Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2011 13:27
Tom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, tady byli naši známí před pár lety a
> spokojenost.
> No a co říct k té tabulce stole? smiling smiley
> Viděl jsem i toto v restauracích:
> pivo = bear
> crno vino=black wine


No napsal tam mé příjmení, ale bez diakritikyyawning smiley
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2011 18:00
napsal Jozka,
Loni jsme spali u Plitvic ve stanu a lepsi polovicka se ptala domaciho, jestli tam nejsou medvedi. Doufal jsem, ze ji rekne, ze ne a on ten pacholek zacal vypravet, jak mesic pred tim jeden mladej kus prisel az k domu :-)

No a to se mi tak líbí, že jsem si to schoval na horší časy. Já bych si ještě přidal : parchant jeden, on tu špajsku nějak cítil a tak šel rovnou, postel nepostel !!!thumbs up smiley
Tom
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 06. 2011 22:13
Nooooo ono nešlo o to příjmení.
Pearson=nějaký švéd či kdo smiling smiley
Person=ang. osoba yawning smiley

Ale je to jedno, hlavně že bylo jídlo smileys with beer
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 06. 2011 07:45
Satava:

Priznam se, ze jsem to jeste trochu vygradoval, protoze jsme v tom stanu obvykle spali tak, jak to rozvrhla, na kraji ona, uprostred ja a na kraji veci (je pro tri lidi) no a tenhle vecer trvala na tom, ze bude spat uprostred, protoze co kdyby medved prisel. Tak jsem ji uklidnil, ze kdyby medved prisel je uplne jedno kde spi. A jak se spalo? Mno, kamarad podaroval domaciho domaci slivovici, on nas rovnez domaci rakiji s medem a bylinkami. Takze nam dobre, ale baby oka nezamhourily :-D
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 06. 2011 17:31
Jozko - fakt super příhoda.
Já byl se ženou a dětmi asi v r. 1975 - přesně nevím, v Opatiji. Mezinárodní kemp - napsáno v příručce. Ještě v noci byl úlet do Krmčiny. Proč ne, když nám po kempu kolem stanu běhali myši, potkani a já nevím co ještě. To ale tak zábavné nebylo.
Václav.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 06. 2011 20:45
hoši, říkáte ... setkání s medvědem ... v Chorvatsku ... ? smileys with beer
[dnevnik.hr]
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 06. 2011 23:21
Pri ceste na Hvar jsme spali jednu noc u Zadaru. Sjeli jsme z dalnice exit Maslenica a jeli jsme smer Zadar, a u krizovatky, kde se odbocovalo na NIN a VIR, myslim, ze se to tam jmenovalo Murvica jsme spali v jednom domku, velmi prijemna pani, cena apartmanu na jednu noc pro 4 osoby 45 euro. Velky apartman, 2 loznice , koupelna s WC, velka kuchyn. Takovych apartmanu je tam hodne.
Ale uz pri sjeti z dalnice na tu Maslenici je po projeti cestniny, vlevo takova vesnicka primo u more, urcite by se dalo nejake ubytko na prespani sehnat a je to velmi blizko dalnice.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
05. 06. 2011 19:04
Když jsme se před pár lety rozhodli nejezdit do Chorvatska najednou, tak jsem poždádali o pomoc cestovku (101 Zemek), která nám zajišťovala ubytování u moře. Zajistili nám pokoj v Landhaus Postilion - rodina Šekerija, Gross - Wilfersdorf 5 (je to u Grazu). Byli jsme tam ale docela brzo - dalo se dojet dál (Cena 2006 80 Eur/4 os se snídaní) . Takže příště (2007) jsme se rozhodli najít si ubytování podle toho kam dojedeme a dopravní situace či únava dovolí. Pro přespání je vhodné vyhledat rekreační - lázeňké oblasti. Bez problému jsme začátkem července našli ubytování nedaleko postojny ve Slovinsku (85 eur /4os se snídaní) , Další rok jsme nocovali v Krapinske Toplice. Zase bez problémů volno (cca 120KN/4 os). V 2010 jsme zkusili Plitvice - měli jsme pro sebou malý stan - v kempu Korana bez problémů (čisté umývárky, teplá voda). Dalo by se asi ale i kdekoli v soukromí - skoro na každém domě v okolí Plitvic nabízejí pokoje za 10 Eur/os.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
19. 06. 2011 05:36
já třeba tady....smoking smiley
[cestovani.idnes.cz]
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
19. 06. 2011 07:45
Rohal: vypadá to komicky,ale stále plánuji,že bych jednou ,až budeme se ženou sami,projel pobřeží od Istrie do Černé hory.To by bylo řešení.Jenom nevím jestli tam v této době ještě vylezu.Do vnitř asi jo,ale ven to bude horší.Ta nezávislost se mi líbí.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 06. 2011 07:57
Tento rok chceme po ceste prenocovat. Pri hladani na internete som nasla zaujimavy kemp Slapic Duga Resa nedaleko Karlovaca. Skuste si vygooglit / vyzera tam pekne.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 06. 2011 09:33
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 06. 2011 12:46
Kemp Slapič je hezký, ale někomu by se mohlo zdát, že je bokem od trasy. Ať už jedete po dálnici, nebo po "staré cestě". Komu by se nechtělo zajíždět a volil by cestu k moři po "staré", tak cca 10 km za Karlovacem v obci Tušilovič mu padnou do oka poutače na autokemp RADONJA. GPS: N 45 23 15.6 E 15 36 49.4. Je přímo u cesty, přebudován ze staré selské usedlosti a plně vyhovuje karavanistům nebo stanařům k tranzitnímu přespání. Přespal jsem tam v loňském červnu a cena nepřesáhla 15 Eu (2 dospělí+obytný automobil). Při přihlášení v recepci velká štamprle rakije. Do jedné i druhé nohy.

[www.autocampradonja.hr]
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
25. 06. 2011 07:10
již několik let Pansio Zagi Oroslavlje, před Zagrebem.
Podle mého mínění ideální na polovině cesty na Makarskou revieru
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 06. 2011 08:56
Do Chorvatska budeme vjíždět někdy kolem poledne v pátek 3.9. a rádi by jsme se někde v HR poblíž dálnice naobědvali. Může prosím někdo poradit dobrou a cenově rozumnou restauraci buď přímo na dálničním odpočivadle mezi Goričanem a Zagrebem nebo někde poblíž dálnice? Pokud bychom jeli od Mariboru, tak bychom se zastavili v pensionu Zagi v Oroslavje, tam je to vyzkoušené, ale příjezd od Budapešti nemám zatím moc zmapovaný.

Předem díky.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
25. 07. 2011 21:17
Nemá někdo aktuální informaci kolik stojí ubytování na jednu noc na blind pro 2 v okolí Plitvic?
Vyjíždím v neděli 1.8.. Když jsem tam spal naposledy je to už nějaký rok zpátky platil jsem tuším 11 euro na osobu.
Předpokládám, že asi podražili.eye rolling smiley

Dík Pavel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
25. 07. 2011 21:33
pavča 2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nemá někdo aktuální informaci kolik stojí
> ubytování na jednu noc na blind pro 2 v okolí
> Plitvic?
> Vyjíždím v neděli 1.8.. Když jsem tam spal
> naposledy je to už nějaký rok zpátky platil jsem
> tuším 11 euro na osobu.
> Předpokládám, že asi podražili.eye rolling smiley
>
> Dík Pavel

Letos před Rakovicou 13 EUR/osobu. Bylo to v obci Oštarski Stanovi těsně před Motelem Marko u hlavní cesty, což bylo asi chyba, neboť ani v noci provoz neustanul a byl zde dost velký hluk.Lépe je hledat dál od silnice,ale v našem případě již byla tma, tak jsem byl rád za alespoň trochu odpočinku.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
25. 07. 2011 21:37
Vloni,obec Jezerce,kousek za Plitvicemi-12,50EU,taky na blind.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 07. 2011 00:05
Vedel by mi niekto poradiť či sa pri diaľnici A1 nachádza nejaké odpočívadlo so sprchami?
Ďakujem.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 07. 2011 10:55
Vozím si sebou plastový pytel na cca 15 l a vývodem zakončeným ventilem a sprchou. Takže když je zapotřebí, na benzínce načepuju vodu, uvážu na nejbližší strom na parkovišti nebo na svou dodávku a sprchuju třeba všechny okolo. V autě hodím převlek a frčím dál - velmi osvěžující a příjemné !!! Tož tak - za pár korun, no nekup to !!!
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 07. 2011 11:53
--->Mildous
tak, tak, ještě sem dej mapku, kde na těch parkovištích na A1 jsou vhodné stromy....já je jaksi na těch úhorech neviděl....smiling smiley
když je hodně zle, tak mně žena z petky poleje vodou hlavu a zátylek a jede se dál....
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
30. 07. 2011 12:00
Zdravim,poradte,kde přespat ,jedeme do Omiše a chceme přespat nekde po ceste v nejakém kempu.pod stanem.Za výhodnou cenu.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
30. 07. 2011 14:43
Mureck
Je to při cestě, naprostý klid, jak to už v Rakousku bývá, zároveň vstupenka na koupaliště vč tobogánu. Spíme tam každý rok při cestě tam i zpět.
Hezkou dovolenou!
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 08. 2011 17:26
Ahoj,chtěla bych se zeptat těch co přespávali cestou k moři v apartmánu jestli je možné si u domácích dát nějaké věci do lednice. Moc toho nevozíme, ale syn má potravinovou alergii tak nějaké spešl věci pro něho musím.Moc díky za odpověď. A jestli máte někdo tip na ubytko někde kolem Rastoke atd,tak mě prosím napište jedeme v pondělí 15.8.a budeme čtyři. Díky
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
09. 08. 2011 20:21
Market, poslala jsem ti SZ.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 08. 2011 12:35
Pokoušel jsem se letos přespat kolem Plitvic. Jel jsem 3cátého 7. Čekal jsem ceny kolem 12ti euro na osobu.
Němci itali a holanďané tam totálně pokazili ceny. Vůbec jsem se nechytil, ceny byly 20-25 euro na osobu a smlouvat se nedalo.
Popojel jsem až do Korenice. Tam se domácí předbíhali a měl jsem hned nocleh za 10 euro a mohl jsem si v domě vybrat ze 4 pokojů. K tomu sklenička rakie na uvítanou a jako další překvapení ranní káva.
V Ráztoke už jsem spal 2x, takže mi to nevadilo.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 08. 2011 12:55
to pavča2: jestli myslite kolem Plitvic primo u silnice tak urcite. Ale mate cesty do osad par baracku treba 1 km od hlavni tam uz takove ceny nejsou. Slunj , Korenica ani Rakovica nejsou tak daleko pro smer k mori i od more, kdyz chcete navstivit Plitvice. Na Plitvicich jsou uz vsechna parkoviste placena, takze kde spite je opravdu jedno a pri ceste bez navstevy narodniho parku uz vubec.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 08. 2011 10:23
Pro nás je ubytko na cestě tam i zpět nej nej nej u Vučetů v Rastoke - rezervaci si dělám telefonicky, s paní Bernardou je skvělá domluva, při příjezdu nás čeká rakije, na večeři pstruh v hospudce Petro a usínáme za šumění říčky.... Ráno bohatě obložený stůl k snídani a odjezd.
Letos u nich budeme již třetí sezónu. :-)
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
22. 08. 2011 12:08
Rosmarine - prosím o aktuální e-mail, kde je možné rezervovat ubytování. Nějaký mail mám, ale nevím zda je aktuální. Předem díky.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
22. 08. 2011 15:47
3x w tečka apartmani-hrvatska tečka com/osobnacz.asp?BR=3343
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 150
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.