Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 07. 2018 13:21
Spali jsme tak předloni v Crkvenici jednu noc. Nebyl to problém, vyšlo to na cca 50 Euro.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
25. 07. 2018 14:47
Za mně přespání po cestě u moře dobrý nápad. Jel jsem vloni jen do Ražanje, přesto jsem přespával. Bylo to v Senji, přes Booking, sice na kopci, ale v pohodě pěšky kousek k moři. Studio AP, asi 30m, na přespání úplně v pohodě, stálo to asi 15 E pro dva. Bylo mi to blbý, že tak málo, tak jsem paní dal 20.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 08. 2018 11:51
Jezdím každý rok, vždy najdu ubytování a přespím třeba dvě noci. V loni ubytování u Ogulinu, město krásné plus koupání v přehradě. Pak jsem se pohnul k moři. Letos Gospič, dvě noci, projetý severní velebit, krásná příroda a výhledy na moře. Pak na Čiovo. Jezdím ....cesty prázdné, prostě dovolená.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 08. 2018 13:02
Dá se sehnat nocleh mezi Goricanem a Balatonem? Jsou tam při silnici č. 7 nějaké penziony?
Teď hledat něco na jednu noc přímo u Balatonu bude asi marné.
Díky
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 08. 2018 17:32
to atnarfus: Skus hostinec Berenyi Fogado hned pri dialnici M7 pri meste Nagykanizsa. Osobnu skusenost nemam, ale dostal som odpurucenie od znamych. Je tam vyborna restauracia. Google maps
Stranku si najdes, odkaz sem nebudem davat. Uz aj tak neviem ci som neporusil pravidla ohladom reklamy.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 06. 2019 12:51
Zajímavý článek o tom proč není v provozu hotel Velebitska kraljica na odpočívadle Marune. Vždy cestou k moři tam zastavujeme. Před několika lety tam fungovala alespoň restaurace a WC, nyní již několik let tam bohužel nefunguje nic. A podle článku to vypadá, že tam ještě dalších mnoho let nebude nic fungovat. Škoda, dovedl bych si tam představit ubytování na jednu noc při cestě k moři.

[www.jutarnji.hr]
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 06. 2019 15:37
Počítám hodiny, kdy nejlépe vyjet - a hlavně to stihnout - abych byl kolem půlnoci na "Odmoriště KRKA, Belveder". Plán je plán ale z OL, mi tam plus mínus pořád k času možného výjezdu v týdnu chybí. Trasa je předpoklad klasicky W-G-Z-A1

Aspoň 4 hodky spočinout. Ráno si dát snídani, kafe a rozhodnout se zda ze Skradinu lodičkou a nebo "valit" a za dvě hodiny na pláži...
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 06. 2019 16:50
Me google rika, ze to tam mas 9h jizdy. Nevim jak casto stavíš, u me by to byla tak hodka plus. Takze chces tam byt o pulnoci, vyraz okolo 14h. Ale, do Vidne to mas tak 2.5h, takze chytnes spicku.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 06. 2019 17:18
To vím, díky Valeri. To bylo takové zamyšlení... Problém je, že "moja" přijede v úterý od "někud" a nevím kdy vlastně těch 14:00 je vlastně nereálné a jakákoli jiná trasa je taky vzhledem k času nereálná.. smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 06. 2019 19:03
couddy, to je fakt dobrý - my jedem do Gradacu, plánujeme přespat na odmorišti Krka, ráno vyrazit na Skradin a pak hrr dolů. Tys nám ukrad itinerář!! smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
06. 06. 2019 07:58
Alda smiling smiley thumbs up smiley
Možná jo smiling smiley, možná ne smiling smiley Ale už jsem to tak udělal před více tak před 10ti lety, korát jsme stáli na jiném odmorišti (bohužel si to teď nevybavím). No a loni jsem zastavil na "Krce Parkingu" a jevilo se mi to jako dobrý nápad si tam ráno dát ten systém - kafe snídaně atd... smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
06. 06. 2019 14:40
Jo jo, a za tunelem zmrzlinu... Tak pozítří smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
06. 06. 2019 19:35
Tak pak napiš. Já až za týden. smiling smiley Sretan put.
HP
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 08:31
Náše zastávka (odpočinek) je plánovaný vždy až někam za tunel Sveti rog, je tam mnohem tepleji než v horách mezi tunely. Obvykle hned pumpa Jasenice po sjezdu serpentýnami za tunelem. Obvykle enormní rozdíl teplot a v klidu se dá chrupnout a srovnat záda i mimo auto. Ráno kávička a pomalu dolů na Makarskou.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 10:08
Jo, máme to tak nějak podobně. První pauza MOL Lenti /čurando, zobka, protažení/, pak těsně za Lučkem na presso, následně na krátkou chrupku se srovnáním páteře v oblasti Nadin, Prokljan, Vrpolje - podle stavu únavy. Ale vždy tam, kde je možné ranní presso s pohledem na východ Oscara. Nezapomenutelné a víme, že jsme jíž blízko. Pak klasicky plná na Kozjaku a pak až Drvenik.
Po cestě toho moc nejím, hlavně zapečené tousty, něco ovoce a ke kafínu kousek domácí bábovky. S plným pažerákem se mi neřídí dobře. A dostatečně vody, žádné sladké nápoje. V pohotovostní zásobě zůstává chlazený energeťák, lepší než litry kávy. Normálně jej nepiji, ale tady párkrát pomohl. Jak vidím, že by mohl být průser s pozorností, odbočím kamkoliv.
Už aby to bylo.

Druga domovina Hvar - Zavala.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fous 57 (07. 06. 2019 10:08).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 12:38
Mikulov ... WC, dotankování auta i lodi, kafe
Zöbern … WC, svačina
Desinec … dotankování …
ZIR, Macola … kafe, WC, letmý odpočinek
… trajekt … Jelsa … tankování ...

smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (07. 06. 2019 12:44).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 12:59
Odpočívám tam kde na mě dojde unava.thumbs up smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 13:07
Ja letos naplanoval prvni zastavku na pumpe Temmel za sjezdem 226 na Gersdorf. Tam natankuju a mrknu se pres kameru na Macelj a bud koupim znamku a pres Spielfeld se vratim na dalnici, nebo pofrcim smer Mureck. Dalsi zastavky uz budu delat operativne dle potreby. Mozna jeste odmoriste Vrpolje, posledni 2 roky jsem tam stavel aniz bych to planoval kvuli benzinu. Asi to bude vhodne polozeny misto na posledni pauzu a budu se toho drzet i letos
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 13:17
První, pokud tudy jeduu, tak D.Dvořiště, nebo někde před Halámkama. Dotankování po volátko. Pak 225km pod Grazem, to už je rituálek. Hlavně kvůli tomu, abych zapomněl na dálniční rychlosti, než najedu na objízdnou trasu SLO dálnice. Pak už podle nálady. I když mám naplánovanou delší zastávku na konkrétním odmorišti v HR, nikdy se mi to nepovede. Buď padne únava dříve, nebo vůbec a nechce se mi déle stát. Pokud bych stál někde déle bez schrupnutí, nějak se mi kolečko zprotiví a cesta mě pak nebaví. Letos budu porvé stavět bez nikotinu, tak nevím, co to se mnou udělá. Asi budu u vody o dost dříve, než léta předtím.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 13:45
První zastávka asi po 75 minutách jízdy je MOL za Brnem na D2 - tankování do plné, následně obvykle až TESCO Szombathely, dále obvykle starý Goričan, letos je v plánu Mursko Središće, takže někde tam. Leto by mělo být ubytování ve Varaždinske Toplici. Další povinná zastávka je odpočívadlo Marune za tunelem Sveti rok.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 14:04
Jde o to zda Marune bude .Letos bylo zavřené sjezd zahrazen konstrukcí zábranou a pracovníci HAK tam něco dělali a to samé směr zpět . Jinak 20.7. to jistí Rastoke grinning smiley

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 15:27
já letos taky rastoke-slunj. po letech spaní po parkovištích letos bude postelspinning smiley sticking its tongue out
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 16:19
V Rastoke jsem přespával při cestě tam poslední čtyři roky. Letos jsem to změnil. Když tu čtu o Rastoke, začínám toho litovat. Chce to najít si čas na prohlídku a následně se zchladit na plovárně na Koraně. Závidím.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 17:02
Pravidelně spíme v Krapinske Toplice, je to zhruba na půl cesty na Makarskou. Jezdíme od Brna, kolem poledne vyrazíme, cestou 2 - 3 zastávky na protáhnutí a večer jsme v Toplicích. Dáme večeři, přespíme a ráno jedeme dál - k večeru jsme u moře. Klídek a pohoda, žádný spěch. :-) Přes Slovinsko po dálnici tam i zpět, přece jen se mi nechce kvůli pár korunám absolvovat cestu po okreskách.
A nazpět stejně, času je dost, tak proč to lámat přes koleno. Jezdíme v září, takže většinou nikde žádný kolony a zdržení.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 06. 2019 17:56
Už třetí rok při cestě do Omiše přespáváme ve Slovinsku v Turistična kmetja Lovrec v krásném apartmanu mezi vinicemi.Nemá to chybu. Je to přes buking..
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
10. 06. 2019 19:20
Na Lovrec jsem vloni také koukal, nakonec jsme zvolili penzion Panorama v Pruhu a spokojenost. Letos jsme zopakovali návštěvu a opět spokojeni. Také výběr přes booking.

EDIT : v Ptuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pepino2018 (04. 07. 2019 09:35).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 07. 2019 20:20
Zdravím, má niekto skúsenosti s prespaním v okolím Ogulinu alebo Josipdolu? Je tam viac app, ale máte skúsenosti, s nejakým konkrétnym?
Vďaka za radu.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 07. 2019 22:00
Před dvěma lety jsme přespali v Guest House Neno v Ogulinu (zobrazuje se na Google mapách), přes Booking myslím za 25E pokoj pro dva bez snídaně. Pokoj docela malý ale čistý, koupelnička kde se sotva otočíš. Když přešel někdo po chodbě bylo to dost slyšet, ale přijeli jsme pozdě večer, odjeli ráno, účel přespání na cestě to splnilo, celkem si nemůžu stěžovat.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 07. 2019 08:10
Odmorište Marune opět v provozu (přístupné), ale opět zázemí není v provozu.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
04. 07. 2019 00:47
Tento rok žiaľ mame ubytovanie od soboty 27.7.2019(asi najhorší víkend)
Rozhodli sme sa vyraziť už v piatok popoludni okolo 14-tej(pred vlnou tých čo jazdia na noc) s nocovanim v apartmáne Ružica v mestečku Ogulin
App pre 6 osôb za 58€.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.