Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sezóna 2022 - Cestovní omezení a souvislosti

Autor radekh 
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
10. 06. 2021 11:16
Karel z HK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ajaxi na vyplnění nepotřebuješ noťas stačí mobil
> jen si vem tiskárnu na vytištění formulářethumbs up smiley


Srandičky jo. Nejhorší na tom je to že ani tu tiskárnu nemám doma.confused smiley
avatar
mdr
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
10. 06. 2021 23:16
Já už to taky pouštím z hlavy, když mě na hranici zastaví, prokážu se pozitivním testem z 22. února, řeknu že jsem prodělal Covid a mám výjimku. Když budou tvrdit, že se mám zaregistrovat, tak řeknu nevěděl jsem o tom, ono se to furt mění, až přijedu domů, tak se zaregistruju.

P.S. Taky nemám tiskárnu, dokumenty ukládám do tabletu, který beru sebou a když je někdo bude chtít vidět, ukážu na tabletu. Ten QR kód se z tabletu dá přečíst.

P.S.2 Když jsem jel před měsícem do ČR, tak jsem se registroval, nic jsem netisknul, ale potvrzení o registraci jsem stáhnul do tabletu. Ale stejně to nikdo nekontroloval. Ale teď už na to dlabu a platí první odstavec.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
11. 06. 2021 07:20
Nevím k čemu jim to bude kdyby dělaly co maj nemohla by se tu objevit indická mutace .... jak taky ? před cestou z těchto zemí je povinnost test !!!
A jak u nás funguje trasováni případně nakažených víme všichni. thumbs down
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
11. 06. 2021 18:33
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
11. 06. 2021 19:21
Má předpověď se opět naplnila... Chorvatsko bude od 14.6. oranžové drinking smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
11. 06. 2021 20:11
TO: Jiriczek1978 thumbs up smiley jak ty to děláš ? smileys with beer
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2021 08:21
Mam takovy pocit, ze letos se do HR chysta nejak moc lidi. Z meho okoli jedou letos do HR i lidi co jezdivali na dovolenku letecky nekam jinam. Zda se mi ze hodne lidi kteri chteji vyrazit za morem, nakonec radsi voli blizkost a inidividualni dopravu...

I na idnesu dnes pisou:
[www.idnes.cz]
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2021 08:46
toto som už aj ja počul od konkrétnych ľudí ale s viacerými ktorí chceli odo mňa poradiť som sa stretol s odpoveďou že to oni až tak ďaleko nepôjdu......., že iba niekde na sever " Istria, Kvarner a tak".....
takže poviem vám vtedy som si vydýcholdrinking smileyhot smileyhot smileyhot smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2021 08:50
Jiriczek1978 pls hoď mi pár čísel na Spotrku do SZ !hot smiley dik
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2021 10:09
... hlavně aby bylo ještě líp ...
tzn. pokud se nic nezmění, tak v červenci ... do Chorvatska povezeme mezinárodní potvrzení ze špitálu o prodělaném Covidu, z května 2021 ... další člen posádky potvrzení o vakcinaci (druhá dávka v květnu) ... dcera negativní antigen test do 48 hodin od odběru ... k tomu pro všechny přihlašovací evidenční formulář pro Chorvatsko ... a zpět do ČR vytištěný registrační formulář pro všechny osoby jedoucí v našem vozidle ... dále pro import do Čské republiky celní prohlášení o dovozu 10ti ks lahví vína, 1 kg konzervovaného sýra v plechu, 2x 0,5 lt 50% Rogačuše s prohlášením výrobce, že destilaci řádně zdanil ... a doklad z kapitanátu o tom, že loď, kterou se mi podařilo dovézt k moři, odvážím zpět a k tomu podpisy 3 svědků, kteří viděli že jsem za Mikulovem přejel Staatsgrenze ... drinking smiley

... schválně, co z výše uvedeného bude pravda ... ?

smileys with beer
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
12. 06. 2021 10:46
...ten litr Rogačuše...
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2021 20:21
Ttom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> TO: Jiriczek1978 thumbs up smiley jak ty to děláš ?
> smileys with beer

Se kamoší s tím nejvyšším.thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ajax (13. 06. 2021 20:30).
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2021 20:49
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ttom napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > TO: Jiriczek1978 thumbs up smiley jak ty to děláš ?
> > smileys with beer
>
> Se kamoší s tím nejvyšším.thumbs up smiley

Tak nějak grinning smiley drinking smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2021 22:11
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ttom napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > TO: Jiriczek1978 thumbs up smiley jak ty to děláš ?
> > smileys with beer
>
> Se kamoší s tím nejvyšším.thumbs up smiley

Jako s Babišem ?? thumbs up smiley thumbs up smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
13. 06. 2021 22:24
fmodel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ajax napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ttom napsal(a):
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > TO: Jiriczek1978 thumbs up smiley jak ty to děláš ?
> > > smileys with beer
> >
> > Se kamoší s tím nejvyšším.thumbs up smiley
>
> Jako s Babišem ?? thumbs up smiley thumbs up smiley


Neber Boží jméno nadarmo smoking smiley tongue sticking out smiley thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiriczek1978 (13. 06. 2021 22:25).
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2021 06:45
To musíte furt kopírovat předešlé příspěvky?
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2021 07:08
zdravím vás, zeptám se k věci - už někdo nahrával potvrzení o testu z toho našeho webu ocko.uzis do enter.croatia, tedy do hlášení cesty ?? budu to řešit až přijde výsledek, tedy v pátek před cestou, i když mne možná mile překvapí a pošlou to dříve eye rolling smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2021 11:52
Dobrá zpráva pro ty, co mají po 2. dávce ale ještě neuběhlo 14 dní - tento údaj není na seznamu podmínek vstupu do HR - viz odkaz z Enter Croatia. Zůstává to jen pro občany zemí mimo EU. 22 - 42 dní po první dávce zůstalo. Po druhé dávce možno přicestovat ihned. Překlad:

potvrzení o přijetí dvou dávek vakcíny používaných v EU (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Gamaleya, Sinopharm) , nebo pokud od podání dávky uplynulo 14 dní v případě očkování vakcínou s jednou dávkou (Janssen / Johnson & Johnson)

[mup.gov.hr]
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2021 13:49
TO: Mirek12

Jojo, nahráno bez problémů... Tak jak to stáhneš,tak to nahraješ...
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
14. 06. 2021 14:22
thumbs up díky za info a v pátek do tepla smoking smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2021 14:37
Zpráva z pátku a soboty.Syn s rodinou-dvě malé děti-přes HU na Makarskou,jen jako obvykle běžná kontrola cestovních dokladům jinak nic.Kvůli dětem nocleh ve Varaždinu,nema problema.
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2021 15:14
Vašku díky za info. A prosím tě jeli přes Starý Goričan, nevíš?
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2021 20:21
Ahoja, dlouho jsem tu nebyl, ale řešíte "technikálie". Tisíce stránek se tu popíšou do srpna, kdy už v září se "ještě" nebude počítat test- mustace a v říjnu nanovo - nestraším - jsou to informace jak FN OL, tak třeba PPL s tím počítá i další. Jde o volební kampaně a úskok voličům na úkor jejich ochrany zdraví. Tuším, že možná v červenci, přelomu - dle Německa se budou řešit jiné návratové situace. Je absolutní nesmysl počítat s tím, že chorvatsko "zoranžoví".
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2021 20:28
Patriku nevím pokusím se to zjistit,ale pokud vím,tak křižovali kousek SLO.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2021 20:30
coudy co to meleš ? HR už oranžové dávno je
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2021 20:55
Možná jsem to špatně pojal: Oranžové je v rámci "nahnání" klientů. Nebudeme si nalhávat, že loni to bylo stejné a jiné. Jde o ekonomiku. Nejsem "strašič", ale když Ti v Gradacu řeknou, že v BIH je ohnisko 100 lidí a přitom dezinfekci řeší "vodou", pak nelze normálně ekonomicky číst rovnici, že česi-moraváci chtějí do HR a HR chce Čechy a Moraváky. Je to stejné, jak když se díváž na DHMZ, také tam tři dny ve stejném "algorytmu" visí stejné počasí slunce, i když má pršet. Ve zkratce. Nyní řešíte odjezd - oranžovo - příjezd (PCR) atd. Jen říkám, že to bude jinak. (Mluví o tom otevřeně Němci i Rakušáci). U nás vám to nikdo neřekne, krz volby. Jinak si vyprošuji ten tón (Ttom). Snažím se jen předat informace z první ruky. Mluvil jsem s domácím v Gradacu, mají "jiné pokyny". A volal mi rakouský karavnů v kempu na KRKU. U nich se nevolí, u nich se řeší zachování "stávajících čísel". Taky sem nemusím psát vůbec.Nedívám se na to jako ze strany "očkování a problémů", ale jako ekonomiky a následků, se kterými je potřeba počítat. To je celé. Hezký večer a štastnou cestu a pohodový návrat všem zpět. Užijte si dovolenou a Karlovačko smiling smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2021 21:01
coudy grinning smiley ty jsi komik thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Ttom (15. 06. 2021 21:02).
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
15. 06. 2021 22:00
Ahoj jen zpráva z cesty od pána co k nám jezdí na servis: "Vyjížděli jsem z domu sobota ve 3 ráno a na macejl jsme byli v 10 dopoledne do 12 jsme popojizdeli a v ziwogoste v 17. " Dneska jsem mu volal a je tam 28°, polojasno, dost fouká a voda tak 19°. Přeji všem klidnou cestu a my snad 19.7. yawning smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
16. 06. 2021 06:21
martin7601 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrá zpráva pro ty, co mají po 2. dávce ale ještě
> neuběhlo 14 dní - tento údaj není na seznamu
> podmínek vstupu do HR - viz odkaz z Enter Croatia.
> Zůstává to jen pro občany zemí mimo EU. 22 - 42
> dní po první dávce zůstalo. Po druhé dávce možno
> přicestovat ihned. Překlad:
>
> potvrzení o přijetí dvou dávek vakcíny
> používaných v EU (Pfizer, Moderna, AstraZeneca,
> Gamaleya, Sinopharm) , nebo pokud od podání dávky
> uplynulo 14 dní v případě očkování vakcínou s
> jednou dávkou (Janssen / Johnson &
> Johnson)

>
> [mup.gov.hr]


Než něco napíšeš, zkus to ověřit teď jsem zkoušel vyplnit příjezdový formulář na enter Croatia dnes je 16.6 zkusil jsem zadat datum očkování 14.6 a bohužel dostal jsem hned červeně hlášku že Datum certifikátu je mimo platný rozsah. - takže jinými slovy neprojdeš ani vstupním formulářem-
Opět udělali soudruzi chybu......
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
16. 06. 2021 08:06
Ttom napsal(a):
Opět udělali soudruzi chybu......


Podmienky vstupu do chorvátska zo stránok MZV Slovenskej republiky z 14.6.2021.
Novinka: Všeobecne osobám pochádzajúcim zo Schengenského priestoru (vrátane Slovenska), ktoré sú očkované dvoma dávkami očkovacej látky (Pfizer, Moderna, Astra Zeneca, Gamaleja/Sputnik V, Sinopharm), je vstup do Chorvátska umožnený už bez čakania 14 dní od podania druhej dávky.

Ale bratia Hrvati to ešte neopravili v EnterCroatia cool smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 70
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.