Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
04. 05. 2012 00:04
a čo tak hodiť sem nejaké odpočívadla a benzíny na ceste zo západu Čiech ( ja konkrétne Plzeň ),alebo som zle čítal ? eye rolling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
04. 05. 2012 06:39
To Vašek: My jsme ve Varaždinu spali v pensionu "Maltar", ul. Franca Prešerna 1, www.maltar.hr
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 05. 2012 08:23
Ahoj,
na přelomu července se chystáme do Mlinů (pár km za Dubrovnikem) a přemýšlíme, kde bychom přespali. Obvykle to jezdíme na jeden zátah, ale je to nářez, už nás to tak nebaví. Jelikož budeme vyrážet v nejhorší dobu a hlavně vyrazíme v pátek, tak si lámeme hlavu jak se vyhnout kolonám. Přemýšlíme i o cestě přes Villach, Ljubljanu a Rijeku, je tam situace s kolonami stejná jako při cestě přes Záhřeb? Termín odjezdu se nám nechce posouvat na všední den, abychom si neubírali cenné dny u moře...
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 05. 2012 09:01
My jezdíme ještě dál a převážně spíme na odmořišti před posledním sjezdem z dálnice.
Ted mi ouplně vypadl název-ale spali jsme tam už párkrát a vše ok---vždy cca 2-3 hodky
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 05. 2012 09:12
Pro Hildu: Rozhodně bych v pátek nejel Villach, Ljubljana, Rijeka, Dubrobník. Tam to bude ucpané všechno.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 05. 2012 14:09
zachvilku začnou bejt ucpaný všechny dny mimo pátkygrinning smiley

_______________________________________________________
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 05. 2012 21:01
... Hildo, v tématu Ostatní v odkazu na výjezdový kalendář ...
jsem nenašel, odkud jedete ...
co tak v sobotu odpoledne ... ? yawning smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 08:02
Ahojky,
výjezdový kalendář?? Zapíšu se tam :-) Jedeme z Třeboně a od 28. už máme zarezervované ubytko, takže potřebujem vyrazit v pátek. Asi to uděláme tak, že přespíme někde před Záhřebem, tudíž se pro ten den snad vyhneme koloně, a budem pokračovat v sobotu brzo ráno, kdy na silnici ještě nebude tolik lidí...
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 08:38
Hildo, prosím Tě, co je to "ubytko"?
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 08:55
Tomm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hildo, prosím Tě, co je to "ubytko"?


Zahajskej [ Soukromá zpráva ]
Re: Kdy vyměnit Eura a kuny na dovču?
01. 06. 2012 08:26 Datum registrace: 5 roky (let) nazpět
Příspěvků: 1561

A čím budeš platit ubytko? Kunama?
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 09:03
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (06. 01. 2013 21:06).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 20:58
Ubytko jako ubytování, neni to jasný?? :-)
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 21:34
Pro L.K. a Hildu:


Dnes to je sedmdesát let, co byl popraven Vladislav Vančura, zřejmě nepřekonaný mistr a znalec jazyka českého. Mám důvod domnívat se, že nad způsobem vyjadřování mnohých znás, se v hrobě oobrací, či v urně přesýpá.


A speciálně pro L.K.: zřejmě podle sebe soudíš ostatní, e?
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 21:49
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 17:48).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 22:42
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil L.K. (06. 01. 2013 21:04).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 23:17
Tak a kde teda odpočíváte na cestě k Jadranu?
Preferujete raději pevné lůžko v motelu,nebo se spokojíte i z odpočinkem na odmorisku Ajedna.?
[www.smajlici163.wz.cz]
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 06. 2012 23:23
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (06. 01. 2013 21:04).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2012 07:24
Ja si dam slofika vzdy na prvom odpocivadle za Zagreb Lucko okolo 5:00 hod som tam tak na hodinku,a potom odjazd na miesto dovolenky.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2012 07:53
Je třeba se také podívat, jak jsou rozmístěna písmena na klávesnici. Dříve, než někoho obviním, že przní češtinu. Bedýnka - bedánka může být též jasný překlep, obě písmena jsou hned vedle. Tož tak.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2012 08:24
... Michale ... je to tak thumbs up
... chybička (y) se vloudila (y) ... no a co ... ?
větší problém je ohromné negativní pnutí v mysli ... když se na to někdo nedokáže povznést a musí kritizovat a kritizovat ...
na počítači se stává, že zamrzne ... horší je, když zamrzne pozitivní myšlení ... to by pak nemuselo být o tom, kde se odpočívá v HR, ale kde se " odpočívá v pokoji ... " yawning smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2012 10:07
My jedeme 12.6. Přespíme řádně na pevné posteli v apartmánu cestou. Doutník a pivko s kalíškem ořechovky na spaní. Hned platíme.
Ráno vstanem a za čtyři hoďky jsme na místě.
Dá se to dojet, případně odpočívat u benzínky, ale já se nemusím zabít. Pamatuji jak jsme jednou nad ránem předjížděli na dálnici české auto.
Vzadu spaly děti, vpředu manželka a šofér ve vycházejícím slůnci bojoval proti spánku. Myslím, že chvílemi spal.
Jeli jsme chvíli vedle něj, aby se probral a potom rychle pryč, aby byl za námi. Proto raději po 700 km přespím.
Je pravda, že za mlada jsem to jezdil v tahu.
Zpátky jezdím vždy na jeden zátah. Prostě jsem odpočinutý až moc.
Šťastnou cestu!
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2012 11:53
... Jíro ... tak to je ideál thumbs up ... doutníček mi nětreba, ale ta ořechovka, ta ořechovka Jíro ... drinking smiley hm
člověk musí zvolit priority a za druhé si srovnat v hlavě ( dokud je čas ) na co se cítí ...
vzpomínám, asi před 3 lety, ža jsme spolu i konzultovali cestou stav v dopravě ... sranda musí být ... yawning smiley
proto já už u Splitu ( jedu na jeden zátah, ale s přestávkami ... cca 4 až 5ti ) říkám
... mám dost a přesto, že si myslím ... že jako řidič mám na to, abych jel až do Drveniku a pak ze Sučuraje dál ...
tak na tvrdo říkám ( i za cenu nějaké kuny navíc ) " prdím na to " schválně se někdy pojedu z Jelsy podívat na druhý cíp ostrova Hvar, kde přiznávám ... jsem ještě nikdy nebyl, abych viděl " cestu hrdinů " ... ale až mi to vyjde a budu odpočatý ... je to holt jakási má vnitřní brzda a tak mi to vyhovuje ... ostatně nejedu sám ... grinning smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 06. 2012 16:23
čauko,
Ideme cez Madarsko v juni do Chorvatska. Nemáte niekto tip - ubytko na prespanie /1 noc/ pri Balatone pre 4 clennu rodinu.Mám na mysli nejaky penzion, motorest kde sa da aj naranajkovat, blizko dialnice M7.
Dík za každý tip,SISA
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 06. 2012 18:00
siska

skus pozriet na toto [www.berenyifogado.hu]
odporucali to z autosme.sk v tomto videjku: [auto.sme.sk]


[goo.gl] - zjazd z M7



Upraveno 1krát. Naposledy upravil namazuma (03. 06. 2012 18:06).
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 06. 2012 20:52
Určitě Berényi Fogado kousek před Nagykanizsou.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 06. 2012 21:08
Dakujem za dobry tip na prenocovanie, pozerala som ich stranku, vyzera to tam pekne. Boli ste tam niekto aj ubytovani? Sme dvaja dospely a dve deti 4 a 6 rokov. Je mozne dat na izbu dve pristelky pre deti? Treba to tam rezervovat telefonicky dopredu?

Diky
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
04. 06. 2012 20:41
Veľa ľudí si to pochvaľuje.
S rezerváciou by som neotáľal,
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 06. 2012 08:39
Bessy:
.. Jíro ... tak to je ideál ... doutníček mi nětreba, ale ta ořechovka, ta ořechovka Jíro ... hm
člověk musí zvolit priority a za druhé si srovnat v hlavě ( dokud je čas ) na co se cítí ...
vzpomínám, asi před 3 lety, ža jsme spolu i konzultovali cestou stav v dopravě ... sranda musí být ...

Jo, vzpomínám, bylo to prima, měl jsem aktuální info dvě hodiny v předstihu.
Ořechovka je vynikající. Nedělal jsem ji já, ale mám kamarády, kteří mně tím vždycky potěší nebo uplatí.
Na valašsku je jedno platidlo. Slivovička. Ale já mám raději ořechovečku, v míře.
Drž se.
Jíra
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 06. 2012 11:02
Jíro, ten doutník je,podle mne, naprosto nutný. Je to rituální záloežitost. Z vlastní zkušenosti dopručuji pořádnej doutník, nikoliv doutníček.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 06. 2012 11:59
Jo, máš pravdu. Dám si kládu.thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 66
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.