Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 06. 2012 01:20
Do Dubrovniku bych jel pres Madarsko a Srbsko, necekane kvalitni dalnice bez kolon (predloni) a stavil se pripadne v Sarajevu, nejlepe vecer, doporucuju.

J.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 06. 2012 10:24
Bylo by prima, kdybys napsal odkud bys do toho Duborvníku jel přes Maďarsko a Srbsko.... Kdybych tudy jel já z jižních čech, tak to mám o cca 9 hodin delší cestu. Tahle cesta mi přijde aspoň trochu zajímavá leda pro ty, co bydlí od Zvolena na východ
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 06. 2012 13:16
Bessy, ty takový znalec (v dobrém), tos udělal velkou chybu, že jsi tam ještě nebyl.
Já tam jel loni se podívat jen tak ( z drveníku - na jednodenní návštěvu Hvaru...) a cestou to byla náramná zábava proti dlouhým karavanům a tak...
--ovšem spící polák v passatu (podobně jako na ostravské dálnici), jedním kolem v příkopě... to už taková legrace nebyla.. smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 06. 2012 14:15
Ono hlavne, pokud jeden jede pres Madarsko a Srbsko, tak po necekane kvalitnich dalnicich se cesta pres Bosnu celkem protahne...

Brno - Dubrovnik 1084 km (13,5h)
Brno - Szeged - Dubrovnik 1140km (17,5h)
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 06. 2012 10:46
Zdravim zkusene cestovatele a prosim o typ na ubytovani,,,
vyjizdime z Prahy kolem 16 hodiny /utery/ cil Makarska riviera, Kolem pulnoci potrebujem prespat nekde v postelich, 4 osoby.
Pojedeme po dalnicich, rak. slovinsko......muze mi nekdo poslat typ na ubytovani..
dekuji
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 06. 2012 10:59
paja4
když po dálnicích, tak [www.motel-plitvice.hr]
je to u Zagrebu, s Plitvicemi to nemá nic společného, je tam kemp a motel, veliký objekt..... smoking smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 07. 2012 18:32
Tak mě napadlo cestou někde sjet z HR dálnice a dát koupačku v moři, osvěžit se před další jízdou. Ideální, z pohledu zajížďky, je severně před Maslenickým mostem vesnice Rovanjska, dál jižně připadají v úvahu Maslenica nebo Posedarje...
Neznáte to tam někdo? Nebo někde jinde poblíž dálnice. Nejlepší by byl kemp se sprchou, aby mě ta sůl pak nesežrala
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 07. 2012 22:40
Ahoj
Mám podobný nápad ale přespat na jednu noc v penzionu nebo v soukromí někda v těchto místech Maslenica,Posedarje nebo i Starigrad. Máte někdo nějaký typ nebo i adresu? Díky
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 07. 2012 09:42
Toť dobrý nápad.Uvažuji o tom ,ale letos to nevyjde.Příští rok určitě.smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 07. 2012 13:55
V Posedarje jsme byli asi před 10 lety,kdy jsme měli přes agenturu zaplacený týden na Pagu a chtěli jsme ještě zůstat 3 dny.Sjeli jsme z Pagu do Posedarje a tam nás odchytl majitel a odjeli jsme za ním do takového rekreačního centra,které bylo kousek od Posedarje.Bylo tam hřiště na beach volejbal,houpačky stolní tenis,gril.Trochu slabší byla pláž,ale byla soukromá a byla tam dětská skluzavka.Jmenovaly se ty apartmány Adria,ale v tom areálu jich bylo asi 6,možná víc.Teď jsem se díval ze zvědavosti na net a je tam vybudovaný bazén.Kousek odsud je zátoka s léčivým bahnem,tak jsme se tehdy napatlali a smrděli ještě týden.Nedaleko je také Novigrad,kde byly krásné pláže a velký kemp.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 07. 2012 01:22
Ten kemp v Novigradu by mohlo byt to pravy, co hledam
Edit:
Tak nakonec jsem zvolil kemp Pisak v Seline. Rozhodlo to, že je to blíž k dálnici, ten Novigrad je přece jen už z ruky.
Pisak sice není hodnocený nijak extra, ale moře tam je, sprcha taky a víc na tu hodinu, co tam budu, nepotřebuju. Od dálnice to je 10 km



Upraveno 2krát. Naposledy upravil valeri (03. 07. 2012 02:56).
rj
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
04. 07. 2012 16:15
vilda, dollpa, podívejte se na aparthotel Buratović, Vinjerac, je to nedaleko Posedarje. (aparthotel-buratovicteckahr)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rj (05. 07. 2012 17:13).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 07. 2012 09:00
rj: Dík je to super a i ceny.Letos spím v HU a ceny za stejný luxus je lepší v HR a ještě výhled na moře.
Asi zruším HU jak budou mít volno.

Hezký prodloužený víkend.
DOLLPAsmileys with beer
avatar Krátký spánek na odpočívadle v HR
08. 07. 2012 20:57
Že se v HR nesmí spát mimo kempy apartmány, hotely atd. není nic nového. Mám dojem, že jsem někde slyšel, že příslušníci policie republiky chorvatské jsou hákliví na spaní v autech na odpočívadle. Co je na tom pravdy? Díky.
avatar Re: Krátký spánek na odpočívadle v HR
08. 07. 2012 21:23
jim vadí tzv kemping na pumpěsmiling smiley tím, že někdo má odpočinek během jízdy je úplně normální a neřeší....

_______________________________________________________
avatar Re: Krátký spánek na odpočívadle v HR
08. 07. 2012 21:24
Aha, díky za vysvětlení :-)
Re: Krátký spánek na odpočívadle v HR
09. 07. 2012 22:23
co takhle Skradin? to už je moc daleko?
avatar Re: Krátký spánek na odpočívadle v HR
10. 07. 2012 13:27
Aleši, v neděli jsme po půlnoci pospávali na odpočívadle Ljubeščica a s náma asi dalších 10 aut. Policie - 2 členná hlídka popíjela kafe u benzinky, která je součástí odpočívadla. Řekla bych, že o spáče nezavadili ani pohledem.(Loni podobná zkušenost - taky jsme pospávali pod dohledem policie, trochu jsme byli nervózní, co bude, letos už beze strachu). Přeci jen je něco jiného dát si 2 hodinky pauzu, zdřímnout a jet dál, a něco jiného je systematicky přespávat noc co noc na odpočívadlech.
Měli jsme v úmyslu zastavit už na Varaždinu, ale bylo tam divně prázdno. Tak jsme popojeli o jedno puo dál.
avatar Re: Krátký spánek na odpočívadle v HR
10. 07. 2012 14:13
couddy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> co takhle Skradin? to už je moc daleko?
jak Skradin ? dost dál od hlavních tahů, parkoviště placená, v městečku obecně zákaz stání a jako jachtařský přístav nějaké ubytování na jednu noc jistě cenově mastnější .....smoking smiley
Re: Krátký spánek na odpočívadle v HR
10. 07. 2012 15:55
Tofino napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Aleši, v neděli jsme po půlnoci pospávali na
> odpočívadle Ljubeščica a s náma asi dalších 10
> aut. Policie - 2 členná hlídka popíjela kafe u
> benzinky, která je součástí odpočívadla. Řekla
> bych, že o spáče nezavadili ani pohledem.(Loni
> podobná zkušenost - taky jsme pospávali pod
> dohledem policie, trochu jsme byli nervózní, co
> bude, letos už beze strachu). Přeci jen je něco
> jiného dát si 2 hodinky pauzu, zdřímnout a jet
> dál, a něco jiného je systematicky přespávat noc
> co noc na odpočívadlech.
> Měli jsme v úmyslu zastavit už na Varaždinu, ale
> bylo tam divně prázdno. Tak jsme popojeli o jedno
> puo dál.

Mám stejnou zkušenost nikdy jsem neviděl že by si někoho kdo nedělá bordel všímali.
A to ani lidí co spali vedle auta.
Vždy třeba projeli zkontrolovali pohledem a jeli pryč
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
10. 07. 2012 17:06
Tohto roku som opäť prespal v Skradine . Ubytovaný som bol za 2 minúty fakticky v strede mestečka .Tesne pred pešou zónou a Rivou s prístupovej cesty do centra Aleja Skradinkih svilara.
Bývanie v v skutočne starom kamennom meštianskom dome dome s kamennými múrmi 90 cm hrubými má svoje plus.
Preto bolo príjemne chladno aj bez klímy ktorej som si cez deň užil dosť. Parkovanie pred domom s cenou pre dve osoby v šrvorlôžkovej izbe 22 € s kúpeľňou . Pri vybavení chladničkou pri modernom zariadení nábytkom na jednu noc sa mi vidí veľmi dobrá cena . Majitelia Malinu si naviac myslia , že Češi a Slováci sú poriadni hostia a čistotní na rozdiel od takých Francúzov smiling smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
10. 07. 2012 18:37
... Doky1 ... tak taková cena se jen tak nevidí .... a za těchto veder nedocenitelne ... smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
10. 07. 2012 19:12
Loni poprvé jsem si dal pohov při cestě k moři a přenocoval jsem poblíž Plitvických jezer v obci Oštarski Stanovi - kousek od motelu Marko. Za 13 EUR/osobu - bylo to velmi příjemné, po 11-ti hodinách cesty zajít na večeři, přespat a ráno jsme pokračovali jen kousek do Brodaricy u Šibeníku.Prostě pohoda, posedět večer v klidu na balkonu a ráno pokračovat k cíli cesty, aby byl čas najít si ubytování u moře. Jezdím kolem Plitvic pokaždé, pak se zase napojím na dálnici u Gornje Ploči.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
15. 07. 2012 22:18
A co spaní na zemi vedle auta, praktikuje někdo?
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 07. 2012 00:08
Sergeji,já to dělám vždycky.Ubytování mám na 12 dní od neděle do pátku.Vyjíždíme v sobotu po obědě,takže se v klidu vyspím.Protože táhnu sebou lodˇ,tak nemůžu moc upalovat.A protože v podstatě 365 dní v roce chodím spát okolo 23 hod,tak toho přes půlnoc moc nenajedu.Tělo řekne dost a já na kterýmkoli odpočívadle(to už jsme kousek před a nebo za Zadarem)to zapíchnu tak aby nemohl někdo vedle mě vyndám karimatku,deku a polštářek a krásně do rána ho peru.On to teda není nějakej super spánek,ale na odpočinutí pro mě v pohodě.Ráno na první benzínce wc,zuby,káva a tradá až na místo.Celý den jsem potom v pohodě,jen večer se třeba natáhnu o chvíli dřív.Ale co vyhovuje mě to třeba kamarád nechce,ten to zase v klidu dá na jeden zátah.Já bych cestou umřelgrinning smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 07. 2012 00:28
Jura Klásek, rozumný to člověk.
rrn
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 07. 2012 07:36
Jura Klásek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Sergeji,já to dělám vždycky.Ubytování mám na 12
> dní od neděle do pátku.Vyjíždíme v sobotu po
> obědě,takže se v klidu vyspím.Protože táhnu sebou
> lodˇ,tak nemůžu moc upalovat.A protože v podstatě
> 365 dní v roce chodím spát okolo 23 hod,tak toho
> přes půlnoc moc nenajedu.Tělo řekne dost a já na
> kterýmkoli odpočívadle(to už jsme kousek před a
> nebo za Zadarem)to zapíchnu tak aby nemohl někdo
> vedle mě vyndám karimatku,deku a polštářek a
> krásně do rána ho peru.On to teda není nějakej
> super spánek,ale na odpočinutí pro mě v
> pohodě.Ráno na první benzínce wc,zuby,káva a tradá
> až na místo.Celý den jsem potom v pohodě,jen večer
> se třeba natáhnu o chvíli dřív.Ale co vyhovuje mě
> to třeba kamarád nechce,ten to zase v klidu dá na
> jeden zátah.Já bych cestou umřelgrinning smiley


drinking smileythumbs updrinking smiley

Jasňačka, taky nejsem tahač průměrů. Stopka ve Štýrském Hradci v kempu, kde je i koupaliště. Není nad to si schrupnout ve vodorovné poloze.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 07. 2012 16:12
Taky to tak děláme,žádný závody,okolo 24 to zapíchnu a ráno zase dál,úplně v poho ;-))
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 07. 2012 17:53
Já spím na lavičce na odpočívadle Krka. Ráno jsem odměněn úžasným pohledem na Skradin, most a Prokljansko jezero ..... Super
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 07. 2012 00:04
pri ceste k mori sme vo štvrtok 12.7.trochu odpočívali na odmorišti MODRUŠ,Pekné,čisté s detským ihriskom a kava s mlijekom 10 kuna.
Tam sa nám oddychovalo skvele.
Takže možem doporučiť.

PS : vopred sa omlouvam za pravopisné chyby,ale zrovna oslavujem na terase apartmanu narodeniny. smileys with beer smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 116
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.