Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sezóna 2022 - Cestovní omezení a souvislosti

Autor radekh 
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 08. 2021 18:50
Slovinci mě můžou políbit zádel ... už mě tam neuvidí

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
22. 08. 2021 09:33
Ockovany lidi bez omezeni, takze pohoda...
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
23. 08. 2021 18:34
dj,DEKL ... no pohoda, všeho do času , podívej se na toto profesor Turánek ... pokud se ti to svinstvo z vakcíny uloží do varlat , asi problém nebude , ale pokud se to usadí na srbci, v játrech, nebo mozku ... děkuji nechci

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
23. 08. 2021 20:13
Nezúfajte fóristi! Opakovaným pobúchavaním varlat o pevnú prekážku sa to svinstvo spoľahlivo vytrasie von, dôležité je ho zachytiť do fľaše od červeného Postupu, ktorý musí mať pôvod na Pelješaci, ale len ročník 2016 /inak to nefunguje/, potom fľašu zazátkovať a umiestniť viditeľne v domácnosti nielen kvôli kontrole, ale v noci to svinstvo pekne svetielkuje.
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
23. 08. 2021 23:19
Zajímavá metoda s tou pevnou překážkou...co je tím asi myšleno, neznám. A opakovaně. Z toho mi vychází varianta, že budu postrádat svinstvo z varlat, zato budu mít obouchané a modré koule. A nyní babo raď.
Uložení toho svinstva asi Isekona , potažmo i mou maličkost asi trápit nebude, reprodukci jsem již zdárně ukončil. Jak se povídalo, Pán Bůh každému nadělí kyblíček a kdy si jej vyžbrndá, jeho věc.
Jsem se rozepsal, ale naskočilo to samo, no. S cestovním omezením to asi nesouvisí. Jakou barvu zavěšeného aparátu v trenkách vezu, má věc.grinning smiley
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
24. 08. 2021 05:43
Citaci
Fous 57 napsal(a):
Zajímavá metoda s tou pevnou překážkou...co je tím asi myšleno, neznám. A opakovaně...

Výsledkem ale může být dost bolestivé a vůbec nepříjemné cestovní omezení, když to dáme do souvislosti s názvem vlákna.
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
24. 08. 2021 06:56
Koule , ať modré nebo přírodní, se už tady konečně po létech jako cestovní omezení řeší.Tak ještě zapařenou zádel a budeme zde mít kompletně probrané cestovní omezení a souvislosti. thumbs up smiley
Jak říká klasik: Na všechno jednou dojde (trošku upraveno).
Přeji všem šťastné a pohodové cestování bez omezení, ať už autem, autobusem, vlakem nebo letadlem. Předpokládám, že na kole do Chorvatska nikdo nejede.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
24. 08. 2021 07:59
Buďme rádi, že se nakonec letos stejně jako minulý rok dalo do Chorvatska celkem rozumně dostat. Ty dva antigenní testy pro neočkované (cestou do HR, který nám stejně nikdo na hranicích nekontroloval a Slovinci upustili od jejich kontrol až do 29.8., takže druhý až v ČR po návratu) jsou jen minimální komplikací. Lidí na plážích pomalu ubývá a těm co ještě pojedou šťastnou cestu a hezké počasí.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
24. 08. 2021 08:02
Nech bejt, správně urovnaný vercajk při delší jízdě v autě je základ. Jinak může následovat i ta modrá barva a nemusí jít o nějaké vytloukání svinstvasmiling smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
24. 08. 2021 12:05
Fous 57 napsal(a):
-------------------------------------------------------
Jak se povídalo, Pán Bůh každému
> nadělí kyblíček a kdy si jej vyžbrndá, jeho věc.

Vědecky ověřeno že je to mýtus ,je to jako se sportem ,pokud pravidelně vyklepáváš tak to funguje ,pokud zlenivíš tak finító.
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
24. 08. 2021 15:55
... děkuji všem, za rady pro sezónu 2021 ... byť se to místy vzdalovalo cestovním omezením ... grinning smiley
vzhledem k tomu, že jsem si už letošní cestu k Jadranu vychutnal ... tak předkládám další poznatek do této, vaším váženým lékařským kolokviem diskutované problematiky ... grinning smiley
... než jsem v půli července odjížděl do Chorvatska, měl jsem pocit pomalejšího čurání ... řekl jsem si ... zichr ist zichr, kdyby náhodou nějaká ta kolika a vzal si s sebou kapky do bolesti a pro uvolnění tolik potřebných trubiček, počínaje močovody ...
... fakt je, že jsem je nijak nevyužil ... pač pro uvolnění případných lithiáz asi posloužila 1000ci kilometrová cesta, časté dopady rychlého člunu na hřebeny vln, 14 denní nekončící množství tekutin jako bylo víno, pivo, Prošek, Rogačuša ad. ... jen občas ředěné Jamnicí, když bylo pro cestování autem potřeba dodržet ono povolené dopůlpromile alc. ...

... celých 15 dnů uteklo v pohodě včetně zpáteční cesty ... a až doma, asi 10 hodin po příjezdu, jsem vyčural (dle měření Urologické kliniky v Brně) 6 až 7 mm velký, močový kamínek ... opravuji ... kámen ... (ten byl naštěstí zachycen a tudíž předán specializovanému pracovišti k rozboru) ...

... tož, asi tak, k tématu ...
... jo, ještě P.S. ... sestřička na ambulanci, která si ten sediment přebírala mi říká ... "že se nebudete zlobit, když budu trochu sprostá ... ku...rva, to je ale šutr "
... ostatně, celé to ještě bude mít dohru, aby se zjistilo, co ještě skrývají Doly krále Šalamouna ... grinning smiley

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (24. 08. 2021 21:06).
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
25. 08. 2021 08:32
Bessy .. to bude zanedbanej sex - dlouhodobě grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
25. 08. 2021 09:11
Isekon. Pravdu díš s tím sexem.thumbs up smiley
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
25. 08. 2021 10:22
... chlapečci, z vás mluví závist. pač je to zcela jinak ... nebráním se pravda tomu, že je to zanedbané pití, ostatně mám za to, že právě Isekon tady svého času propagoval pitný režim (o Ajaxovi ani nemluvím, ten je ztělesnění, symbol pití grinning smiley )...
... většinu života jsem stále něco řídil, teď už jenom vozidla ... takže alkohol se nesměl a voda ... když tak, leda ta mořská ... ta aspoň za něco stojí, ale pit sa ve velkém nedá ...

smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (25. 08. 2021 10:47).
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
25. 08. 2021 12:16
Inu ono je to s tím sexem jako s pérem - píšeš-vypíšeš, nevypíšeš-vyschne
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
25. 08. 2021 14:05
Ježkovy voči, tady se jeden dozví tolika věcí, mimo cestování. Něco o Covidu, něco sexuologie, něco urologie, hotové anatomické minimum. confused smiley
A stejně se domnívám, že Bessy ,ve snaze paralyzovat laboratoře urologické kliniky, sebral na pláži v ID dle jeho mínění vhodný kamínek, se kterým se snažil omráčit ženskou část ambulantního traktu. A oni mu to sezobli, za současného použití nemedicínských vulgarismů.
No, dějí se případové různí, řečeno slovy klasika. Však on rozbor ukáže, co importoval.grinning smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
25. 08. 2021 15:45
Já jen můžu doplnit, že vrchní sestra po spatření onoho vyšlého kamene spráskla ruce se slovy. Teda pane Petře vy ale musíte mít kanon když tudy projde šutr velikosti dělové koule.
Jinak přeji všem a všechno bez omezení.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
26. 08. 2021 22:34
Jedeme 30., tedy po neděli. Na 11 dní, ten červnový týden byl jen na správnou motivaci (odplaval jsem kilometrů jako nikdy před tím). Já v neděli antigen, žena má postcovidový glejt. Kvůli paranoidním Slovincům jedeme přes Maďary. Červnové zkušenosti na hranicích byly - zbytečné zdržování a fronty, a pak jen občanky, dalo se to snést. Teď jedeme přes Lendavu a pak A4, A3, A1 do Karlovce a pak hezky po staré. Nikam se neženeme, do Murteru dorazíme v poho za světla. Pak napíšu.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
27. 08. 2021 07:37
Pro našince je Slovinsko posunuto do 5.9., takže dolů můžeš přes ně, zpět již HU.
avatar
mdr
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
27. 08. 2021 10:38
A i kdyby ne, přece bude mít antigen kvůli Chorvatům a ten by mu uznali i Slovinci.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
27. 08. 2021 11:44
Od tohoto datumu musí mít na průjezd skrz SLO platný test, tj.i cestou domů, na žádný transit se nehraje. Takže se musí nechat otestovat v HR. Očkovaní a postcovid samozřejmě v pohodě.
avatar
mdr
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
27. 08. 2021 13:29
To je mi jasné. Ale na cestu tam mu stačí test, který si udělal doma kvůli Chorvatům.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
27. 08. 2021 17:32
Samozřejmě, test je uni, ne pro konkrétní zemi.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
27. 08. 2021 17:48
Jen krátce-návrat 22.8 A,HU,HR BIH-mimo běžné kontroly dokladů na nás nikdo nic nechtěl včetně hotelů.
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
27. 08. 2021 17:54
Příští týden jedeme tam, počítám s Radgonou a Cvetlinem, o trase zpět budeme hlasovat až na Pelješcu. Dám vědět, kolikrát budeme muset vytahovat covid-pasy.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
27. 08. 2021 21:24
Covid pás po nás chtěli na starém Goričanu, stačilo zamávat, že máme 2 dle počtu osob v autě, Gradiška do Bosny se již muselo podat do okénka a hned vrátil. Na Metkoviči již si je vyžádal k prohlédnutí, nic neskenoval, ale dosti dlouho je študoval. Ale asi málo, jelikož jeden je platný až od neděle thumbs up smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
27. 08. 2021 22:55
My jsme podavali pri ceste do hr. Stary Gorican. Podali jsme OP a covid passy, jen chorvat. Jen kouknul na stos obcanek, zalistoval prvni dva pasy a hned pustil dal...
Cestou zoatky jsme tam dali jen OP (Cpass jen pripraveny), koukal jen Madar a ten chtel stahnout zadni okynko,aby zkouknul deti,ze to odpovida.
Obe kontroly v radu vterin
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
28. 08. 2021 08:27
Průjezd Vídní z jihu a protože jsem slušně vychovaný,zdržím se invektiv.Jak píše Hill,za mostem objížďka na Prahu řádně a ve velkém formátu označena,žádné zdržení,žádné bloudění,po chvíli jste na klasické známé výpadovce.To samé platí kdo přijíždí od Budapešti.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
29. 08. 2021 16:44
Jo, při návratu koncem června nás to na tu "skvělou" objížďku zahnalo. Původní trasa je nejlepší. Jina k na hranicích po nás nikdo kromě občanek nic nechtěl. Žádné doklady o covidu, žádný "Enter Croatia" nesmysl. Jsem zvědav zítra a při návratu, co budou chtít. Jedeme přes Vídeň, Köszeg, Lendavu a připojíme se na A4 až v Novim Marofu. Klid, pohoda, hranice oproti Macelji prázdné a cesty bez zácp. Nízká spotřeba, levný benzín v HU. Co více si přát...
avatar
mdr
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
29. 08. 2021 17:27
Dej vědět, co chtěli. My jsme vstupovali do Chorvatska 8.7. kolem poledne na starém Goričanu a chtěli covid pasy a chvíli je studovali. Enter croatia jsme měli vyplněný. Možná že v Mursko Središće to nevyžadují.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.