Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Už brzy na cestách!!!

Autor Paul 
Už brzy na cestách!!!
05. 05. 2006 19:46
Ahojky všichni!
Máte stejný pocit,že letošní cestování do Chorvatska se kvapem blíží?
Chci vás ještě nabudit před cestou a žádám všechny,kdo zná ještě nějaké nové
cestovní a dopravní informace v letošním roce a nebo zajímavosti,tak určitě pište a pište!!!Znáte to,čím víc info tím je vše lepší.Za všechny moc děkuji
a přeji pohodlné cestování na dovolené v roce 2006.
Čus Paul
Re: Už brzy na cestách!!!
05. 05. 2006 20:58
Je to ještě dost daleko, jedu až v druhé polovině srpna. Letí to ale tak, že než se naději, tak budu ládovat slunečník do kufru smiling smiley

Už se chystám koupit nějaku tu kunu, než se zvedne kurz.
Re: Už brzy na cestách!!!
06. 05. 2006 19:00
Zatím jsou za 4kč/aspoň u nás...smiling smiley
Re: Už brzy na cestách!!!
06. 05. 2006 19:11
Kde je nejlepší měnit
eye rolling smiley
Re: Už brzy na cestách!!!
06. 05. 2006 19:16
už tady bylo napsáno o tom mnoho. Kuny nakoupit doma v bance a už teď. Co jde platit platební kartou, dneska jsou terminály i v těch nejzapadlejších místech a je to vždy za střed, tedy ne prodej ani nákup. U nich ve směnárnách ani v bankách se na cenu jako u nás nikdy nedostanete.
Re: Už brzy na cestách!!!
06. 05. 2006 19:36
Kolik se tak mění a jaká měna myslím na cestu a zpět.hot smiley
Re: Už brzy na cestách!!!
06. 05. 2006 19:45
nejlepší kurz měly v ČSOB, ale už dva týdny u HRK není uvedn kurz, vyrazím to prověřit osobně
Konec Jadranexpresu?
06. 05. 2006 20:56
Taxem se dozvěděl, že Jadran express letos nepojede :-(
Čeký dráhy poskytujou opravdu "detailní" informace [www.cd.cz]. Nevíte o tom někdo něco víc???
PP
Re: Už brzy na cestách!!!
06. 05. 2006 21:32
V ČSOB Kuny nemají a prý je ani nebudou mít,asi proto už tam ten kurz není...sad smiley
PP
Re: Už brzy na cestách!!!
06. 05. 2006 21:44
v Ostravě v OC Futurum v Cashpoint prodávají Kunu za 4,10Kč.
Re: Konec Jadranexpresu?
06. 05. 2006 21:50
zjišťuji to, loni to už neprovozovala cestovka cd ale generální ředitelství. Prý příští rok ano ale letos nic údajně kvůli Rakouské straně, ale nemám to zatím oficiálně.
Re: Už brzy na cestách!!!
07. 05. 2006 22:49
Lidicky,nevim jestli to je novinka ale dost me zarazil ten fakt,
ze se letos od 01.01. 2006,zalohuji veskere plasty a plechovky na napoje.
Cena by mela byt kolem 0,4lipa.

Kuny jsem nakoupila minuly tyden, take v CSOB za 4,10Kc.

Musela jsem nakoupit s predstihem, protoze uz za 3tydny jedu zahajit sezonu v Chorvatsku. Snad jsem udelala dobre s predcasnym nakupem kun, kdyz uz se nedaji sehnat.
Re: Už brzy na cestách!!!
07. 05. 2006 23:18
Zdravím,přátelé.Jihlava,ul.Benešova-Kuny za 4 kč,bez poplatku,stabilně už asi měsíc,E-28,43kč.hot smileyZa odměnu máme skoro nejdražší benzín v republice.sad smileysad smileysad smileyA tak tedy-dobro došli na Jadran.Ikdyž já osobně to mám za dlouho.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 165
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.