Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sezóna 2022 - Cestovní omezení a souvislosti

Autor radekh 
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
20. 04. 2021 10:39
Zatím jen diskriminační zavánějící zprávy
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 07:10
Tak nějak by to bylo snesitelné snesitelné,,ale když si udělám sám antigenní test,jako to kdo zkontroluje?
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 07:36
Položíš pod něj noviny s datem a vyfotíš. grinning smiley
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 07:39
... a na výsledek AG testu nelze na požádání (resp. za poplatek) vyžádat potvrzení ... ?

smileys with beer
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 08:29
filhou napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Položíš pod něj noviny s datem a vyfotíš. grinning smiley

OK, a jak prokáže, že je to jeho test a ne test sousedova psa? thumbs up smiley


Fando, prostě test z testovacího místa s potvrzením (většinou placeným cca 200CZK).
Osobně bych raději, aby rozumně zapracovali na akceptování testu na protilátky (s třeba půlroční platností). Test za cca 400CZK... Dle mého názoru průkaznější, než absolvované očkování smoking smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 11:38
Tak to popíšeš jménem fixou a přihodíš k novinám pas, nebo OP s foto. grinning smiley Do léta se toho ještě hodně změní a pojedeme stejně.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 11:58
No on teď covid úplně zmizel thumbs up smiley ale na velký jásání to není protože jsem četl na jiném foru fanatické příspěvky nějakých ,,svědků covidových" jak už zbrojí proti turistům co zase chtějí do Chorvatska a určitě zase přivezou nějakou mutaci ,a oni kteří zůstavají doma u ( přeplněného) rybníka budou zase trpět lockdownem .
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 12:34
fmodel napsal(a):
-------------------------------------------------------
...proti turistům co zase chtějí do
> Chorvatska a určitě zase přivezou nějakou mutaci
> ,a oni kteří zůstavají doma u ( přeplněného)
> rybníka budou zase trpět lockdownem .

Tomu se můžem jen smát ... jejich hlouposti. Kdo byl loni tak ví jak to tam vypadalo.
To jsou lidi kteří nikam nejezdí a tak chtějí, aby nejezdili ani ostatní



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (21. 04. 2021 12:35).
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 13:22
Pokud to půjde, budu opět rebelem.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 16:19
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> fmodel napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> ...proti turistům co zase chtějí do
> > Chorvatska a určitě zase přivezou nějakou
> mutaci
> > ,a oni kteří zůstavají doma u ( přeplněného)
> > rybníka budou zase trpět lockdownem .
>
> Tomu se můžem jen smát ... jejich hlouposti. Kdo
> byl loni tak ví jak to tam vypadalo.
> To jsou lidi kteří nikam nejezdí a tak chtějí, aby
> nejezdili ani ostatní

Přesně tak. Byli jsme loni na konci srpna, pravda je , že jsme ještě na poslední chvíli váhali, ale nakonec jsme jeli. A byla to nejlepší dovolená za poslední roky.
Ovšem také jsme si doma od některých fanatiků vyslechli jak můžeme pomalu za všechny nemocné a mrtvé.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Panďák (21. 04. 2021 16:20).
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 16:52
Věřím, že se to vše vyřeší k všeobecné spokojenosti (tak jako vloni) a pojedeme tam, kam nás to táhne. smileys with beer
Vloni za poslední dva týdny v září jsme potkali asi stejné množství lidí, jako za dva středeční nákupy v Kauflandu a některé lidičky jsem musel vyhlížet, abychom se potkali (K+L). yawning smiley
Co se týče rozestupů, všichni těch 10 až 15 metrů poctivě dodržovali ! spinning smiley sticking its tongue out
Nejlepší dovolená za posledních 15 let. hot smiley
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 17:30
Loni Mirka (poprvé po 19 letech sad smiley) nepustil v září "nový" ředitel, ale letos už budeme pány svého času. Takže, pokud nás nezastaví nemoc či jiné problémy, jedeme na celý měsíc. Klidně i s testy a rouškami a respirátory a s formuláři a v koridoru - prostě jedeme.thumbs up smiley
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 17:41
To se všichni máte, to já tu svojí nemohu přesvědčit, prostě se nechce nechat šťourat v nose. Nechápu že k vůli nějaké špejli nechce jet. I když je to stejně nesmysl.eye popping smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 17:43
Loni v září jsem ukecal manželku která měla 3 měsíce po operaci páteře. Moc nechybělo a v puli cesty jsme to točili domu. Nakonec to zvládla,athumbs up u moře se rozhýbala. Díky Koperovi jsme měli ubytko přímo u vody. Na pláži 8-10 lidí. Prostě idylka. Prujezd hranicemi bez problému. Nej dovolená za ty roky.
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 17:45
Tak loni 2 x začátek července a konec srpna, Starigrad-Paklenica, neřekl by jsem že tam bylo znatelně méně lidí.
avatar
mdr
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 17:53
Uvědomte si vážení, že ta loňská dovolená byla taková suprová právě proto, že většina lidí nejela. Takže by jste jim měli poděkovat a požádat je, aby nejeli ani letos. Není zač.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 17:57
5.8.2021 odjezd směr Promajna, do začátku července se vše utřepe, tomu věřím. Jinak loni Baška Voda ve zhruba stejný termín pohoda. Letos už asi klid nebude, předpokládám návrat všech skalních, kteří loni nejeli. Snad se Vám všem podaří odjet thumbs up
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 18:21
Taky bych neřekl že u moře bylo loni méně lidí, ale asi to byli víc Chorvati. Ale co mně nadchlo , ta prázdná dálnice. Dálkový světla a nikde nikdo. Doma pak spíš lidi nadávali že nejeli taky, předražený kempy je prý stáli jak kdyby byli u mořesmiling smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 19:54
Nejvíc se to šířilo na přeplněnym Mácháči ale proti gustu .. x je to volba každého soudruha grinning smiley
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 21:21
Tady se to už posunulo,myslel jsem AG test,který dělají v práci nebo,co si mohu koupit,že od toho není papír.Mohl bych si ho také udělat na přechodu.Jsou to zatím jen spekulace,snad letos vyrazíme.Loni to nevyšlo,ale ne kvůli covidu.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 21:59
Ttom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nejvíc se to šířilo na přeplněnym Mácháči ale
> proti gustu .. x je to volba každého soudruha grinning smiley

Přesně tak ,jenže nesmíme zapomínat na naše drahé novináře, ty by si nějakou senzaci i naphptoshopovali jen aby ukázali nějaký foto z corona grupáče u moře.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 22:04
Fanda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tady se to už posunulo,myslel jsem AG test,který
> dělají v práci nebo,co si mohu koupit,že od toho
> není papír.Mohl bych si ho také udělat na
> přechodu.Jsou to zatím jen spekulace,snad letos
> vyrazíme.Loni to nevyšlo,ale ne kvůli covidu.


Tak dalo by se to tak řešit upřímně si nedovedu představit že by někdo jel s covidem 1000km a tam někde nějak marodit a riskovat....
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
21. 04. 2021 22:46
Ttom
Já byl loni připravenej, že první náznaky nemoci kohokoliv z posádky, balíme a odjezd. Ani bych se nenechával testovat, prostě to stihnout domu než se nemoc rozjede. Marodit jsem tam nechtěl. Naštěstí se nestalo.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
22. 04. 2021 07:06
presne tak ako všetci píšete, my sme minulý rok zažili Chorvátsko s pred 20tich rokov
...cesty prázdne, pláže nepreplnené, proste paráda, toho roku deto, akonáhle to pôjde 1.7. odchádzame, verím že situácia bude identická s minulým rokom....
PS: nevšímajte si neprajníkov a tých ktorý nechcú ísť, bude viac miestathumbs up
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
22. 04. 2021 07:18
Ono to vůbec nemusí dopředu nic signalizovat.Já jsem si vesele udil maso a navečer jsem došel do baráku a dostal teplotu.Do rána jsem měl horečky a pak měsíc doma.
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
22. 04. 2021 10:40
Já byl včera na antigenním testu, abych mohl na návštěvu za máti do DPS , a bylo to kurwa nepříjemný , vrazili mi tyčku až do mozku angry smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
22. 04. 2021 11:28
... Isekon ... tak tos měl sestřičce obratem ... oplatit ... grinning smiley

smileys with beer
avatar Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
22. 04. 2021 11:34
Skrz hlavu se snad šťourá jen při PCR, antigenní testy se dělají na krajíčku, to oplácet, by nebyla ta chuť.
Zvlášť, když pořád čekám, která kouzelnice mi vytáhne z nosu holuba.
A stejně jsem na pondělí objednaný na první vakcínu. Nevím, jaká to bude, a je mi to celkem jedno.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
22. 04. 2021 12:44
V prosinci jsem byl na antigenním,musel jsem smrkat a pak byl dlouhý šťouch,ale v pohodě.V lednu jsem byl na PCR y kraje nosu a byl tam.Teď jednou týdně šestkrát otočit na kraji.Doufám,že v létě se tomu budeme smát na pláži.
Re: Sezóna 2021 - Cestovní omezení a souvislosti
22. 04. 2021 19:02
Mohu jenom potvrdit, že minulá sezna byla luxusní, nikde nikdo v původně nechtěla moja jet do Dubrovníku, ale prázdé uličky zaparkování v cca 10:00 přímo u hradeb a ještě tak 30 míst volných, ceny v restauračkách skvělé. Myslím si, že letošní sezona bude taky OK. Bohužel se další 2022, už neobejde bez rapidního zdražování všeho.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.