Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Použivate na cestu k moři antiradar?

Autor duran 
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
04. 05. 2006 20:57
Alda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to David:
> Já myslel posera, který se bojí, že ho chytnou s
> antiradarem :-)) Nelítám tam 200, ale sem tam ke
> stopade mi to uletí ani nevim... Ale přes den si
> to asi nelajsnu. Nejedu tam rychle, protože bych
> pospíchal, ale proto, že je to jednou za rok
> svezení po opravdové dálnici. I pro mě je cesta
> součástí dovolené a právě jízda po rakouské
> dálnici je to, na co se moc těšim. Až jednou budou
> takové povrchy i u nás (cha chá...), pak mi to
> přijde normální. Nicméně tachometr proměřuje,
> takže 140 na budíku je určitě ještě OK.

no to se teda boj, jestli s ním chceš jet, protože s tebe Rakušáci stáhnou kůži. Před nějakýma 10 lety ho našli známýmu rakouský celníci při běžný kontrole na čáře a dělali takový divadlo, že ho málem vrátili zpátky. Nakonec mu ho sebrali a zaplatil asi 5 000,- Kč pokutu. Takže jak už jsem jednou řek, antiradar kamkoliv do zahraničí ani omylem. Pokud by byl zájem, jeden BELL mi už pár let hnije doma. Byl by lacino na prodej. winking smiley
Jo a na rakouský dálnici jsem jednou za rychlost platil myslím 30 euro a bylo to za výjezdem z tunelu, kde byla 80ka a já jel asi 110. Měl na mě laserovou pušku a byl vlastně velice hodnej, že mě pustil tak "lacino".
Modena
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
04. 05. 2006 21:06
[www.antiradar.info]
Tahle je dost podobná tomu mému zařízení, až na to, že jí chybí detekce běžných radarů !
[www.antiradar.info]
Tenhle je zas příšerně drahý - to by bylo třeba všude držet plnej knedlík, aby se vyplatil . . . :-))

Mimochodem - proč se všichni bojíte dávat antiradar do auta ? Nebo ho neumíte instalovat tak, aby ho běžná kontrola prostě nenašla ? Jestli je někdo takový hňup, že si přilepí ¨tohle zařízení na palubku, nebo na strop, pak je to jeho mínus !



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (04. 05. 2006 21:10).
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
04. 05. 2006 21:17
ten známej jel služebákem a ani nevěděl, že má to zařízení pohozený v kastlíku. Filcovali ho jak malýho kluka. thumbs down
Někdy v letech 94 - 98 jsme ty Belly prodávali, tak jsem o tom trochu něco věděl a moje vědění mi říká, že pokud se diametrálně nezměnila technologie, tak je to na dvě věci : na nic a na hovno. winking smiley
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
04. 05. 2006 21:27
Kanadští policajti (je to tam zakázaný a tvrdě postihovaný) mají na zjištění přítomnosti antiradaru (radar detector) v autě zajímavou fintu - při jízdě zapnou radar a sledují před sebou, u koho se rozsvítí brzdová světla, toho dojedou a filcují tak dlouho, až najdou. Omylnost minimální !!! grinning smileygrinning smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
04. 05. 2006 21:33
To dělaji i Rakušáci, postaví radar a kus před ním sledují kdo brzdí.
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
04. 05. 2006 21:38
Jardo, řek si to dobře. Když na Tebe namíří laser a zmáčkne, tak Ti nepomůže ani svěcená voda. Ta krabička sice v tu chvíli řve, jak píchlá, ale to je jen signál o tom, že Tě právě změřili. Takže opustil bych toto téma a bavil se dál třeba o ženských nebo tak něco. hot smiley
Nebo ne, o Chorvatsku bysme se zase jednou mohli bavit. To už tu dost dlouho nebylo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkaK (04. 05. 2006 21:40).
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
04. 05. 2006 22:12
Bral bych obě téma - ženské i Chorvatsko. hot smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Modena
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
04. 05. 2006 22:14
jirkaK
Ten první "přípravek", co jsem postnul, ten právě slouží k tomu, aby si s tou pistolkou ten fízl ani neškrtl !
Od roku 1998 doba postoupila a už to ani neřve na signály z mobilů a detektory v bankách !

OK - pojdme se bavit o ženských . . . :-))
Ty maj dobrej antiradar, že ? Některý lepší, než jiný . . .
marfuša
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
04. 05. 2006 22:27
to modena
plný souhlas, ještě jeden poznatek z dlouhých cest, jste-li trochu vyježděný šofér a máte toho plné kecky tak odpočněte a ne, co se zhusta stává - mámo! sedni, máš "řidičák", já opočnu, prospím... Máma jede pečlivě, oči na skle, ale dohužel tak tak do sedmdesátky...kolony za ní atd. Kvůli těmto maminám raději volím dálnici...
btw : omluva děvčatům, která jezdí dobře, rychle a mnohdy bezpečněji a lépe než lecjaký machr...
Můžu poradit místo antiradaru malou CB staničku ( za 500,- Kč na každé burze ), k tomu magnetku na střechu a kanál č. 10, kde stale jsou kamioňáci. Pak stačí se jen ozvat, poptat se kde jsou ( zda za Vámi, nebo před ) a máte informace o každém policajtovi, o možnostech si odpočinout na prověřených parkovištích, pokecat si atd. Ti hoši znají trasu jako své boty. A když se domluvíte a potkáte se, v závěsu cca 100 m se jede i v noci jako ve dne. Bez Formelky nejezdím.Hezkou dovču a bezpečnou jízdu tam i zpět přeje Milda.
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
06. 05. 2006 08:36
Tak,tak.CB je lepší než antiradar,ale pozor,v Chorvatsku jsem byl na hranicích buzerovaný za to že ji mám,a tvrdili mi,že na její provoz musím mít v Ch dokumenty.Jaké ale neřekli.Bylo to před čtyřmi léty,možná se to změnilo.cool smiley
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
09. 05. 2006 12:06
Tak lidi, to jsem si opravdu naběhlthumbs up.Proč si hned každy myslí, že když má řidič v autě antiradar, musí jezdit jak prase.Chtěl bych poděkovat těm, co se mě zastali, neboť zřejmě vědí o čem jsem chtěl diskutovat a je mi líto těch, kterých jsem se dotkl.Mi to připadá, že ti co antiradar v autě nikdy neměli jsou srovnatelní s těmi co jezdí v Š 120 a jedou 2 dny na dovolenou a závidí těm, co na tu dovolenou jedou v např. Mercedesu a přijedou tam o den dříve. Oni přece dodržují předpisy a ty kdož máš v autě antiradar, musíš zákonitě jezdit rychle a způsobuješ dopraní nehody.Já si myslím, že 100% řidičů, co mají smrtelné nehody v autě antiradar neměli, zatím co ti co jej v autě mají dopravní nehodu nespáchají.Je to o něčem jiném než o překračování předpisů.A i kdybych byl na brigádě u dopraváků, žádný antiradar bych v nabouraném autě nenašel a pokud bych srovnal kolik řidičů zaplatí pokutu za překročení rychlosti, myslím že drtivá řidičů ten antiradar v autě nemá.Tak už mě přestantě linčovat a ukončeme tuto debatu, dalo by se o tom diskutovat hodně dlouho. S pozdravem DURANsmileys with beer
avatar Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
09. 05. 2006 13:18
duran napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak lidi, to jsem si opravdu naběhl.Proč si hned
> každy myslí, že když má řidič v autě antiradar,
> musí jezdit jak prase............

Nenaběhl durane, takové reakce se dají vždycky očekávat winking smiley . Já souhlasím s tím co napsal Alda Kdo za celou cestu do HR ani jednou nepřekročí pravidla, ať hodí kamenem. Můj názor je, že takový člověk neexistuje..... . Nikdo není neomylný, ani ten co tvrdí že stačí dodržovat předpisy. Obzvlášť v HR se může lehce stát že ty předpisy poruší aniž by chtěl, vzhledem k jejich podivnému značení obcí (hlavně po staré cestě) , odlišným předpisům pokud jde o ukončení omezené rychlosti, ve snaze nevyvolávat nebezbečné situace a přizpůsobit se rychlostí ostatním vozidlům i když vím že jedou rychleji než je povoleno atd. atd... Totiž ten kdo si myslí "já jedu podle předpisů a ostatní si trhněte.." je na silnici větším nebezpečím než někdo s tím antiradarem například. Né vždy a za každé situace se dají předpisy zkrátka dodržet.

Já jsem nikdy antiradar v autě neměl, taky tvrdím že se snažím jezdit podle předpisů ale právě je tam to slovíčko "snažím". Jezdím ohleduplně, podle momentální situace a podle zdravého rozumu... A v tom je problém, občas prostě rychlost překročím vzhledem k často nelogickému a nesmyslnému omezení. Kdykoliv jsem ve svém životě platil za rychlost, vždycky to bylo na takzvaných "chytácích", tedy na nesmyslným místech oblíbených naší dopravní policií.



** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (09. 05. 2006 13:21).
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
13. 07. 2006 19:46
Souhlas s Tebou, jsem taky intuitivní a narodil jsem se s mozkem ne proto, abych ho nepoužíval, když jsou na všechno předpisy - i ty úplně pitomé. Aby někdo neprskal - nemám antiradar a ani ho nechci - sleduji situaci před sebou (občas mi unikne spíš díra ve vozovce než polda za bukem) apodle toho se chovám. Strejdu, který jede pomalu, nenervuju, předjíždím tam, kde to jde a nehrozí riziko. A jako Medena ctím zákon plynulosti jízdy a zákon rychlosti kolony. Nikdy jsem proto neměl problém zařadit se z vedlejší na hlavní - o tom to je taky. Jo, a nemyslím si o sobě, že jsem Superman...
Vladimire, Ty jsi nemocny, ne? Ty jedes po dalnicich presne 130?thumbs up smiley
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
18. 07. 2006 13:23
+/- sa da ist na dialnici 130km/h uplne v pohode - staci nastavit tempomat...smiling smiley
ka-spel
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
19. 07. 2006 12:02
Antiradar nepoužívám, ale asi mě mohl uchránit od pokuty. Po celou dovolenou (Pelješac, ČH) jsem jel více méně předpisově (max o 10 km v obci). O to víc mě naseralo, že po výletu do ČH jsem cestou na Pelješac byl odchycen sobotu o půlnoci policajty na rovném úseku, že jedu 72 km místo 50 km prý v obci. Místo původních 700 Kn to snížili na 500 Kn. Tu trasu jsem v následujících dnech jel znovu a měli pravdu značka Maly Ston tam fakt byla, ale téměř celá schováná za hustým stromem což v noci nemohlo být vůbec vidět. Dál bylo zajímavé, že ten den značka omezení 10km před mostem u solivaru ve Stonu následující den úplně zmizela. A policajti v dalších dnech taky. Celé mě to připadalo jako akce udělaná na sobotní příjezdy ubytovaných.

Nesmyslných omezení spousta. Např. rovný úsek do kopce pod kopcem omezení na 40 km v opačném směru nic. Obec, kde není žádné osídlení jen dva domy 50 km, jinde kde je pobřeží, hodně pěších turistů hned za značkou obce 80 km atd.

Jinak chorvatští policajti si musí pěkně mastit vlastní kapsy. Na bločku od pokuty se uvádí jen pokuta ve výši od do, žádná konkrétní částka.
MAXík
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
20. 07. 2006 12:48
já jsem se letos trochu rozvášníl,na dálnici u Splitu, nějak jsem je přehlédl a až po 30 km jsem byl při zpomalení zastaven,prý mne nemohli dojet a poslední údaj z radaru byl 218 :-(. Původní požadavek 1000 kN byl kompenzován 50 Eur bankovkou.
ahojky,to že v Rakousku je problém vím,ale nikde jsem nenašel jak je to ve Slovinsku a Chorvatsku?
Je tam možné používat antiradar, tedy pasivní detektor?
Jinak v ČR je pořád legální, mám tu pár kousků nejnovějšího a nejlepšího, typ BEL vector 995, kdyby měl někdo zájem není problém to i testnout,žádný rušení,možnost navolení pásem jak je potřeba,citlivost až moc velká,někdy mi to dost vadí.Ale je fakt že už se mi za ty 2 měsíce zaplatil a to nejezdím jako pras*.
Takže po prázdninách to začne, už nyní se na nás řidiče pěkně připravujou, to že posledních 14 dní nejsou vidět znamená, že si nechávají své radary kalibrovat
Mám zájem o 995, jaká je cena? 603471259 dík.
Muhehe
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
20. 09. 2006 08:24
Zkuste místo antiradaru používat antikoncepci, aby se dál nerodila taková řidičská hovada!thumbs up smiley
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
20. 09. 2006 20:31
Muhehe napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zkuste místo antiradaru používat antikoncepci, aby
> se dál nerodila taková řidičská hovada!thumbs up smiley

Fakt inteligent, nejsi taky náhodou krasavice (inteligentní)? Tvoje přízpěvky jsou jedna perla za druhou. Že ty sis před měsícem říkal Comisioner?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
20. 09. 2006 20:39
Ten přece tleskal, tenhle jenom hloupě žvaníthumbs down
A jak je to s legálností antiradaru ve Slovinsku a Chorvatsku? Tady to začíná být na pováženou, v Rakousku si to nikdo už nedovolí, ale tam bohužel nevím. Má někdo opravdu aktuální infomace ?
Díky.
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
29. 01. 2007 00:41
Já jezdím s vysílačkou ( CB )a pokud nás bude ještě víc, budeme vědět o každém policajtovi. Zatím si vždy na kanálu č. 10 někoho najdu, kdo mi dá info o cestě přede mnou. Je to legální a je to za babku.
dragon
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
29. 01. 2007 18:35
Na CB jsem jezdil hoooodně dlouho a to i do Chorvatska. Bohužel v této době síbíčko vytlačili mobily a i když jsem zkoušel hulákat po cestě i tam na místě, dovolal jsem se jen z Biokova do Liberce. Jo, byla to fajn doba, ale je fuč... Musíme hledat alternativu.
p.s. Zas tak legální to není, když tě nachytej s majkem v ruce, máš prů... !
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
30. 01. 2007 18:00
Je to zadarmo,a pokud máš někoho vedle, tak si může vykecávat celou cestu !
Dragon
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
31. 01. 2007 21:48
Neříkej, že jsi sehnal ženskou, která ráda huláká do síbidla !!! Takových je fakt pomálu, spíš je to naše blafání čílí...
A ví vlastně někdo jak je to s těma radarovejma detektorama ve Slovinsku a v Chorvatsku, případně v Bosně ?
podle jejich zakona AR zakazany neni,dokonce ani nevedi co to AR je,nikdo to tam ani neprodava,ovsem problem je ze ani policie zakony nijak nedodrzuje a tak te klidne zavrou za co chteji.Jedine reseni je silna pravni ochrana,ta se mi osvedcila vzdy a vsude.
Nyni jiz cena AR klesla,tak za cenu 995 je profesionalni serie RX65,ktera ma lepsi soucastky a wide/narrow v tom nasem pasmu.
Majka R.
Re: Použivate na cestu k moři antiradar?
14. 02. 2007 08:13
S manželem jsme toho projeli už celkem dost, ale všude nám stačilo "jen" dodržovat předpisy. Když je v obci padesátka, pojedu prostě max. padesát. Hlupáci, kteří se pak snaží jet rychleji nebo předjíždět přes plnou čáru se najdou v každé zemi, samozřejmě i u nás. Antiradar jsme nikdy nepotřebovali a myslím si, že si jej pořizují jen hlupáci, kteří naopak předpisy dodržovat nechtějí a svojí hloupostí a bezohledností ohrožují všechny ostatní.

Vyprdněte se na antiradar, dodržujte předpisy (a nebo se o to alespoň snažte), nespěchejte a kochejte se nádherou okolo vás. Uvidíte, že život bude mnohem krásnější. Užívejte si jej, dokud to jde.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.