Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC/Smarkarta na mýtnici Krk

Autor jkubi 
ENC/Smarkarta na mýtnici Krk
04. 06. 2019 11:12
Nemáte někdo zkušenost s nákupem ENC/Smart karty na mýtnici na Krk? Dá se dojet před mýtnici, koupit krabičku/kartu, neprojet mýtnici ani most, ale jet dál na jih? Pojedeme od Itálie a mýtnice Rupa zavírá přepážku už v 15.00, ale na Krku mají mít otevřeno do 20.00 což stíháme. Předem díky.
Re: ENC/Smarkarta na mýtnici Krk
04. 06. 2019 12:42
Ahoj. Já tam za poslední dobu byl často, ale přiznám se na rovinu, že vůbec nevím jak to tam frčí s ENC. Totiž na Krk často vede jen jedna brána (dovnitř), aby směrem ven mohlo jet více pruhů z ostrova. A co já jsem zažil ve frontách, tak platili všichni předemnou i "chorvatský spz". Možná jsem jen měl smůlu na to vidět někoho s ENC, ale opravdu bych si to zaznamenal za těch X posledních průjezdů. A v boudě sedí jen jeden maník. Snad Ti někdo poradí a nebo jim napiš. Víc netuším. Nicméně sedí tam někdo NONSTOP, takže možná uspěješ.
Re: ENC/Smarkarta na mýtnici Krk
05. 06. 2019 09:58
Tady je link na otevírací dobu prodeje na Krčki most:
Krčki most ARZ
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 81
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.