Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

AUTOBOX

Autor Karel z HK 
Re: AUTOBOX
21. 01. 2007 11:53
atnarfus napsal(a):
----------------------------
To že Feldy s klimkou chladí jen tak tak, je známá věc. Bylo to klimoškou


No vidíš atnarfusi jen jsi potvrdil ubohost tý pasti se kterou ohrožuješ ostatní.
Karel z HK
Re: AUTOBOX
24. 01. 2007 21:34
Ubohej seš akorát ty. Nás se škodovkama ohrožujou hlavně samolibí blbci s malým mozkem a velkým hlavně cizokrajným autem to ti potvrdí TO y OTA
Re: AUTOBOX
25. 01. 2007 18:49
Karle z HK jel jsi už vůbec někdy v autě abys pochopil kdo koho ohrožuje ? Pokud se vozíš jen v tý pasti tak nemá s tebou vůbec smysl diskutovat.
Re: AUTOBOX
25. 01. 2007 22:21
Lukyne, musím se trochu Karla zastat. Jesli mě v HR (ale nejen TAM) někdo ohrožoval na silnici tak to rozhodně nebyl někdo s pomalým vozem. A to, že bezpečnost těchto vozů je mizerná, je hlavně velkým mínusem těch co je řídí. Pomalého jezdce předjedu a je klid. Ale blbce co mě předjíždí přes dvě plný tak co s nima ??

Mirek
Karel z HK
Re: AUTOBOX
27. 01. 2007 17:49
Mirek má pravdu copak někoho ohrožuju když jedu jak se má a ne mimo dálnici letět hodně přes sto a že jedu v konzervě to je moje věc a podle toho jedu ale neriskuju jedu na dovolenou ne na závody Karel
Peťas
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 14:51
Karel z HK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mirek má pravdu copak někoho ohrožuju když jedu
> jak se má a ne mimo dálnici letět hodně přes sto a
> že jedu v konzervě to je moje věc a podle toho
> jedu ale neriskuju jedu na dovolenou ne na závody
> Karel


Pokud jedeš jak se má, tak je to v pohodě, ale moje zkušenost je taková, že většina těch pleček jezdí znatelně pomaleji a ještě nalepená na středovou čáru, aby je nikd nemohl předjet. NAvíc chování těchto "řidičů" je nepředvídatelné!!!
Dragon....
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 15:07
Fajnové je, že toto vlákno se týká autoboxů a všichni se toho drží....
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 17:24
Zkusím se vrátit k autoboxu. Zajímal by mne názor na rozdíl mezi "úzkou" a "širokou" rakví. Hlavně mě zajímají rozdíly v jízdních vlastnostech. Když jezdím s úzkou ani o ní nevím.

Mirek
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 17:45
Rozdíl je asi hlavně v zatíženosti vozidla. S dlouhým je více zatížená buď pravá nebo levá strana vozidla. Se širokým je auto zatíženo poměrně rovnoměrně. Vlastníme široký a taky o něm ani nevíme. Samozřejmě že celou dobu píšu o AUTOBOXU.smoking smiley
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 18:02
Já ho vozím víceméně uprostřed,takže mě šlo víc o to, že má zepředu větší plochu. Tak jestli nedělá například větší hluk

Mirek
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 19:03
Ne, to nedělá
dragon
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 19:59
Já vozím dlouhý úzký, tem má výhodu i v tom, že ho lze používat na lyže. Takže ho využiji 2x v roce, jinak je to asi uplně fuk....yawning smiley
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 20:19
Taky mám dlouhej úzkej a uprostřed, žádnej problém.
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 20:53
Smejkali,my tu diskutujem o AUTOBOXu,ale jsem ráda, že nemáš žádný problémthumbs up smileygrinning smiley
Re: AUTOBOX
28. 01. 2007 21:27
Já myslel taky box jinak dlouhej a silnej žádná dvojkathumbs upgrinning smileythumbs up smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (30. 01. 2007 20:10).
avatar Re: AUTOBOX
29. 01. 2007 18:49
Mám úzký a vedle něho ještě dvě kola.Také v pohodě již několik roků s polu s přívěsem.Tak že žádný závod nemohu dělat.Omezení v rychlosti je dáno přívěsem.Box mám prakticky k vůli člunu,aby mi "nesmrděl" benzín v přívěsu nebo v autě.

MirekŠi
Re: AUTOBOX
12. 01. 2008 21:09
Jezdím se širším,ale kratším boxem. Dávám ho více dozadu,aby proud vzduchu,které čelní okno žene nad auto nenarážel do boxu. Navíc kromě zámku mám víko a spodek prošroubovaný čtyřmi šrouby (nerad bych své prádlo honil po dálnici) navíc jsem zesílil uchycení k příčníkům. Prozatím s boxem žádný problém.
Re: AUTOBOX
12. 01. 2008 23:02
Lukyn napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V zimě je to super ona ta klima dělá suchej vzduch
> takže do toho přitopíš a máš okamžitě perfektně
> odmlžený a suchý okna. To jenom pro ty co budou
> tvrdit, že klimu nepotřebujou, že v létě nikam
> nejezděj a v zimě, že jim stačí hadr, kterým
> neustále šmudlaj okna. Je ale fakt, že pustit v
> létě topení i klimu a ještě naložený auto ke všemu
> s takovým slaboučkým motorkem to dokáže málokdo.

To je sice pravda,ale u většiny klimošek automatika nespustí kompresor při venkovní teplotě pod +6'C
Re: AUTOBOX
12. 01. 2008 23:06
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:32).
Re: AUTOBOX
12. 01. 2008 23:09
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No Luboši, nevím,ale teď v zimě při minusovejch
> teplotách se mi okna po zapnutí klimy odmlžej
> téměř okamžitě. Takže klima funguje i při těchto
> teplotách.
Tak to se máš !! Mě nesepne a nesepne.Je to napsaný i v chytrý knížce.(opel zafira)
Re: AUTOBOX
12. 01. 2008 23:10
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:31).
Re: AUTOBOX
12. 01. 2008 23:16
Možná by mohl při mrazu na výparníku zamrznout kondenzát.To se nám stávalo u autobusu i v létě,když si pasanti uzavřeli výduchy klimky.
Re: AUTOBOX
13. 01. 2008 12:49
Taky v teplotách kolem nuly a pod nulou klimu nazapnu. Přímo na výparníku je snímač teploty a při nízkých teplotách se prostě kompresor nesepne.
Re: AUTOBOX
13. 01. 2008 12:56
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:31).
Re: AUTOBOX
13. 01. 2008 13:12
Ňákej nevrlej soudruh rudoch!!
Re: AUTOBOX
13. 01. 2008 18:06
Ahoj všichni! Mám dotaz: co je to ta klima? Moje fáro viz na Ostatní-strana 2 - Poznejme se v Chorvatsku - strana 20. Jen mi nepište, že to vypadá jako dvě rakve to vím taky spinning smiley sticking its tongue out Čau Karel
Re: AUTOBOX
13. 01. 2008 20:29
Karle z HK - klimatizace.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: AUTOBOX
13. 01. 2008 20:34
No Karle,tak u tvého vozu,je klima po tvé levé a pravé ruce(ty boční okýnka)thumbs up smileysmileys with beer
Re: AUTOBOX
13. 01. 2008 22:21
Karel z HK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj všichni! Mám dotaz: co je to ta klima? Moje
> fáro viz na Ostatní-strana 2 - Poznejme se v
> Chorvatsku - strana 20. Jen mi nepište, že to
> vypadá jako dvě rakve to vím taky spinning smiley sticking its tongue out Čau Karel

Karle !!!! Ty jseš šílenec thumbs up smileythumbs up smiley Takhle promakaný to tedy zatím nemám smiling bouncing smiley
Re: AUTOBOX
14. 01. 2008 11:27
Karel z HK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj všichni! Mám dotaz: co je to ta klima?

Ahoj Karle, nevím to přesně, ale podle názvu vlákna "AUTOBOX", bych to viděl na ten střešní futrál na autě. Mate mě, ale ta červená, možná, že je to všechno úplně jinak !!! hot smileysmileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 85
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.