Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

AUTOBOX

Autor Karel z HK 
Re: AUTOBOX
14. 01. 2008 11:38
To nevíte že pro Fáčka se klima dělala externí a dávala se právě do AUTOBOXUhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: AUTOBOX
14. 01. 2008 15:06
To by jsi se divil, co lidí by to koupilo. Myslím tu klimu v boxu na střechu.
Re: AUTOBOX
14. 01. 2008 20:31
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Strit (14. 01. 2008 20:34).
Re: AUTOBOX
14. 01. 2008 20:33
No nazdar! Někteří asi nepochopili, že si dělám srandu toto vlákno jsem založil pro informaci o autoboxech a letos se změnilo na klimu. Zatím jsem byl v Chorvatsku teprve desetkrát za posledních deset let a když slyším nářky BEZ KLIMY UŽ NIKDY a podobně tak se musím jen pousmát. Mě opravdu stačí ty okénka nebo chladič na parohy (pro méně chápavé střešní okno). Je pravda,že jsem se ještě nikdy nedostal do velké zácpy ale jezdím přes Maďary a kdy chci já a ne cestovky.A na chlazení mi v kufru vrčí dvě lednice bohužel se tam už nic jiného nevejde tak mám tu rakev. Čau Karel.
Re: AUTOBOX
14. 01. 2008 21:11
1. Jezdim taky bez klimy a vzhledem k tomu, ze jezdim na noc tak no problem.
2. Fabka 1.4 Mpi s sirokym boxem spotreba 8l/100, bez boxu jsem jel loni protoze jsme uz nebrali pro malou postylku a podobne vecicky a jel jsem za 6,1/100.

--
TomKa
Re: AUTOBOX
15. 01. 2008 18:11
Já jsem zatím taky pokaždé jel bez klimatizace. Tam jedu v noci, tak je to v pohodě. Dost mne to omezuje třeba při výletech. Loni jsem měl několik výletů neplánovaných a mimo jednoho jsem to vynechal, protože v tom horku se to prostě nedalo.

Předloni jsme si vystáli frontu u tunelu asi dvě hodiny a tehdy jsem teda kolem stojícím se zavřenýma okýnkama záviděl. My jsme měli jenom větrák, ale ten nám byl kulové platný.

Teď už mám auto s klimou, tak příště už to snad bude v pohodě.
Re: AUTOBOX
15. 01. 2008 18:12
Jo a box nemám, ale příště už si ho snad pořídím. Mám sice kombíka, ale ani ten nestačí.
Re: AUTOBOX
15. 01. 2008 22:39
To jsme na tom stejně grinning smileygrinning smiley Začali jsme krátkou feldou,ta začala být malá,tak jsme přesedlali na opla astru kombi na ní přišel ještě box a letos to bude opel zafira + box !!!! Asi brzo skončíme u kamionu grinning smileygrinning smileygrinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luboš (31. 01. 2008 21:33).
Re: AUTOBOX
16. 01. 2008 19:08
Až se zbavíme kočárku a cestovní postýlky, tak už to snad bude lepší. Teď když dám do kufru golfky a postýlku, tak je třetina místa v háji a to budu muset dohnat tím boxem.
Abych se ale nedivil. Čím budou děti větší, tím víc ptákovin sebou povezou smiling smiley
Re: AUTOBOX
17. 01. 2008 08:30
atnarfus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Až se zbavíme kočárku a cestovní postýlky, tak už
> to snad bude lepší. Teď když dám do kufru golfky a
> postýlku, tak je třetina místa v háji a to budu
> muset dohnat tím boxem.
> Abych se ale nedivil. Čím budou děti větší, tím
> víc ptákovin sebou povezou smiling smiley

No s golfkama jsem to taky resil, pac jsou pomerne neskladne, nakonec pred jedno zadni sedadlo bagl, pred druhe bagl, skrz pres ne slozene golfky bez kolecek, na to tlustsi deku a je to v urovni sedacek. Deti si natahnou nozky na tu deku a maji je pekne rovne a nemaji problem s 'brnenim' ohnutych nozicek dolu. A ja mam usetreneho spoustu mista v kufru. spinning smiley sticking its tongue out

--
TomKa
steeve
Re: AUTOBOX
17. 01. 2008 08:59
Taky každoročně řeším jak to všechno odvézt, když jsme byly bez dětí, jezdili jsme s třídvéřákem, narodilo se první koupili jsme 5ti dvéřové auto, narodilo se druhé, koupili jsme kombíka, a letos na vánoce se narodilo třetí, a v létě beru i box na střechu, naštěstí už jsme si řekly dost a další dítě nebude, to už bych musel koupit dodávku - ikdyž kdo ví, chtěl jsem si koupit člun, takže tr´řeba na tu dodávku taky časem dojde.
Re: AUTOBOX
17. 01. 2008 19:09
Steeve,ty kańoure,uvidíš,že koupíš autobus!grinning smiley
Re: AUTOBOX
18. 01. 2008 12:15
steeve ty pilulky musi brat tva zena ne ty jinak si budes muset za chvili zalozit rodinnou cestovni kancelar, a fakt uvazovat aspon o mikrobusu. yawning smiley Jinak pred tebou smekam, v dnesni dobe 3 deti je pekny zahul, mame jen 2 a mame se co otacet. smiling smiley

--
TomKa
steeve
Re: AUTOBOX
18. 01. 2008 20:52
Tomko, neboj ty děti byly plánovaný, a dokud se mi vejdou domů a do auta tak
No Problem , prostě máme děti rádi
avatar Re: AUTOBOX
18. 01. 2008 21:46
3 děti jsou super, mám je taky,autobox vozíme taky.A při názorových rozepřích vždy můžou hlasovat, a usměrnit toho třetího.Jsem moc ráda, že je mám.
Re: AUTOBOX
18. 01. 2008 23:02
Rero !!!! Doufám,že tvůj příspěvek nebude číst manželka !!! hot smiley
prt
Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 12:13
chtěl bych vyvést z omylu všechny optimisty, kteří věří, že až nebudou sebou brát kočárek,postýlku atd tak budu jezdit bez boxu s prázdným kufrem. Opak je pravdou ty věci se prostě množí. popíšu jen ve zkratce výbavu co přijde po kočárku: člun, motor, výbava na šnorchlování pro děti, více alkoholu aby tu dovolenou hlava rodiny přežila náležitě utlumená, děti rostou t.j. žádné věci pod nohy ale hezky do kufru atd. atd.
Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 12:44
To je zcela jasný !! Jakmile se v našem autě objeví volná skulinka manželka ji zaplní další zbytečností.Já sám mám malou tašku ve které mám plavky,tričko na spaní,dvě trika na pláž,dvě lepší trička na výlety,dvoje kraťasy,jedny tepláky na večerní sedánky na terase,ručník,několik slipů a zařízení na holení. Toť vše.
Manželka má obr tašku a v ní na každý den jedno tričko na pláž a tričko do města,na každý den sukénku a kraťásky,teplé mikiny kdyby se ochladilo,troje plavky,několik párů bot,kloboučky,obrovská kupa mazadel,olejíčků a další mrak hovadin a zbytečností v několika igelitkách.
Pro chlapce je to taktéž několik sad triček,tepláků,teplé oblečení,postýlka pro malého,golfky, ale hlavně veškeré hračky do vody a na pláž ve dvou sadách,neboť pokud si jeden vezme hračku,druhý ji chce taky!!
Co se týká alkoholu beru si jen pár plechovkáčů na chvíle sváteční.Ostatní spotřebu pokrývám z místních chutných zdrojů.


UŽ ABY TO BYLÓÓÓ !!!


Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 13:10
Všude stejnýgrinning smiley
avatar Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 13:56
Nemyslete si že když bude auto obsazené 4 chlapy s "igelitkama", že bude prýzdný kufr. Osobně si myslím, že bychom ho narvali více než ženy, ale určitě důležitějšíma a potřebnějšíma věcma než jsou botičky a šatičky.smileys with beer
avatar Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 14:05
Ony ty baby nechápou, že my jsme jinak zařízený. Nejlepší demonstrace je můj starší synek. V první třídě si vynutil, že chce jet se školou na tábor. Manželka ho vybavila kufrem dvakrát tak velkým jako on,že i já jsem měl problém ho naložit do vlaku. Při loučení (vlastně i při dvoudenním balení kufru) dostal instruktáž co si má kdy obléct. Když za týden přijeli myslel jsem, že puknu smíchy. Z vlaku vystupoval jako poslední. Rozzářenej jako měsíček na hnoji v tom samém oblečení co do vlaku nastoupil. Špinavej jako benderovec. Věci v kufru byly úhledně složené a netknuté. S kamarádem, co s ním spal ve stanu,se prý snad ani nemyli. Adrenalinem pro ně bylo utéct z umývárky bez mytí,tak aby si toho vedoucí nevšimli. Večer si dávali ponožky do igeliťáku před stan a říkali jim špinavý kojoti. Manželka byla na mrtvici a chtěla si stěžovat ve škole. Když ho vydrhla a do týdne neonemocněl nějakou nemocí, tak to nakonec neudělala. A co z toho vyplývá ? Že nám chlapům stačí jedny plavky,dvě trika,nějaký trenkoslipy, sandály několik lahví burbonu a hlavně klííííd a pohodička smiling smiley)).
Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 14:35
To jsi mi připomněl, jak jsem se kdysi vrátil se spoustou čistých věcí ze školy v přírodě a hrdě jsem matce oznámil, že jsem jí ušetřil práci s praním očekávaje pochvalu. No a ta ženská nevděčná mě vůbec nepochválila ...
avatar Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 15:44
No, ono tie haldy oblečenia, obuvi atd... sú pre prípad čo keby...? S čím mám problém sú tie šminky a ostatné blbosti. Ozaj chlapi, holíte sa na dovolenke? Beriete si so sebou holenie?
Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 17:32
Eifel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ozaj chlapi, holíte sa na
> dovolenke? Beriete si so sebou holenie?

Já se na dovolené někdy i myju ... smileys with beer Samozřejmě, že se holím, nechci vypadat jak trosečník.
Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 18:18
Já se holím taky a manželka takygrinning smileythumbs up smileyhot smiley
Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 20:22
Tak to jsme rádi !!! Alespoň letos nebudou žádný šlágry o zarostlejch češkách grinning smileygrinning smileygrinning smiley
prt
Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 21:31
já se holím míň než manželka tak nechápu proč bych se měl holit ještě na dovolené
avatar Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 22:38
Jarda Cimrman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nemyslete si že když bude auto obsazené 4 chlapy s
> "igelitkama", že bude prýzdný kufr. Osobně si
> myslím, že bychom ho narvali více než ženy, ale
> určitě důležitějšíma a potřebnějšíma věcma než
> jsou botičky a šatičky.smileys with beer

jj . . . Napadají mě 2 igelitky lubrikačního gelu navíc, jinak máš asi pravdu . . . grinning smiley
Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 22:59
Jó to jó !! Prej se dobře leze do neoprénu když se mázneš (celej)smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luboš (14. 02. 2008 23:14).
Re: AUTOBOX
14. 02. 2008 23:29
K thématu mimo vlákno-samotný chlapy bez dozoru v HR:
Kamarád řidič u jedné dopravní společnosti byl vyslán někam pod Makarskou,kde jim umřel tahač od chladícího návěsu,což je celkem průser.Když dorazil na místo,tak přepřáhl návěs a neodolal inteligentnímu nápadu vykoupat se v moři pod silnicí.Hezky se vycachtal,skočil do kabiny a vyrazil směr ČR. Už v Rakousku se začal ošívat a odrbávat.Celé tělo ho pálilo.
Když dorazil domů měl veškeré kožní záhyby které se otírají při řízení v jednom ohni.Zejména třísla včetně intimních partií.
Jeho přítelkyně,když ho viděla,tak ztropila nádhernej bugr,jako co to přitáhnul domu,kde to chytil a od ketrý k...y.Naštěstí to byla zdravotní sestra a po 1000tém ujišťováním,že on nic,že on vlastně mnich,ji došlo že to má od neosprchované slané mořské vody.Dále prej následovaly hojivé mastičky a heřmánkové obkládky na postižené partie,ale to kámoš už moc nerozváděl.
Tak že: Bacha na sůl !!! Je to sviňa !!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 163
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.