (v Rastoke) spíme už jen cestou domů, cestou dolů jsme spali ve Vinjeraci, sjezd z dálnice Posedarje. Je to stejně daleko jako Gračac, ale je to asi jen pro ty, kteří pokračují po dálnici na Split. V klidu se pak ještě stihne sobotní tržnice ve Splitu a pohodlný nástup do APP. Cestou zpět zase v klidu prohlídka třeba Zadaru, Omiše, Splitu, nebo jiného vybraného města či pamětihodnosti, necháme odjet všechny "závodníky" a opět pohodlný dojezd do Rastoke.

Kontakt na Vinjerac i nějaké osobní zkušenosti rád pošlu, ale když se do vyhledávače (Google apod.) zadá Buratovič nebo Vinjerac, obvykle se to objeví hned na první stránce. Je tam toho víc - i přímo v Posedarje, v Maslenici apod. To už jsou přímořské vesnice a tam už jsou na ubytování zařízení. Za jednonoční ubytování je ale většinou příplatek.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 02. 2007 13:15
Jardo, díky za typ, ale Vinjerac je na pobřeží, já hledám spíš něco ve vnitrozemí, pokračujeme dále až na Pelješac.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 02. 2007 14:21
Jestli je "gostionica" hotel, tak je snad tohle [www.gastronaut.hr] možný kontakt na ubytování v Gračaci. Hodně štěstí.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
04. 02. 2007 00:27
Kdepak, gostionica je v chorvatstine hostinec, hospoda. Hotel je jen hotel. Levnejsi nocleh (+ event. hospoda) = chorv. prenoćište (nebo pansion nebo podobne)..

Jinak loni jsme prespali ve dvouluzaku u mestecka Dobrna u mesta Velenje ve Slovinsku za 30 eur vc. snidane.
Predloni mezi Kranjem a Bledem (taky "prenočišče"--> slovinsky, k zadani v google!yawning smiley) za cca (nepamatuji se presne) 40 eur vc. snidane.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mimozemstan (04. 02. 2007 00:30).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
08. 02. 2007 17:30
Hledám ubytování na 1 noc při cestě po dálnici - někde před Splitem - aby se dalo rezervovat internetem nebo mám jet na blint ? Jedu 19. června v úterý.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 02. 2007 09:04
To fanda :
Pri požiadavke pred Splitom, na diaľnici a 19.6.môžem s kľudným svedomím doporučiť Skradin.Odbočka priamo z výjazdu po 3 km Skradin v podstate súčasne na rieke i mori,brána do NP Krka.Vjzad do starého centra mestečka nie je možný,ale tesne pred zákazovou značkou je parkovisko a dievčina hneď doporučí ubytovanie. Potom sa dá vôjsť na nábrežie s vozom.
Ubytovanie som mal 2O m od nábrežia s jachtami v tichej uličke , samostatný vchod a v dobrej cene. Skradin je 70 km po diaľnici od Splitu, čiže za 35 minút v Splite.
Minulého roku som vyskúšal Otočac na Like ale tam z hľadiska turistiky zaspal čas. Krásne prostredie i ponuka -ale miestna turistická kancelária robí len do 15,oo ,ľudia na poli, hľadal som ubytovanie 1,5 hodiny a tak som ľutoval , že som nešiel zase do Skradinu z jeho šarmom a ponukou ako v r. 2005.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 02. 2007 10:02
Jaká byla cena ubytování ve Skradinu. Nevím, co si mám představit pod pojmem "dobrá cena". Díky.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 02. 2007 14:19
Apartmán zložený zo spálne s troma lôžkami ,rozkladacím fotelom, osobitnou kuchyňou s chladničkou , WC a kúpelňou 30 E na jednu noc.Je pravda , že sme tam boli v r. 2005 len dvaja , no na druhej strane išlo o pobyt kratší než 3 dni.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 05. 2007 09:38
Nemáte někdo zkušenosti s ubytováním na jednu noc přímo někde u dálnice od Karlovace dolů tak do 100 km ? Rád bych zkusil tranzitní nocleh, protože vždycky přijedu k moři a jdu spát. Nechce se mi ale před nocí někde moc sjíždět z dálnice a přejíždět 20-30 km. To raději zalomím na parkovišti. Ideální by byl nějaký motel kousek od dálnice, ale nic jsem nenašel. A až k Zadaru se mi zdá daleko.
Pokud o něčem víte, budu vděčen za informaci.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 05. 2007 10:49
Tak přijeď a nechoď spát.... My přijedeme a hned se vyvalíme u moře :-). Už se moc těšíme - za 40 dní :-)
sam
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 05. 2007 12:07
Já mám zamluvený nocleh v Oroslavje ,tj.kousek od Zagrebu asi 7 km od dálnice,sjezd Oroslavje.Jedu z místa ještě 30 km před Prahou na Makarskou a Oroslavje je zhruba v polovině cesty cca 700 km .Zkušenosti s přespáním na cestě zatím nemám,ale chci to také vyzkoušet .Přesně jak píšeš ,vždy pak přijedu na místo a musím padnout do postele,protože jsem jel celou noc .Letos mám rozplánovaný ,že pojedu jen přes den.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 05. 2007 12:44
To Jíra : Požiadavku cca 100 km od Karlovacu ti spĺňa práve Otočac . Si za tunelom Mala Kapela . Zjazd z diaľnice 2 km na počiatku Otočacu po ľavej strane cesty vysvietené " Apartmani " s väčším parkoviskom. Do stredu mesta je síce to ešte asi 1 km ale má zo 4 apartmány. .Boli sme dvaja , platili sme aj spolu s raňajkami, ktoré nám nachystali na 6,oo ráno 40 Eur.Ak prídeš skôr je to Lika čiže tá istá oblasť a horstvo, ako aj Plitvické jazerá. V blízkosti nájdeš aj vodné mlyny , aj akési safari aj krásnu rieku Gacku . Otočac je rozťahané vidiecko-mestské osídlenie s asi 9,000 obyvateľmi, obklopené horami. Preto o nich koluje aj vtip , že tu sú napotentnejší muži.Vraj pol roka sa .... s drevom a pol roka sa ...so snehom.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 05. 2007 17:11
Chlapi,
děkuju za možnosti. Hned se na to podívám.
Díky
Jíra
Moje poznatky o noclahu z predminuleho roka (2005):

1) Jastrebarsko, hotel Jaska

Na hlavnom tahu Zagreb - Karlovac, rovnomenny exit z dialnice A1, asi na polceste medzi Zagrebom a Karlovacom. Dialnicny privadzac privedie do stredu obce na staru cestu Zagreb - Karlovac: treba odbocit na smer Zagreb a asi po 500m je na pravej strane cesty hotel. Kazda izba ma kupelnu + WC. Cena za 2-ku izbu bola 310 KN. Recepcia je otvorena non-stop.

2) Knin, penzion nad restauraciou

Vhodny skor pri ceste starou trasou cez Plitvice, ale aj pri kombinovanej trase po dialnici aj po starej ceste. Z dialnice A1 vyjazd Sveti rok (este pred tunelom) a potom 18km smer Gracac, v Gracaci odbocit dolava smer Udbina, Karlovac, a po chvili zase doprava na hlavny tah c.1 smer Split. Po asi 60km po sirokej ceste krasnou krajinou prideme na kruhovy objazd v Knine, na nom dolava a po chvili odbocka vpravo smer Split (rovno sa ide do Bosny). Za odbockou asi po 300m na pravej strane cesty je restauracia s penzionom.
Cena 200 KN za 2-ku izbu (so sprchou a WC).

3) Hrvace, penzion nad restauraciou

Na starej ceste pri Peruckom jazere, uz iba 60km pred Splitom. Hned na zaciatku dediny v smere od Karlovacu na lavej strane cesty (na pravej strane je velke parkovisko). 3-ky izby (sprcha + WC), cena 200 KN za izbu.

Inak v niektorom vlakne bola uvedena informacia, ze motel je aj priamo na dialnici, pred Zagrebom v smere zo Slovinska, na obidvoch stranach dialnice (prepojene nadjazdom).

Dalej davam do pozornosti Auto camp Korana na Plitvickych jazerach, da sa prenocovat aj v bungalovoch za 34 EU pre 2 osoby, je to trochu drahsie ako na privatoch, ale podla fotiek je to vo velmi peknej prirode. Je tam aj tel. kontakt.

Auto camp Corana
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2007 20:30
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 06. 2007 00:14
Jeste treba Korenica tam je taky hotel a i ubytovani v soukromi. Je to uz mimo zonu Plitvic, takze levnejsi. Je tam i velky samoobsluzny restaurant Macola, mohu doporucit. Nutno dodat, ze je to pro ty co nejezdi po dalnici, pripadne navstivi Plitvice a pak se napojuji na dalnic mytnici Gornja Ploca u Udbiny.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 119
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.