Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
rrn
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 03. 2011 08:56
Na hoďku zastavíme ve SLO u Postojne jamy...to ementál jak hrom...pár euro za vstupné mi nevadilo.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 03. 2011 09:41
rrn napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na hoďku zastavíme ve SLO u Postojne jamy...to
> ementál jak hrom...pár euro za vstupné mi
> nevadilo.

inu, 22 € vstupného za osobu je poměrně dost...smoking smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
30. 03. 2011 04:58
Hledám někoho kdo má kontakt s kladnou osobní zkušeností na ubytování na Plitvicích.Nějaký privát za solidní cenu pro čtyři osoby.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
30. 03. 2011 09:23
Hill [ Soukromá zpráva ]
Re: Dálnice A1 Zagreb - Split - Šestanovac - Ploče - Dubrovník
16. 03. 2011 06:03 Datum registrace: 1 rok nazpět
Příspěvků: 316

Ono to tu už je, ale dá to chvilku pročítání: třeba tady (nebo začni až od strany 15).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
30. 03. 2011 14:47
p.winkler napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hledám někoho kdo má kontakt s kladnou osobní
> zkušeností na ubytování na Plitvicích.Nějaký
> privát za solidní cenu pro čtyři osoby.


Rastovača - odbočka přímo proti vchodu na Plitvice. Ubytování na blind v roce 2009. Příjezd cca. v 18.00 za 5 minut jsem bydlel.grinning smiley

plánek vesničky

tady jsem bydlel. V sezoně přelom červenec srpen jsem platil 100 kuna za osobu/noc (spali jsem tam dvě noci).

rrn
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
31. 03. 2011 08:33
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> rrn napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Na hoďku zastavíme ve SLO u Postojne jamy...to
> > ementál jak hrom...pár euro za vstupné mi
> > nevadilo.
>
> inu, 22 € vstupného za osobu je poměrně
> dost...smoking smiley


**Nevím co je moc, ale 22€ není moc v poměru 10 piv za týden doma. Do hospy nechodím, tak měly děcka čumendu!**
A není tam jen jedna díra ve vlaku, kousek dál jsou další jeskyně a 7-12€ vstup...
Navíc si dělám výlet, ne ?
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 04:01
Tady jsme trchu odpočinuli. Bylo ta někde kolem Bašky Vody. Vyfotil jsem holky a šel s vnučkou pro ovoce a když tak jdeme a jedeme, vnučka povídá : dědo podívej, lidi bez plavek. Stáli jsme nad nudistickou pláží. A honem ryhle odjezd.

Jinak pěkné a příjemné posezení. (a mohlo být i pokoukání)thumbs up smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 06:50
no je vidět, že je stydliváthumbs up smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 13:17
... jezdím na jeden zátah, ale cestou tak ze pět zastávek 15 až 20 minutových na protažení, tankování, kávu nebo svačinku
... z toho jedna na mírné zdřímnutí ... z energetických nápojů, kávových bonbonů a různých kofitů jsu vyléčen .... kdysi jsem postupně během 2 hodin slupl asi 10 kávových bonbonů a div že mi neprasklo srdce jak chtělo vyskočit ... naštěstí to bylo při pauze, ale pak jsem se půl hodiny bál vlézt do auta ...yawning smiley
... když tak nakopnout tímto ( vozím pro strýčka příhodu )

jsou to 2 litry stlačeného čistého kyslíku na pár doušků ... ( dá se to použít i před zkouškama ... neníliž pravda Šafránku ? yawning smiley)
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 15:09
tak s tím povzbuzením nevím kyslík je asi dobrej,ale ty nahotinky by byly asi lepší,jen by se sebbou nesměli vodit děti.Jenže ono to pořá taky nejde co?thumbs up smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 15:47
Tady, se dá odpočinou, pojíst místní specialitu a ještě prohlídka památníku z druhé světové války.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil radek (03. 04. 2011 16:41).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 16:23
Zde jsme jednou odpočali cestou na Jadran...musí se v tunelu Velika Kapela sjet z dálnice...

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 17:59
Tož Radku, kde to je, kde to je ???? Ten burek vypadá suprově...plněný něčím ???
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 19:58
Pokiaľ Radomír propaguje svojim obrázkom vhodné miesto pre odpočinok s podmienkou" ...musí se sjet v tunelu Velka Kapela z dálnice " tak ,ak neberieme do úvahy dátum jeho návrhu 1.4. ide pri odbočení" v tunelu" zrejme už o odpočinok na inom svete smiling smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 21:26
bessy kde kupujes tek kyslik? kolko ot asi tak stoji? ja som sa po tom kukal uz davnejsie ale nic som nenasiel
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 22:53
... Michale ... segra ( PharmDr ) to objednává ... poptám se na aktuální cenu ...
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 04. 2011 23:25
Prodejny LINDE - GAS (dříve Technoplyn) : [www.plyny-technicke.cz] smileys with beer
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 04. 2011 16:41
Mildous:Je to, Jablanica a burek plněný mletým masem.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 04. 2011 17:35
Kde je Jablanica?
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 04. 2011 17:53
p.winkler napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kde je Jablanica?

V Bosně, jihozápadně od Sarajeva.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 04. 2011 18:20
Přece v Hercegovině, restaurace Bunkr je na výjezdu na Mostar: [maps.google.cz]
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 04. 2011 21:27
Dnes dopoledne kdyz jsme jeli na plaz byl velky provoz, proto nam cesta trvale dele, 15 minut, nez normalne v lete mimo sezonu, tak jsme se zastavili ve Starbucks....smoking smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 05. 2011 09:09
Jedeme z Pardubic,první zastávka je Znojmo Hatě(řízková) pak dle potřeby v Rakousku,dále 2-3hodinová 2km(velké parkoviště,tam se trochu pospím) před tunelem Malá Kapela.Snídaně a tankování nafty je na pumpě OMV 40km za Malou Kapelou(výborná káva) a odtud je to do Splitu asi 370km a to uz si uzívám cesty(sotva jedu dálniční limit 130km/h) a na 11hodinu jsem na mistě-Podstrana.
Jezdím na pohodu,ale dálnici ve Slovinskem objedu,pobyt máme na 14dnů a 800kc jim nedám(to je radši projím a propiju v hospodě!)smileys with beersmileys with beer
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 05. 2011 19:01
Námět na zastávku cestou k moři ZDE
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 05. 2011 22:10
My jezdíme každý rok po rakouské dálnici A9 směr Wels - Graz a pokaždé si plánujeme, jak v Rakousku někde odbočíme z dálnice a zastavíme, abychom jsme si prohlédli nádhernou Alpskou krajinu. Bohužel za téměř deset let, co k moři jezdíme jsme jen jednou projížděli rakouské Alpy za slunného počasí, jinak vždy nám po cestě pršelo (jezdíme v srpnu). Náhoda nám přála a když nám jeden rok nepršelo a bylo slunečno, tak několik kilometrů před Bosruckým tunelem byla na dálnici vyznačená uzavírka a objížďka. Tak jsme využili příležitost a vyrazili do hor z města Spital am Pyhrn po silnici č.138 přes Pyhrnpass (945 m) a Liezen. Bylo to nádherné, ale také náročné pro mého muže na pozornost a řízení. Je sice hezké si naplánovat, kde se při cestě zastavit a kam se podívat, ale když řídí jen jeden, je to časová i fyzická zátěž. A takových, kteří nejsou omezeni časem ani financemi, můžou si kdekoliv zastavit a přenocovat a hlavně nejezdí s plně naloženým autem, nebo s malými dětmi, je myslím jen málo z nás. Naopak, ti, kteří by si cestování pouze s kreditkou mohli dovolit, k našemu jadranskému moříčku autem nejezdí. Takže tyto upoutávky, kde se cestou zastavit, si přečtu ze zájmem, ale beru je s nadhledem. yawning smiley
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 05. 2011 12:54
Moje zkušenost je taková, že se to z nějsevernějšího cípu této země do Dalmacie ujet na jeden zátah s několika přestávka mi dá. Ovšem po té, co jsem propadl kouzlu Julských Alp, Bledu, Bohujského jezera, Planicy, Kranjske Gory, jsem začal cestu skutečně plánovat. (Ještě budu muset správce vláka požádat o korekci- v výjezdovém kalendáři).
Po korekci záměru odjzd z Dox, tak bychom ráno byli v Kr.Goře, posnídali v tamní pekárně. pak prohlídka městečka, a na Bled. Nu a na pláži na dřevěném lehátku seprospím, poveslujeme k ostrůvku a večer přesun do Drveniku na trajekt tak, abych bylv řadě první pro ranní trajekt. Vyzkoušeno, že stačí tři hodinky psánku, bych to zvládl..
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 05. 2011 18:08
Taková pohodička jakou jede Tomm - to si dám také líbit.
Problém je jeden. Kdo chodí do roboty, končí v pátek a večer fofr k moři. Chodit do práce, vezmu si na pátek dovolenou a ve čtvrtek odpoledne jedu. Fakt je to k nezaplacení. A zpátky také raději až v pondělí. Takto jsem to praktikoval dříve, když jsem byl ještě v procesu. Plně chápu, že to některým prostě nejde takto udělat. Potom je ještě jedna možnost- osobně pro mne vzdálenost kolem 1 tis. km není problém ujet v kuse. S menšími přestávkami pochopitelně. Dnes po těch dálnicích ? není problém. Ale jakmile na mne jde zívání - první parkoviště a jdu si schrupnout. No za noc to jsou třeba dvě zastávky po půl hodince ale jsou. Je to nutnost. A proto se nemohu vyjádřit k tomuto vláknu kde odpočívám nebo spím !!!
Já se mohu vyjádřit pouze kdy odpočívám nebo spím. A to zní - jak mne to rafne, zastavím a jdu odpočívat. Vybíral jsem velká parkoviště s bufetem a pumpou. Je tam rušno ale na tu chvíli !!!!smoking smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 05. 2011 19:08
Já co mám mladýho, tak vyrážím vždy na noc a beru to jedním šmahem. Vždy se stavím za Vídní na odpočívadle kde strčím hlavu pod kohoutek a jedem dál.Slovinsko bez zastávky a v Chorvatsku asi dvě zastávky tak na 20 minut. Jednou se vždy pokusím to někde alespoň na půl hoďky zalomit, ale jelikož nikdy neusnu, tak si oči alespoň odpočinou. Po příjezdu na místo jsem většinou tak vyvalenej z tý slaný vody, že jdem rovnou na pláž a večer do pelechu jen o trochu dřív než ty další dny.Letos ale nevím jak to bude , protože jedu dolů na Pelješac a to je o dobrých 150km dál než jezdím jindy a to bude znát. Poslední kilometry jsou vždycky nejhorší.
Výsledek....jsem na tom jako Šatava, co říct víc.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 05. 2011 22:17
Tak nějak jak Satava.
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 05. 2011 23:13
Pro ˇŠatavu především, a vůbec pro všechny...
Nevnucuji svůj názor, ale je škoda znát z Rakouska a Slovinska jen noční dálnici... Opravdu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 47
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.